Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 30 of 64
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    09-03-10
    Location
    Κορωπί, Greece.
    Posts
    76

    Default Ποιό Είναι Το Κίνητρο Σας;

    Καλησπέρα! Στόχος αυτού του topic είναι να πούμε τί υποκινεί τον καθένα να πάει για προπόνηση μιας και το κίνητρο είναι κάτι πολύ ισχυρό πιστεύω και χωρίς αυτό δεν θα έχει κάποιος τα μέγιστα αποτελέσματα ή ίσως και να τα παρατήσει στο τέλος.Εγώ κάνω επειδή ήμουν 70 κιλά και μου την "έσπαγε".

  2. #2
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    09-07-08
    Location
    Πάτρα, Greece.
    Posts
    94

    Default

    Εγώ φίλοιμου είχα μια περιφέρεια σαν την πλατεία Γεωργίου και μου την εσπαγε πολύ!!!!!! Και επίσης μου την έσπασε πολύ η γυμνάστρια που εργαζόταν στο πρώτο γυμναστήριο που πήγα επειδή ο ποπός της κόντευε να φτάσει στον ουρανό και μου κουνιόταν , τώρα κοινιέμαι και εγώ !!! όχι παίζουμε . Μετά από 5-6 χρόνια προπόνησης όσοι έχουν αρκετά χρόνια να με δουν βλέπουν τη διαφορά ! Μπράβο μου! Και μπράβο σε όσους προσπαθούν !!
    Life is so beautiful!!

  3. #3
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    14-02-10
    Location
    Greece.μυτιληνη
    Posts
    123

    Default

    καλησπερα.εγω προσωπικα ξεκινησα το γυμναστηριο καταρχην για εκτονωση απο την καθημερινη ρουτινα κ υστερα απο προτροπες ενως ξαδερφου μου κ υστερα προεκυψαν αλλα κινητρα οπως αυτοπειθαρχεια ,αυτογνωσια κ γενικα μια δοκιμασια μυαλου κ σωματος κ νεων οριων σωμα κ πνευμα

  4. #4
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    11-06-09
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    2,230

    Default

    Ξεκίνησα καθαρά και μόνο για να χάσω τα κιλά των Πανελληνίων. Έπειτα είδα πολύ καλά αποτελέσματα και συνέχισα. Αργότερα, έμαθα και πολλά μυστικά γύρω από τη διατροφή και πραγματικά άρχισα να λατρεύω το bodybuilding τρόπο ζωής. Τώρα το βλέπω σα δημιουργικό hobby το οποίο έμμεσα απολαμβάνω όλη τη μέρα χάρις στο συνεχώς βελτιούμενο σώμα μου. Περιττό να πω ότι έχει αυξηθεί πολύ και η αυτοπεποίθησή μου :)
    Hypertrophy for the win!

  5. #5
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    09-03-10
    Location
    Κορωπί, Greece.
    Posts
    76

    Default

    Μια χαρά σας βρίσκω όλους μάγκες

  6. #6

    Join Date
    03-12-08
    Posts
    1,182

    Default

    Στόχος μου είναι να deadlift το Ford Ranger 4X4 που έχω.

  7. #7
    Advanced Bodybuilder razor023's Avatar
    Join Date
    17-04-09
    Location
    .
    Posts
    1,080

    Default

    Εγω ξεκινησα πριν 1,5 χρονο με σκοπο να φτιαξω το σωμα μου.καμια σχεση με τους στοχους που εχω τωρα.ξεκινησα χωρις ιχνος μυικοτητας κ δυναμης με μεγαλη ορεξη ομως για δουλεια. <3 bbing.

    Οff tοpic
    εδω εχει διακοπη ρευματος λογω απεργιας παρολ αυτα η προπονηση βγηκε με ελαχιστο φως απο φακους.νομιζω οτι ετσι οπως εχουν γινει τα πραγματα μια μπαρα κ αλτηρες με νεον θα ηταν πλ καλη επενδυση για το μελλον.και γαντια που φωσφοριζουν.τι να πεις...

  8. #8
    Bodybuilding Newbie deas's Avatar
    Join Date
    05-06-07
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    49

    Default

    Εγω ποτε δεν ημουνα ιδιαιτερα αθλητικος τυπος μεχρι τα 21 μου αλλα παντα ειχα το πρωτυπο του γυμνασμενου-γεροδεμενου αντρα απο τον πατερα μου που ασχολουταν χρονια με αρση βαρων..
    Στα 21 λοιπον αφου ειχα βαρεθει τα τσιγαρα τα ποτια και τα ξενυχτια ειπα να δω πως ειναι και η αλλη πλευρα της λιμνης.Ετσι ξεκινησα προπονησεις στο σπιτι ενος τοτε φιλου μου πορτιερη οπου αυτος με συμβουλευε-παρακινουσε στις προπονησεις ο οποιος μου εκανε απιστευτο καλο..Σιγα σιγα μου εγινε τροπος ζωης και οσο μαθαινα πραγματα και εβλεπα την αλλαγη πανω μου τοσο πιο πολυ γουσταρα και κολαγα σε σημειο που οταν δεν γυμναζομουν για καποιο διαστημα ενιωθα χαλια και ψυχικα και σωματικα..
    Οσο περναν τα χρονια που ασχολεισαι με τις μπαρες βλεπεις οτι το αθλημα αυτο δεν ειναι καθαρα σωματικο αλλα και νοητικο και εκει ειναι που αρχιζεις και ξεκλειδωνεις τη δυναμη σε μυαλο και σωμα.
    Πλεον αυτο που με παρακινει να παω στο γυμναστηριο ειναι η υγεια που νιωθω οταν γυμναζομαι ο γλυκος πονος μετα την προπονηση ο ψυχολογικη ευεξια και ο στοχος μου να σηκωσω το γυμναστηριο μαζι με προπονητες και αθλουμενους στον παγκο...χεχεχεχεεχ
    Tough times never last,but tough people do...

  9. #9
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Υπήρχε και ένα παλιότερο τόπικ παρόμοιο αν θυμάμαι καλά..
    Ξεκίνησα στα 18 μου για να φτιάξω το σώμα μου και να χάσω περιττά κιλά που χα πάρει, εντελώς άσχετη με γυμναστήρια και προπονήσεις και από τότε μου μπήκε το μικρόβιο.[:-bouncy]

  10. #10
    Unworthy
    Join Date
    12-02-08
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    40

    Default

    Γειά σας κι από μένα! Το κίνητρο ξεκίνησε σίγουρα από την καλύτερη δυνατή βελτίωση της σωματικής μου εμφάνισης ,μετά ήρθε η ψυχολογική ευχαρίστηση και η χαρά της όλης προσπάθειας και πλεον έχουν γίνει τρόπος ζωής όπως και για τους περισσότερους από εδώ. Καλές προπονήσεις σε όλους παιδιά![:-bouncy]

  11. #11
    New Member teddyboy34's Avatar
    Join Date
    06-01-10
    Location
    loutraki, korinthos, Greece.
    Posts
    67

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by XPeterX

    Καλησπέρα! Στόχος αυτού του topic είναι να πούμε τί υποκινεί τον καθένα να πάει για προπόνηση μιας και το κίνητρο είναι κάτι πολύ ισχυρό πιστεύω και χωρίς αυτό δεν θα έχει κάποιος τα μέγιστα αποτελέσματα ή ίσως και να τα παρατήσει στο τέλος.Εγώ κάνω επειδή ήμουν 70 κιλά και μου την "έσπαγε".
    </blockquote id=quote>Θα συμφωνησω μαζι σου και εγω υπηρξα πολυ αδυνατος, 68 κιλα με υψος 1.82 πριν αρκετα χρονια,τωρα βεβαια παιζω στα 93-94 κιλα..Η αποκτηση αυτοπεποιθησης ειναι σοβαρο κινητρο πιστευω και η σιγουρα καλη διαθεση και καλη ψυχολογια διατηρωντας ενα γυμνασμενο σωμα.

  12. #12
    Unworthy
    Join Date
    12-04-07
    Location
    αθηνα, Greece.
    Posts
    817

    Default

    εγω ξεκινησα γιατι ειχα ακουσει οτι οσοι κανουν βαρη τους μικραινει καταλαβαινεται ποιο,και λογο του οτι ηταν υπερβολικα ανεπτυγμενο ειπα να ξεκινησω,τελικα μετα απο 19 χρονια δεν εχει μικρυνει καθολου τζαμπα τοσα χρονια χτυπιεμαι με τα βαρη

  13. #13
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    11-06-09
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    2,230

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by gigenis

    εγω ξεκινησα γιατι ειχα ακουσει οτι οσοι κανουν βαρη τους μικραινει καταλαβαινεται ποιο,και λογο του οτι ηταν υπερβολικα ανεπτυγμενο ειπα να ξεκινησω,τελικα μετα απο 19 χρονια δεν εχει μικρυνει καθολου τζαμπα τοσα χρονια χτυπιεμαι με τα βαρη
    </blockquote id=quote>

    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!! Γιγενή πρέπει να μαζέψουμε όλα τα ποστ σου σε ένα thread, να τα διαβάσουμε και να γελάμε! :D
    Hypertrophy for the win!

  14. #14
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    09-03-10
    Location
    Κορωπί, Greece.
    Posts
    76

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by stamthedrum

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by gigenis

    εγω ξεκινησα γιατι ειχα ακουσει οτι οσοι κανουν βαρη τους μικραινει καταλαβαινεται ποιο,και λογο του οτι ηταν υπερβολικα ανεπτυγμενο ειπα να ξεκινησω,τελικα μετα απο 19 χρονια δεν εχει μικρυνει καθολου τζαμπα τοσα χρονια χτυπιεμαι με τα βαρη
    </blockquote id=quote>


    ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!! Γιγενή πρέπει να μαζέψουμε όλα τα ποστ σου σε ένα thread, να τα διαβάσουμε και να γελάμε! :D
    </blockquote id=quote>

    +1

  15. #15
    Banned
    Join Date
    09-11-08
    Location
    .
    Posts
    158

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by K72

    Στόχος μου είναι να deadlift το Ford Ranger 4X4 που έχω.
    </blockquote id=quote>

    +10 και επειδη πιστευω οτι ως ενα βαθμο το ενοεις! γιγαντας

  16. #16
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    22-12-09
    Location
    .
    Posts
    1,155

    Default

    εμενα στοχος μου ειναι να φτασω το σωμα μου στα ορια του...θελω να δω μεχρι που μπορω να φτασω!
    no one other else can impress me!! RON IS BIG!! I WANT RONNIES SIZE!!

  17. #17
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-02-09
    Location
    Chania-Athens, Greece.
    Posts
    219

    Default

    Στοχος μου είναι να φτάσω το σώμα μου στα επίπεδα που να μ' αρέσει όταν το βλέπω και φύσικα δύναμη και αντοχή για τον αθλητισμό με τον οποίο ασχολούμαι!
    Train Hard, Push yourself Forward--&gt; Enjoy the Result!!!

  18. #18
    Pumping Iron
    Join Date
    03-08-09
    Location
    athens, athens, Greece.
    Posts
    279

    Default

    εγω παιδια ξεκινησα προσπαθοντας να διορθοσω τη διατροφη μου λογο στομαχικων προβληματων,ποροθηκα με το θεμα της υγιεινης διατροφης και σιγα σιγα εκανα τη διατροφη μου ολο και πιο εξηδηκευμενη πιο πολυ σαν ενασχοληση και αρχισα να κανω βαρη για εναλαγη απο το τρεξιμο μεσαιων αποστασεων που εκανα μεχρι τοτε οσπου με κερδισε το bb!!!
    και τελικα καταλαβα οτι το κινητρο μου ειναι οτι με γοητευει να ασχολουμε με κατι που δεν σε αφηνει στασιμο και κατι που ειναι μεταξυ δυναμης-αθλητισμου υγειας και μαθηματικων!!!το εχω ξανααναφερει οτι το ββ σε μερικα σημεια συμπερηλαμβανομενης και της προπονησης ειναι σε φιλοσοφια επιστημης!--προπονηση-μελετη-διατροφη κανεις δραση και παρατηρεις την αντιδραση...!!

  19. #19
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    04-02-08
    Location
    .
    Posts
    46

    Default

    πολλα και διαφορα ειναι τα κινητρα σιγουρα το πρωτο κινητρο ειναι η διαμορφωση του σωματος που σε ανεβαζει ψυχολογικα. Στην πορεια ομως γουσταρω να βλεπω την δυναμη μου να αυξανεται ωποτε και αυτο ειναι ενα αλλο κινητρο. Επισης το γεγονος οτι μαζι με το σωμα σκλαραγωγεις και το πνευμα σου ειναι αλλος ενα σημαντικος λογος. Ωποτε θα συνοψισω λεγωντας οτι η αυξηση της δυναμης και το καλουπωμα του σωματος συνεισφερουν στην "γραμμωση" και εκλεπτυνση της ψυχης, ειναι το ιδανικοτερο κινητρο για να αρχισει κανεις γυμναστικη.

  20. #20
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    09-03-10
    Location
    Κορωπί, Greece.
    Posts
    76

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by kooup

    πολλα και διαφορα ειναι τα κινητρα σιγουρα το πρωτο κινητρο ειναι η διαμορφωση του σωματος που σε ανεβαζει ψυχολογικα. Στην πορεια ομως γουσταρω να βλεπω την δυναμη μου να αυξανεται ωποτε και αυτο ειναι ενα αλλο κινητρο. Επισης το γεγονος οτι μαζι με το σωμα σκλαραγωγεις και το πνευμα σου ειναι αλλος ενα σημαντικος λογος. Ωποτε θα συνοψισω λεγωντας οτι η αυξηση της δυναμης και το καλουπωμα του σωματος συνεισφερουν στην "γραμμωση" και εκλεπτυνση της ψυχης, ειναι το ιδανικοτερο κινητρο για να αρχισει κανεις γυμναστικη.
    </blockquote id=quote>

    Πάνω σε αυτό ήθελα να προσθέσω ότι η ψυχολογία και βελτιώνεται με το Bbing αλλά και πρέπει να είναι οκ για να βγαίνουν οι προπονήσεις.

  21. #21
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    To κινητρο το δικο μου ηταν στην αρχη ενα ωραιο σωμα χωρις υπερβολες,
    και συνεχισα γιατι ειναι κατι το οποιο με ανεβαζει ψυχολογικα οτι και να εχω μολις πηγαινω να κανω προπονιση ξεχναω τα παντα.Επισης η εγκρατεια που εχω και ο τροπος ζωης(μακρια απο τσιγαρα και ποτα)το ωφειλω στην γυμναστικη και μου αρεσει πολυ!!!!!!!!!!!!!!!
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  22. #22
    Advanced Bodybuilder perakis's Avatar
    Join Date
    06-12-09
    Location
    Άρτα
    Posts
    802

    Default

    αρχισα πολυ μικρος γιατι ειχε η θεια μου γυμναστηριο και πηγαμε με φιλους.μετα το σταματησα και το αρχισα πολυ αργοτερα λογω ψαροτουφεκου που θελει καποια γυμναστικη αλλα κυριως για να ειμαι οσο πιο υγιεις μπορω αλλα και να φτιαξω ενα ωραιο σωμα γιατι ημουν αδυνατος.Καποιος ειπε και για εκτονωση,χαλαρα μαζι σου,τεραστια εκτονωση η γυμναστικη
    Whatever which way they go, They know they gonna owe. They soul to the road they choose. It don't matter if you win or lose.You still gotta pay them dues.

  23. #23
    Senior Bodybuilder Raf's Avatar
    Join Date
    20-05-09
    Location
    Salonika
    Posts
    2,139

    Default

    εγώ είμαι 18 χρονών και γυμνάζομαι από τα 14.από τότε που ξεκίνησα δεν μπορώ να το σταματήσω με τίποτα.είναι τρόπος ζωής για μένα.χωρίς αυτό δν ζεις!!!!

  24. #24
    Bodybuilding Newbie Finlandos's Avatar
    Join Date
    22-07-09
    Location
    Patras, Achaea, GR/Vantaa, Helsinki, FI
    Posts
    25

    Default

    Στην αρχή για μένα ήταν καθαρά θέμα γυναίκας. Το Γυμνασμένο σώμα έκανε πιο εύκολο το να πλησιάσεις μια γυναίκα ή ακόμα και να τα φτιάξεις με κάποια. ¨Ημουνα γεννημένος ενδόμορφος με έμφυτη τάση στην παχυσαρκία, οπότε το ΒΒ/διατροφή ήταν μονόδρομος.

    Μετά αφού άρχισα να ψιλοβαριέμαι τις γκόμενες (κατάλαβα ότι πιο πολύ μανούρα είναι παρά ησυχία), τα είχα παρατήσει για λίγο καιρό και το είχα ρίξει στην αμπελοφιλοσοφία. Μετά κατάλαβα ότι ζωή χωρίς αθλητισμό είναι απίστευτα βαρετή και ότι βασικά πέρα απο τον αθλητισμό και το ΒΒ δεν υπάρχουν και πολλοί λόγοι για να ζεί κανείς. Μετά κατάλαβα ότι ο αθλητισμός δεν είναι τρόπος ζωής αλλά η ζωή η ίδια. Ορίστε η απάντηση σου. Αθλούμαι άρα υπάρχω. Υπάρχω άρα αθλούμαι.

  25. #25

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    Για μένα είναι το πολύ απλο , ΗΘΕΛΑ και ΘΕΛΩ να ξαναγίνω άνθρωπος , γιατι έχοντας παρατημένα τα σίδερα για 15-16 χρόνια είχα γίνει ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ , υλη και ψυχολογία , ευτυχώς έμεινε λιγο απο το πνεύμα και ξανα-ξεκίνησα
    Γαι μένα τώρα πια είναι ένα σοβαρο στοίχημα με τήν πραγματικότητα , δέν περιμένω τίποτα , αλλα ελπίζω σε υγεία για να συνεχίζω !

  26. #26
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    Παντα ημουν τελειομανης και φιλοδοξος και ετσι οταν μια φορα πηγα σε μια παραλια που ολοι ηταν φουσκωτοι και φετες,σκεφτηκα "γιατι οχι κι εγω?τι μου λειπει?".Φυσικα τοτε ηταν και η ψευδαισθηση που ειχα απο τα MME οτι αμα εισαι γυμνασμενος δε θα ξερεις τι να κανεις απο τις πολλες τις γκομενες που θα εχεις.Με τον καιρο βεβαια μου εφυγε η ψευδαισθηση κι ετσι απλως εθιστηκα με αυτον τον τροπο ζωης και με τα αποτελεσματα στον καθρεφτη καθε μερα και με τα παλια ρουχα μου να μη μου κανουν λογο ογκου και τα πολλα σχολια θαυμασμου απο εδω κι απο εκει και γενικα με ολο αυτο το τρυπακι του να κουραζομαι,να στερουμαι,να κανω θυσιες και να επιβραβευονται οι κοποι μου.
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  27. #27
    Junior Bodybuilder m_ariel19's Avatar
    Join Date
    05-11-04
    Location
    Liverpool, United Kingdom.
    Posts
    157

    Default

    Το κίνητρο μου; ... μμ .. να μπορώ να βλέπω ξανά τον εαυτό μου στον καθρέφτη και να μην χρειάζεται να κλείνω τα μάτια ... Να μπορώ να φοράω πάλι κολλητά μπλουζάκια χωρίς να νιώθω ανασφάλεια για την κοιλιά μου, και για το ότι διαγράφει το μπλουζάκι ... Να έχω όρεξη και να διασκεδάσω χωρίς να πρέπει να περιορίζομαι στα πράγματα και στις επιλογές μου ... Να μην πέφτω ψυχολογικά κάθε φορά που με κοιτάω ... όλα αυτά .. και χίλια άλλα ... που δεν μπορώ να σκεφτώ ... Θέλω να βρω τον παλιό καλό υγιεινό εαυτό μου ... (σωματικά, πνευματικά, ψυχολογικά) .-
    Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...
    Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...
    Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

    George Bernard Shaw

  28. #28
    Senior Bodybuilder zog89's Avatar
    Join Date
    29-03-10
    Location
    Berlin
    Posts
    1,953

    Default

    το κίνητρο μου= Νους υγιής εν σώματι υγιεί
    θέλω απλώς να έχω καλή υγεία σε όλους τους τομείς της ζωής μου...απο μικρός παχυσαρκος,τώρα πια τείνω προς το φυσιολογικός... η γυμναστική για μένα έχει γίνει πια εθισμός και τρόπος ζωης οπότε έκλεισε για μένα...την διατροφής πάλεβω να διωρθώσω...αυτα...
    ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΥΓΙΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ...αυτό μόνο....
    Obese To Fit

  29. #29
    Alejandro's Avatar
    Join Date
    02-06-10
    Location
    Paradise City
    Posts
    383

    Default

    το κινητρο ηρθε απτον πατερα οπου ασχολουταν επι 20χρονια με βαρη...μετα τριγυρνουσε στο μυαλο το ωρεο ψηλο γραμμωμενο σωμα κ τελικα κατελειξε η ευχαριστη να βλεπεις το ευατο σου κ φυσικα ανεβασμα ψυχολογιας κ αλλα χαρουμενα συναισθηματα.. συντωμα μου εγεινε συνηθεια κ γινεται λατρεια οπως στους περισσοτερους...κ με στοχο να εκληρωσουμε τον σκομος μας!

  30. #30
    New Member stefanos90's Avatar
    Join Date
    04-01-09
    Location
    Kozani, Greece.
    Posts
    32

    Default

    Απο μικρη ηλικια με στελνανε καρατε οι γονεις μου, πηρα μαυρη ζωνη πηγαινα σε αγωνες αλλα μετα απο χρονια βαρεθηκα τα ιδια και τα ιδια, παρατησα το καρατε και πηγα γυμναστηριο μιας και ημουν πολυ αδυνατος για το υψος μου. Στεκα δλδ. Μου επαιρνε περιπου μια ωρα η προπονιση πηγαινα πορομενος γιατι ηταν κατι καινουριο. Μεσα σε εναν χρονο αλλαξε τελειως το σωμα μου. Εβγαλα μυες που ουτε φανταζομουν πως μπορω να σφυξω. Στο τελος του 2ου χρονου ειχα παρει 12 κιλα.
    Απο τοτε σταματουσα-αρχιζα λογω χρονου τωρα δεν θα σταματαω γιατι εχω χρονο. Στοχος να κρατησω ενα σωμα χωρις περιτα κιλα και γραμμωμενο για αυτο ουτε διατροφη εχω ουτε καμια πρωτείνη παιρνω και εχω φτασει στον στοχο μου.
    Το μεγαλύτερο βάρος που μπορείς να σηκώσεις είναι ο κ***ς σου από τον καναπέ


 
Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •