Λοιπον δε ξέρω για καμάκι, παντως στην επαρχια παίζει πολύ όργιο ρε παιδιά!! [:-viking][:-jester][:-dunce][:-hypnotized]
Από Αθήνα είμαι αλλά σπουδάζω επαρχία.
Εκεί που πήγαινα γυμναστήριο το πρωί είμουν συνήθως μόνος. Το πολύ τρία άτομα είχε. Μετά το μεσημέρι μάζευε κόσμο. Εγω αυτό το είχα για πλεονέκτημα φυσικά.
Ενα πρωί είχα πάει γυμναστήριο και υπήρχαν άλλα δυο άτομα που εφυγαν τουλαχιστον 20 λεπτα πριν φυγω και εγω. Φεύγοντας πέρασα απο τα αποδυτήρια να παρω τη τσάντα μου. Όπως ξεκλείδωνα το ντουλάπι μου, για να πάρω τη τσάντα μου, άρχισα να ακούω περίεργους θορύβους που εβγαιναν απο το διπλανο δωματιο(που ειναι οι ντουζιερες). Σκέφτηκα στην αρχή οτι με εφαγε η μ....α και αρχισα να ακουω περιεργα πραγματα. Και είπα (πολυ κακως) να παω να δω τι είναι αυτός ο θόρυβος. Θα έπερνα όρκο οτι είμουν μόνος μου.
Βεβαια ποτέ δε θα περιμενα πρωινιατικα να δω δυο μποντιμπιλταράδες να κανουν σεξ αμέριμνοι πάνω στο πάγκο και να με κοιτανε σα να μη τρεχει τιποτα.[:-dopey][:-boggled][:-bigeyes2]
Για ποτε εφτασα σπιτι μου δε ξερω. Τόση άνεση που τη βρήκαν; Εκανα κατι μηνες για να ξαναπαω (σε αλλο) γυμναστηριο. Αλλά και σε αυτο που πηγα τωρα 1 φιλος μου ειπε για ένα παρομοιο περιστατικο πιο soft όμως..[:-boggled][:-boggled] Ε ρε κατι γλέντια!:D