Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 44 of 44
  1. #31
    Unworthy
    Join Date
    04-02-08
    Location
    Patra, Greece.
    Posts
    458

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by mlrs

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by FloutsiTitoAli

    δεν γίνεται τίποτα στις πενταήμερες γιατί τα κορίτσια σ αυτήν την ηλικία το θεωρούν "καταντια" να κάνεις κάτι με συνμμαθητή/συνομηλικό σου
    (υπάρχουν και οι εξαιρέσεις βεβαίως)
    κοιτάνε ΜΟΝΟ μεγαλύτερoυς και συζητάνε ΜΟΝΟ για μεγαλύτερους
    οι συμμαθητές και τα "ανώριμα" δεν τους απασχολουν</blockquote id=quote>

    Αν κρίνω απ' τη δικιά μας 7ήμερη τις περισσότερες πιθανότητες να πηδήξει τις έχει είτε ο οδηγός του λεωφορείου είτε ο συνοδός του ταξιδιωτικού πρακτορείου.:D
    </blockquote id=quote>

    χαχαχα!!!!! καλό!!!Ελάτε ρε παιδιά μην τον απογοητεύετε τον άνθρωπο!!!! Μπορεί να κάτσει στο ξενοδοχείο κανένα άλλο σχολείο, μικρότερης τάξης!![:-tong2]:D:D:D

  2. #32
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    μην σε νοιαζει παλικαρι μου!!!
    σε αυτη την ηλικια μπορει οπως προειπαν ολοι παραπανω να μην εισαι 1ος στις
    προτιμισεις των κοριτσιων της ηλικιας σου αλλα εισαι 1ος σε προτιμισεις απο κυριες μεγαλυτερης ηλικιας,με "πειρα" στην ζωη που ξερουν τι θελουν...απο εναν 18αρη με φουλ τεστο....:D
    Οποτε μην χανεις λεπτο κ εκμεταλευσου το τι σου προσφερει καθε φορα η ηλικια σου.Απλα απλωσε το χερι σου κ αρπαξε το.[:-angel]

    σχετικα τωρα με το πως θα εισαι στην 5ημερη εκδρομη.Μην το σκεφτεσαι κ πολυ.
    Κανε μοντυ μπιλντινγκ επειδη το αγαπας,οσο πιο σωστα μπορεις σε θεμα διατροφης κ προπονησης κ το σωμα σου θα δειχνει διαφορά απο ολους τους αλλους οπως κ να το κανεις!!! απλα οπως σου ειπαν κ παραπανω μην ξεπερνας καποια ποσοστα λιπους.

  3. #33
    Pumping Iron iskraone's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    gold's gym
    Posts
    484

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by bigsteve
    εισαι 1ος σε προτιμισεις απο κυριες μεγαλυτερης ηλικιας,με "πειρα" στην ζωη που ξερουν τι θελουν...απο εναν 18αρη με φουλ τεστο....:D
    Οποτε μην χανεις λεπτο κ εκμεταλευσου το τι σου προσφερει καθε φορα η ηλικια σου.Απλα απλωσε το χερι σου κ αρπαξε το.[:-angel]
    </blockquote id=quote>

    Σωστός ο big S![:-hearts][:-propeller]
    (A) // fight till death - fight back // (E)

  4. #34
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    24-12-09
    Location
    Ηράκλειο, Greece.
    Posts
    20

    Default

    Σας Ευχαριστω ολους και ολες για τις απαντησεις σας....

    Πληροφοριακα, Καρδουλα,ξεραθηκα στα γελια οταν διαβασα το Post σου .... και Kinetha ευχαριστω που εισαι τοσο ενθαρρυντικη....

    Πλακα κανω ...

    Αλλα αφου τα κοριτσια δεν θα εχουν αλλους μεγαλυτερους μαζι τους θα αρκεστουν στους συνομιλικους .... παντος και εμεις την ιδια νοοτροπια εχουμε....πιο πολυ μας αρεσουν οι μεγαλυτερες παρα οι μικρες, αλλα αμα τυχει καμια φαση τι θα της πω "" οχι, δεν σε θελω επειδη ειμαστε την ιδια ηλικια "" Αυτα ειναι βλακειες...αμα καποιος ειναι εμφανισιμος και ξερει να χειριζεται την γλωσσα ( Και με τις 2 εννοεις [:-mischievous] [:-angel] ) Τοτε θα πετυχει αυτο που θελει !!!

    Megageo & Niko .... Ναι οντως εχουν αλλαξει λιγο οι εποχες ... Για να καταλαβετε, και περυση που ειμασταν ακομη πιο μικροι στην εκδρομη ειχαμε πεξει με κατι κοριτσια Strip Poker αλλα παρολο που ξερω να παιζω καλα....με ΞΕΣΚΙΣΑΝ !!!!!!!

    Οπως και να εχει, για να γυρισουμε λιγο στο θεμα μας.... Αποφασισα να κανω ογκο κανενα 2μηνο και το καλοκαιρι γραμμωσουλα που ειναι και πιο ευκολο....προς το παρον εχω παρει και μια διατροφη ογκου και κανω !!!

    Οσον Αφορα την αεροβικη που λετε...... τωρα που κανω προγραμμα ογκου να κανω καθολου αεροβια ??? Και αν ναι, κανενα διαδρομο ( Εκτος απο κοιλιακους που κανω εντατικα ) ???? Ποση ωρα ομως ???

  5. #35
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    24-12-09
    Location
    Ηράκλειο, Greece.
    Posts
    20

    Default

    Σας Ευχαριστω ολους και ολες για τις απαντησεις σας....

    Πληροφοριακα, Καρδουλα,ξεραθηκα στα γελια οταν διαβασα το Post σου .... και Kinetha ευχαριστω που εισαι τοσο ενθαρρυντικη....

    Πλακα κανω ...

    Αλλα αφου τα κοριτσια δεν θα εχουν αλλους μεγαλυτερους μαζι τους θα αρκεστουν στους συνομιλικους .... παντος και εμεις την ιδια νοοτροπια εχουμε....πιο πολυ μας αρεσουν οι μεγαλυτερες παρα οι μικρες, αλλα αμα τυχει καμια φαση τι θα της πω "" οχι, δεν σε θελω επειδη ειμαστε την ιδια ηλικια "" Αυτα ειναι βλακειες...αμα καποιος ειναι εμφανισιμος και ξερει να χειριζεται την γλωσσα ( Και με τις 2 εννοεις [:-mischievous] [:-angel] ) Τοτε θα πετυχει αυτο που θελει !!!

    Megageo & Niko .... Ναι οντως εχουν αλλαξει λιγο οι εποχες ... Για να καταλαβετε, και περυση που ειμασταν ακομη πιο μικροι στην εκδρομη ειχαμε πεξει με κατι κοριτσια Strip Poker αλλα παρολο που ξερω να παιζω καλα....με ΞΕΣΚΙΣΑΝ !!!!!!!

    Οπως και να εχει, για να γυρισουμε λιγο στο θεμα μας.... Αποφασισα να κανω ογκο κανενα 2μηνο και το καλοκαιρι γραμμωσουλα που ειναι και πιο ευκολο....προς το παρον εχω παρει και μια διατροφη ογκου και κανω !!!

    Οσον Αφορα την αεροβικη που λετε...... τωρα που κανω προγραμμα ογκου να κανω καθολου αεροβια ??? Και αν ναι, κανενα διαδρομο ( Εκτος απο κοιλιακους που κανω εντατικα ) ???? Ποση ωρα ομως ???

  6. #36
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    11-06-09
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    2,230

    Default

    Κοιλιακούς δε χρειάζεσαι, πάνω από 2 φορές τη βδομάδα. Αερόβια μπορείς να κάνεις αμέσως μετά τα βάρη κανα τέταρτο, σαν αποθεραπεία. Επίσης, μπορείς να διαλέξεις μια μέρα όπου θα κάνεις μόνο αερόβια. Εγώ π.χ. ενδεικτικά, για να πάρεις μια ιδέα, κάνω 4 μέρες βάρη και Σάββατο πρωί πηγαίνω και τρέχω για 40 λεπτά. Η αερόβια κάνει πάρα πολύ καλό και σε όγκο και σε γράμμωση.
    Hypertrophy for the win!

  7. #37
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    24-12-09
    Location
    Ηράκλειο, Greece.
    Posts
    20

    Default

    Ναι φιλε μου ομως εχω ενα προβλημα.......δεν μπορω να πηγαινω μεχρι και το τελος το καλοκαιριου πανω απο 3 φορες...... οποτε τι μου προτεινεις....... ????

  8. #38
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    24-12-09
    Location
    Ηράκλειο, Greece.
    Posts
    20

    Default

    Postarw μια το προγραμμα που κανω τωρα για να μου πειτε την γνωμη σας !!!

    ΣΤΗΘΟΣ

    1. Πιεσεις Με μπαρα στον ισιο
    2. Πιεσεις Με μπαρα στον επικλινη
    3. Εκτασεις με αλτηρακια στον ισιο
    4. Εκτασεις με αλτηρακια παλι στον επικλινη
    5. Pull Over

    Στηθος κανω 4 Σετ

    ΔΙΚΕΦΑΛΑ

    1. Καμψεις με μπαρα
    2. Καμψεις στον επικλινη
    3. Καμψεις αυτοσυγκεντρωσης ( Κανω 2 Σετ εδω....συμπληρωματικα )

    Εδω κανω 5 Σετ

    ΠΛΑΤΗ

    1. Εμπροσθολαιμιες ελξεις στο μονοζυγο
    2. Οπισθολαιμιες στην τροχαλια
    3. Ντορσαλ Ανοιχτη λαβη
    4. Χαμηλη Κωπηλατικη
    5. Κωπηλατικη με αλτηρα

    Εδω 4 Σετ

    ΠΟΔΙΑ

    1. Σκουωτ
    2. Εκτασεις τετρακεφαλων
    3. Καμψεις Δικεφαλων
    4. Πιεσεις προσαγωγων
    5. Αρσεις γαμπων ( Ορθιος )

    Και Εδω 4 Σετ

    ΟΜΟΙ

    1. Εμπροσθολαιμιες πιεσεις με μπαρα
    2. Πιεσεις με αλτηρες καθιστος
    3. Εκτασεις με αλτηρες καθιστος
    4. Προτασεις με αλτηρες παλι ορθιος
    5. Εκτασεις στο πεκ ντεκ ( Αναποδο πεκ ντεκ )

    Εδω 4 Σετ

    ΤΡΙΚΕΦΑΛΑ

    1. Πιεσεις στην τροχαλια
    2. Εκτασεις με αλτηρα καθιστος

    Εδω 5 Σετ ........

    Αυτα....καμια αλλαγη να κανω, ή ειναι ενταξει ???

  9. #39
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    09-04-09
    Location
    Μύκονος, Greece.
    Posts
    71

    Default

    Φιλε καλα να περασεις.. Και γω στην ιδια φαση βρισκομαι.. (παμε χανια!!! :D:D) Εγω παντως απο διατροφικη αποψη 8α σου προτεινα να το πας ισοθερμιδικα με 2-3 αεροβιες οπως σου'πε κ ο αντρικος, για να μην ξεφυγεις κ πολυ στο θεμα λιπος... (εγω πηγαινα ισοθερμιδικα απο τον αυγουστο για να διατηρησω ενα 7-8% μεχρι τωρα κ δουλεψε σε μενα)

  10. #40
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    24-12-09
    Location
    Ηράκλειο, Greece.
    Posts
    20

    Default

    Ρε παιδια, να ρωτησω κατι ??? .... τις προαλλες πηγε και πηρε ενας φιλος μου το λεγομενο "" Milko """ και απο περιεργεια κοιταξα πισω για να δω τα συστατικα του κτλ .... κοιτωντας λοιπον την πρωτεινη που προσφερει ειδα οτι στην ποσοτητα των 500 ml δινει 17 gr πρωτεινης...... ...... οπως επισης και 60,6 gr υδατανθρακα, και μηδενικα λιπαρα.....

    Πως παιζει τωρα αυτο ??? ... αμα ειναι τοσο καλο να παιρνω ενα καθε μερα μαζι με το δεκατιανο....πως το κοβετε ???

  11. #41
    giannis_m's Avatar
    Join Date
    01-06-08
    Location
    Σητεία, Greece.
    Posts
    2,468

    Default

    ρε φιλε τι ερωτηση ειναι τωρα αυτη? γαλα ειναι... απλα ειναι φουλ στη ζαχαρη, υπαρει και το free που δεν εχει ζαχαρη

  12. #42
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    30-01-10
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    130

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by masterdk

    Ρε παιδια, να ρωτησω κατι ??? .... τις προαλλες πηγε και πηρε ενας φιλος μου το λεγομενο "" Milko """ και απο περιεργεια κοιταξα πισω για να δω τα συστατικα του κτλ .... κοιτωντας λοιπον την πρωτεινη που προσφερει ειδα οτι στην ποσοτητα των 500 ml δινει 17 gr πρωτεινης...... ...... οπως επισης και 60,6 gr υδατανθρακα, και μηδενικα λιπαρα.....

    Πως παιζει τωρα αυτο ??? ... αμα ειναι τοσο καλο να παιρνω ενα καθε μερα μαζι με το δεκατιανο....πως το κοβετε ???
    </blockquote id=quote> καλο ειναι αλλα μονο για μετα την προπονηση το χρειαζεσαι οχι αλλες ωρες:D
    Strong (er)

  13. #43
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    22-12-09
    Location
    .
    Posts
    1,155

    Default

    τωρα ειδα το τοπικ, αλλα φιλε να σου πω την αληθεια αμα περιμενεις τη 5ημερη να @#$%ς κατι δεν παει καλα! δε στο πεζω @#$%ς γιατι κ εγω με τις κοπελες τις ηλικιας μου εχω προβλημα. να ναι καλα οι αγγλιδες(αντε ερχετε το καλοκαιρακι. υπομονη!)

    φιλικα!!
    no one other else can impress me!! RON IS BIG!! I WANT RONNIES SIZE!!

  14. #44
    Advanced Bodybuilder razor023's Avatar
    Join Date
    17-04-09
    Location
    .
    Posts
    1,080

    Default

    Ακομα και το Μιλκο φρεε πρεπει να ειναι φουλ στα υποκαταστατα.ασπαρταμη κτλπα.κακιστη επιλογη κατα την γνωμη μου.


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •