Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 31 to 60 of 78
  1. #31

    Join Date
    27-05-05
    Location
    hell, Greece.
    Posts
    746

    Default

    Για να είμαστε και σωστοί πάντως από όλες τις @@κιες που γράφει σε λίγα πραγματάκια έχει κάποιο δίκιο όπως αυτό πχ:
    ''Σύμφωνα με μία πρόσφατη μεγάλη έρευνα σε 634 ειδικά συμπληρώματα (όχι στα απλά συμπληρώματα των φαρμακείων) που προέρχονταν από 15 χώρες, αποκαλύφθηκε ότι τα 289 από αυτά περιελάμβαναν ουσίες που δεν αναφέρονταν στη συσκευασία. (Aπό αυτά τα 34 περιείχαν τεστοστερόνη.) H νομοθεσία σχετικά με αυτά τα προϊόντα είναι μάλλον χαλαρή. Δεν αναφέρονται πάντα όλα τα συστατικά του προϊόντος στη συσκευασία, δεν χρειάζεται ιατρική συνταγή για να τα αγοράσει κανείς και, επίσης, η δόση καθορίζεται από τον ίδιο τον άνθρωπο που τα παίρνει''
    Άμα δείτε πόσο έυκολο είναι να φτιάξει κανείς ένα συμπλήρωμα θα φρίξετε...Και ας είναι και αλέυρι και ότι να'ναι μέσα.
    Kαι ο αντρέας έθιξε μια άλλη πτυχή του θέματος η οποία είναι εξίσου πολύ σημαντική...

  2. #32
    Pumping Iron dorogoi's Avatar
    Join Date
    12-05-09
    Location
    Larisa, Greece.
    Posts
    414

    Default

    Ναι ναι , να το διαβασει και κανας εφηβος wanna be big και να δωσει καμια ενδοφλεβια τεστοστερονη και να φυγει νυχτα.
    n00bs.. δε θες κανενα manual για να καταλαβεις αν καποιος ντοπαρετε. Απλα βαζεις τον Suspected να κανει λιγο αεροβικη και πας υπουλα σαν το λαγωνικο κ9 και μυριζεις τον ιδρωτα. :D Μαλιστα τωρα τελευταια εχω ανεβασει τοσο skill μπορω να καταλαβω και για πια ουσια προκειται. [:-bouncy][:-bouncy]
    Itan treis kai meinan eksi

  3. #33
    Junior Bodybuilder Tritsis's Avatar
    Join Date
    07-02-09
    Location
    .
    Posts
    132

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by dorogoi

    δε θες κανενα manual για να καταλαβεις αν καποιος ντοπαρετε. Απλα βαζεις τον Suspected να κανει λιγο αεροβικη και πας υπουλα σαν το λαγωνικο κ9 και μυριζεις τον ιδρωτα. :D Μαλιστα τωρα τελευταια εχω ανεβασει τοσο skill μπορω να καταλαβω και για πια ουσια προκειται. [:-bouncy][:-bouncy]
    </blockquote id=quote>

    [:-thumbu]
    όταν είχα πρωτοπήγα γυμναστήριο δεν είχα καμιά ιδέα για το τι παίζει.μου είχε κάνει εντύπωση λοιπόν αυτή η ''μυρωδιά'' που μου ήταν εντελώς άγνωστη...μετά αφού κατάλαβα απο ποιούς προέρχεται κατάλαβα και από τι είναι.ορμονίλα λαϊκιστή...

  4. #34
    Fitness Champion bodyledge's Avatar
    Join Date
    17-08-07
    Location
    ΠΕΙΡΑΙΑΣ, ΑΘΗΝΑ, Greece.
    Posts
    1,110

    Default

    Η ημιμάθεια είναι χειρότερη από την αμάθεια! Πριν βάλεις κάτι μέσα σου κάνε πρώτα την δική σου έρευνα σχετικά με την ουσία αλλά και την εταιρία που το έχει. Πάντως ας προσέξουν περισσότερο το θέμα των ναρκωτικών, του αλκοόλ, του Aids και του καπνού που μαστίζει την εφηβεία και μετά να ασχοληθούν με το θέμα των αναβολικών και πολύ περισσότερο με το θέμα των συμπληρωμάτων διατροφής. Το ντοκιμαντέρ Bigger stronger faster είναι μία πολλή καλή απάντηση και παράλληλα γνώση για όλους τους ημιμαθείς.
    Fitness entrepreneur
    Online coaching-Personal Trainer
    Website: www.bodyledge.com
    Instagram: parisnikolaoufit
    Facebook: paris nikolaou fitness
    Twitter: paris nikolaou
    Snapchat: parisnikolaou
    periscope: paris nikolaou
    email: bodyledge@yahoo.gr
    Myprotein partner

  5. #35
    Banned
    Join Date
    09-11-08
    Location
    .
    Posts
    158

    Default

    re dorogoi τι λες εκει για τις μυρωδιες.. ισχυει αυτο η το λες ειρωνικα? Γιατι κατι σπανιες φορες που παω απογευμα γυμναστηριο και εχει κοσμο, εκτος απο την διαχυτη ιδρωτιλα και απλυσια σημερα ειδικα μυριζα και κατι αλλες περιεργες μυρωδιες που δεν ηταν και τοσο ευχαριστες για να τις πει κανεις αρωμα... ειδικα ενα γομαρι που με βοηθησε στη8οσ μυριζε αθλια και τελειωσα νωριτερα την ασκηση εξετοιας του βρωμιλου!

  6. #36
    Pumping Iron dorogoi's Avatar
    Join Date
    12-05-09
    Location
    Larisa, Greece.
    Posts
    414

    Default

    Οχι καθολου ειρωνικα . Αλλο η ιδρωτιλα βεβαια ειναι φυσιολογικο , αλλα τα aas ειδικα σε υπερδοσολογιες βγαζουν μια μυρωδια στο σωμα πολυ πιο "βαρια" θα ελεγα. Ακομα και καθαρος να εισαι εχεις μια "μυρωδια" λιγο διαφορετικη
    Itan treis kai meinan eksi

  7. #37
    Banned
    Join Date
    09-11-08
    Location
    .
    Posts
    158

    Default

    μαλιστα.. πολυ ενδιαφερον ! θα το εχω υποψη μου οταν παιρναω διπλα απο τετοια ατομα

  8. #38
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    02-09-08
    Location
    .
    Posts
    33

    Default

    File andriko signomi gia tin kathisterimeni mou apadisi alla ime phuket gia prponisis k den beno sihna internet.To kirio athlima mou ine bjj/submission grappling kai ligo judo,box (ligo enno ohi protathlitismo).Tora doulevo ligo to striking edo k kalos ehodon ton pragmaton tha pexo agones mma mehri na figo.
    Pedia mesa sto camp serviroun me peripou 1 eyro proteini (nutrabolics) k ine san milkshake.apistefti!

  9. #39
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    23-08-09
    Location
    .
    Posts
    25

    Default

    Ενταξει, το αρθρο ειναι Ελεος....!!
    Παραπληροφορηση μεχρι εκει που δεν παει...!!

    π.χ : Κοιμασαι ,πεφτει το ταβανι και σε πλακωνει....πορισμα? πεθανε επειδη επερνε συμπληρωματα διατροφης!!

    Εισαι στο φαναρι και περιμενεις να αναψει πρασινο,ερχετε μια νταλικα και σε πλακωνει,σε κανει αληφη,,,,,πορισμα...φταινε τα συμπληρωματα διατροφης...!!! [:-bouncy] [:-bouncy]

    Δλδ σε λιγο σε τετοιο σημειο θα φτασουμε να ακουμε....!!

    Τα πιο σοβαρα προβληματα δεν τα κοιτανε...οπως αναφερθηκε και πιο πανω (αλκοολ,τσιγαρο,Aids.......)!!

    Τι να πω δλδ........!!

  10. #40

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    Ο τύπος που περπατούσε πάνω στη γέφυρα λένε ότι έπαιρνε συμπληρώματα διατροφής και κοιτάτε τι έπαθε.

    Last edited by GRF; 31-03-10 at 13:21.

  11. #41
    Junior Bodybuilder rioma123's Avatar
    Join Date
    12-01-09
    Location
    .
    Posts
    233

    Default

    ΝΤΡΟΠΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!! ΤΕΤΟΙΑ ΑΡΘΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ!@@@!@!@!@%!$@%!$&%^#!*@ Το μονο που μπορει να κανει αυτο το αρθρο ειναι να παραπληροφορησει τους ασχετους αλλα και ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΧΕΤΙΚΟΥΣ( ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΦΥΣΙΚΟΣ ΤΡΩΩ ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΝΩ ΟΙ ΠΡΩΤΕΙΝΕς ΕΙΝΑΙ ΧΗΜΙΚΑ ΑΣΕ ΠΟΥ ΡΙΧΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΑΒΟΛΙΚΑ ΜΕΣΑ.. ΑΜΕ

  12. #42
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    29-03-10
    Posts
    8

    Default

    Οντως αυτο που ειπες Andrikos ειναι πολυ σωστο.Στην παρεα μου μολις εμαθαν πως θα παω σε καποιο συγκεκριμενο γυμναστηριο αρχισαν να μου λενε μην πας και παρεις και εσυ πρωτεινες και τετοια.Και ξαφνικα μπαινω εδω και βλεπω πως η αποκαλουμενη whey δεν ειναι τιποτα.Ειχα κανει προπερσυ νομιζω ηταν μια ερευνα πανω στα ανβολικα για το σχολειο...Οσα σαιτ και να εψαξα μονο τις παρενεργειες σου εδιναν και παραδειγματα αθλητω που πεθαιναν απο τα αναβολικα.Δεν ξερω γιατι ειναι τοσο ''ποινηκοποιημενα'' γιατι βλεπω μια εντελως διαφορετικη νοοτροπια εδω μεσα.Μηπως μπορειτε να μου εξηγησετε γιατι γινετε αυτο?

  13. #43
    Advanced Bodybuilder patrinos2003's Avatar
    Join Date
    12-10-04
    Location
    Πάτραι
    Posts
    952

    Default

    δυστυχως τετοιες αποψεις οπως της γελοιας στο κατ' ευφημισμο αρθρο απηχουν σε παρα πολυ μεγαλο κομματι του πληθυσμου...και ακομα χειροτερα, σε ανθρωπους που παιρνουν αποφασεις/ρυθμιζουν καταστασεις...

  14. #44
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-09
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    179

    Default

    νομιζω ειναι μιγμα στατευμενης δημοσιογραφιας (φαρμακεια κλπ, οπως ειπωθηκε και πριν) και ασχετοσυνης.

    παντος παιδια δεν ξερω αν εχετε γνωση απο δημοσιογραφους κλπ, αλλα στην πλειοψηφια τους θα πουνε οποιαδηποτε βλακεια για να τρομοκρατησουν και να κανουν ντορο. το αν αυτο θιγει καποιον δεν τους ενδιαφερει καθολου.

    φανταζομαι το επομενο αρθρο αυτης θα ειναι 'πως να καταλαβετε αν το παιδι σας ειναι σατανιστης' ...

  15. #45

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    Τώρα μπόρεσα να το διαβάσω με τήν ησυχία μου , αυτο το ...εμπνευσμένο δοκίμιο !!!![:-banghead]
    Μιλάμε για το επιστέγασμα τής ενημέρωσης ....
    Απο ΚΑΡΑ-ασχετους σε ασχετο-ασχετους με κεντρική ιδέα την δύναμη του ΤΡΟΜΟΥ !!![:-blindfold]

    Πονάει χέρι ..? , Ε τότε κόψε το απο τον ώμο .....
    Πονάει κεφάλι ? Ε τότε πάρε τήν βαριοπούλα και ξεκατίνιασέ το
    Πονάει ο πώπός ? Ε τότε πάρε το διαμαντοτρύπανο και ένα κουβά γύψο να το φτιάξεις

    Αυτοί ήμαστε , αυτή είναι η σημερινή κοινωνία και αυτούς τούς δημοσιογράφους παράγει , για τήν ακρίβεια ......μάλλον αυτοί μάς αξίζουν

    Αει στο κόρακα πρωϊ πρωϊ
    Κατάπτυστοι , έχετε τρομοκρατήσει τον κοσμο ,την μιά τα συμπληρώματα , τήν άλλη οι γρίπες , τήν παράλη η υποτίμιση , τήν ματαπαράλλη η κρίση .....αει στο ...δια.....[:-timebm]

  16. #46
    Senior Bodybuilder FaTaL_ErrOr's Avatar
    Join Date
    26-09-06
    Location
    Ηράκλειο Κρήτης, Greece.
    Posts
    2,146

    Talking

    Quote Originally Posted by MATZ View Post
    Αει στο κόρακα πρωϊ πρωϊ
    Κατάπτυστοι , έχετε τρομοκρατήσει τον κοσμο ,την μιά τα συμπληρώματα , τήν άλλη οι γρίπες , τήν παράλη η υποτίμιση , τήν ματαπαράλλη η κρίση [:-timebm]
    την άλλη οι εκφυλιστικές παθήσεις... [:-angel]
    "Αν δεν μάθεις να κάνεις προπόνηση για σαρκόπλασμα, προκοπή δε θα δεις!"

    Bulking mode


    Αν δεν έχεις χρόνο να το κάνεις σωστά, πρέπει να 'χεις χρόνο να το κάνεις ξανά!

    Eat Less, Lift Moderate, Rest a Lot!!!
    Current status: Eating crap, Lifting Nothing, Resting... NOT!!!


  17. #47
    Senior Bodybuilder VR2's Avatar
    Join Date
    24-06-07
    Location
    Αθηνα, Πετραλωνα, Greece.
    Posts
    2,754

    Default

    Quote Originally Posted by MATZ View Post


    Αυτοί ήμαστε , αυτή είναι η σημερινή κοινωνία και αυτούς τούς δημοσιογράφους παράγει , για τήν ακρίβεια ......μάλλον αυτοί μάς αξίζουν \
    +1!!!! συμφωνω απολυτα

  18. #48
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    Ρε παιδια δεν αξιζει να ασχολουμαστε!Οι τυποι και οι τυπισσες που γραφουν τετοια αρθρα ειναι κατι ανθρωπακια που θεωρουν οτι αν τρωνε φυκια θα ζησουν 150 χρονια ενω αν πιουν πρωτεινη θα τους πειραξει στο συκωτι και τα νεφρα...Ουδεμια σχεση εχουν με αυτο που ασχολουμαστε ολοι μας ουτε θα αποκτησουν ποτε...Στο τελος το μονο που μενει ειναι σε οσους δεν ξερουν το αισθημα του τρομου και σε οσους ξερουν η αηδια και η απογοητευση γι αυτο το κλιμα κυνηγητου προς οσους ασχολουνται με αυτο το αθλημα(λες και ειμαστε παιδακια και δεν ξερουμε να προφυλαξουμε τον εαυτο μας και περιμεναμε τη δημοσιογραφισκο)....
    Ημαρτον πια!
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor

  19. #49
    Pumping Iron
    Join Date
    17-08-08
    Location
    .
    Posts
    392

    Default

    +100000000000000

  20. #50

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    Quote Originally Posted by FaTaL_ErrOr View Post
    την άλλη οι εκφυλιστικές παθήσεις... [:-angel]
    Καλά - καλά , θα σε φτιάσω εσένα ....ΧΑΧΧΑΧΧΑΧΧΑΧΧΑΧΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ[:-bouncy][:-tophat][:-smile_green]

  21. #51
    Bodybuilding Newbie sokoxan's Avatar
    Join Date
    02-01-10
    Location
    serres, serres, Greece.
    Posts
    57

    Default

    Μια τζουρα γουει ρε παιδια να γυριζει......

  22. #52
    Junior Bodybuilder Polydamas's Avatar
    Join Date
    16-05-10
    Location
    Αθήνα
    Posts
    108

    Default

    Μου θυμίζει την ταινία holligans με αυτή τηντρομολαγνεία που προσπαθεί να μεταδόσει στους γονείς.

    Πέρα από την ηλιθιότητα και την αθλιότητα της συκοφάντησης των αθλητών από ανθρωπάκια που βρωμάνε ναφθαλίνη
    και ζήτημα αν έχουν γυμναστεί κάποια φορά στη ζωή τους αλλά παρόλα αυτά το παίζουν ειδήμονες στον αθλητισμό και ειδικά στην άθληση παιδιών.


    Πάντως, δεν είναι τυχαίο που στην Ελλάδα, η παχυσαρκία είναι μάστιγα....κυρίως στις παιδικές ηλικίες.
    Αν καλόν έχη τις σώμα και ψυχήν κακήν,καλήν έχει ναυν και κυβερνήτην κακόν.
    Αθλιώτερον εστι μη υγιους σώματος υγιαν ψυχήν συνοικείν.

    Αν έχει κανείς όμορφο σώμα και ψυχή κακή, καλό έχει καράβι, μα κακό κυβερνήτη.
    Αθλιώτερο (όμως) είναι γερή ψυχή να μη συνοικεί σε γερό σώμα.
    Πλάτων

  23. #53
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Τρώμε τρώμε κι έχουμε γίνει σαν αυτά τα βουβάλια που βοσκάνε στο Νείλο και κανουνε ββββββ. Όποιος είναι χοντρός, ας μάθει πρώτα να κοντρολάρει τον εαυτό του (που δεν μπορεί και τον σέρνουν τα μπιφτέκια και οι πιτόγυροι) και ας μάθει τουλάχιστον για αρχή ότι το καλοκαίρι δεν τρώμε σις κεμπάπ. Ο γύρος είναι πιο ανθυγειινός, τρως και πέφτεις ξερός γιατί για να χωνέψει τη λίγδα ο οργανισμός έχει ανάγκη να κοιμάται 2 μέρες μετά. Άσε που βλέπεις στα μαγαζιά μπαίνουν κάτι κουράδες 300 κιλά και πάνε και παραγγέλνουν γύρο. Καθρέφτη δεν έχουν να κοιταχτούν στα σπίτια τους που έχουν γίνει σαν το Βούδα? Αλλά για το ότι κοντεύει να μας φτάσει ο κώλος στο σβέρκο απ' το πάχος δεν αναφέρθηκε κανένας. Τα συμπληρώματα τους φταίνε. Αυτή η κατσίκα τι θέλει και βγάζει δημόσιο άρθρο? Τσαπ τσαπ τσαπ,καρά καρά καρά καράου, μπρρρτ, τσαπρρρρρρ. Γίδα.
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  24. #54
    New Member QiWizard's Avatar
    Join Date
    01-09-10
    Location
    Athens / Greece
    Posts
    62

    Default

    Τι πρόβλημα υπάρχει με το αρθρό ? Δεν ισχύουν αυτά που λεεί ? Για πείτε και σε μένα τον ασχετο με το θεμα
    If we are facing in the right direction all we have to do is walking

  25. #55
    Junior Bodybuilder Xrhstos89's Avatar
    Join Date
    01-02-10
    Location
    .
    Posts
    228

    Default

    Quote Originally Posted by ktsioutas View Post
    Πώς θα υποψιαστείτε ότι τα παιδιά σας «ντοπάρονται»
    Oι ειδικοί, πάντως, συμβουλεύουν ότι θα πρέπει να υποψιαστείτε το παιδί σας αν:
    ?Ξοδεύει ξαφνικά πολλά χρήματα.
    ?Έχει επαφές με προπονητικά «κυκλώματα», που μπορεί να προωθούν τέτοιες ουσίες.
    ?Ο φαρμακοποιός σάς ενημερώσει ότι ζήτησε χάπια ή ενέσεις τεστοστερόνης.
    ?Δείτε ότι αυξάνουν ξαφνικά η μυϊκή του μάζα, η αντοχή, η δύναμη και οι επιδόσεις του.
    ?Παρουσιάσει απότομα έντονη ακμή, που δεν είχε πριν.
    ?Έχει ορμονικά, καρδιακά, γαστρεντερικά ή άλλα προβλήματα υγείας.
    1. Δηλαδή άμα ο γιος σου έγινε μπεκρής και ξοδεύει χρήματα θα είναι επειδή παίρνει αναβολικά.
    2. Οποιος κάνει παρέα με δολοφόνους είναι δολοφόνος.
    3. Αν θέλει να πάρει, κατ' ευθείαν το παιδί θα σκεφτεί "α δε πάω στο φαρμακείο της γειτονιάς που θα είναι εύκολο να με σώσουν οι γονείς μου".
    4. Αν το παιδί σου αυξήσει τις επιδόσεις του μη του πεις μπράβο, πες του "γιατί παίρνεις αναβολικά;".
    5. Αμα δε παρουσιάσει το παιδί έντονη ακμή ποιος θα παρουσιάσει; Και τι πάει να πει που δεν είχε πριν; Ξέρουμε κανέναν που να γεννήθηκε με ακμή;
    6. Το παιδί μου έχει ορμονικά, καρδιακά, γαστρεντερικά ή άλλα προβλήματα υγείας και εμένα με νοιάζει αν παίρνει αναβολικά, όχι πως θα γίνει καλά.

  26. #56
    New Member QiWizard's Avatar
    Join Date
    01-09-10
    Location
    Athens / Greece
    Posts
    62

    Default

    Quote Originally Posted by ktsioutas View Post
    Ρε παιδιά πραγματικά μου ήρθε να επικοινωνήσω μαζί τους και να τους πω να το βγάλουν ή νατο διορθώσουν απειλώντας με μηνύσεις.Με ενόχλησε πολύ ειδικά οταν είπε πως όλοι οι πρωταθλητές ντοπάρονται.Δεν κάνω ΒΒ αγωνιστικά (όμως κάνω βάρη 3-4 φορές την εβδομάδα)αλλά ασχολούμαι με άλλα αθλήματα στο ένα εκ των οποίων έχω κάποια μετάλλια.Μου έχει βγεί η πίστη για να τα κερδίσω κ εγω κ οι συναθλητές μου και το μόνο που παίρνουμε είναι μια πρωτείνη whey!Μαλιστα αυτό τον καιρό σκόπευα να δοκιμάσω να δημιουργήσω ένα τμήμα με παιδάκια.Τι θα έλεγαν οι γονείς για εμένα?Ο ντοπέ?Ποιά η εμπιστοσύνη τους σε εμένα?
    Αν θες να κάνεις μύνηση σε κάποιον μάλλον θα πρέπει να κάνεις σε αυτόν από ότι καταλαβαίνω "Aυτό είναι το μήνυμα που προσπαθεί να περάσει ο Iταλός Sandro Donati, επικεφαλής της έρευνας στην Iταλική Oλυμπιακή Eπιτροπή"
    If we are facing in the right direction all we have to do is walking

  27. #57
    New Member QiWizard's Avatar
    Join Date
    01-09-10
    Location
    Athens / Greece
    Posts
    62

    Default

    Το άρθρο είναι υπερβολικό και μπορεί να δημιουργήσει φοβίες σε ένα γονέα . Ομως δεν θα το χαρακτήριζα απαράδεκτό γιατι θύγει θέμα που υπάρχει και έχει και σωστα στοιχεία . Με ένα καλό ρετουσάρισμα δηλαδη προς το πιο light θα μπορούσε να είναι μια οδηγία για να πάρει χαμπάρι ένας γονέας που δεν ξερεί την τύφλα του τι παιζει γενικά .
    Αυτό που θέλω να πώ και σαν πατέρας είναι ότι όταν δεν έχουμε παιδιά ημαστε άνετοι , όταν όμως αποκτήσουμε ξαφνικά βλέπουμε ολους τους κινδύνους να μας απειλούνε από παντού . Δεν χρειάζετε πανικός είναι η αλήθεια , γνώση χρειάζεται . Αλλά πραγματικα υπάρχουν άνθρωποι που εκμεταλευονται την παιδική αφέλεια ρισκάροντας την υγεία τους κερδίζοντας χρήματα , αυτοι θέλουν κρεμασμα . Η αλήθεια επίσης είναι ότι άν ένας πιτσιρικάς ψαχτει πολύ θα βρει ότι γουσταρει ξερεται τι μαμουνια είναι τα σημερινα παιδιά ? Οπότε καλό θα ήταν να δούμε ένα αντιστοιχο θέμα οδηγό προς γονείς από το Bodybuilders forum το οποίο να είναι καλογραμμένο και συμβουλος προς τους γονείς για τυχόν κινδύνους .
    If we are facing in the right direction all we have to do is walking

  28. #58
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    25-11-11
    Posts
    128

    Default

    ρε παιδια συγνωμη για τα κεφαλαια αλλα...
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΡΕΕΕΕΕ Η ΑΘΕΟΟΒΗ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΧΑΧΑΧΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ Η ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΡΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ειμαι 16 και ξερω περισσοτερα απαυτην...

  29. #59
    Bodybuilding Newbie Devil.'s Avatar
    Join Date
    30-03-11
    Posts
    88

    Default

    Quote Originally Posted by Dallaspower View Post
    ρε παιδια συγνωμη για τα κεφαλαια αλλα...
    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΡΕΕΕΕΕ Η ΑΘΕΟΟΒΗ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΧΑΧΑΧΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ Η ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΡΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ειμαι 16 και ξερω περισσοτερα απαυτην...
    καλα χαλαρωσε....περισσοτερα δεν ξερεις απο αυτη στα σιγουρα...

    αλλα τετοιου ειδους αρθρο χωρις πηγες = σκουπιδι....

    edit: wtf? τι ξεθαμα ηταν αυτο!!!

  30. #60
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    25-11-11
    Posts
    128

    Default

    Quote Originally Posted by Devil. View Post
    καλα χαλαρωσε....περισσοτερα δεν ξερεις απο αυτη στα σιγουρα...

    αλλα τετοιου ειδους αρθρο χωρις πηγες = σκουπιδι....

    edit: wtf? τι ξεθαμα ηταν αυτο!!!
    ξεθαμα και λιγα λες ανασκαφη ολοκληρη ειναι ...καλα δε πα να μη ξερω περισσοτερα αλλα τη πρωτεινη και τη κοκα τα ξεχωριζω
    και ναι εχω ακμη και χαλαω πολλα λεφτα μεταξυ μας ειμαι ''στο κυκλωμα''


 
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •