Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-05-07
    Location
    arta, Greece.
    Posts
    10

    Default Πως Μια Χοντρουλα Μπορει Να Φτιαξει Κορμαρα!!!!

    Εχουμε και λεμε:

    Με υψος 1,62

    Με βαρος 75kg

    Γυμνασμενη αρκετα απο τα 10χρονια HandBall

    αλλα με ενα προβλημα δισκοπαθειας που δεν μου επιτρεπει εντονη γυμναστικη τουλαχιστων μεχρι να χασω καποια κιλα.

    Με εναν σχετικα κατεστραμενο μεταβολισμο επειδη δν μπορω να τρεφομαι με λαχανικα κτλ κτλ

    και με δυσκολια να χασω βαροσ λογο μεταβολισμου με απλες διαιτες

    εχω ελπιδες να μπορεσω επιτελους να κανω ενα καλογυμνασμενο γραμμωμενο σωμα χωρις επιπτωσεις στην υγεια μου?

    Στην πολη μου τα ατομα που ασχολουντε με αυτο μετριουντε στα δαχτυλα και τα γυμναστηρια καταρτιζοντε απο σχετικα ασχετους και ανευθηνους γυμναστες (χαρακτιριστικο παραδειγμα την πρωτη φορα στα βαρη με εβαλαν να κανω 5 20αρες επαναληψεις με μια μπαρα 25 κιλων!!!!)


    Απο τι θα πρεπει να ξεκινησω?Τι προγραμμα διατροφης να ψαξω? Και πως θα καταλαβω τι συμπληρωματα διατροφης χρειαζομαι?
    AoUa

  2. #2
    New Member
    Join Date
    08-02-10
    Location
    Greece.
    Posts
    83

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by princess

    Morgana όπως είπες κι εσύ η δίαιτα που μας έδωσες να σχολιάσουμε είναι για υπέρβαρους!! Εσύ δεν είσαι υπέρβαρη έχεις κάποια κιλά παραπάνω. Και επίσης φαντάζομαι οτι αυτοί οι υπέρβαροι καρδιοπαθείς δεν γυμνάζονται και δεν προσπαθούν να φτιάξουν ένα καλογυμνασμένο σώμα, αλλά να σώσουν τον εαυτό τους απο τα χειρότερα!!!

    </blockquote id=quote>
    δε θα μπορουσα να συμφωνησω περισσοτερο μαζι σου!
    την εχω κανει αυτη τη δηθεν διαιτα, μονο υγρα χανεις, που μολις την σταματησεις φυσικα ο οργανισμος τα αναπληρωνει.
    Οσο για προπονηση ουτε να σηκωσεις 0.5 κιλο δε θα μπορεις, θα τρεμουν τα ποδια σου κ θα αναρωτιεσαι γιατι κανεις τετοιο κακο στον εαυτο σου κ αν αξιζει! Και με τι κοστος αραγε?
    Μαγικες διαιτες δεν υπαρχουν, μονο σωστη διατροφη. Ακομα κ οταν θα φτασεις στο σημειο να τρεφεσαι σωστα τον περισσοτερο καιρο θα κανεις πισογυρισματα,
    θα θες να κανεις χαζες διαιτες μηπως κ χασεις γρηγοροτερα βαρος αλλα θα δεις οτι ο οργανισμος σου δεν θα τις σηκωνει πλεον κ θα τις παρατας...
    Κ θα παιρνεις πισω τα οποια γραμμαρια εχασες...κριμα δεν ειναι?

    Σου λενε τα παιδια ολα αυτα για σωστη διατροφη κ εσυ σκεφτηκες την διαιτα της λαχανοσουπας?
    δεν ειναι δυνατο να γυμναζεσαι κ να τρως σουπες!

  3. #3

    Join Date
    03-12-08
    Posts
    1,182

    Default

    Χμμμ.. Το post είναι 3 χρόνων σε περίπτωση που δεν το πρόσεξες..


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •