Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 27 of 27 FirstFirst ... 172324252627
Results 781 to 797 of 797
  1. #781

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Καπου μου φανηκε οτι ειδα κρεατινη με χυμο πορτοκαλι. Μεγα λαθος, ποτε κρεατινη με οξινο χυμο, την χαραμιζεις.

  2. #782
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Σ ευχαριστω Γιωργο για την υπενθυμιση
    Θυμαμε μου το ειχε γραψει και ο Cuban αυτο,δεν ειχα παρατηρησει βεβαια καποια μειωση στη δυναμη μου πεινοντας 1 βδομαδα τωρα με λιγο χυμο την κρεατινη αλλα οκαυ θα το αλλαξω.
    Τωρα γυρισα απο το Σουπερμαρκετ και πηρα Ribena φραγκοσταφυλο αν και πανακριβος :P
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  3. #783
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Σημερα εκλεισα και εγω την βδομαδα,θα συνεχισω την καλη διατροφη αλλα οχι ωπος πριν ακριβως θα μπουν και μακαρονια και ψαρια αλλα τερμα τηγανιτα τερμα ψωμια γλυκα (αντε ενα την βδομαδα)
    Τωρα τους πρωινους κοιλιακους στο σπιτι που εκανα καθε μερα εστω και αυτο το 20 λεπτο νομιζω μου κανει πολυ καλο θα προσπαθησω να το συνεχισω
    Το ποδηλατο το πρωι ειναι γαματο αλλα θα κοπει και θα προσπαθησω στο γυμναστηριο πλεον να δαμασω το ελληπτικο χαχαχαχαχ δε ξερω γιατι αλλα πανω στα 5 λεπτα νιωθω οτι πεθαινω ενω βλεπω γυναικες και κανουν 30 και 1 ωρα

    Η αντοχη μου στο διαδρομο-τρεξιμο βελτιωθηκε αισθητα καθως εβγαζα 10 λεπτο στο 12 μια χαρα
    Παρατηρηση να πω οτι καθε μερα που εκανα διαδρομο καθε μερα και πιο πολυ μειωνοταν το λαχανιασμα που ειχα πριν
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  4. #784
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Και τωρα που μολις ανεβηκα ζυγαρια με εβγαλε 85 ειμουν 88 αντε πες (87,8) πριν στρογγυλα στρογγυλα εχασα 2 kg σε 1 βδομαδα
    Βαζω και 2 φωτο αν και διαφορες δε πολυφενοντε αλλα το στομαχακι επεσε λιγακι χαχαχα

    Εχω να κανω βαρη 2 μερες και ανγχονομε αν σημερα που θα παω θα μπορω να παιζω τα ιδια κιλα θα δειξει
    Ο Xenadrine θα συνεχιστει παντως αν την παλεψω θα τον παω στα 6 cap αν και μου φερνει ανακατοσουρες και ωπος και δηποτε αυξηση στο αλατι γιατι σημερα την ψιλοακουω με κατι ζαλαδουλες τι οποιες καθε μα καθε φορα τις εχω που κοβω το αλατι πανω στην βδομαδα
    Attached Images Attached Images
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  5. #785
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    07/11/2011 ΠΡΟΠΟΝΙΣΗ(ΣΤΗΘΟΣ ΕΛΛΗΠΤΙΚΟ)

    08:00-2 cap Xenadrine ripped

    08:00-08:20-ροκανισματα-καμψεις ποδιων χεριων κρατωντας στα χερια μπαλα 3 χ 15
    -ροκανισματα με ποδια πανω 4 χ 30
    -καμψεις ποδιων στην ακρη του κρεβατιου 3 χ 20
    -πλαφγιοι σε μηχανημα κοιλιακων 2 χ 50
    -γεφυρα 1 χ 1 1/2 min
    -πλαγιες γεφυρες 1 x 1 min

    08:30-1 cup oats
    -1 1/2 scoop whey gold standar
    -σταφιδες
    -1 cup low lactose milk 1,5%
    -4 cap syntrax super chain
    -1 animal pak

    11:00-1 cap l tyrosine

    11:30-5 αυγα βραστα (το ενα ολοκληρο)
    -1/2 φετα ανανας
    -500mg vitC
    13:30-2 cap Xenadrine ripped

    14:00-Στηθος κοτοπουλο
    -μακαρονια gluten free
    -κολοκυθια βραστα,ελαιολαδο
    -4 cap syntrax super chain
    -500 mg vitC

    17:00-200 ml χυμο φραγκοσταφο
    -1 scoop creatine
    -1 cap green tea

    17:30-18:30-Training

    18:45-1 scoop creatine
    -1 1/2 scoop whey gold standar protein
    -500 mg vitC

    20:45-Bραστο ψαρι(σφυριδα)
    -λαχανικα βραστα (καροτα σελινο)
    -ελαιολαδο
    -πατατες βραστες
    -4 cap syntrax super chain amino

    01:00-3 cap ZmA





    ΠΙΕΣΕΙΣ ΑΛΤΗΡΩΝ ΙΣΙΟ ΠΑΓΚΟ 15,12,12 24,30,30kg
    ΕΠΙΚΛΙΝΕΙΣ ΠΙΕΣΕΙΣ ΣΜΙΘ ΜΠΑΡΑ 15,12,8 50,60,70 (χωρις το βαρος της μπαρας)kg
    PECK DECK 15,10,7 80,100,110kg
    CROSSOVER 12,12,8 30,30,35kg

    ΕΛΛΕΙΠΤΙΚΟ 10 min
    Last edited by Psilos23; 08-11-11 at 11:18.
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  6. #786
    Advanced Bodybuilder freedom_akiri's Avatar
    Join Date
    21-04-11
    Location
    ath
    Posts
    837

    Default

    ποια κρεατινη παιρνεισ?

  7. #787
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Την Creaplex της Iforce και μολις μου τελιωσε μια(καθαρη) που ειχε δωρο μια 5κg πρωτεινη nutrisport που ειχα παρει
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  8. #788
    Advanced Bodybuilder freedom_akiri's Avatar
    Join Date
    21-04-11
    Location
    ath
    Posts
    837

    Default

    πολυ απλη
    πως κ δεν παιρνεισ με νιτρικο μαζι?

  9. #789
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Kαι η απλη κανει την δουλεια της,δε ξερω τα νιτρικα σιγα σιγα αρχιζω και δε τα πολυ παω εκατσα και σκεφτικα οκαυ σου κανουν ενα πριξιμο παραπανω στη προπονιση και μετα τπτ οποτε τσαμπα λεφτα χαχαχαχαχαχα Στους δυσκολους καιρους που ζουμε τα νιτρικα ειναι πολυτελειες λολ


    Καποια στιγμη θελω να δοκιμασω παλι την Celltech βεβαια καθως εχουν περασει πολλα χρονια απο τοτε που ειχα δοκιμασει την πρωτη και μου αρεσε πολυ...
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  10. #790

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    Quote Originally Posted by Psilos23 View Post
    Kαι η απλη κανει την δουλεια της,δε ξερω τα νιτρικα σιγα σιγα αρχιζω και δε τα πολυ παω εκατσα και σκεφτικα οκαυ σου κανουν ενα πριξιμο παραπανω στη προπονιση και μετα τπτ οποτε τσαμπα λεφτα χαχαχαχαχαχα Στους δυσκολους καιρους που ζουμε τα νιτρικα ειναι πολυτελειες λολ


    Καποια στιγμη θελω να δοκιμασω παλι την Celltech βεβαια καθως εχουν περασει πολλα χρονια απο τοτε που ειχα δοκιμασει την πρωτη και μου αρεσε πολυ...
    Γιώργαρε,όντως το Cell-Tech έχει πολύ ωραία γεύση χαχαχα αλλά μέχρι εκεί χαχαχαπεταμένα λεφτά φίλε u know it...

  11. #791
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Ωντος Παναγιωτη η γευση του ειναι κορυφη χεχεχε παντως εγω δε μπορω να πω ρε συ οτι ειναι πεταμενα λεφτα :P τι δηλαδη τα αλλα του ειδους του ειναι καλυτερα ??Απλα ειναι τσιμπιμενες η τιμες της ενλογο εταιριας ακομα και στα γνωστα site του εξωτερικου..
    Πιστευω οτι αν οι τιμες ηταν αναλογες με τις αλλες εταιριες το μισο φορουμ και πανω θα περνανε muscltech ¨:P:P:P
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  12. #792
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    H προετοιμασια μου συνεχιζετε κανονικα ασχετος που δεν γραφω στο log
    Συνεχιζετε η καλη και καθαρη διατροφη και εντομεταξη ουτε γλυκα μου μυριζουν ουτε σαβουρες ουτε τπτ εχω συνηθυσει πια.

    αεροβιο καθε μερα κοιλιακοι μερα παρα μερα αν οχι καθε μερα η δυναμη μου στο γυμναστηριο δεν εχει πεσει ουτε λιγο σημερα εκανα και κωπηλατικη χαμηλη μια 8αρα με 90κιλα

    Τον Xenadrine εδω και 3 μερες τον εκανα 6 καπ/μερα στα 4 που τον ειχα με ιδρωνε φουλ λιγο στις τελευτεες μερεσ ειχε μειωθει η δραση του .Στα 6 παλι με λιωνει και που καθομε ιδρωνω οταν κανω ασκησεις παλι πολυ και δε συζηταω καν τι γινετε με 10 λεπτα ελλειπτικο χαμος

    Δεν εχω ζυγηστει καμποσες μερες απο βδομαδα θα δω αλλα ολοενα και καθαριζω....:)

    Σημερα πηγα το μεσημερι να φαω ενα πιατο ρυζι και ενα στηθος αλλα τελικα μολισ εφαγα 2 κουταλιες τις σουπας εσκασαααααα και μισο στηθος δεν πηγαινε τπτ κατο ο λιποδιαλυτης μου κοβει την ορεξη απιστευτα πολυ



    Να αξιολογισω και εγω τα προιοντα που χρεισημοποιουσα καθος τελειωνουν

    Xenedrine ripped 9,5/10
    Leykin caps syntax 9,5/10 (πιστευω οτι παιζουν μεγαλο ρολο στο οτι διατηρειτε η δυναμη μυ ακομη )
    animal pak 10/10 ασυζητητη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    θελω να βρω τωρα αμεσα ενα lean extreme αν καποιος εχει και θελει να πουλησει κανα κουτι ας στειλει πμ παιδια δεν θελω να καθυστερησω με το νετ
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  13. #793
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Συνεχιζετε η διατροφη/διαιτα κανονικα σημερινα κιλα 84,5 χανω κιλα αργα αργα σε δυναμη δεν εχω πεσει καθαριζω με αργο και σταθερο ρυθμο πιστευω....
    Σε 2-3 μερες θα ξεκινησω το lean extrme με το που τελιωσει το Xenadrine αυριο θα εχω και αλλο ενα κουτι Syntrax super chain aminos και ενα κουτι βιταμινη C solgar καθως μου εχουν τελιωσει εδω και 3 μερες να τα αρχισω παλι με το lean

    Σημερινες φωτο 10 μερες μετα τις τελευτεες που ειχα ποσταρει
    Attached Images Attached Images
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  14. #794

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    Γιώργαρε ξέρεις ότι σε πάω και για αυτό θα σου πω τί πιστεύω πραγματικά με μοναδικό σκοπό να γίνεις πιο ποιοτικός ρε φίλε :)
    Ρε συ κοίταξα και πίσω στο λόγκ σου και δεν είδα ούτε μία βασική άσκηση,ούτε έναν mass builder και ξέρεις ποιό είναι το κακό?ΦΑΙΝΕΤΑΙ αδερφέ μου στο σώμα σου αυτό...βάλε πάγκο,πιέσεις πάνω από το κεφάλι,σκουότ,άρσεις,(ακόμα και μισά επολέ ό,τι μπορείς να κάνεις από αυτά)
    Είναι φανερό πως μέχρι τώρα οι προπονήσεις που κάνεις για κάποιο λόγο δεν σε έχουν πάει μακριά...Γ@μ@ τες και μπες ένα 5/3/1 να δοκιμάσεις...προπονήσου για την προπόνηση και ξέχνα τον καθρέφτη,μην σε νοιάζει,κάνε αυτά που πρέπει,πάρε πρότυπα σαν τον KLOKOV,τον Πύρρο Δήμα και όχι τον Greene,Ronnie...και θα έρθει και η υπερτροφία σαν υποπροιον,μην την έχεις αυτοσκοπό,μην σε νοιάζει εάν χάσεις ένα γεύμα και "δείχνεις" άδειος...χέσ'τα όλα αυτά τα τρυπάκια που έχουν κατά κύριο λόγο βάλει εταιρείες συπληρωμάτων
    Σορρυ αλλά αυτή είναι η άποψή μου αδερφέ μου!
    Πάντως καθάρισες λιγάκι :)
    POWER TO YOU!!

  15. #795
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Ωντος Παναγιωτη αυτες τις ασκησεις τις αποφευγω ενω ειναι mass building ασκησεις και το ξερω ρε συ...
    Τον παγκο τον εχω παρει απο φοβο δε ξερω μου εχει κατσει στο μυαλο οτι δε μπορω να ανεβασω κιλα και εχω ψυχολογικο με τον παγκο χαχα καιρο τωρα....
    Τα Squat παλι το θεωρω πολυ σημαντικα και κανω κατα καιρους αλλα και αυτα προσπαθω να τα αποφευγω καθως τα θεωρω υπαιτια πριν χρονια που τα εκανα καμια φορα με λαθος τεχνικη και εχω καποιο τραυματισμο στη μεση (αν καθομε ορθιοσ και ακινητος η κανω δουλειες και δεν κινουμε ταυτοχρονα με πιανει η μεση μου) Μηλαμε ομως πονος να θες να γονατισεις γι αυτο να προσεχουν και τα αλλα αρχαρια παιδια.Παρολαυτα αυτα καμια φορα κανω για 2-3 προπονισεις συνεχομενες ποδιων σκουατ νομιζω ειναι ασκηση οπως ειπες που πιανει ολο το σωμα τωρα βολευομε με τις εκτασεις....για τετρακεφαλα.Αρσεις θανατου καλα που μου το θυμισες χαχα θα πλακωθω..:P
    Μακαρι να βρω κανα καλο παρτενερ να κανουμε μαζι δυστηχως ο Σταυρος(Mazda) παει μεσημερι χεχεχε.
    Aς ελπισουμε αν ολα πανε με το καλο θεου θελοντος και πολυ σοντομα ανεβω αθηνα να βρω κανα παιδι απο το φορουμ να κανουμε μαζι..
    Σ ευχαριστω πολυ παντως για τις συμβουλες σου 100% εχεις δικιο συμφωνω Παναγιωτη ....
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  16. #796
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Quote Originally Posted by Psilos23 View Post
    Τον παγκο τον εχω παρει απο φοβο δε ξερω μου εχει κατσει στο μυαλο οτι δε μπορω να ανεβασω κιλα και εχω ψυχολογικο με τον παγκο χαχα καιρο τωρα....
    Ο πάγκος είναι ΠΡΩΤΑ ΑΠ'ΟΛΑ, άσκηση αυτοπεποίθησης Γιώργο.

    Καλή επιτυχία.
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  17. #797
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Ας ποσταρω και εγω μια φωτο ετσι για να εχω στο log για το 2012
    Απο γυμναστικη 3 φορες την βδομαδα κουτσα στραβα χανω και αρκετες προπονισεις,διατροφη απλα προσπαθω να προσεχω γιατι ειμαι στη σχολη. δεν παιζω βαρια γιατι δε θελω να ζοριστω,aυτο που κανω ειναι απλα πολυ αργα τις επαναληψεις σε ολες τις ασκησεις,και κανω 10 λεπτα ενα προγραμμα κοιλιακων που εχω βρει απο το κην μου καλο...
    Απο συμπληρωμα τωρα μονο lean extreme που τελιωνω σε 5 μερες και λιγα ανιμαλ πακ που μου χαν μεινει προτεινη μονο απο φαγητα αλλα ειμαι πολυ ικανοποιημενος παρα τις συνθυκες...Τα κιλα μου ειναι 81 τωρα
    Ο συνδιασμος του πακ με το lean extreme δινει πολυ ενεργεια ρε παιδια καποια στιγμη πρεπει να κανω στοκ μπολικα και απο τα 2 ειναι τα αγαπημενα μου
    Attached Images Attached Images
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try


 
Page 27 of 27 FirstFirst ... 172324252627

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •