Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    09-06-05
    Location
    .
    Posts
    14

    Default Κριτήρια Επιλογής Κρεατίνης

    ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΙΑ ΚΡΕΑΤΙΝΗ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ.... ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΘΕΜΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ. ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΟΤΙ ΠΙΟ ΚΑΛΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ. ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ. ΑΥΤΑ!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!

  2. #2
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    22-10-08
    Location
    .
    Posts
    14

    Default

    γεια σασ παιδια καλοσ ηρτηα στιν παρεα σασ εγο αφτιν ποθ δοκιμασα και ειμαι πολι εφχαριστιμενοσ ειναι τισ twin lab η κατηαρι τισ και με τα ενα νιτρο τισ ιδιασ ετεριασ και μοθ εκανε απιστεφτα καλι δουλια τηα τιν χαναεπερνα εφχαριστοσ!

  3. #3
    Pumping Iron
    Join Date
    12-05-08
    Location
    .
    Posts
    544

    Default

    σορρυ δεν μπορώ να διαβάσω τι γράφεις [:-boggled]

  4. #4
    Pumping Iron
    Join Date
    12-05-08
    Location
    .
    Posts
    544

    Default

    σορρυ δεν μπορώ να διαβάσω τι γράφεις [:-boggled]

  5. #5
    Advanced Bodybuilder damian's Avatar
    Join Date
    22-03-05
    Location
    .
    Posts
    1,177

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by stelios29

    γεια σασ παιδια καλοσ ηρτηα στιν παρεα σασ εγο αφτιν ποθ δοκιμασα και ειμαι πολι εφχαριστιμενοσ ειναι τισ twin lab η κατηαρι τισ και με τα ενα νιτρο τισ ιδιασ ετεριασ και μοθ εκανε απιστεφτα καλι δουλια τηα τιν χαναεπερνα εφχαριστοσ!
    </blockquote id=quote>

    Επειδη ευχομαι να προκειται για αστειο...απλα respect :D:D[:-jester][:-hypnotized][:-propeller]

  6. #6
    Advanced Bodybuilder damian's Avatar
    Join Date
    22-03-05
    Location
    .
    Posts
    1,177

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by stelios29

    γεια σασ παιδια καλοσ ηρτηα στιν παρεα σασ εγο αφτιν ποθ δοκιμασα και ειμαι πολι εφχαριστιμενοσ ειναι τισ twin lab η κατηαρι τισ και με τα ενα νιτρο τισ ιδιασ ετεριασ και μοθ εκανε απιστεφτα καλι δουλια τηα τιν χαναεπερνα εφχαριστοσ!
    </blockquote id=quote>

    Επειδη ευχομαι να προκειται για αστειο...απλα respect :D:D[:-jester][:-hypnotized][:-propeller]

  7. #7
    Pumping Iron
    Join Date
    26-04-06
    Location
    .
    Posts
    264

    Default

    Εγώ προτιμώ την καθαρή. Είχα δοκιμάσει παλιότερα της AST και είχα μείνει πολύ ευχαριστημένος καθώς η σκόνη ήταν πάρα πολύ λεπτή σχεδόν σαν πούδρα και αυτό νομίζω βοηθούσε στην απορρόφηση.

  8. #8
    Pumping Iron
    Join Date
    26-04-06
    Location
    .
    Posts
    264

    Default

    Εγώ προτιμώ την καθαρή. Είχα δοκιμάσει παλιότερα της AST και είχα μείνει πολύ ευχαριστημένος καθώς η σκόνη ήταν πάρα πολύ λεπτή σχεδόν σαν πούδρα και αυτό νομίζω βοηθούσε στην απορρόφηση.

  9. #9
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    07-10-06
    Location
    .
    Posts
    44

    Default

    εγω παιρνω εδω και 1μηνα την Phosphagen και δυναμη εχω δει παραπανω και κιλα εχω ανεβασει,και με μια καλη διατροφη που κανω πιστευω οτι δεν εχω παρει πολα νερα


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •