Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 49 of 49
  1. #31
    Bodybuilding Newbie Finlandos's Avatar
    Join Date
    22-07-09
    Location
    Patras, Achaea, GR/Vantaa, Helsinki, FI
    Posts
    25

    Default

    Γιώργη, επειδή δεν είχα ξαναπάρει Μίτο δεν το έκανα στάκ με το Νόβε. Το πήρα μόνο του για να δώ τι θα γίνει και πώς θα με επηρεάσει. ¨Εχω ξαναπάρει Νοβεντεξ-ΞΤ στο παρελθόν στάκ με το MX-LS-7. Δεν είχα παρενέργειες.

    Τις ώς άνω παρενέργειες τις είχα παίρνοντας το Μίτο μόνο του όπως περιέγραψα ώς άνω. Συμφωνώ ότι η Γασπάρι είναι καλή εταιρεία αλλά το Μίτο εμένα προσωπικά δεν μου κάνει, και φαντάζομαι ότι δεν είμαι ο μοναδικός πια που είχα παρενέργειες απο δαύτο.

  2. #32

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Σιγουρα δεν εισαι ο μοναδικος, η κλασσικη παρενεργεια που ακουω ειναι η ληθαργικοτητα κατι το οποιο ειναι σχετικα αναμενομενο λογω της Τ2 και των οχι τοσο δυνατων διεγερτικων που εχει μεσα το mito. Παντως με τοσες ουσιες που εχουν τα περισσοτερα συμπληρωματα αντε να βρεις τι σε πειραζει απο αυτα για να το αποφυγεις. Μου εχει τυχει κι εμενα να με πειραξει κατι σε καποιο συμπληρωμα που ειχε 15 συστατικα, δεν βγαζεις ακρη. Παντως η τακτικη σου ηταν σωστη, το σταματησες και τελος παμε παρακατω.

  3. #33
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    20-06-10
    Posts
    42

    Default

    Εγω περνω το μιτοτροπιν και η μονη οδηγια που δεν τηρω ειναι η 2η δοση μετα απο 6-8 ωρες.το παιρνω περιπου στις 10 γιατι με βολευει περισσοτερο με το προγραμμα διατροφης και γυμναστικης μου ωστε να ειμαι νυστικος.για την ακριβεια τρωω,μετα απο 2 ωρες προπονηση και μεσα στην προπονηση μιση ωρα πριν το ποστ περνω τα 3 χαπακια.κανω καλα?ευχαριστω

  4. #34
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Λοιπον, σαν καλο παιδι να κανω το review μου:
    Gaspari nutrition, Mitotropin
    διαρκεια : 1 μηνας
    διατροφη: υποθερμιδικη, carb cycling 1:2, 1:3 (high day : low day)
    συμπληρωματα (αλλα) : οχι αλλα λιποτροπικα ή ασχετα (πρωτεΐνη, flaxseed powder, psyllium husks, αμινοξεα, πολυβιταμινη, βιτ.C,E, selenium)

    Απωλεια: 4 κιλα!

    απωλεια χωρις Mitotropin: 2 κιλα με την ιδια διατροφη (απο την μεχρι προτεινος περιοδο)

    Για μενα ειναι σημαντικη διαφορα, δεδομενου οτι χανω δυσκολα και αργα και θελω να αποφυγω ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ την οποιαδηποτε απωλεια μυων. Η διαφορα κατα συνεπεια, ειναι 100%.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  5. #35
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    Μου φαινεται πως πλησιαζει η ωρα που θα το δοκιμασω και εγω,στο τελευταιο σταδιο της διαιτας...Συνεχως ακουω τα καλυτερα..
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor

  6. #36
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    01-07-10
    Posts
    15

    Default

    To έχω ξεκινήσει εδώ και 1 βδομάδα και μέχρι στιγμής το νιώθω αρκετά δυνατό. Υπόψη στο παρελθόν είχα κάνει κύκλο clen-t3-dnp και μπορώ να πώ (μέχρι στιγμής) ότι το Mito για μένα είναι ότι ποιό hardcore έχω δοκιμάσει σε legit σκεύασμα τέτοιου είδους. Ξεκίνησα με την full δόση και δεν έχω καμία παρενέργεια πέρα απο την βλακεία που έκανα την 1η μέρα και το πήρα σχετικά αργά οπότε και άργησα να κοιμηθώ το βράδυ. Ελπίζω να συνεχίσει να δουλεύει έτσι!

  7. #37
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Quote Originally Posted by nevolol View Post
    κύκλο clen-t3-dnp

    [:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes] ΠΩΣ ΕΙΠΑΤΕ?????

    ΠΟΙΟΣ ΗΡΘΕ?
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  8. #38

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Quote Originally Posted by cuban View Post
    [:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes] ΠΩΣ ΕΙΠΑΤΕ?????

    ΠΟΙΟΣ ΗΡΘΕ?
    lol τωρα το ειδα κι εγω...δεν θελω να σχολιασω

  9. #39
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Εμεις που δεν καταλαβαινουμε καλυτερα ε?
    Χαχαχα
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  10. #40

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Δεν ειναι ο χωρος εδω να αναλυσουμε το DNP παιδια, θα αρκεστω να πω οτι ειναι ενα δηλητηριο για τον οργανισμο αλλα ο πιο αποτελεσματικος τροπος για γρηγορη απωλεια βαρους. Παρακαλω μην ξεφυγουμε, ο καθενας κανει τις επιλογες του. Αν καποιος εχει αποριες για την ουσια μπορουμε να τις συζητησουμε στο προχωρημενο κομματι του φορουμ.

  11. #41
    Advanced Bodybuilder Traianus's Avatar
    Join Date
    16-05-10
    Location
    Ρόδος
    Posts
    911

    Default

    Quote Originally Posted by nevolol View Post
    Υπόψη στο παρελθόν είχα κάνει κύκλο clen-t3-dnp
    No comment ...
    Κάτι άλλo για το mito ...??
    Αστράφτει η υποκρισία και αποκαλύπτεται γυμνή, στραβή και ξεδοντιάρα.

  12. #42
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    01-07-10
    Posts
    15

    Default

    Εντάξει μη πυροβολείτε ρε παιδιά απλά ήθελα να αναφέρω πως νίωθω το mito μέχρι στιγμής τιπότα παραπάνω για legit είναι δυναμίτης :)

  13. #43
    New Bodybuilder
    Join Date
    01-06-10
    Posts
    2

    Default

    χρησιμοποιησα το cytolean περιπου για 10 φορες,εχω ακομη αρκετα χαπια αλλα δεν με βλεπω να το ξανακουμπαω.ενιωθα αρκετα δυσαρεστα με αυτο το σκευασμα και δεν μπορω να περιγραψω ακριβως τις παρενεργειες,σαν να μην μπορω να αναπνευσω καλα,αισθημα εγκλωβισμου,κατι σαν τσιμπηματα στην καρδια.η προτεινομενη δοση ειναι 3 χαπια την ημερα,αλλα και με 2 χαπια ειχα τα ιδια αποτελεσματα.αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι ειναι οτι ολες αυτες τις παρενεργειες παντα τις ειχα μετα απο 2-3 ωρες αφου ειχα παρει τα χαπια

  14. #44
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    το cytolean θεωρειται σχετικα ελαφρυ λιποτροπικο..αν ειχες τοσο εντονες παρενεργειες θα σου προτεινα να κοιταξεις την καρδια σου μηπως εχεις κατι που σου εχει ξεφυγει...μηπως ομως επινες αρκετους καφεδες εκεινη την περιοδο;;μπορει να παιζει κ αυτο ρολο...
    Last edited by jimbliz; 16-07-10 at 21:01.
    Both loser and winner fail..But only the winner comes back..

  15. #45

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Το cyto ειναι εξαιρετικα ελαφρυ , εδω εχω γυναικες που το εχω προτεινει και ανεβαζουν μονες τους την δοση στα 4 και 5 χαπια την μερα και παλι δεν τις πιανει.

  16. #46
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    ναι γι αυτο λεω μην παιζει καποιο προβλημα υγειας..το cyto ειναι πιο πολυ για "προθερμανση" πριν το mito..δεν ειναι λογικο τετοιες παρενεργειες σε εναν υγιη οργανισμο...
    Both loser and winner fail..But only the winner comes back..

  17. #47
    Junior Bodybuilder dankannn's Avatar
    Join Date
    31-03-06
    Location
    ATHENS
    Posts
    146

    Default

    Kαλησπερα στα παιδια
    Ειπα να γραψω μιας και εγω ειχα προβλημα με το mito
    Finlandos και εγω ειχα παρει το mito και τα εφτησα στις 4 μερες.
    1. Πονοκέφαλοι
    5. Ναυτία και τάση για εμετό
    + καουρες στο στομαχι.
    Ειχα στειλει και ενα μηνυμα σε megageo για να τον ρωτησω , αρα δεν εισαι ο μονος ειναι πως θα σου κατσει ενα συμπληρωμα.
    Αντιθετος ενιωσα ωραια με το animalcut και εκανε και δουλεια.
    Last edited by dankannn; 16-07-10 at 21:48.

  18. #48

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Παιδες δεν ειναι θεμα για μενα, οτι σας πειραζει το κοβετε αμεσως το εχω πει σε οποιον κι αν με εχει ρωτησει. Μερικοι απλα δεν εχουν ανοχη σε καποιο/καποια συστατικα. Διακοπη και επιστροφη συμπληρωματος (αν εχουμε την ορεξη) στην εταιρεια για αποζημιωση.

  19. #49
    Bodybuilding Newbie sokoxan's Avatar
    Join Date
    02-01-10
    Location
    serres, serres, Greece.
    Posts
    57

    Default

    Παιρνω εδω και δεκαπεντε μερες Μιτο.
    Ξεκινησα 1 +1 την πρωτη μερα τις επομενες δυο μερες 2+2 και μετα κανονικα.
    Τις πρωτες πεντε μερες ενιωθα σαν σουρωμενος μετα το συνηθισα.
    Με πιανουν κατι υπνηλιες.Δεν ξερω κατα ποσο δουλευει εχασα ενα κιλο αλλα δεν μπορεις να ξερεις απο τι ειναι ακριβως μιας και κανω αεροβια ,υποθερμιδικη διαιτα και βαρη κανονικα.Εχω περιεργεια να δω τα μπλε χαπια πως θα δρασουν οχι οτι με χρειαζονται αλλα απο περιεργεια.


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Myofusion Gaspari Nutrition Πρωτεϊνη - Γνώμες Για Ποιότητα & Γεύση!
    By k0stas90 in forum Συμπληρώματα Πρωτεΐνης
    Replies: 128
    Last Post: 19-08-17, 02:12
  2. Gaspari Nutrition Mitotropin..Αξιολόγηση.
    By iNCubO in forum Αξιολογήσεις Για Συμπληρώματα Διατροφής
    Replies: 10
    Last Post: 27-02-09, 07:54
  3. Gaspari Nutrition????
    By suncity13 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 8
    Last Post: 10-01-09, 03:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •