Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    15-01-10
    Location
    .
    Posts
    3

    Default Αύξηση μάζας

    Γεια σας ζυγίζω 68 κιλά και εχω 1,66 ύψος.Εχω σωματότυπο ενδόμορφο .οπότε συσωρεύω πολύ εύκολα λιπος΄.Ακολουθώ μια διατροφή απο μια διαιτολόγο που με παρακολουθούσε 6 μήνες και με βοθάει να συντήρούμαι.Ταυτοχρονα πηγαίνω και κολυμβητήριο.Πως μπορω να αυξήσω την μυική μου μάζα και να παραμείνω στα 68 κιλά?

  2. #2
    Pumping Iron
    Join Date
    03-08-09
    Location
    athens, athens, Greece.
    Posts
    279

    Default

    boy αυξησεις μαζα και να μεινεις τα ιδια κιλα λιγο δυσκολο το να ανεβεις κιλα αλλα το λιπος σου να μεινει το ιδιο η και να μειωθει με διατροφη και προπονηση γινεται...αλλα τωρα τι περιμενεις με αυτη την ερωτηση...χιλιαδες κοσμος οπως και εχεις ενα δειγμα στο φορουμ..περναν ωρες στα γυμναστηρια και αλλες τοσες μελετοντας τις διατροφες τους και τη προπονηση τους ψαχνοντας να βρουν τον ιδανικοτερο τροπο για αυτο που λες αυξηση μυικης μαζας και εσυ περιμενεις να βρεις την απαντηση σε καποιες προτασεις που θα σου γραψει καποιος??? ψαξε παρα πολυ στο φορουμ και σιγουρα θα βρεις παρα πολα πραγματα να καταλαβεις πανω κατω τι συνθετει το σκεπτικο του bb. αλλα με δυο λεξεις αν θες προπονηση---πολυ καλη διατροφη!!! -4 λεξεις- (LOL)


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •