Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 9 of 25 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast
Results 241 to 270 of 738
  1. #241
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by bboy

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Giorgos18

    NO-Xplode της BSN το πηρα για ενα μηνα για ενεργεια και πρηξιματα πριν τις προπονησεις και δε μου εκανε τιποτα.Πεταμενα λεφτα
    </blockquote id=quote>παντως φιλε χωρις να την εχω δοκιμασει εχω ακουσει οτι ειναι κορυφη η no xplode
    </blockquote id=quote>κι εγω επειδη ακριβως διαβασα και ακουσα τα καλυτερα και ειδα τοσα βραβεια που πηρε σκεφτηκα "ε δε μπορει κατι θα αξιζει" και τελικα ειναι μαπα.Αντιθετως η πρωτεινη ογκου της BSN η truemass δικαιως εχει βραβευτει ως η καλυτερη στο ειδος της κι εμενα με εχει βοηθησει πολυ στην προοδο που εχω οπως επισης και η Syntha της BSN που ειναι πολυ καλη πριν τον υπνο γιατι φτανει μεχρι και τις 7 ωρες και βαλε η δραση της κι ετσι τις περισσοτερες ωρες του υπνου τις περνας χωρις καταβολισμο.
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  2. #242
    Banned
    Join Date
    21-12-04
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    206

    Default

    araya στον πιασανε καλα :D

  3. #243
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    araya μην την παρεις δεν αξιζει...εκτος και αν σου τρεχουν απο τα μπατζακια οποτε δεν θα χεις προβλημα..:D

  4. #244
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    27-09-08
    Location
    .
    Posts
    155

    Default

    Πρωτείνες:
    Dymatize Elite isolate whey protein chocolate & Vanilla:Πολυ καλές γεύσεις και οι δυο,μου αρεσε περισσοτερο η σοκολατα.Διαλυτοτητα μετρια εως κακη.Τη χρησιμοποιω για ογκο ειναι πολυ καλη αλλα θολωνει το σωμα πολυ
    Nature's Way Metabolic Reset vanilla & Strawberry:21g protein 13g carbs η vanilla εχει τελεια γευση,μετρια διαλυτοτητα,γενικα αρκετα καλο συμπληρωμα
    Healthy N' Fit 100% Egg Protein, Heavenly Chocolate:Η λιγοτερο γλυκια απολες(υποθετω λογω stevia αντι ζαχαρης)ωστοσο κατα τα αλλα ειναι η καλυτερη που εχω δοκιμασει κατα τη γνωμη μου αφου εχει την καλυτερη διαλυτοτητα και θολωνεις ελαχιστα εως καθολου.
    ' ' ',

  5. #245
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    27-09-08
    Location
    .
    Posts
    155

    Default

    Πρωτείνες:
    Dymatize Elite isolate whey protein chocolate & Vanilla:Πολυ καλές γεύσεις και οι δυο,μου αρεσε περισσοτερο η σοκολατα.Διαλυτοτητα μετρια εως κακη.Τη χρησιμοποιω για ογκο ειναι πολυ καλη αλλα θολωνει το σωμα πολυ
    Nature's Way Metabolic Reset vanilla & Strawberry:21g protein 13g carbs η vanilla εχει τελεια γευση,μετρια διαλυτοτητα,γενικα αρκετα καλο συμπληρωμα
    Healthy N' Fit 100% Egg Protein, Heavenly Chocolate:Η λιγοτερο γλυκια απολες(υποθετω λογω stevia αντι ζαχαρης)ωστοσο κατα τα αλλα ειναι η καλυτερη που εχω δοκιμασει κατα τη γνωμη μου αφου εχει την καλυτερη διαλυτοτητα και θολωνεις ελαχιστα εως καθολου.
    ' ' ',

  6. #246
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-02-09
    Location
    Chania-Athens, Greece.
    Posts
    219

    Default

    Κανείς καμιά γνώμη για ALL STARS - PRO PLEX και ALL STARS - WHEY PLEX??? Ρωτάω γιατί δεν μπορώ να καταλάβω τόσο την διαφορά, μου προτείνανε την ALL STARS φίλοι μου και δεν ξέρω τι να κάνω... Παίρνω την GOLD STANDART της ON και σκέφτομαι να την συνεχίσω μετά την πάυση για πάσχα ή να δοκιμάσω την ALL STARS...???? Οποιος έχει γνώμη ας βοηθήσει!!!
    Train Hard, Push yourself Forward--&gt; Enjoy the Result!!!

  7. #247
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    19-05-08
    Posts
    3,793

    Default

    αν γινεται θελω αποψεις για τις παρακατω γευσεις:(οποιος εχει δοκιμασει)
    1)Boditronics Express Whey stawberriew & cream
    2)Boditronics Express Whey caramel peanut
    3)Optimum Nutrition Gold Standard Whey rocky road
    4)Optimum Nutrition Gold Standard Whey cookies & cream(θα ειναι σαν της synthrax?)
    5)Dymatize Elite Whey butter cream toffee
    6)Dymatize Elite Whey chocolate fudge

    οπως καταλαβαινετε ειμαι σε αναζητηση νεας γευσης(κατι γλυκο,κατι καλοκαιρινο)και ειμαι αναμεσα σε αυτες της γευσεις.
    Παραξενιες με γευσεις/φαγητα δεν εχω.
    Πολυ φοβαμαι οτι θα καταληξω να αγορασω 1kg απο την μια και 1kg απο την αλλη για να δοκιμασω τουλαχιστον 2 απο τις 6 γευσεις.

  8. #248
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    Sergoun,η cookies 'n cream της ON είναι πολύ καλή σε γεύση κ διαλυτότητα,όπως κ όλες όσες έχω δοκιμάσει από τη συγκεκριμένη εταιρεία.Εγώ πήρα κ την casein της ON στη γεύση αυτή.Τη rocky road δεν την κατέω!
    Επειδή είσαι σε φάση να αγοράσεις,τσέκαρε το τελευταίο μου post εδώ: http://www.bodybuilders.gr/data/main...4&whichpage=29
    , ' ...

  9. #249
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    19-05-08
    Posts
    3,793

    Default

    ευχαριστω LLEONIDAS.πολυ ωραια η προσφορα του bargain.η αληθεια ειναι οτι για ομαδικη με κατι φιλαρακια παμε(γι αυτο θα παρω αλλιως εχω).παμε για 5 2κιλα οποτε φανταζομαι οτι τα μεταφορικα σχεδον παντου θα ειναι τσαμπα ή αν τα διαιρεσουμε με το 5 ελαχιστα(1-2 ευρω).

  10. #250
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    μηπως καποιος απο δω εχει αποψη για αυτο το συμπληρωμα http://www6.netrition.com/san_v12_magnum.html?
    το θεωρω καλο προιον αν εχει αυτα που λεει η ετικετα μεσα..

  11. #251
    New Member
    Join Date
    22-09-07
    Location
    thessaloniki
    Posts
    35

    Default

    Eγω παιδια εμεινα ευχαριστημενος απο αποψη γευσης και διαλυτοτητας απο την met-rx protein plus.Εχετε δοκιμασει κ την κρεατινη της?(pure creatine caps) για να μου πειτε μια αποψη?
    e=mc2

  12. #252

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by sergoun

    αν γινεται θελω αποψεις για τις παρακατω γευσεις:(οποιος εχει δοκιμασει)
    1)Boditronics Express Whey stawberriew & cream
    2)Boditronics Express Whey caramel peanut
    3)Optimum Nutrition Gold Standard Whey rocky road
    4)Optimum Nutrition Gold Standard Whey cookies & cream(θα ειναι σαν της synthrax?)
    5)Dymatize Elite Whey butter cream toffee
    6)Dymatize Elite Whey chocolate fudge

    οπως καταλαβαινετε ειμαι σε αναζητηση νεας γευσης(κατι γλυκο,κατι καλοκαιρινο)και ειμαι αναμεσα σε αυτες της γευσεις.
    Παραξενιες με γευσεις/φαγητα δεν εχω.
    Πολυ φοβαμαι οτι θα καταληξω να αγορασω 1kg απο την μια και 1kg απο την αλλη για να δοκιμασω τουλαχιστον 2 απο τις 6 γευσεις.
    </blockquote id=quote>

    Φίλε sergoun την 4,5,6 τις έχω φάει και τις τρεις γεύσεις και απλά είναι όλες απίθανες!!!!!!!!!!!Εάν θα έπρεπε να ξεχωρίσω μία,τότε αυτή θα ήταν η νούμερο 5:D!!!πωπωπω φοβερή φοβερή!!

  13. #253
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    19-05-08
    Posts
    3,793

    Default

    ευχαριστώ!προσωρινά παρήγγειλα την νέα γεύση του Ηρακλή ύστερα από παρακίνηση ενός φίλου αλλά την επόμενη φορά θα σε προτιμήσω

  14. #254
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    02-04-08
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    78

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by pao34

    μηπως καποιος απο δω εχει αποψη για αυτο το συμπληρωμα http://www6.netrition.com/san_v12_magnum.html?
    το θεωρω καλο προιον αν εχει αυτα που λεει η ετικετα μεσα..
    </blockquote id=quote>


    ειναι ενα συμπλήρωμα νιτρικου οξυδίου χωρις κρεατινη στην ουσία.Για πριν και μετα, με παρα πολύ καλά συστατικά.
    Το εχω δοκιμασει αλλα επειδή δεν πινονταν,πίκριζε πολύ και δεν διαλυόταν καθόλου καλά.
    Ο φίλος μου ομως που το έδωσα μου ειπε φοβερό σαν συμπλήρωμα και σε γευση τρομερο λεει.
    η επιλογή δικιά σου.

  15. #255
    Pumping Iron
    Join Date
    09-09-06
    Location
    dubai, United Arab Emirates.
    Posts
    355

    Default

    για μενα πληρονετε τσαμπα λευτα σε γευσεις εγω προτιμω αγευστη ειναι και πιο αγνη και στη μιση τιμη

  16. #256
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    02-04-08
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    78

    Default

    εσύ περνεις αγευστα γιατι μπορεις και τα πινεις ,δεν εχεις προβλημα στη γευση φιλε,αμα δεν μπορείς να πιείς ενα με γευση θα μπορείς να το πιείς αγευστο.

  17. #257
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by thomas-67

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by pao34

    μηπως καποιος απο δω εχει αποψη για αυτο το συμπληρωμα http://www6.netrition.com/san_v12_magnum.html?
    το θεωρω καλο προιον αν εχει αυτα που λεει η ετικετα μεσα..
    </blockquote id=quote>


    ειναι ενα συμπλήρωμα νιτρικου οξυδίου χωρις κρεατινη στην ουσία.Για πριν και μετα, με παρα πολύ καλά συστατικά.
    Το εχω δοκιμασει αλλα επειδή δεν πινονταν,πίκριζε πολύ και δεν διαλυόταν καθόλου καλά.
    Ο φίλος μου ομως που το έδωσα μου ειπε φοβερό σαν συμπλήρωμα και σε γευση τρομερο λεει.
    η επιλογή δικιά σου.
    </blockquote id=quote>

    ε οχι δεν εχει και κρεατινη..Tri-Fusion Cell Volumizing Technology(tm) (CVT-3F) (L-carnitine creatine phosphate, magnesium creatine chelate, dicreatine-malate) 5000 mg ποσο επρεπε να χε δηλ? τεσπα αν εχει τοσο χαλια γευση τοτε το αφηνω για καποια αλλη στιγμη που θα το πινω με χυμο..

  18. #258
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    08-10-08
    Location
    .
    Posts
    15

    Default

    λοιπον εχουμε και λεμε...
    1.aplodan
    2.leucic
    3.pro-plex
    4.iso-tech
    5.vortex...
    5 συμπληρωματα που με βοηθησαν πολυ....

  19. #259
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    02-04-08
    Location
    athens, Greece.
    Posts
    78

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by pao34

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by thomas-67

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by pao34

    μηπως καποιος απο δω εχει αποψη για αυτο το συμπληρωμα http://www6.netrition.com/san_v12_magnum.html?
    το θεωρω καλο προιον αν εχει αυτα που λεει η ετικετα μεσα..
    </blockquote id=quote>


    ειναι ενα συμπλήρωμα νιτρικου οξυδίου χωρις κρεατινη στην ουσία.Για πριν και μετα, με παρα πολύ καλά συστατικά.
    Το εχω δοκιμασει αλλα επειδή δεν πινονταν,πίκριζε πολύ και δεν διαλυόταν καθόλου καλά.
    Ο φίλος μου ομως που το έδωσα μου ειπε φοβερό σαν συμπλήρωμα και σε γευση τρομερο λεει.
    η επιλογή δικιά σου.
    </blockquote id=quote>

    ε οχι δεν εχει και κρεατινη..Tri-Fusion Cell Volumizing Technology(tm) (CVT-3F) (L-carnitine creatine phosphate, magnesium creatine chelate, dicreatine-malate) 5000 mg ποσο επρεπε να χε δηλ? τεσπα αν εχει τοσο χαλια γευση τοτε το αφηνω για καποια αλλη στιγμη που θα το πινω με χυμο..
    </blockquote id=quote>

    φιλε σόρρυ ,ειδα V12 και νομισα το V 12 HP 844 ,
    οχι δεν το ξερω αυτό.

  20. #260
    New Member
    Join Date
    22-09-07
    Location
    thessaloniki
    Posts
    35

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by xristeo

    για μενα πληρονετε τσαμπα λευτα σε γευσεις εγω προτιμω αγευστη ειναι και πιο αγνη και στη μιση τιμη
    </blockquote id=quote>

    Ποια περνεις εσυ φιλε μου?
    e=mc2

  21. #261
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    21-05-09
    Location
    .
    Posts
    43

    Default

    Ολες οι whey της dymatize μου αρεσαν σαν γευσεις.Τωρα στο κυριοτερο αν εκαναν καλυτερα την δουλεια απο καποιες αλλες p.v.l -Ηρακλης που πηρα προσφατα δεν ξερω,ειναι πιστευω λιγο δυσκολο να συγκρινεις αποτελεσματα απο πρωτεινες,οταν ειναι μαλιστα ομοειδη προιοντα.

  22. #262
    New Bodybuilder
    Join Date
    07-06-09
    Location
    .
    Posts
    1

    Default

    poso tois ekato einai h whey protein ths EAS?einai kalh?otan grafei 1,5 mezoura ennoei 1,5 skoupaki?

  23. #263
    New Bodybuilder
    Join Date
    07-06-09
    Location
    .
    Posts
    1

    Default

    poso tois ekato einai h whey protein ths EAS?einai kalh?otan grafei 1,5 mezoura ennoei 1,5 skoupaki?

  24. #264
    Pumping Iron
    Join Date
    18-01-06
    Location
    .
    Posts
    425

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by sergoun

    αν γινεται θελω αποψεις για τις παρακατω γευσεις:(οποιος εχει δοκιμασει)
    1)Boditronics Express Whey stawberriew & cream
    2)Boditronics Express Whey caramel peanut
    3)Optimum Nutrition Gold Standard Whey rocky road
    4)Optimum Nutrition Gold Standard Whey cookies & cream(θα ειναι σαν της synthrax?)
    5)Dymatize Elite Whey butter cream toffee
    6)Dymatize Elite Whey chocolate fudge

    οπως καταλαβαινετε ειμαι σε αναζητηση νεας γευσης(κατι γλυκο,κατι καλοκαιρινο)και ειμαι αναμεσα σε αυτες της γευσεις.
    Παραξενιες με γευσεις/φαγητα δεν εχω.
    Πολυ φοβαμαι οτι θα καταληξω να αγορασω 1kg απο την μια και 1kg απο την αλλη για να δοκιμασω τουλαχιστον 2 απο τις 6 γευσεις.
    </blockquote id=quote>

    1) dont know
    2) 10/10!
    3) dont know
    4) Πολυ ωραια , αλλα της Boditronics η ιδια γευση ειναι πολυ ανωτερη
    5) 8/10
    6) 8/10

  25. #265
    Pumping Iron
    Join Date
    18-01-06
    Location
    .
    Posts
    425

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by sergoun

    αν γινεται θελω αποψεις για τις παρακατω γευσεις:(οποιος εχει δοκιμασει)
    1)Boditronics Express Whey stawberriew & cream
    2)Boditronics Express Whey caramel peanut
    3)Optimum Nutrition Gold Standard Whey rocky road
    4)Optimum Nutrition Gold Standard Whey cookies & cream(θα ειναι σαν της synthrax?)
    5)Dymatize Elite Whey butter cream toffee
    6)Dymatize Elite Whey chocolate fudge

    οπως καταλαβαινετε ειμαι σε αναζητηση νεας γευσης(κατι γλυκο,κατι καλοκαιρινο)και ειμαι αναμεσα σε αυτες της γευσεις.
    Παραξενιες με γευσεις/φαγητα δεν εχω.
    Πολυ φοβαμαι οτι θα καταληξω να αγορασω 1kg απο την μια και 1kg απο την αλλη για να δοκιμασω τουλαχιστον 2 απο τις 6 γευσεις.
    </blockquote id=quote>

    1) dont know
    2) 10/10!
    3) dont know
    4) Πολυ ωραια , αλλα της Boditronics η ιδια γευση ειναι πολυ ανωτερη
    5) 8/10
    6) 8/10

  26. #266
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    09-06-09
    Location
    .
    Posts
    10

    Default

    pro plex της all stars !!

    simply the best!

  27. #267
    Advanced Bodybuilder damian's Avatar
    Join Date
    22-03-05
    Location
    .
    Posts
    1,177

    Default

    Mε κερασε ενας φιλος ενα ροφημα πρωτεινης...Myofusion απο Gaspari vanilla...αρκετα καλη σε γευση...οχι πολυ γλυκεια...αριστη διαλυτοτητα.
    Καλη επιλογη.....

  28. #268
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    17-06-09
    Location
    Greece.
    Posts
    6

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by RIDE_BMX

    ΚΡΕΑΤΙΝΗ: ON Pre-Load κορυφαία απλά και σε δύναμη και σε αύξηση βάρους
    NUTREND future xreatine ethylester(ORAL) 0 αποτέλεσμα
    ΠΡΩΤΕΪΝΗ ΟΓΚΟΥ: ON SERIUS MASS πολύ καλή σε θέμα δύναμης(μισές δόσεις έπαιρνα)
    WHEY: ON 100% Whey Πιστεύω καλή μιας και τα αποτελέσματα δεν είναι και πολύ ορατά για ευνόητους λόγους.
    MDY Bulk Whey Αρκετά καλή
    ΝΙΤΡΙΚΑ: ON Nitric Boost κορυφαίο
    Muschle Tech nAnOx9 απλά απαίσιο
    Solgar Αργινίνη-Ορνιθίνη Λίγα πράγματα
    ΛΙΠΟΔΙΑΛΥΤΙΚΑ: MDY Original Stack II EF Καλή εφίδρωση και ένταση μεγάλη
    ΔΥΝΑΜΗΣ: Muschle Tech Gacik Πεταμένα λευτά.1 δόση πήρα και δεν είδα ούτε 0,01 kgr διαφορά σε αυτά που σήκωνα.
    ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ: ON HMB 750mg Δε κατάλαβα τίποτα


    Αυτά έχω δοκιμάσει.Όπως φένεται είμαι λάτρεις της ON γιατί κατ'εμέ τηρεί την σχέση τιμή/απόδοση.
    </blockquote id=quote>ρε τρελε μια ερωτηση μονο οσο αναφορα την ON SERIUS MASS, απο γευση τι λεει εσυ ποια ειχες παρει?[:-magnify][:-shades]

  29. #269
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-07-09
    Location
    RHODOS, Greece.
    Posts
    11

    Default

    Γεια σας σε όλους..μετα απο 8 χρόνια αποχής απο το γυμναστήριο είπα να μπώ ξανα στο χωρο,θα ήθελα να σας ρωτήσω για την συγκεκριμένη πρωτείνη (whey isolate)της scitec Nutrition http://www.sciteconline.eu/languages...ey_isolate.php την γνωμη σας

    και επίσης για τις (daily formula - multi vitamins)της universal naturalshttp://www.artesguerreras.es/epages/ea3196.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/ea3196/Products/%22complejo%20Multivitaminico%22/SubProducts/%22Daily%20formula-0001%22 τα συγκεκριμενα παρασκευάσματα μου τα πρότεινε ο γυμναστής μου για αρχη..
    1 σκουπ το πρωί (μαζί με καλο πρωινο)
    2 σκουπ μετα την προπονηση
    1 πολυβιταμίνη το πρωί
    1 μαζι με το μεσημεριανό γεύμα

  30. #270
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-07-09
    Location
    RHODOS, Greece.
    Posts
    11

    Default

    Γεια σας σε όλους..μετα απο 8 χρόνια αποχής απο το γυμναστήριο είπα να μπώ ξανα στο χωρο,θα ήθελα να σας ρωτήσω για την συγκεκριμένη πρωτείνη (whey isolate)της scitec Nutrition http://www.sciteconline.eu/languages...ey_isolate.php την γνωμη σας

    και επίσης για τις (daily formula - multi vitamins)της universal naturalshttp://www.artesguerreras.es/epages/ea3196.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/ea3196/Products/%22complejo%20Multivitaminico%22/SubProducts/%22Daily%20formula-0001%22 τα συγκεκριμενα παρασκευάσματα μου τα πρότεινε ο γυμναστής μου για αρχη..
    1 σκουπ το πρωί (μαζί με καλο πρωινο)
    2 σκουπ μετα την προπονηση
    1 πολυβιταμίνη το πρωί
    1 μαζι με το μεσημεριανό γεύμα


 
Page 9 of 25 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •