Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 25 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 61 to 90 of 738
  1. #61
    Pumping Iron
    Join Date
    31-07-04
    Location
    .
    Posts
    434

    Default

    Εγώ εχω μια απορία, πώς μπορούμε να διακρίνουμε οτι μια πρωτείνη είναι καλύτερα από την άλλη;

  2. #62
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    18-05-05
    Location
    Khfhsia, Attiki, Greece.
    Posts
    818

    Default

    μπορουμε να την κρινουμε με βαση καποια χαρακτηριστικα τους (γευση, διαλυτοτητα κ.α) αλλα δεν νομιζω οτι γινεται να δουμε ποια ειναι πιο αποτελεσματικη στο θεμα χτισιματος μυων
    "I never counted Calories because I never knew how many Calories a day I was burning off so why waste my time with frivolous numbers and counting.
    I used the mirror as my guide. I'd add or subtract food from my diet.
    Size, more carbs and protein.
    Cuts, More Protein and Veggie's less carbs.I leave the Counting to the CPA's and Mathematician's."

    S. Ray

  3. #63
    New Member
    Join Date
    06-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    72

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Mazda 6

    Να προσθέσω και το Nano Vapor που έχω πάρει εδώ και καμιά 15αριά μέρες, το οποίο είναι πολύ καλό.

    Νιώθω ότι με πιάνει, ότι έχει αποτέλεσμα και πολύ δύσκολα θα το βγάλω απο το πρόγραμμα.
    </blockquote id=quote>
    Mazda για πες λιγο αυτο που χρησημοποιεις τι ακριβως ειναι τι συστατικα εχει μαλον για πιο σκοπο το πηρες:D( εντομεταξυ ειδα τα συστατικα του δεν ειδα μονο πολλα κερασια αλλα ειδα ενα χωραφι ολοκληρω με κερασιες)
    Αλλα ακομα εχω απορια το πηρες ως πιο συστατικο? για να δεις δουλεια πανω σου?

  4. #64

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Judge_Dread

    μπορουμε να την κρινουμε με βαση καποια χαρακτηριστικα τους (γευση, διαλυτοτητα κ.α) αλλα δεν νομιζω οτι γινεται να δουμε ποια ειναι πιο αποτελεσματικη στο θεμα χτισιματος μυων
    </blockquote id=quote>

    Σωστός ο δικαστής.

  5. #65
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    14-10-07
    Location
    Megara, Greece.
    Posts
    25

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by xristeo


    ο καλυτερο συμπρηρομα ειναι το φιλετο μοσχαρι στα καρβουνα να κρατα και λιγο αιμα το τρως και γινεσε ταυρος στο gym

    </blockquote id=quote>Υπαρχει και καλλιτερο , αμα αντεχει κανεις σκληρες γευσεις
    ..
    Συκωταρια απο αγριογουρουνο , ελαχιστα βρασμενη σε δυο ποτηρια κρασι ,και προσθετοντας ενα φλυντζανι τριμενο κριθαρι
    .
    πρωσοπικα με κανει TURBO , αλλα και πολυ επιθετικο , χωρις αναστολες

  6. #66
    Senior Bodybuilder JasonBlack's Avatar
    Join Date
    28-04-07
    Location
    Piraeus, Athens, Greece.
    Posts
    1,286

    Default

    Από τα συμπληρώματα που έχω δοκιμάσει:
    CNP PRO MASS: Πολύ καλή στον όγκο αλλά χρειάζεται και άριστη διατροφή
    CNP CREATINE E2: Μου έδωσε αρκετά καλά αποτελέσματα
    CNP PRO MALE: Εκπληκτικό προϊόν
    CNP SIDA CORDIFOLIA: Για μένα ο καλύτερος λιποδιαλύτης ever
    ΟΝ NUTRITION 100% WHEY GOLD: Εκπληκτική για γράμμωση
    ON OPTI MEN: απλά από τις καλύτερες πολυβιταμίνες
    CELL TECH: Ποτέ των ποτών. Αυτό το προϊόν απλά δεν με πάει
    BSN NO-XPLODE: ένα must για τρελές προπονήσεις
    Glutamine (Twin lab): πολύ καλή αλλά η γλουταμίνη είναι πάντα ένα must ανεξαρτήτος μάρκας


    Θέλω να δοκιμάσω (πείτε μου αν ξέρεται και αξίζουν): ALRI PRO ANABOL, ALRI JUNGLE WALFARE, VITRIX,ANABOLIC XTREME ΠΡΟΪΟΝΤΑ

  7. #67
    New Member
    Join Date
    01-02-08
    Location
    .
    Posts
    37

    Default

    CreaForce.. Τη χρησημοποιω εδω και ενα μηνα με σωστη διατροφη,εχω δει πολυ καλα αποτελεσματα...Πριν το τρεξιμο την παιρνω

    Επισης Whey Isolate Plus...εξαιρετικη πρωτεινη που περιεχει και αμινοξεα

    Και τα 2 τα προμηθευτικα απο φαρμακειο και γενικα τον τελευταιο καιρο οτι παιρνω ειναι απο φαρμακειο και δεν το μετανοιωνω...
    Ακριβα μεν(50 η κρεατινη,70 η πρωτεινη)ουσιαστικα δε..

    Παλαιοτερα χρησιμοποιουσα ΕΑS...

  8. #68
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    26-04-05
    Location
    Athens.
    Posts
    1,681

    Default

    Απο φαρμακείο?

  9. #69
    New Member
    Join Date
    01-02-08
    Location
    .
    Posts
    37

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by IVIetaCreatoR

    Απο φαρμακείο?
    </blockquote id=quote>

    Ακριβως φιλε μου,απο φαρμακειο...

  10. #70
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    πουλανε και στα φαρμακεια πρωτεινες?[:-bigeyes] δεν το ξερα....

  11. #71
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    21-10-07
    Location
    thess, thess, Greece.
    Posts
    109

    Default

    είδικά στην θεσσαλονίκη έχουμε δύο φαρμακεία που πουλάνε συμπληρώματα το ένα είναι στην εγνατία με αγιάς σοφίας και το αλλο απέναντι απο την τράπεζα της ελλάδος....
    spoilt

  12. #72
    Pumping Iron
    Join Date
    11-09-07
    Location
    Cyprus.
    Posts
    541

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by JasonBlack

    Θέλω να δοκιμάσω (πείτε μου αν ξέρεται και αξίζουν): ALRI PRO ANABOL, ALRI JUNGLE WALFARE, VITRIX,ANABOLIC XTREME ΠΡΟΪΟΝΤΑ

    </blockquote id=quote>

    Για το Vitrix μην περιμένεις και τίποτα το θαυματουργό! Για να βγεί ο μήνας θέλει δύο μπουκαλάκια οπότε παίζει και το οικονομικό. Πάντως τα αποτελέσματα τα είδα αφού το σταμάτησα, σε αύξηση της δύναμης-όχι τίποτα το τρελλό-αλλά για μένα έστω και αυτό το λίγο ήταν αρκετό.

  13. #73
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    12-11-07
    Location
    .
    Posts
    27

    Default

    ποια είναι κατά την γνώμη σας μια κάλη πρωτεϊνη για περιόδο γράμμωσης?
    για την gf pro η γνώμη σας?

  14. #74
    Banned
    Join Date
    21-12-04
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    206

    Default

    Κορυφη geof..την επαιρνα σχεδον ενα χρονο..αν αντεχει η τσεπη σου αξιζει!

  15. #75
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    12-11-07
    Location
    .
    Posts
    27

    Default

    Πράγματι είναι ακριβή...

  16. #76
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    18-06-06
    Location
    ΑΘΗΝΑ, Greece.
    Posts
    186

    Default

    Λοιπον οριστε και το δικο μου review:

    ON WHEY 100% NATURAL:Αρκετα καλη πρωτεινη αλλα ο κυριος λογος που την παιρνω ειναι γιατι περιεχει λακταση η οποια διασπα τη λακτοζη του γαλακτος και τη μετατρεπει σε γλυκοζη οποτε εχω με εμμεσο τροπο γρηγορο υδατανθρακα μετα την προπονηση


    NOW FOODS WHEY PROTEIN ISOLATE:Ισως η πιο καθαρη πρωτεινη της γης με 91% κατα μαζα καθαροτητα χωρις τεχνητες ουσιες και γλυκαντικα.Κανω μια μιξη με αυτην και την ON WHEY σε ποσοστο 70% ON-30% NOW για να ανεβασω το ποσοστο καθαρης πρωτεινης ανα scoop.


    NOW FOODS ADAM:Εξαιρετικες βιταμινες με πολλα μεταλλα και αλλα συστατικα πολυ καλυτερη απο centrum,vital plus q10 που επινα παλια.

    NOW FOODS CLA:Πολυ καλο σε πολυ καλη τιμη βοηθαει στη γραμμωση και τονωνει το ανοσοποιητικο

    NOW FOODS ULTRA OMEGA 3:To κλασικο ιχθυελαιο.Για εμενα που γενικα δεν τρωω ψαρια ειναι ιδιαιτερα πολυτιμο.Βοηθαει απο τη λειτουργια του εγκεφαλου μεχρι την καρδια και τη λιπολυση highly recommended

  17. #77
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    28-09-07
    Location
    .
    Posts
    11

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by iront

    Το πρώτο που μου έρχεται στο μυαλό είναι το Meso-Tech της Muscletech.Επινα δυο φακελακια τη μέρα,περίπου 100γρ πρωτ.,κ είχα πάρει 3 κιλά πίσω που είχα χάσει σε μια εβδομάδα.Οι δόσεις ήταν ένα φακελάκι πριν κ ένα μετά ή καμιά φορά ένα μετά κ ένα πριν τον ύπνο,πάντως στανταρ ήταν το μετα την προπόνηση το άλλο έπαιζε.
    </blockquote id=quote>


    ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΛΙΠΟΣ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ?????

  18. #78
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    17-03-08
    Location
    Livadeia, Voiotia, Greece.
    Posts
    45

    Default

    Αναφορικά με πρωτείνη, εμένα με βοήθησε η 100% Whey της EAS .Ένα scoop με γεύση σοκολάτα (η καλύτερη) πριν και ένα μετά την προπόνηση σε γάλα η νερό..Εγκεκριμένη απο τον ΕΟΦ. Είχα μεγάλη αλλαγή σε μυική μάζα..

  19. #79
    Pumping Iron elefterios's Avatar
    Join Date
    01-03-08
    Location
    athens.
    Posts
    462

    Default

    συγνωμη ρε παιδια αλλα θα ρωτησω κι εγω πως καταλαβατε ποια πρωτεινη σας βοηθησε ?
    δηλαδη τι παραπανω διαφορα ειδατε?και στο φιναλε αφου σας βοηθησε καποια γιατι δοκιμασατε αλλη μετα?
    απλα ρωταω γιατι τουλαχιστον στο θεμα πρωτεινων κτλ μεγαλη βαρυτητα παιζει η διατροφη
    o tempora o mores!

  20. #80
    Pumping Iron
    Join Date
    30-04-06
    Location
    .
    Posts
    513

    Default

    Κατα κυριο λογο φιλε μου οι πρωτεινες κρινονται με βαση τη διαλυτοτητα τους(αν παρουσιαζει αφρους μετα το χτυπημα στο σεικερ,αν διαλυεται ευκολα και με χτυπημα στο ποτηρι με ενα κουταλι)δηλαδη διαφορα πραγματακια στη χρηστικοτητα κατα την καταναλωση.Επισης ποσο καλη γευση εχει,πραγμα παρα πολυ σημαντικο .Τελος αν σου δημιουργει καποιο προβληματακι κατα τη χωνεψη.Αυτα ειναι τα κυρια κριτηρια κατ αλλα οι περισσοτερες πρωτεινες στην ιδια κατηγορια θα σου δωσουν την ιδια μυικη αναπτυξη η οποια εξαρταται κατα 99% απο την διατροφη σου και την προσπαθεια σου στο γυμναστηριο παρα απο την πρωτεινη που εχεις αγορασει.

  21. #81
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-07-07
    Location
    .
    Posts
    157

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by bigben

    Κατα κυριο λογο φιλε μου οι πρωτεινες κρινονται με βαση τη διαλυτοτητα τους(αν παρουσιαζει αφρους μετα το χτυπημα στο σεικερ,αν διαλυεται ευκολα και με χτυπημα στο ποτηρι με ενα κουταλι)δηλαδη διαφορα πραγματακια στη χρηστικοτητα κατα την καταναλωση.Επισης ποσο καλη γευση εχει,πραγμα παρα πολυ σημαντικο .Τελος αν σου δημιουργει καποιο προβληματακι κατα τη χωνεψη.Αυτα ειναι τα κυρια κριτηρια κατ αλλα οι περισσοτερες πρωτεινες στην ιδια κατηγορια θα σου δωσουν την ιδια μυικη αναπτυξη η οποια εξαρταται κατα 99% απο την διατροφη σου και την προσπαθεια σου στο γυμναστηριο παρα απο την πρωτεινη που εχεις αγορασει.
    </blockquote id=quote>

    +1
    Συμφωνω απολυτα
    You Will Respect My Authoritah!

  22. #82
    Pumping Iron elefterios's Avatar
    Join Date
    01-03-08
    Location
    athens.
    Posts
    462

    Default

    κατ αρχην δεν διαφωνω με τα οσα λες
    αν ομως κρινεις ενα προιον απο τη διαλυτοτητα του ή τη γευση του τοτε καπου κανουμε λαθος
    αγοραζεις ενα προοιον για την αποτελεσματικοτητα του και την συμβολη του στην αυξηση μαζας
    αν η γευση του σε χαλαει αλλα δουλεψε στο σωμα σου θα το σταματησεις?
    επισης εχεις δωσει ποτε δειγμα πρωτεινης για αναλυση ? να σου πουν τα συστατικα του?
    θα μου πεις τα γραφει στη συσκευασια αλλα ποσοι απο δω ειμαστε χημικοι αναλυτες?
    δεν κατηγορω τα συμπληρωματα απλα τα χω με οσους περνουν κατι διχως να ξερουν τι ειναι,τι εχει και τι κανει.
    ο καθενας μας μπορει να λεει οτι θελει για οποιο προοιον θελει.εμεις το ψαξαμε το θεμα ή απλα το πηραμε επειδη μας επεισαν?
    o tempora o mores!

  23. #83
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    26-04-05
    Location
    Athens.
    Posts
    1,681

    Default

    Εμένα πάντως τα κριτήρια διαλυτότητα/γέυση δεν μου λένε απολύτως τίποτα στις whey.
    Κοιτάζω μόνο μάρκα και τιμή :)

  24. #84
    Bodybuilding Newbie deas's Avatar
    Join Date
    05-06-07
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    49

    Default

    πρωτεινη ογκου : BSN TRUE MASS , NUTRISPORT WEIGHT GAIN
    ΠΡΩΤΕΙΝΗ WHEY :UNIVERSAL ULTRA WHEY PRO , NUTRISPORT 90+
    ΚΡΕΑΤΙΝΗ : SAN BOLT AN ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΕ ΑΥΤΗ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ.Κ ΧΩΡΙΣ ΝΕΡΑ ΦΟΥΛ ΜΥΕΣ!!!!!!!!
    ΝΙΤΡΙΚΟ : ERGOPHARM 1NO
    ΤΣΙΤΩΤΙΚΟ ΓΙΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ : SAN FIERCE
    ΛΥΠΟΔΙΑΛΥΤΗΣ : CYTODYNE XENADRINE XARDCORE
    AYΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΧΩΡΙΣΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
    Tough times never last,but tough people do...

  25. #85
    Bodybuilding Newbie deas's Avatar
    Join Date
    05-06-07
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    49

    Default

    πρωτεινη ογκου : BSN TRUE MASS , NUTRISPORT WEIGHT GAIN
    ΠΡΩΤΕΙΝΗ WHEY :UNIVERSAL ULTRA WHEY PRO , NUTRISPORT 90+
    ΚΡΕΑΤΙΝΗ : SAN BOLT AN ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΕ ΑΥΤΗ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ.Κ ΧΩΡΙΣ ΝΕΡΑ ΦΟΥΛ ΜΥΕΣ!!!!!!!!
    ΝΙΤΡΙΚΟ : ERGOPHARM 1NO
    ΤΣΙΤΩΤΙΚΟ ΓΙΑ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ : SAN FIERCE
    ΛΥΠΟΔΙΑΛΥΤΗΣ : CYTODYNE XENADRINE XARDCORE
    AYΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΧΩΡΙΣΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
    Tough times never last,but tough people do...

  26. #86
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    04-10-06
    Location
    Αθήνα, Γλυφάδα, Greece.
    Posts
    899

    Default

    ΚΡΕΑΤΙΝΗ: ON Pre-Load κορυφαία απλά και σε δύναμη και σε αύξηση βάρους
    NUTREND future xreatine ethylester(ORAL) 0 αποτέλεσμα
    ΠΡΩΤΕΪΝΗ ΟΓΚΟΥ: ON SERIUS MASS πολύ καλή σε θέμα δύναμης(μισές δόσεις έπαιρνα)
    WHEY: ON 100% Whey Πιστεύω καλή μιας και τα αποτελέσματα δεν είναι και πολύ ορατά για ευνόητους λόγους.
    MDY Bulk Whey Αρκετά καλή
    ΝΙΤΡΙΚΑ: ON Nitric Boost κορυφαίο
    Muschle Tech nAnOx9 απλά απαίσιο
    Solgar Αργινίνη-Ορνιθίνη Λίγα πράγματα
    ΛΙΠΟΔΙΑΛΥΤΙΚΑ: MDY Original Stack II EF Καλή εφίδρωση και ένταση μεγάλη
    ΔΥΝΑΜΗΣ: Muschle Tech Gacik Πεταμένα λευτά.1 δόση πήρα και δεν είδα ούτε 0,01 kgr διαφορά σε αυτά που σήκωνα.
    ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ: ON HMB 750mg Δε κατάλαβα τίποτα


    Αυτά έχω δοκιμάσει.Όπως φένεται είμαι λάτρεις της ON γιατί κατ'εμέ τηρεί την σχέση τιμή/απόδοση.

  27. #87
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    04-10-06
    Location
    Αθήνα, Γλυφάδα, Greece.
    Posts
    899

    Default

    ΚΡΕΑΤΙΝΗ: ON Pre-Load κορυφαία απλά και σε δύναμη και σε αύξηση βάρους
    NUTREND future xreatine ethylester(ORAL) 0 αποτέλεσμα
    ΠΡΩΤΕΪΝΗ ΟΓΚΟΥ: ON SERIUS MASS πολύ καλή σε θέμα δύναμης(μισές δόσεις έπαιρνα)
    WHEY: ON 100% Whey Πιστεύω καλή μιας και τα αποτελέσματα δεν είναι και πολύ ορατά για ευνόητους λόγους.
    MDY Bulk Whey Αρκετά καλή
    ΝΙΤΡΙΚΑ: ON Nitric Boost κορυφαίο
    Muschle Tech nAnOx9 απλά απαίσιο
    Solgar Αργινίνη-Ορνιθίνη Λίγα πράγματα
    ΛΙΠΟΔΙΑΛΥΤΙΚΑ: MDY Original Stack II EF Καλή εφίδρωση και ένταση μεγάλη
    ΔΥΝΑΜΗΣ: Muschle Tech Gacik Πεταμένα λευτά.1 δόση πήρα και δεν είδα ούτε 0,01 kgr διαφορά σε αυτά που σήκωνα.
    ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ: ON HMB 750mg Δε κατάλαβα τίποτα


    Αυτά έχω δοκιμάσει.Όπως φένεται είμαι λάτρεις της ON γιατί κατ'εμέ τηρεί την σχέση τιμή/απόδοση.

  28. #88
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-04-08
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    13

    Default

    BSΝ:
    Nitrix: Πολυ καλο recovery, αιματωση πολυ καλη (και παντου ;) .
    Cellmass: Για μενα απο τα πιο καλα post workout supplements.
    Νο - explode: 3 scoups απο αυτο και εισαι τσιτα πριν την προπονηση. Περιεχει ταυρινη επισης το οποιο ειναι παντα καλο.

    Μεγαλο μειονεκτημα η τιμη. Ισως το μοναδικο θα ελεγα.

    Whey Optimum Nutrition Gold (ON)
    Whey Dymatize

    Απο τα κουφαια συμπληρωματα διατροφης ειναι το X-factor απο Molecular Nutrition. Πατενταρισμενο. Λιγο ακριβο (γυρω στα 60ευρο το μπουκαλακι και 8ελεις 2 για εναν πληρη κυκλο). http://www.discount-supplements.co.u...xd.asp?id=6036

    Μετα την προπονηση χρησιμοποιω Recovermax της Maximuscle http://www.discount-supplements.co.u...xd.asp?id=5835

    50γρ απο δεξτροζη και μαλτροδεξτρινη!!

    Εχω δοκιμασει αρκετα συμπληρωματα και αρκετες μαρκες. Δηλωνω απογοητευμενος απο muscletech.

    Celltech?? Creatine MONOHYDRATE με πληθωρα υδατανθρακων μπας και κανεi insulin spike και την αποροφησει ο οργανισμος σου. Γενικα, μακρυα απο creatine monohydrate. Ethyl- ester, αποροφαται αμεσως. Το ιδιο ισχυει κ για γλουταμινη. Ethyl - ester.

    Αμινοξεα, δοκιμασα προσφατα ενα υγρο της Dymatize το οποιο εχει υπεροχη γευση.

    Αν επισης ενδιαφερεται κανεις, και αν θεωρητε συμπληρωμα τοτε εχω reviews για superdrol, pheraplex, hyperdrol, mass fx,6-oxo.

    Εχω δοκιμασει αρκετα αντι- κορτιζολουχα, οπως Retain (1 και 2)της Anabolic Xtreme και Lean Xtreme απο Designer Supplements ειναι τα καλυτερα.

    Οι 2 τελευταιες μαρκες βγαζουν ΠΟΛΥ καλα προιοντα, καλη τιμη και δου λευ ουν!!

    NOW FOODS, επισης πολυ καλη μαρκα, λιπαρα οξεα, βιταμηνες και μεταλα. Πολυ καλη τιμη.
    http://the-main-event.blogspot.com

  29. #89
    billys15's Avatar
    Join Date
    19-08-06
    Posts
    1,087

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Tank



    Αν επισης ενδιαφερεται κανεις, και αν θεωρητε συμπληρωμα τοτε εχω reviews για superdrol, pheraplex, hyperdrol, mass fx,6-oxo.
    </blockquote id=quote>

    Γιατι δεν γραφεις γι'αυτα στην ενοτητα των ΑΑΣ για να μπορουμε να κανουμε και τις καταλληλες ερωτησεις? ;)

  30. #90
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-04-08
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    13

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by billys15

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Tank



    Αν επισης ενδιαφερεται κανεις, και αν θεωρητε συμπληρωμα τοτε εχω reviews για superdrol, pheraplex, hyperdrol, mass fx,6-oxo.
    </blockquote id=quote>

    Γιατι δεν γραφεις γι'αυτα στην ενοτητα των ΑΑΣ για να μπορουμε να κανουμε και τις καταλληλες ερωτησεις? ;)
    </blockquote id=quote>

    Δεν ξερω, οπως ειπα, αν θεωρουνται συμπληρωματα η ΑΑΣ(απο τους admins). Σιγουρα hyperdrol. mass fx kai 6-oxo δεν εχουν καμμια σχεση με τα αλλα 2, αλλα δεν ειναι ουτε παρανομα, ουτε φαρμακα (υποτιθεται).
    Θα ρωτησω και θα κανω αναλογο post.
    http://the-main-event.blogspot.com


 
Page 3 of 25 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •