Μα φυσικά το χειρότερο γύμναστήριο είναι είναι το δικό μου που ευτυχώς σύντομα θα το αλλάξω.
Κατ' αρχήν ανήκει στο δήμο lol. Μόνο με 25 ευρώ το μήνα έχεις ένα ολοκληρωμένο πρόγραμμα μου είπανε κάτι φίλοι που προφανώς με μισούνε... Πάω εκεί και με υποδέχτηκε ένας βαρεμένος νέος που αφού συμλήρωσα τα στοιχεία μου, μου έδωσε μια κόλλα που υποτίθεται ότι ήταν το πρόγραμμα μου. Νο διατροφή??? Νο. Ακόμα δεν την χρειάζεσαι μου λέει ο ίδιος βαρεμένος νέος. Πάω την άλλη μέρα για γυμναστική και δεν καταλάβαινα τις περισσότερες ασκήσεις. Πάω στον φουσκωτό προπονηταρά μου, που είχε πιάσει κουβέντα με μια όμορφη κοπέλα και μου λέει: Ότι λέει το πρόγραμμα, δεν μπορώ να σε βοηθήσω... που σημαίνει τα όργανα είναι εδώ, οι διάδρομοι εκεί, ταβάρη παραπέρα κάνε ότι θές. Ευτυχώς που είναι κι άλλοι εκεί με το ίδιο πρόγραμμα κι αντιγράφω το δικό τους. Το μόνο που πήρα σχεδόν ένα χρόνο που πηγαίνω εκεί... είναι η επιβεβαίωση της φράσης "ότι πληρώνεις παίρνεις". Να μην μηλήσω και για τις ουρές που επικρατούσαν στα όργανα τον μισό χρονο και γι αυτούς που έλεγαν "τελείωνε ρεεεεεεεεεεεεε".