Καλημέρα σε όλους.

Πριν μια βδομάδα μια αναζήτηση στο google με έστειλε τυχαία στο forum αυτό. Από τότε έχω διαβάσει ατέλειωτες σελίδες από τις συζητήσεις σας και μου έχουν λυθεί άπειρες απορίες αλλά και έμαθα πολλά πράγματα που δεν γνώριζα.

Στην αρχή υπήρχαν εκατοντάδες θέματα που θα ήθελα να ανοίξω για συζήτηση αλλά με χαρά μου βλέπω ότι έχουν όλα ήδη συζητηθεί.


Πραγματικά δεν νομίζω να υπάρχει θέμα πάνω στο bb που δεν έχετε καλύψει.

Τα θερμά μου συγχαρητήρια στους adm και mod του site για την πολύ καλή δουλεία που έχουν κάνει.

Μερικά πράγματα για μένα:

Είμαι 2.10m 167 kg και 2% σωματικό λίπος. Σηκώνω 280 κιλά πάγκο ,500 κιλά σκουοτ και παίρνω το αυτοκίνητο μου στον ώμο όταν φεύγω από το γυμναστήριο. Η διατροφή μου αποτελείται από Γάλα χήνας, στήθος ιαγουάρου του Μεξικού , φτερούγες Λάμα Θιβετ, Πτεροσαυρους, μαζούτ, ακρυλικό στόκο και ατσαλόκαρφα.

Καλώς σας βρήκα.

(Όσοι πίστεψαν τα παραπάνω φαντάζομαι πως δεν θα κατάφεραν να μαυρίσουν τα κίτρινα γράμματα :-P. Είμαι 29 χρονών, γυμνάζομαι στο σπίτι και κάνω πολλή αερόβια (μπάσκετ , ποδόσφαιρο , τρέξιμο). Δεν είμαι πρωτάρης αλλά 2 τραυματισμοί τα τελευταία 3 χρόνια με έχουν αφήσει πολύ πίσω. Είμαι 1.90 , 86 κιλά με μάλλον αρκετά υψηλό ποσοστό σωματικού λίπους. Με περιμένει πολλή δουλειά και ελπίζω με τις γνώσεις που προσφέρει η παρέα σας να έχω τα επιθυμητά αποτελέσματα.)