Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 15 of 25 FirstFirst ... 5111213141516171819 ... LastLast
Results 421 to 450 of 738
  1. #421
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    λοιπον αυτην την περιοδο δοκιμαζω το nox-pump(DY) και λεω να κανω ενα review..θα αναφερω ομως ποια αλλα νιτρικα και pre-workout εχω δοκιμασει για να υπαρξει και το αναλογο συμπερασμα:no-xplode(to palio),superpump250,jack3d,white flood,plasmajet,fierce(san)

    θετικα:παρα πολυ καλο focus,απιστευτη ενεργεια,πολυ γρηγορη αντιδραση(σε 20 mins το νοιωθω),οχι ανεπιθυμητα pumps που σε αναγκαζουν να σταματησεις την προπονηση,ελαφρια αυξηση φλεβικοτητας(κατι που δεν με ενδιαφερει ομως)
    αρνητικα:μετα το τελος της προπονησης νοιωθω αρκετα εξαντλημενος και "μουδιασμενος" κατι που εξαφανιζεται μετα απο ενα δροσερο μπανιο.

    γευση:5/10 ενταξει η αληθεια ειναι πως δεν θυμιζει με τιποτα lemon lime και μαλιστα εχει μια σπαστικη γευση που εμενα προσωπικα με ενοχλει λιγο
    διαλυτοτητα:10/10 ακομα και σε 50ml ενα σακουλακι ανακατεβεται τελεια
    αποτελεσματικοτητα:9/10(θα εβαζα 10 αλλα αν βρω κατι καλυτερο δεν θα εχει νοημα να βαλω και σ αυτο 10,οποτε αφηνω ενα κενο)

    ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος και μεχρι στιγμης δεν εχω ξανανοιωσει ετσι με pre-workout.ουτε που τολμαω να μεγαλωσω ακομα την δοση σε 2 φακελακια!!!και μια διευκρινηση ειχα να χρησιμοποιησω παρομοιο προιον απο τον ιουνιο,οποτε μπορει να παιζει λιγο σημασια αυτο!!

  2. #422
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Ποια γευση της SYNTRAX Matrix ειναι η καλυτερη?
    Μεταξυ perfect chocolate, milk chocolate και cream n` cookies.
    Καποιος που εκτιμαει την καλη σοκολατα...
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  3. #423
    New Bodybuilder
    Join Date
    17-01-10
    Location
    .
    Posts
    1

    Default

    γεια σας ενα review και απο εμενα απο οτι μπορω να θυμηθω οτι εχω παρει μεχρι τωρα .


    stack2 mdouble you - θεικο (την εποχη που ειχε εφεδρα)
    οτι εχω χρησιμοποιησει απο - now foods - πολυ ευχαριστημενος σε ολα .
    muscletech-κατα κυριο λογο πεταμενα λεφτα πλην πρωτεινων της που κ παλι ειναι απλα οκ
    reflex nutrition one stop -παρα παρα πολυ καλο
    nature's best πρωτεινες , καλες
    inkospor πρωτεινες - αριστες
    eca σε διαφανη συσκευασια κιτρινα χαπια απο γερμανια μερια , αριστο

    εαν θυμηθω και αλλα τα ξαναλεμε
    Last edited by strovilos; 15-11-10 at 03:54.

  4. #424
    Pumping Iron
    Join Date
    17-08-08
    Location
    .
    Posts
    392

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Ποια γευση της SYNTRAX Matrix ειναι η καλυτερη?
    Μεταξυ perfect chocolate, milk chocolate και cream n` cookies.
    Καποιος που εκτιμαει την καλη σοκολατα...
    Και η milk k η perfect καλές είναι... Η perfect πικρίζει ελάχιστα η milk είναι σαν κακάο, αποφασίζεις k πράττεις...

  5. #425
    Advanced Bodybuilder Pavlos18's Avatar
    Join Date
    16-06-09
    Location
    Αποκόρωνας, Χανιά Κρήτης
    Posts
    791

    Default

    Έχω δοκιμάσει πολλές πρωτείνες! Απο τις καλύτερες πιστεύω ήταν του Weider η καθαρή(πολύ ακριβή, αλλα με καλή διαλυτότητα, άρωμα και γεύση) αξιόπιστο συμπλήρωμα! όπως και τα αμινοξέα του Weider...αλλά και αυτά είχαν 45Ε το λίτρο! Τώρα τελευτέα μου έχει αφήσει καλές εντυπώσεις η Real mass και η myofusion του Gaspari! υπέροχη γεύση...όχι και τόσο καλή διαλυτότητα...αλλα αξιόπιστο συμπλήρωμα σε πρωσιτή τιμή....Αμινοξέα προτιμώ της Energybody τα ΧΧL...λίγο ακριβά και αυτά(30Ε το λίτρο)
    ''Pump satisfaction'' Για να πάρεις πολλά πρέπει να τα δώσεις όλα. Paulos18!

  6. #426
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Ποια γευση της SYNTRAX Matrix ειναι η καλυτερη?
    Μεταξυ perfect chocolate, milk chocolate και cream n` cookies.
    Καποιος που εκτιμαει την καλη σοκολατα...
    εννοειται την perfect!!!

  7. #427
    Pumping Iron billcl's Avatar
    Join Date
    26-11-10
    Location
    Αθήνα
    Posts
    379

    Default

    Γειά σας παιδιά. Θα ήθελα να σας ρωτήσω ποιά από τις δύο πιστεύται ότι είναι καλύτερη:
    Η ISO100 της Dymatize ή Pharma whey της PhD...
    Έχω αγοράσει την ISO αλλά μου είπανε ότι η Pharma whey είναι καλύτερη (την φοβάμαι λίγο γιατί έχει και ταυρίνη)
    Ευχαριστώ...

  8. #428

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Γιατι απο την ταυρινη τι θα παθεις; lol Κρατα αυτη που εχεις παντως

  9. #429
    Pumping Iron billcl's Avatar
    Join Date
    26-11-10
    Location
    Αθήνα
    Posts
    379

    Default

    Εχω διαβασει οτι η ταυρινη προκαλει καρκινο... Την ISO την παιρνω πρωι κ μετα την προπονηση;;;

  10. #430
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Ανάλογα τη διατροφή σου αδερφέ, η ερωτηση που κάνεις ειναι ελλειπής. Πάντως σαν μεταπροπονητικό πάντα ενα ροφηματακι απορροφάται καλύτερα. Τωρα για το πότε ακόμα να παίρνεις εσύ διαλέγεις. Αν θες για να μην είμαστε off topic διάβασε στο φορουμ για διατροφες και συμπληρωματα και θα δεις ότι θα σου λυθούνε οι απορίες. Βγηκα λιγο off topic αλλά αυτά για να σε κατατοπίσω για αρχη γιατί βλέπω ότι είσαι νέος στο site. Καλή αρχή
    Last edited by afthartos; 27-11-10 at 20:07.
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  11. #431
    Advanced Bodybuilder msdmn's Avatar
    Join Date
    08-07-06
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    1,019

    Default

    Quote Originally Posted by billcl View Post
    Εχω διαβασει οτι η ταυρινη προκαλει καρκινο...
    εγώ ότι το τσιγάρο είναι υγιεινό

  12. #432
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Quote Originally Posted by billcl View Post
    Εχω διαβασει οτι η ταυρινη προκαλει καρκινο... Την ISO την παιρνω πρωι κ μετα την προπονηση;;;
    αυτο για την ταυρινη απλα δεν ισχυει....

  13. #433

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Παιδια μην γραφοντε χαζομαρες....η ταυρινη προκαλει καρκινο lol Θα τα διαβαζει κανενας και μετα θα τα αναπαραγει, ολες οι μλκιες ετσι ξεκινανε.

  14. #434
    Pumping Iron billcl's Avatar
    Join Date
    26-11-10
    Location
    Αθήνα
    Posts
    379

    Default

    Sorry για την αμάθεια μου... :)

  15. #435
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Ρε σεις, μην τον βαρατε το φιλο μας! Peace.. Ειπε απλα οτι διαβασε κατι και γι αυτο ρωτησε, δεν το υποστηριξε.
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  16. #436
    Advanced Bodybuilder Pavlos18's Avatar
    Join Date
    16-06-09
    Location
    Αποκόρωνας, Χανιά Κρήτης
    Posts
    791

    Default

    Πολλά ακούγοντε! Πρέπει να έχει κάποιος κριτική σκέψη και σφαιρική άποψη για κάθετι που ακούσει ή διαβάσει!!! Μόνο έτσι ξέρεις τι είναι σωστό και τί λάθος...πριν αναφερθείς σε κάτί ερεύνισε πρώτα απο πηγές για την "ευστάθεια" του! Αυτό απο 'μενα φίλε billcl
    ''Pump satisfaction'' Για να πάρεις πολλά πρέπει να τα δώσεις όλα. Paulos18!

  17. #437
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Quote Originally Posted by jimbliz View Post
    εννοειται την perfect!!!
    Thnx.
    Μια Matrix perfect chocolate και μια Pharma Blend white chocolate θα ειναι μου φαινεται οτι χρειαζομαι γιια πριν τον υπνο.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  18. #438
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Thnx.
    Μια Matrix perfect chocolate και μια Pharma Blend white chocolate θα ειναι μου φαινεται οτι χρειαζομαι γιια πριν τον υπνο.
    ολοι γι αυτην λενε!!μου φαινεται πρεπει να την δοκιμασω και εγω!!

  19. #439
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    01-12-10
    Posts
    6

    Default

    Καλησπέρα σε όλους

    Kαλές εντυπώσεις μου έχουν αφήσει :

    1) Η Whey isolate της AST αλλά εκτός από πανάκριβη είναι και υδρολυμένη και νόμιζα ότι έπινα αντιβίωση.
    2) To meal replacement της SCI-MX που χρησιμοποιώ τώρα .ProPlex MRF λέγεται και έχω αντικαταστάσει με αυτό το μεσημεριανό.
    3) H Ultragen Whey Protein της SCI-MX που είχε φοβερή γεύση.

    Δε μου έκαναν καμιά εντύπωση και ήταν σαν να μην τα πήρα :

    1) Η Zero Carb Isopure της Nature's Best
    2) H Nectar (φράουλα ) της Syntrax
    3) H Whey Isolate (ISO-100) της Dymatize

    Αυτή τη στιγμή χρησιμοποιώ : Την ISO GOLD της PVL και δεν πρόκειται να την αλλάξω και να πειραματιστώ ξανά γιατί είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος από όλα όσα προσφέρει (γεύση, διαλυτότητα, δουλειά που κάνει) και το MONSΤER AMINO της CYTOSPORT. Τα οποία βέβαια τα διαλύω σε χυμό γιατί μόνα τους δεν πίνονται , είναι φαρμάκι.

    Από πολυβιταμίνη παίρνω την MALE MULTIPLE της Solgar και τώρα ψάχνομαι για ένα καλό post workout για ν' αφήσω την whey isolate για πριν τον βραδινό ύπνο.

    P.S Ξέχασα το CLA και το ALA (R)


    Και κάτι για την ταυρίνη που λέγατε πιο πάνω :

    "...Σε πρόσφατη μελέτη σε ποντίκια φάνηκε πως η έκθεση σε ταυρίνη δεν αύξησε τα επίπεδα της ταυρίνης στον εγκέφαλο. Οι προηγούμενες τοξικολογικές μελέτες δεν έδειξαν οποιαδήποτε ένδειξη για γονιδιακές επιδράσεις, μεταλλάξεις ή καρκινογόνο δράση της ταυρίνης.

    Το ANS όρισε για την ταυρίνη την κατανάλωση 1000mg σαν το επίπεδο στο οποίο 'δεν παρατηρούνται δυσμενή αποτελέσματα. Δεδομένου ότι η ταυρίνη είναι ένα φυσικό συστατικό του σώματος, η επιτροπή καταλήγει στο συμπέρασμα ότι αυτά τα περιθώρια της ασφάλειας είναι αρκετά μεγάλα για να οδηγήσουν στο συμπέρασμα ότι η πρόσληψη ταυρίνης στα προαναφερθέντα επίπεδα είναι ασφαλής'


    πηγή (το πιο επίσημο ιατρικό site ) http://www.iatronet.gr/article.asp?art_id=7759
    Last edited by airnick; 02-12-10 at 01:00.

  20. #440
    Junior Bodybuilder Akantzos's Avatar
    Join Date
    07-09-10
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    169

    Default

    Καλησπέρα σε όλους. Έχει κανείς δοκιμάσει την Premuim Whey της SN nutrition; Ποια η γνώμη σας για τη συγκεκριμένη πρωτεΐνη και γενικά για την εταιρία; Σκέφτομαι να παραγγείλω την συγκεκριμένη πρωτεΐνη http://www.sci-mentor.com/premium-whey-2-25kg.html και άμα μείνω ικανοποιημένος να αγοράσω επίσης το C3 της SN http://www.sci-mentor.com/c3.html

  21. #441
    Pumping Iron outnumb's Avatar
    Join Date
    18-01-10
    Location
    North, very north
    Posts
    422

    Default

    Quote Originally Posted by Akantzos View Post
    Καλησπέρα σε όλους. Έχει κανείς δοκιμάσει την Premuim Whey της SN nutrition; Ποια η γνώμη σας για τη συγκεκριμένη πρωτεΐνη και γενικά για την εταιρία; Σκέφτομαι να παραγγείλω την συγκεκριμένη πρωτεΐνη http://www.sci-mentor.com/premium-whey-2-25kg.html και άμα μείνω ικανοποιημένος να αγοράσω επίσης το C3 της SN http://www.sci-mentor.com/c3.html
    και γω ειχα βλεψεις για αυτην την πρωτεϊνη, αλλα η εταιρια, απ' οτι ειχα διαβασει καποια reviews στο discountsupplements.co.uk ειχε αλλαξει μεσα στο 2010 τις γευσεις στην πρωτεϊνη της και μερικοι δεν εμεινα ικανοποιημενοι και ετσι την απεφυγα

  22. #442
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    Φοβερή η γεύση βανίλια φίλε ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα και καλή διαλυτότητα. Το θέμα όμως είναι ότι σε πολλά φόρουμς γράφεται ότι δεν περιέχει την ποσότητα πρωτεΐνης που λ'έει

  23. #443
    Junior Bodybuilder Akantzos's Avatar
    Join Date
    07-09-10
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    169

    Default

    Quote Originally Posted by GeorgeS View Post
    Φοβερή η γεύση βανίλια φίλε ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει μέχρι τώρα και καλή διαλυτότητα. Το θέμα όμως είναι ότι σε πολλά φόρουμς γράφεται ότι δεν περιέχει την ποσότητα πρωτεΐνης που λ'έει
    Έχει τώρα 4 μέρες που έφτασε στα χέρια μου η Premium Whey της Sci-mentor. Είμαι ικανοποιημένος από θέμα τιμής , χρόνο μεταφοράς (σε 6 μέρες ήταν σπίτι μου) και σε πολύ καλή κατάσταση μεταφοράς. Όσο αναφορά την πρωτεΐνη πολύ καλή διαλυτότητα,φοβερή γεύση (σοκολάτα).Πιστεύω ότι τα forum που έγραφαν ότι δεν περιέχει αυτά που αναγράφει έκαναν λάθος γιατί εγώ έχω παρατηρήσει διαφορά στην ξεκούραση στο μεταπροπονητικό διάστημα μέχρι την ώρα που θα κοιμηθώ.
    Last edited by Akantzos; 25-12-10 at 16:44.

  24. #444
    Pumping Iron muaythaispirit's Avatar
    Join Date
    02-02-07
    Location
    athens
    Posts
    522

    Default

    να κανω μερικα rewiew απο συμπληρωματα που εχω δοκιμασει τελευταια..

    1) monster milk και muschle milk cytosport πρωτεινες ... η καλυτερη γευση σοκολατας ever, πολυ καλη διαλυτοτητα!

    2) san bcca pro 5000 (με beta alanine) - καλη γευση ειμαι στο μισο κουτι ακομη πιστευω οτι βοηθαει καπως αν και κανω stack.

    3) revolutions humanobol - τρελη μουφα δεν καταλαβα τπτ.

    4) san tribullus - δεν νομιζω οτι δουλευει σκετο, εγω το πηρα για να το συνδιασω μαζι με MSTACK και ετσι ειχα αποτελεσμα.

    5) mstack universal - πολυ καλο δουλευει αλλα σαν την πρωτη φορα τπτ

    6) stack universal - δεν με βοηθησε σωματικα ισως λιγο στην δυναμη

    7) gaspari size on pre contest - πολυ καλες γευσεις, δεν θολωσε κοιλιακους, καλη διαλυτοτητα απο δυναμη πρηξιμο αρκετα καλο θα το τσεκαρω αλλη μια φορα μαλλον με πιο σκληρη προπονηση γιατι το πηρα σε φαση επανενταξης.

    8) animal pak - μονιμο στον εξοπλισμο μου λογω της πληροτητας του.δεν μπορω να πω ομως οτι αμα το επαιρνα μονο του θα με βοηθουσε σε gains ή μυικοτητα.ισως η ελειψη καποιας βιταμινης να φενοταν περιοσοτερο αν με καταλαβαινεται.

    9)vitorange vitamin c - με 1 γραμαριο βιταμινη και μονο 2.5 e τα 12 φακελακια απλα τελειο.καλη γευση επισης ευχαριστω τον πατρινο που μεσα απο το ποστ του για τα φαρμακευτικα συμπληρωματα με γλιτωσε αρκετα λεφτα.

    επισης να αναφερω το tm ginseng - guarana liguid το οποιο περνω απο το φαρμακειο 100 ml.
    με 7-8 σταγονες οσο κουρασμενος και να ειμαι με ανεβαζει και βγαζω τις δυσκολες προπονησεις.
    crash δεν παρατηρω την ιδια μερα καθολου και δινει συνεχομενη ενεργεια.
    Last edited by muaythaispirit; 25-12-10 at 19:19.

  25. #445
    Pumping Iron makris's Avatar
    Join Date
    17-11-06
    Location
    all over, Greece.
    Posts
    259

    Default

    Και μια αξιολογηση απο εμενα για το chain'd out της alri.
    Πολυ καλο συμπληρωμα το παιρνω στη δοσολογια που προτεινει η εταιρεια κατα την διαρκεια της προπονησης, νομιζω οτι με καποιο τροπο με ανανεωνει και νιωθω σχεδον ξεκούραστος οταν η προπονηση τελειωνει.Το επιπλεον θετικο για εμενα ειναι οτι δεν περιεχει διεγερτικα και απο γευση δεν ειναι κακο (πηρα τη γευση μηλο).
    Winning is a mind game!

  26. #446
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    αυτην την περιοδο δοκιμαζω μια πρωτεινη ογκου(DY FORMASS) που μου την εφερε τζαμπα ο ξαδερφος μου απο Αμερικη οποτε ως γνωστον το τζαμπα πρεπει να το τιμαμε..χαχα
    λοιπον ειναι γευση μπανανα!παιδια πραγματικα δεν περιμενα τετοια διαλυτοτητα και γευση απο πρωτεινη ογκου.σε 400 ml διαλυθηκαν ανετα 3 scoop και η γευση φοβερη!!μαλιστα διατροφικα ειναι αρκετα καλη σε συγκριση με αλλες και εχει σχετικα καλες πηγες υδατανθρακων!!προς το παρον την εχω βαλει μετα την προπονηση γιατι με τρελενει η γευση της και καιρο ειχα να δω τετοια διαλυτοτητα!!!

  27. #447
    Pumping Iron gli's Avatar
    Join Date
    22-08-09
    Location
    .Thessaloniki
    Posts
    521

    Default

    Παιδια δοκιμασα πριν απο ενα 2 μηνο το jack3d και μπορω να πω οτι δε με τρελανε.το θεωρω ενα μετριο προιον.
    Αυτο το καιρο δοκιμαζω το white flood.
    Απο γευση ειναι σαν μαρμαροσκονη και απο αποτελεσματικοτητα δεν μπορω να πω οτι ειδα τρελα πραγματα.απτη πρωτη μερα ξεκινησα στα 3 scoop.πινω παντα και ενα διπλο καφε μαζι αλλα βλεπω μετα απο μια ωρα ενα φουσκωμα στη κοιλια που δεν μου αρεσει και διαρκει αρκετα.αν και εχω ανεβασει σε δραματικο σταδιο τον υδατανθρακα τα αποτελεσματα δεν με ικανοποιησανε ετσι οπως θα περιμενα.
    Σε 1 μηνα θα δοκιμασω το 1mr.πιστευω με εκεινο να δω κατι γιατι θεωρειται απο τα καλυτερα του ειδους.

  28. #448
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Quote Originally Posted by gli View Post
    Παιδια δοκιμασα πριν απο ενα 2 μηνο το jack3d και μπορω να πω οτι δε με τρελανε.το θεωρω ενα μετριο προιον.
    Αυτο το καιρο δοκιμαζω το white flood.
    Απο γευση ειναι σαν μαρμαροσκονη και απο αποτελεσματικοτητα δεν μπορω να πω οτι ειδα τρελα πραγματα.απτη πρωτη μερα ξεκινησα στα 3 scoop.πινω παντα και ενα διπλο καφε μαζι αλλα βλεπω μετα απο μια ωρα ενα φουσκωμα στη κοιλια που δεν μου αρεσει και διαρκει αρκετα.αν και εχω ανεβασει σε δραματικο σταδιο τον υδατανθρακα τα αποτελεσματα δεν με ικανοποιησανε ετσι οπως θα περιμενα.
    Σε 1 μηνα θα δοκιμασω το 1mr.πιστευω με εκεινο να δω κατι γιατι θεωρειται απο τα καλυτερα του ειδους.
    και νομιζα οτι εγω ετρωγα βαρια..και εγω το ειχα αυτο το προβλημα..

    ασε περισσοτερο απο ενα μηνα ρε.γιατι αλλιως μπορει να μην σε πιασει τοσο καλα!εκτος αν εχεις σταματησει καιρο το white flood..

  29. #449
    Pumping Iron gli's Avatar
    Join Date
    22-08-09
    Location
    .Thessaloniki
    Posts
    521

    Default

    Το σταματησα χθες......
    Ποσο διαστημα πρεπει να αφησω να περασει για να παρω το επομενο;
    Γενικα πρεπει να αφηνουμε σε ολα αυτα τα pre-workout με διεργειτικα κάποιο διαστημα μεχρι να παρουμε το επομενο;

  30. #450
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Quote Originally Posted by gli View Post
    Το σταματησα χθες......
    Ποσο διαστημα πρεπει να αφησω να περασει για να παρω το επομενο;
    Γενικα πρεπει να αφηνουμε σε ολα αυτα τα pre-workout με διεργειτικα κάποιο διαστημα μεχρι να παρουμε το επομενο;
    εννοειται αυτο ρε!!ειδικα αμα εχουν διεγερτικα υπαρχει ενας λογος παραπανω να τα κανουμε off κυριως για το ΚΝΣ μας.και αυτα παλι που δεν εχουν διεγερτικα παλι επηρεαζουν αρνητικα απο συνεχομενη χρηση.εγω παντως τα σταματαω απο 1,5-2 μηνες μπορει και περισσοτερο..δεν ειναι σωστο να προπονεισαι μονο με νιτρικα και τετοια γιατι μετα θα πας να δοκιμασεις να προπονηθεις χωρις αυτα και θα νοιωθεις πτωμα στην προπονηση!!


 
Page 15 of 25 FirstFirst ... 5111213141516171819 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •