Εχω κολλησει σε καποια κιλα σε μερικες απο τις βασικες μου ασκησεις (πχ 162.5-165 σκουωτ)...
Θελω 4 wheels(180), αλλα ζοριζομαι πολυ... ακολουθω ενα προγραμμα γραμμικης περιοδικοτητας και παω και λιγο instictively στις προπονησεις κανω γενικα low volume px oxi panw apo 2 functional sets/compound askisi...Δεν κανω απομωντικες ασκησεις... Δεν εχω παρει ποτε συμπληρωματα (γιατι εχω φαι σπιτι μου), αλλα δε ξερω πως μου ρθε και θελω να κανω 4 wheels squat (180kg)... θα μπορουσα αυτο να το πετυχαινα με μια χαζοκρεατινη η @@? Ι just want 15 mono kila sto squat moy!! :) Καταλαβαινω οτι σε αυτο το επιπεδο η προοδος θα ειναι ΑΡΓΗ. (κανω 13 μηνες βαρη, οχι πολυ το ξερω... αλλα ανεβαινα γρηγορα σε δυναμη, i dunno why, ισως σωστων προπονησεων). Μηπως να αρχιζω να ΤΡΩΩ ΠΟΛΥ και να βγαλω απο το μυαλο μου κρεατινες και βλακειες? Καταλαβαινω τον τροπο λειτουργιας της κρεατινης(pretty simple) και πιστευω θα μπορουσε να βοηθησει ΛΙΓΟ σε strength gains... ποιες ειναι οι σκεψεις σας? τι λετε?
ειστε υπερ μια κρεατινουλας? η πιστευετε να συνεχισω προπονησεις χωρις? Drugs r out of the equation.