THE FACTS.
[u]Numbers:</u>
Ξεκινώ 112 κιλά 1,97 ύψος ποσοστό λίπου γύρω στο 30%
Καταλήγω 94 κιλά ποσοστο λίπους άγνωστο!

Ειχα βαρεθεί να μην έχω ουτε ένα μύ πάνω στο κορμί μου και το μόνο που να βλέπω κατα περιόδους να ειναι είτε λίπος είτε κόκκαλα.

Πηρα αποφαση λοιπόν και εδω και τεσσερις μήνες φτύνω αίμα,αλλα πλέον εχω συνιθήσει και γουστάρω τρελά.

[u]Γυμναστικη</u>:
Μέσο όρο 5 φορές την εβδομάδα βάρη ,και 4 φορές αερόβια, κυρίως τρέξιμο καπου στα 8χμ σε 40 λεπτα και κολύμπι 2χμ σε 40 λεπτά.
Στα βάρη για τους τρεις πρώτους μήνες γύμναζα κάθε μυική ομαδα 2 φορες την εβδομάδα ,για τον τελευταίο 1 φορα την εβδομάδα.

[u]Διατροφη</u>:
Πραγματικά απο οτι κάνω το πιο δύσκολο να καταφέρω ειναι η διατροφή,μετά απο ξυλίες που παίξαμε με τον brawny και άλλα παιδιά αναγκάστικα να αυξήσω τα γεύματα μου και τους υδατάνθρακες, καθως απο τον φόβο μου (λίπος) ειχα αρχίσει πάλι να γίνομαι σκελετός και τώρα εχω πατήσει ενα φρένο στα 94 κιλα εδω και τρεις βδομάδες.

[u]Συμπληρώματα</u>:
Δυο κουβαδάκια Met-rx ,ενα κουβά ON 100%,ενα κουβά Designer Whey. Πολλές cal-c-vita και geriatric pharmatron.

[u]Υπνος</u>
Απο ύπνο άλλο τίποτα ,μεσος όρος ύπνου 9,5 ώρες.

[u]Στόχος</u>:Ενα μυικότατο σώμα χωρίς πολύ όγκο,με ποσοστό λίπους στο 9-10% καθόλη την διάρκεια του χρόνου.

THE PHOTOS!
Επικαλούμαι λοιπόν τις δυνάμεις του σκότους και φωνάζω: αρχαία πνεύματα του κακού μεταμορφώστε αυτο το σάπιο σώμαααααα



Στον Mumraaaaa τον παντοτινοοοοοοοοοοοο



[u]Παρασκήνιο:</u> Στην πρώτη φώτο ειμαι 99 κιλά, δηλαδή μώλις 5 κιλα συν απο την δεύτερη, και ειναι περσινή, ειχα φετινές απίστευτες με 112 κιλά pure fat αλλα μου κλέψανε το κινήτο (μαζι και την δόξα του transformation) πριν προλάβω να τις περάσω στο pc!Στην δευτερη πριν κανα 4 μέρες.





[u]Παρασκήνιο</u>: Στην πρώτη φώτο ειμαι 89-90 κιλά,πετσικοκαλιάρης χωρίς ίχνος μυικότητας μετά απο τρελές αερόβιες και ελειψη φαγητού. Στην δεύτερη ειμαι εγω πριν λίγο στο δωμάτιο :)

[u]Μπροστά</u>



[u]Δικέφαλο</u>



[u]Τρικέφαλο</u>



[u]Πλάτη</u>



[u]Οπως ειμαι κανονικά, χαλαρος σαν κεφτές</u>



Κοιλιακοι....???




ΕΠΙΛΟΓΟΣ

Αυτα ειναι τα αποτελέσματα της τετράμηνης προσπάθειάς μου που χωρίς εσας και τις απιστευτες γνώσεις σας και την ατελείωτη διάθεση σας για βοήθεια δεν θα ήταν δυνάτη. Ελπίζω να μην απογοήτευσα όσους ασχοληθήκαν μαζί μου.

Επομενο ραντεβού στους 8 μήνες!