Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 91 to 111 of 111
  1. #91
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-01-14
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,131

    Default

    μιας και θα πας σχετικά άμεσα, ενημέρωσε μας λεπτομερώς με το τι θα δεις και τι τιμές θα σου πουν.

  2. #92
    Junior Bodybuilder zouloum's Avatar
    Join Date
    23-02-14
    Posts
    139

    Default

    Ευχαρίστως

  3. #93
    Junior Bodybuilder AvrilGR's Avatar
    Join Date
    28-03-13
    Posts
    102

    Default

    πήγαινα 2 χρόνια ο γυμναστής είναι άπεχτος και επιβλέπει γενικότερα ή όλη φάση πολύ καλή , το μόνο φάουλ είναι ότι τα όργανα είναι λίγο παλιά δηλαδή δεν είναι χλιδάτο είναι oldschool τιμές πρωινά νομίζω είναι 30-35 και απογεύματα 40-50 ( καπου εκει αναμεσα ) εχει προφανως και προσφορες που συμφερουν καθως εχει και πολυ καλο kick boxing εμενα μου ταιριαξε απιστευτα καλα και το κλιμα πολυ καλο.... το συστηνω δλδ

  4. #94
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-01-14
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,131

    Default

    Δν θελουμε χλιδα, επαρκη χωρο και ποικιλια ελευθερων βαρων. Προσωπικα θελω χωρο και rack.

  5. #95
    New Bodybuilder
    Join Date
    16-02-13
    Posts
    1

    Default

    Παιδιά μήπως έχετε υπόψη κανένα γυμναστηριάκι στην Θέρμη ή στην ευρύτερη περιοχή..είμαι νέος εκεί και δεν ξέρω τι παίζει..

  6. #96
    New Member
    Join Date
    02-10-14
    Posts
    6

    Default

    τελικα βρεθηκε κανενα γυμναστηριο με power rack? ψαχνω εδω και καιρο και δεν βρισκω....

  7. #97

    Default

    παιδια τι γνωμη εχετε για τα παρακατω γυμναστηρια?armagos gym(Αμαλίας 5),forma(Σπάρτης 12), body dynamic(Άνω Τζουμαγιάς 37)πηρα τηλ και απο τιμες(30/40 ευρω το μηνα) και εγκαταστασεις μου φανηκαν μια χαρα(ενδιαφερομαι για πιλατες,αερομπικ,γιογκα,διαδρομο,ποδηλατο και ισως κικ μποξινγκ παντως σιγουρα οχι για βαρη)θα ηθελα να μου πει καποιος που εχει παει σε καποιο απο αυτα αν ασχολουνται μαζι σου και γενικως το κλιμα.οτιδηποτε θετικο ή αρνητικο που πρεπει να ξερω θα ηταν χρησιμο!!

    Υ.Γ. το viva la vita στην Στρατου μου φανηκε πανακριβο (εχει βεβαια ωραιες εγκαταστασεις)αλλα ενα σωρο πακετα πληρωμων που στο τελος σε μπερδευουν παρα σε ελκουν.απαπα!
    Last edited by Ioanna1992; 27-10-14 at 16:33.

  8. #98
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-01-14
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,131

    Default

    ειναι τελειως υποκειμενικη η επιλογη ενος γυμ. καλυτερα να πας να κανεις δοκιμαστικο μαθημα να δεις τι παιζει.

    στο λεω γιατι δυσκολα να βρεις καποιον/α για τα προγραμματα αιθουσων. οι περισσοτεροι στο φορουμ ασχολουνται κυριως με τα βαρη.

  9. #99
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-01-14
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,131

    Default

    Quote Originally Posted by wenor View Post
    τελικα βρεθηκε κανενα γυμναστηριο με power rack? ψαχνω εδω και καιρο και δεν βρισκω....
    ψαχνεις ανατολικη ή δυτικη θεσ/κη?

  10. #100

    Default

    Demetra,σαφεστατα απλα ζηταω γνωμες απο τα ατομα που πηγαινουν.σιγουρα θα παω να δοκιμασω

  11. #101
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-01-14
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,131

    Default

    Quote Originally Posted by Ioanna1992 View Post
    Demetra,σαφεστατα απλα ζηταω γνωμες απο τα ατομα που πηγαινουν.σιγουρα θα παω να δοκιμασω
    ελπιζω να βρεις καποιον εδω που να χει δοκιμασει προγραμματα αιθουσων

  12. #102
    New Member
    Join Date
    02-10-14
    Posts
    6

    Default

    Quote Originally Posted by Demetra View Post
    ψαχνεις ανατολικη ή δυτικη θεσ/κη?
    αριστοτελους μενω, οποτε πειτε γενικως αν εχετε βρει κατι...αν οχι με power rack γενικα καλο γυμναστηριο, οχι χλιδα και βλακείες, καλο εξοπλισμο και ποικιλια...

  13. #103
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-01-14
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,131

    Default

    Quote Originally Posted by wenor View Post
    αριστοτελους μενω, οποτε πειτε γενικως αν εχετε βρει κατι...αν οχι με power rack γενικα καλο γυμναστηριο, οχι χλιδα και βλακείες, καλο εξοπλισμο και ποικιλια...
    εγω μενω ανατολικα και παω στο life fitness, εχει δυο ρακ, ενα τυπου κλουβι κ ενα απλο

  14. #104
    New Member Jorge_greek's Avatar
    Join Date
    06-02-09
    Location
    SKG
    Posts
    8

    Default

    Σε αυτό το καινούργιο στο λιμάνι έχει κάνει κανείς καμιά προπόνηση; Racks έχει επαρκή ή περιμένεις με τις ώρες;

  15. #105
    New Member
    Join Date
    02-10-14
    Posts
    6

    Default

    Quote Originally Posted by Demetra View Post
    εγω μενω ανατολικα και παω στο life fitness, εχει δυο ρακ, ενα τυπου κλουβι κ ενα απλο
    α, ωραια ευχαριστω.. εχει κανεις ιδεα αν παιζει κλουβι σε πολυνικη ή στο underground και τι παιζει απο πακετα ετησιας?
    Last edited by wenor; 29-10-14 at 19:46.

  16. #106
    New Member
    Join Date
    02-10-14
    Posts
    6

    Default

    λοιπον στο underground το ετησιο φοιτητικο ειναι 295 και 6 η εγγραφη και δεν εχει κλουβι, μολις βρω χρονο θα παω και στο ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ να ρωτησω...

  17. #107
    New Bodybuilder
    Join Date
    26-06-14
    Posts
    2

    Default

    Καλησπέρα παιδιά,
    δεν ξέρω αν όντως εδώ είναι για να ρωτήσω για γυμναστήριο αλλά αν είναι λάθος ας το μεταφέρει κάποιος παρακαλώ.

    Θα ήθελα να ρωτήσω πού μπορώ να βρω καλό γυμναστήριο που να αξίζει; Μένω στην Καμάρα κοντά στη Ροτόντα.

    Μπορείτε να μου πείτε γνώμες;

    Ευχαριστώ πολύ.

  18. #108
    New Member
    Join Date
    02-10-14
    Posts
    6

    Default

    Quote Originally Posted by Thunderisen View Post
    Καλησπέρα παιδιά,
    δεν ξέρω αν όντως εδώ είναι για να ρωτήσω για γυμναστήριο αλλά αν είναι λάθος ας το μεταφέρει κάποιος παρακαλώ.

    Θα ήθελα να ρωτήσω πού μπορώ να βρω καλό γυμναστήριο που να αξίζει; Μένω στην Καμάρα κοντά στη Ροτόντα.

    Μπορείτε να μου πείτε γνώμες;

    Ευχαριστώ πολύ.
    το underground ειναι πολυ καλο, καθαρο σιδεραδικο... τιμες εχω αναφερει πιο πανω, τελικα εχει και rack για squat.

  19. #109
    New Member Zange's Avatar
    Join Date
    15-10-09
    Location
    Αθήνα
    Posts
    93

    Default

    Καλησπέρα στο team μετά από πολύυυυυ καιρό! Ψάχνω και εγώ γυμναστήριο στην Θεσσαλονίκη έπειτα από μετακόμιση εδώ.

    Συγκεκριμένα σε 2 περιοχές θα με βόλευε:

    1) Κοντά εκεί που μένω, Χαριλάου κάτω από το στάδιο (10' με τα πόδια κάνω ως εκεί) και γύρω από εκείνο το ύψος αλλά και του σταδίου.

    2) Κέντρο γύρω από Αγία Σοφία, Τσιμισκή (+10-15' με πόδια).


    Έχω ήδη απορρίψει το gymnasium της Τσιμισκή (πήγα, μίλησα, ξεναγήθηκα) και σκεφτόμουν για προπονήσεις μέσα στο Βικελίδης.
    Αν γίνεται... αν ξέρει κανείς πληροφορίες για τιμές, πρόσβαση, τι έχει κτλ. αν και δε νομίζω να είναι καλή περίπτωση...


    Ελεύθερα βάρη με ενδιαφέρει πρωτίστως να έχει (σιδεράδικο π.χ.) και έπειτα εγκαταστάσεις για μπάνιο, κάποιο αποθηκευτικό χώρο κτλ απλά πράματα αλλά δέχομαι γενικά όποιες καλές προτάσεις μπορεί να έχετε ανακαλύψει. Έχω στα υπ όψιν μου το underground που αναφέρετε πιο πάνω αν και 300? ο φοιτητικός χρόνος μου φαίνεται υπερβολή.

    Ευχαριστώ εκ των προτέρων, πρόσφατα ήρθα στη Θεσσαλονίκη και θέλω να ξεκινήσω γυμναστική έπειτα από 1 χρόνο σχεδόν.

  20. #110
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    01-01-14
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    3,131

    Default

    Ανατολικα life fitness center (νικ.πλαστηρα με αναξιμανδρου)

    Κεντρο warehouse 7 (αποθηκη στον ΟΛΘ)

  21. #111
    New Member Zange's Avatar
    Join Date
    15-10-09
    Location
    Αθήνα
    Posts
    93

    Default

    Σχετικά μακριά και τα 2 Demetra .

    Ανατολικά είμαι ανάμεσα στο Gym4u και το γυμναστήριο μέσα στο στάδιο του Άρη.

    Τι άποψη έχετε για αυτά?

    Κέντρο δεν έψαξα ακόμα.


 
Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •