Να συστηθώ! Βαγγέλης, 21 ετών! [:-jester]

Ξεκίνησα τον Απρίλιο του 2005 (πριν 7 μήνες δηλαδή) με 74 κιλά (ύψος 1.71) πάνω μου. Τους επόμενους 4,5 μήνες κόβωντας λίπη και τρώγωντας εντελώς καθαρά (αυστηρά), καθώς παράλληλα με 2 ώρες τρέξιμο την ημέρα και 2 ώρες βάρη μέρα παρά μέρα έφτασα τα 61 κιλα με σχετικά χαμηλό ποσοστό λίπους (σύμφωνα με τον καθρέφτη).

Εδώ και 2 μήνες είμαι στο στάδιο του "ΒΑΖΩ ΚΑΘΑΡΑ ΚΙΛΑ" συνεχίζοντας βάρη αλλά και καθαρή (αυστηρά πάλι[:-hot]) και ΠΟΛΛΗ διατροφή. Αυτή τη στιγμή είμαι στα 66 κιλά (έχοντας "φουσκώσει" σε σχέση με πριν όπως είναι λογικό, και έχοντας χάσει λίγη από τη γράμμωση - κι αυτό λογικό πιστεύω). Σκοπός μου είναι να φτάσω τα 75 κιλά (συνεχίζοντας στους ίδιους ρυθμούς) και μετά να πάω για γράμμωση.

Ξέρω ότι έχω παααααααααααρα πολύ δρόμο μπροστά μου. Ως αρχάριος, ενιωσα απλά την ανάγκη να μοιραστώ κάποιες φωτογραφίες μου με τα άτομα που με τις συμβουλές τους με βοήθησαν (πολλοί απο δω μέσα). Να είστε καλά! [:-spin]

ΥΓ: Τις φωτογραφιες δεν τις εβγαλα και την καταληλοτερη στιγμη, παρα οταν κατεβασα 2 μπριζολες και μια κουπα ρυζι[:-bigeyes2]. Ετσι κι αλλιως μεταξύ μας είναι. :D[:-snorkel]