Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 25 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 31 to 60 of 738
  1. #31
    billys15's Avatar
    Join Date
    19-08-06
    Posts
    1,087

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by dimitrios_1_

    Turbo-mass performance πολύ καλή.Κρεατίνη,hmb,γλουταμίνη,ταυρίνη μυϊκά κέρδη και σε μένα και σε άλλους σημαντικά.(εξαρτάται και απο τις δόσεις).Τρελά πρηξίματα με καλή διατροφή για όγκο.
    </blockquote id=quote>

    Εχω ακουσει κι εγω καλα λογια για το συγκεκριμενο.

  2. #32
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-08-07
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    80

    Default

    dymatize x-pand+x-pand energized απλά κορυφή.θα συγκρίνω με no-expode bsn και θα σας πω.

  3. #33
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-08-07
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    80

    Default

    dymatize x-pand+x-pand energized απλά κορυφή.θα συγκρίνω με no-expode bsn και θα σας πω.

  4. #34
    Pumping Iron
    Join Date
    09-09-06
    Location
    dubai, United Arab Emirates.
    Posts
    355

    Default

    ο καλυτερο συμπρηρομα ειναι το φιλετο μοσχαρι στα καρβουνα να κρατα και λιγο αιμα το τρως και γινεσε ταυρος στο gym

  5. #35
    Pumping Iron
    Join Date
    09-09-06
    Location
    dubai, United Arab Emirates.
    Posts
    355

    Default

    ο καλυτερο συμπρηρομα ειναι το φιλετο μοσχαρι στα καρβουνα να κρατα και λιγο αιμα το τρως και γινεσε ταυρος στο gym

  6. #36
    billys15's Avatar
    Join Date
    19-08-06
    Posts
    1,087

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by xristeo


    ο καλυτερο συμπρηρομα ειναι το φιλετο μοσχαρι στα καρβουνα να κρατα και λιγο αιμα το τρως και γινεσε ταυρος στο gym

    </blockquote id=quote>

    [:-bigeyes][:-bigeyes] Εγω δεν μπορω να φαω το κρεας αν εχει εστω και λιγο λιπος πανω,πού να φαω με αιμα!

    Βεβαια καταλαβαινω οτι γουστα ειναι τα οποια,τα οποια ομως εμφανιζονται πιο πολυ σε Γαλλια,Αγγλια,ΗΠΑ...Γι'αυτο μου φανηκε παραξενο [:-glasses]

  7. #37
    billys15's Avatar
    Join Date
    19-08-06
    Posts
    1,087

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by xristeo


    ο καλυτερο συμπρηρομα ειναι το φιλετο μοσχαρι στα καρβουνα να κρατα και λιγο αιμα το τρως και γινεσε ταυρος στο gym

    </blockquote id=quote>

    [:-bigeyes][:-bigeyes] Εγω δεν μπορω να φαω το κρεας αν εχει εστω και λιγο λιπος πανω,πού να φαω με αιμα!

    Βεβαια καταλαβαινω οτι γουστα ειναι τα οποια,τα οποια ομως εμφανιζονται πιο πολυ σε Γαλλια,Αγγλια,ΗΠΑ...Γι'αυτο μου φανηκε παραξενο [:-glasses]

  8. #38
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    14-06-05
    Location
    Gotham.
    Posts
    815

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by toula nomikou

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by tolismann

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by toula nomikou

    Με εχει βοηθησει πολυ η μελατονινη, οταν κουραζομαι πολυ δε μπορω να κοιμηθω απ την υπερενταση.Αυτο το συμπληρωμα με
    βοηθαει να κοιμαμε βαθια κ να ξεκουραζομαι.</blockquote id=quote> Τακτική λήψη συμπληρώματος μελατονίνης μπορεί να προκαλέσει μείωση της ενδογενούς παραγωγής μελατονίνης. Πολλοί φαρμακοποιοί μου το'χουν πει. Δεν ξέρω αν αληθεύει, αλλά μου ακούγεται λογικό.

    Και ένα απλό συμπλήρωμα Μαγνησίου μπορεί να κάνει την ίδια δουλειά. Μπορούμε να το χρησιμοποιούμε και κάθε βράδυ, και μπορούμε να το συνδυάσουμε και με γαλακτοκομικά (όχι όπως το ΖΜΑ). Και είναι και πολύ φθηνό.

    </blockquote id=quote>
    Eυχαριστω Tοlismann ειναι πιθανο ,το παιρνω ομως μονο οταν κανω διαιτα κ δε μπορω να παρω γαλακτοκομικα,κ μονο οταν ειμαι πολυ
    κουρασμενη,σε αυτες τις περιπτωσεις το παιρνω.Εχω δοκιμασει διαφορα
    συμπληρωματα μονο αυτο με βοηθαει τοσο αποτελεσματικα.Παντως
    ευχαριστω πολυ</blockquote id=quote> Δεν έγινα κατανοητός.

    Εννοούσα, ότι το σκέτο Μαγνήσιο μπορείς να το συνδυάσεις και με γαλακτοκομικά (αν θες).

    Ενώ το ΖΜΑ (που περιέχει και Μαγνήσιο, και προωθεί επίσης τον καλό ύπνο) δεν συνδυάζεται με γαλακτοκομικά.

    Για βραδυνό μπορείς να έχεις ό,τι θες. Δεν είναι απαραίτητα τα γαλακτοκομικά για να απορροφηθεί το Μαγνήσιο.

    Τη μελατονίνη όμως όχι πάνω από 2 φορές την εβδομάδα, και με τουλάχιστον 3 μέρες διαφορά.
    How long can any man fight the darkness... until he finds it in himself

  9. #39
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    14-06-05
    Location
    Gotham.
    Posts
    815

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by toula nomikou

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by tolismann

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by toula nomikou

    Με εχει βοηθησει πολυ η μελατονινη, οταν κουραζομαι πολυ δε μπορω να κοιμηθω απ την υπερενταση.Αυτο το συμπληρωμα με
    βοηθαει να κοιμαμε βαθια κ να ξεκουραζομαι.</blockquote id=quote> Τακτική λήψη συμπληρώματος μελατονίνης μπορεί να προκαλέσει μείωση της ενδογενούς παραγωγής μελατονίνης. Πολλοί φαρμακοποιοί μου το'χουν πει. Δεν ξέρω αν αληθεύει, αλλά μου ακούγεται λογικό.

    Και ένα απλό συμπλήρωμα Μαγνησίου μπορεί να κάνει την ίδια δουλειά. Μπορούμε να το χρησιμοποιούμε και κάθε βράδυ, και μπορούμε να το συνδυάσουμε και με γαλακτοκομικά (όχι όπως το ΖΜΑ). Και είναι και πολύ φθηνό.

    </blockquote id=quote>
    Eυχαριστω Tοlismann ειναι πιθανο ,το παιρνω ομως μονο οταν κανω διαιτα κ δε μπορω να παρω γαλακτοκομικα,κ μονο οταν ειμαι πολυ
    κουρασμενη,σε αυτες τις περιπτωσεις το παιρνω.Εχω δοκιμασει διαφορα
    συμπληρωματα μονο αυτο με βοηθαει τοσο αποτελεσματικα.Παντως
    ευχαριστω πολυ</blockquote id=quote> Δεν έγινα κατανοητός.

    Εννοούσα, ότι το σκέτο Μαγνήσιο μπορείς να το συνδυάσεις και με γαλακτοκομικά (αν θες).

    Ενώ το ΖΜΑ (που περιέχει και Μαγνήσιο, και προωθεί επίσης τον καλό ύπνο) δεν συνδυάζεται με γαλακτοκομικά.

    Για βραδυνό μπορείς να έχεις ό,τι θες. Δεν είναι απαραίτητα τα γαλακτοκομικά για να απορροφηθεί το Μαγνήσιο.

    Τη μελατονίνη όμως όχι πάνω από 2 φορές την εβδομάδα, και με τουλάχιστον 3 μέρες διαφορά.
    How long can any man fight the darkness... until he finds it in himself

  10. #40

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by tolismann
    Εννοούσα, ότι το σκέτο Μαγνήσιο μπορείς να το συνδυάσεις και με γαλακτοκομικά (αν θες).

    Ενώ το ΖΜΑ (που περιέχει και Μαγνήσιο, και προωθεί επίσης τον καλό ύπνο) δεν συνδυάζεται με γαλακτοκομικά.
    </blockquote id=quote>

    Μπορείς να το εξηγήσεις αυτό; Πρώτη φορά το ακούω. Το μαγνήσιο και το ασβέστιο είναι ανταγωνιστές έτσι και αλλιώς, ο λόγος δεν είναι το συγκεκριμένο άλας (π.χ. ασπαρτικό μαγνήσιο όπως στο ZMA), αλλά το παρόμοιο μέγεθος που έχουν τα δύο ιόντα (Ca++ και Μg++), άρα χωράνε λίγο πολύ και στις ίδιες "τρύπες" των ενζύμων. Και όταν λες "σκέτο" μαγνήσιο τι εννοείς, δηλαδή ποιο άλας του;

  11. #41

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by tolismann
    Εννοούσα, ότι το σκέτο Μαγνήσιο μπορείς να το συνδυάσεις και με γαλακτοκομικά (αν θες).

    Ενώ το ΖΜΑ (που περιέχει και Μαγνήσιο, και προωθεί επίσης τον καλό ύπνο) δεν συνδυάζεται με γαλακτοκομικά.
    </blockquote id=quote>

    Μπορείς να το εξηγήσεις αυτό; Πρώτη φορά το ακούω. Το μαγνήσιο και το ασβέστιο είναι ανταγωνιστές έτσι και αλλιώς, ο λόγος δεν είναι το συγκεκριμένο άλας (π.χ. ασπαρτικό μαγνήσιο όπως στο ZMA), αλλά το παρόμοιο μέγεθος που έχουν τα δύο ιόντα (Ca++ και Μg++), άρα χωράνε λίγο πολύ και στις ίδιες "τρύπες" των ενζύμων. Και όταν λες "σκέτο" μαγνήσιο τι εννοείς, δηλαδή ποιο άλας του;

  12. #42
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    14-06-05
    Location
    Gotham.
    Posts
    815

    Default

    Όταν λέω σκέτο Μαγνήσιο, εννοώ ταμπλέτες Μαγνησίου, σε αντίθεση με το ΖΜΑ που περιέχει Μαγνήσιο και άλλα μέταλλα/άλατα/βιταμίνες...

    Το ΖΜΑ δεν συνδυάζεται με γαλακτοκομικά λόγω ψευδάργυρου.
    Το Μαγνήσιο όμως μπορεί να συνδυαστεί άνετα, και απορροφάται μια χαρά.
    Υπάρχουν και πολλά βρεφικά γάλατα στην αγορά που περιέχουν εξτρά Μαγνήσιο, για να έχουν τα μωράκια καλό και βαρύ ύπνο.
    Υπάρχει και ένα γάλα υψηλής παστερίωσης (για μικρά παιδιά) που περιέχει εξτρά Μαγνήσιο (νομίζω και βανίλια, για καλύτερη γεύση).
    How long can any man fight the darkness... until he finds it in himself

  13. #43
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    14-06-05
    Location
    Gotham.
    Posts
    815

    Default

    Όταν λέω σκέτο Μαγνήσιο, εννοώ ταμπλέτες Μαγνησίου, σε αντίθεση με το ΖΜΑ που περιέχει Μαγνήσιο και άλλα μέταλλα/άλατα/βιταμίνες...

    Το ΖΜΑ δεν συνδυάζεται με γαλακτοκομικά λόγω ψευδάργυρου.
    Το Μαγνήσιο όμως μπορεί να συνδυαστεί άνετα, και απορροφάται μια χαρά.
    Υπάρχουν και πολλά βρεφικά γάλατα στην αγορά που περιέχουν εξτρά Μαγνήσιο, για να έχουν τα μωράκια καλό και βαρύ ύπνο.
    Υπάρχει και ένα γάλα υψηλής παστερίωσης (για μικρά παιδιά) που περιέχει εξτρά Μαγνήσιο (νομίζω και βανίλια, για καλύτερη γεύση).
    How long can any man fight the darkness... until he finds it in himself

  14. #44

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    Μα ακριβώς ο λόγος που περιέχουν παραπάνω μαγνήσιο οι τροφές αυτές, είναι επειδή ανταγωνίζεται η απορρόφησή του με το ασβέστιο! [:-graduate]

    Το ασβέστιο μειώνει την απορρόφηση και των δύο ιόντων, και του ψευδαργύρου, και το μαγνησίου. Δεν βλέπω σε τι μπορεί να διαφέρει αν το μαγνήσιο το χορηγήσεις ξεχωριστά. Ή θα χορηγήσεις αυξημένη ποσότητα Mg δεχόμενος ότι κάποια από αυτή δεν θα απορροφηθεί, ή θα το καταναλώσεις ξεχωριστά από γαλακτοκομικά. Τουλάχιστον αυτή είναι η άποψή μου:

    Am J Physiol. 1975 Dec;229(6):1590-5.
    Effect of calcium on magnesium absorption.
    Behar J.

    The effect of calcium on magnesium absorption was studied in the rat ileum in vivo. The increase in the luminal concentration of calcium led to a progressive decrease in magnesium absorption, which was accompanied by a parallel decrease in net sodium absorption. This calcium effect was also observed when sodium chloride was replaced by urea. However, a consistent correlation was observed between the magnitude of net magnesium absorption and the rates of net water absorption of all calcium concentrations. These findings suggest that calcium decreases magnesium absorption by a nonspecific reduction in membrane permeability to solutes that induce net water flow and are consistent with the concept that magnesium is transported by solvent "drag". The increase in the luminal concentration of calcium resulted in an increase in tissue accumulation of magnesium. This increase in tissue accumulation of magnesium was associated with a decrease in net sodium absorption and in the negativity of the transmural PD. These findings suggest an additional mechanism of magnesium transport operating independently of net water flow.

  15. #45

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    Μα ακριβώς ο λόγος που περιέχουν παραπάνω μαγνήσιο οι τροφές αυτές, είναι επειδή ανταγωνίζεται η απορρόφησή του με το ασβέστιο! [:-graduate]

    Το ασβέστιο μειώνει την απορρόφηση και των δύο ιόντων, και του ψευδαργύρου, και το μαγνησίου. Δεν βλέπω σε τι μπορεί να διαφέρει αν το μαγνήσιο το χορηγήσεις ξεχωριστά. Ή θα χορηγήσεις αυξημένη ποσότητα Mg δεχόμενος ότι κάποια από αυτή δεν θα απορροφηθεί, ή θα το καταναλώσεις ξεχωριστά από γαλακτοκομικά. Τουλάχιστον αυτή είναι η άποψή μου:

    Am J Physiol. 1975 Dec;229(6):1590-5.
    Effect of calcium on magnesium absorption.
    Behar J.

    The effect of calcium on magnesium absorption was studied in the rat ileum in vivo. The increase in the luminal concentration of calcium led to a progressive decrease in magnesium absorption, which was accompanied by a parallel decrease in net sodium absorption. This calcium effect was also observed when sodium chloride was replaced by urea. However, a consistent correlation was observed between the magnitude of net magnesium absorption and the rates of net water absorption of all calcium concentrations. These findings suggest that calcium decreases magnesium absorption by a nonspecific reduction in membrane permeability to solutes that induce net water flow and are consistent with the concept that magnesium is transported by solvent "drag". The increase in the luminal concentration of calcium resulted in an increase in tissue accumulation of magnesium. This increase in tissue accumulation of magnesium was associated with a decrease in net sodium absorption and in the negativity of the transmural PD. These findings suggest an additional mechanism of magnesium transport operating independently of net water flow.

  16. #46
    Pumping Iron
    Join Date
    11-09-07
    Location
    Cyprus.
    Posts
    541

    Default

    Απο Whey πρωτεινες USN 100% WHEY ή ΝΙΤROTECH σε συνδιασμό με Creakic, καθώς και η ON WHEY η οποία έχει καλη σχέση κόστους-απόδοσης. Απο ειδικά συμπληρώματα ο συνδιασμός ΖΜΑ και TRIBULUS TERRESTIS νομίζω οτι είναι must για καθε αθλούμενο. Η απλη κρεατινη δεν μου έδωσε τα επιθυμητά αποτελέσματα εκτός από κατακράτηση υγρών ετσι ώστε να δείχνω πιο ογκόδης(χάνετε η γράμμωση).

  17. #47
    Pumping Iron
    Join Date
    11-09-07
    Location
    Cyprus.
    Posts
    541

    Default

    Απο Whey πρωτεινες USN 100% WHEY ή ΝΙΤROTECH σε συνδιασμό με Creakic, καθώς και η ON WHEY η οποία έχει καλη σχέση κόστους-απόδοσης. Απο ειδικά συμπληρώματα ο συνδιασμός ΖΜΑ και TRIBULUS TERRESTIS νομίζω οτι είναι must για καθε αθλούμενο. Η απλη κρεατινη δεν μου έδωσε τα επιθυμητά αποτελέσματα εκτός από κατακράτηση υγρών ετσι ώστε να δείχνω πιο ογκόδης(χάνετε η γράμμωση).

  18. #48
    New Bodybuilder
    Join Date
    05-08-07
    Location
    .
    Posts
    1

    Default

    ΞΕΘΑΒΩ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑΜΕ ΠΑΛΙ.

    ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΠΕΡΝΑ HYDROXYCUT (ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΝΕ ΕΦΕΔΡΙΝΗ) ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.


    ΤΩΡΑ ΠΗΡΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΗΝ ΚΡΕΑΤΙΝΗ SIX STAR MUSCLE FUEL.

  19. #49
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    18-05-05
    Location
    Khfhsia, Attiki, Greece.
    Posts
    818

    Default

    παραθετω αυτα που εχω σε αυτα τα χρονια δοκιμασει:

    ON 100% Whey - αρκετα καλη διαλυτοτητα, καλη γευση, καλη τιμη (απο ονλαιν καταστηματα)
    Dymatize Elite Whey - αρκετα καλη διαλυτοτητα, πολυ καλη γευση, πολυ καλη τιμη

    Prolab creatine monohydrate - ουδετερη αποψη μια και δεν την πηρα συνεχομενα ουτε και ολοκληρη ωστε να δω καποιο ορατο αποτελεσμα

    Champion Heavyweight Gainer 900 - μετρια διαλυτοτητα (θελει μπλεντερ), φοβερη γευση, πολυ καλη τιμη!
    "I never counted Calories because I never knew how many Calories a day I was burning off so why waste my time with frivolous numbers and counting.
    I used the mirror as my guide. I'd add or subtract food from my diet.
    Size, more carbs and protein.
    Cuts, More Protein and Veggie's less carbs.I leave the Counting to the CPA's and Mathematician's."

    S. Ray

  20. #50
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    25-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,337

    Default

    EAS whey protein : Η συνηθεια που εγινε λατρεια
    No explode BNS : Αρκετα καλο στο πρηξιμο αλλα δεν δινει παραπανο ενεργεια
    Eas Phosphagen : Δεν εχω παρατηρησει καμια αλλαγη ουτε στα κιλα ουτε σε αντοχες ισως μαλλον δεν καταλαβαινω αλλαγη στο σωμα μου το εχω αυτο ...
    Σκιτεκ Νιτρικο οξειδιο : Μετρια πραγματα . Καλυτερο θεωρω της BSN .

  21. #51
    billys15's Avatar
    Join Date
    19-08-06
    Posts
    1,087

    Default

    Ειχα υποσχεθει κι ενα review της celltech.

    Καλη κρεατινη,καλο ανεβασμα κιλων και αντοχης,οπως και οι υπολοιπες 2 που εχω δοκιμασει μεχρι τωρα.Η επομενη φορμουλα μου θα ειναι μαλλον η cellmass.

  22. #52
    Pumping Iron Reinheart's Avatar
    Join Date
    10-05-07
    Location
    Hania, Greece.
    Posts
    293

    Default

    Τα καλύτερα συμπληρώματα που έχω πάρει ως τώρα είναι:

    EAS Phosphagen Hp
    BSN Syntha 6
    Dymatize Super Amino 5000
    Ultimate Nutrition Beta Methoxy
    EAS HMB

    Όλα αυτά συνδιασμένα με καλή διατροφή (είναι στο training log μου) μου έδωσαν 10+ κιλά και απίστευτη δύναμη τα οποία έχω κρατήσει. Εντάξει, μερικά είναι και νερά αλλα τίποτα το σπουδαίο.
    Dive deep and breathe the gathering gloom that reflects the state of our tragic being...

  23. #53
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    23-04-07
    Location
    PATRAS, Greece.
    Posts
    38

    Default

    συμπληρωματα που αξιζουν τα λεφτα τους:
    α)πρωτεινες - eas 100% whey ptotein,dymatize elite whey,optimum 100%whey,designer whey protein,all stars aminovit,six star whey,syntrax matrix.
    β)αμινοξεα:all stars amino pro(υγρα),twinlab amino fuel liquid,dymatize liquid super amino 23000.
    γ)κρεατινες:muscletech cell tech,sixstar hardcore strength creatine.
    εχω καταναλωσει αρκετα κουτια απο το καθενα και ειναι κατα την γνωμη μου τα καλυτερα που εχω παρει

  24. #54
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    18-05-05
    Location
    Khfhsia, Attiki, Greece.
    Posts
    818

    Default

    ρε παιδια σχετικα με το ΗΜΒ εχω διαβασει αρνητικα σχολια, ερευνες λενε οτι δεν δουλευει! τελικα τι παιζει Reinhart?
    Η celltech δεν ειναι παρα μονουδρικη κρεατινη με 70τοσα γραμ.δεξτροζης!!! πολυ φτηνοτερο απο αυτα που ζητανε στη muscletech
    "I never counted Calories because I never knew how many Calories a day I was burning off so why waste my time with frivolous numbers and counting.
    I used the mirror as my guide. I'd add or subtract food from my diet.
    Size, more carbs and protein.
    Cuts, More Protein and Veggie's less carbs.I leave the Counting to the CPA's and Mathematician's."

    S. Ray

  25. #55
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    30-04-05
    Location
    ΑΘΗΝΑ, Greece.
    Posts
    149

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by skandalis88

    συμπληρωματα που αξιζουν τα λεφτα τους:
    α)πρωτεινες - eas 100% whey ptotein,dymatize elite whey,optimum 100%whey,designer whey protein,all stars aminovit,six star whey,syntrax matrix.
    β)αμινοξεα:all stars amino pro(υγρα),twinlab amino fuel liquid,dymatize liquid super amino 23000.
    γ)κρεατινες:muscletech cell tech,sixstar hardcore strength creatine.
    εχω καταναλωσει αρκετα κουτια απο το καθενα και ειναι κατα την γνωμη μου τα καλυτερα που εχω παρει
    </blockquote id=quote>
    θα συμφωνησω μαζι σου προσθετοντας ολη την σειρα animal line universal και τα superpump gaspari,muscle armor eas.[:-thumbu]
    !!

  26. #56
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Να προσθέσω και το Nano Vapor που έχω πάρει εδώ και καμιά 15αριά μέρες, το οποίο είναι πολύ καλό.

    Νιώθω ότι με πιάνει, ότι έχει αποτέλεσμα και πολύ δύσκολα θα το βγάλω απο το πρόγραμμα.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  27. #57
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    08-09-06
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    177

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Mazda 6

    Να προσθέσω και το Nano Vapor που έχω πάρει εδώ και καμιά 15αριά μέρες, το οποίο είναι πολύ καλό.

    Νιώθω ότι με πιάνει, ότι έχει αποτέλεσμα και πολύ δύσκολα θα το βγάλω απο το πρόγραμμα.
    </blockquote id=quote>

    Δεν νιώθεις [:-hot][:-hot][:-hot]???

  28. #58
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Zion

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Mazda 6

    Να προσθέσω και το Nano Vapor που έχω πάρει εδώ και καμιά 15αριά μέρες, το οποίο είναι πολύ καλό.

    Νιώθω ότι με πιάνει, ότι έχει αποτέλεσμα και πολύ δύσκολα θα το βγάλω απο το πρόγραμμα.
    </blockquote id=quote>

    Δεν νιώθεις [:-hot][:-hot][:-hot]???
    </blockquote id=quote>

    Αυτό ακριβώς!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  29. #59
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-05-07
    Location
    .
    Posts
    63

    Default

    Ώραιο τοπικ.Λοιπόν τα συμπληρώματα που έχω δοκιμάσει είναι τα εξής:

    1)whey 100%(EAS)ικανοποιητική τίποτα το ιδιαίτερο
    2)Vp2 (AST)απίθανη τρελή δουλειά ιδικά για περίοδο γράμμωσης το μόνο αρνητικό το κόστος
    3)Νitro tech απλά την βάφεις μπλε και την πετάς στην θάλασσα για πολλούς λόγους και οικονομικούς και ποιοτικούς
    4)Whey Gold(On)αυτή έχω τώρα εξαίρετη λίγο τσουχτερή
    5)Essential για τα μπάζα
    6)Ιntake gainer(stalone)φούντο κατευθείαν
    7)Βargain protein για τα λεφτά της καλή

    8)vapor(Μuscletech)απίθανο προϊόν αξίζει τα λεφτά του και με το παραπάνω
    9)Βetagen(Eas)καλό αλλά όπως αναφέρθηκε πολλά νερά
    10)zma(on)πολύ καλό
    11)no excuses(mw)καλή φόρμουλα
    12)γλουταμίνη(american nutrition)καλή
    13)γλουταμινη(eas)ακόμα καλύτερη
    14)Απλή μονουδρική κρεατίνη(eas)μέτρια πράγματα
    15)Amino(American nutrition)καλό αλλά αρκετό κόστος

    Αυτά απο εμένα ελπίζω να βοήθησα να σχοιματίσετε μια γνώμη γι αυτά τα προϊόντα παρ'όλα αυτά δεν σημαίνει ότι επειδή εμένα δεν δούλεψαν κάποια πράγματα δεν θα δουλέψουν σε εσάς είμαστε διαφορετικοί οργανισμοί.Βέβαια προσέξτε γιατί μπορεί να συμβεί και το αντίθετο.
    I am Octagon

  30. #60
    Pumping Iron Reinheart's Avatar
    Join Date
    10-05-07
    Location
    Hania, Greece.
    Posts
    293

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Judge_Dread

    ρε παιδια σχετικα με το ΗΜΒ εχω διαβασει αρνητικα σχολια, ερευνες λενε οτι δεν δουλευει! τελικα τι παιζει Reinhart?
    Η celltech δεν ειναι παρα μονουδρικη κρεατινη με 70τοσα γραμ.δεξτροζης!!! πολυ φτηνοτερο απο αυτα που ζητανε στη muscletech
    </blockquote id=quote>

    Βασικά σε μένα δουλεύει και με το παραπάνω. Είναι απίστευτο συνδυασμένο με μία καλή κρεατίνη. Αλλά αυτό είναι απλά για μένα. Το κάθε σώμα αντιδράει διαφορετικά. Απλά θέλει μικρούς κύκλους και οχι συνεχόμενη λήψη γιατί όπως και κάθε προιόν χάνει την αποτελεσματικότητα του. Συνήθως το χρησιμοποιώ περισότερο το καλοκαίρι μαζί με πολλά BCAA's και καρνιτίνη για να καταβολίζω όσο το δυνατόν λιγότερο μυική μάζα ενώ χάνω λίπος και τον χειμώνα για μέγεθος και δύναμη. Το καλύτερο συμπλήρωμα μακράν για μένα είναι το Beta Methoxy της Ultimate Nutrition. Μιλάμε για απίστευτη δύναμη.
    Dive deep and breathe the gathering gloom that reflects the state of our tragic being...


 
Page 2 of 25 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •