Λοιπον ενας φιλος του πατερα μου καπου 62 χρονων εκανε εντελως προληπτικα κατι εξετασεις αιματος, οταν του δωσαν τα αποτελεσματα δεν του ειπαν απολυτος τιποτα, οτι ολα ειναι οκ. Αυτος ομως το ψιρισε το χαρτι και ειδε οτι καποιες τιμες ειχαν τρελες διαφορες αντι για 40 ηταν 600 πχ. Πηρε που λετε εναν φιλο του γιατρο πηγε στο νοσοκομειο εκανε αναλυτικοτατες εξετασεις και του ειπε τελικα οτι εχει παθει φαρμακευτικη ιπατιτιδα και οτι αυτο το επαθε απο κατι πολυβιταμινες που χρησιμοποιουσε. Εκοψε που λετε εντελως τις πολθβιταμινες και οι τιμες επεσαν στο μισο τωρα θα ξανακανει εξετασεις και λογικα αρχιζουν να επαναφεροντε οι τιμες σε λογικα επιπεδα. Ο ανθρωπος γυμναζεται κολυμπαει καθημερινα και τρωει υγιεινοτατα και ειναι αδυνατος. Μου φαινεται αδιανοητο να φταινε οι βιταμινες εσεις τι λετε? Τα πρωτα συμπτοματα λεει ειναι κουραση. Ε χαιρω πολυυυυυυυ τραβα σηκωνε βαρυ για για καμια ωρα και θα σου πω αν εισαι πτωμα μετα η οχι. Η αληθεια ειναι οτι εχω φρικαρει αυριο πρωι πρωι εξετασεις αιματος!