Παρήγγειλα στις 20/02/06 κάποια πράγματα από discount supplements και περίμενα ο άνθρωπος να έρθουνε σε λογικά πλαίσια.. Έλα όμως που υπολόγιζα χωρίς τον Έλληνα ξενοδόχο ? Σήμερα 29/03/06 έλαβα απάντηση από discount supplements μετά από συνομιλία όλο αυτό τον καιρό για το τι συμβαίνει με την παραγγελιά και μου είπανε(ξανά) ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα με την διεύθυνση αλλά αυτή την φορά μου δώσανε και το τηλέφωνο της acs (Ελληνικό courier) για να δω τι συναίβει ακριβώς. Ε και εκεί άκουσα τα καλύτερα? 'Ηρθε λέει το παιδί στην διεύθυνση μου στην πανέμορφη Λαμία(Δεν έχω πρόβλημα με την πόλη αλλά με κάποιους από τους ανθρώπους που μένουν σε αυτή που σίγουρα θα έπρεπε να είναι πιο ξύπνιοι) και δεν είδε το όνομα μου στο κουδούνι της πολυκατοικίας για να κάνει verify την παραγγελιά με αποτέλεσμα να φύγει και να σαν να μην έφτανε αυτό δεν άφησε ούτε ειδοποίηση?Το αστείο είναι ότι το όνομα μου που υπάρχει στο κουδούνι της πολυκατοικίας εδώ και 2 χρόνια και με κεφαλαία γράμματα από τότε που ήρθα να σπουδάσω εδώ.. Τέλος πάντων τα πράγματα τα στείλανε πίσω Αγγλία και εγώ εν τον μεταξύ να μην μπορώ να μάθω τι συμβαίνει όλο αυτό τον καιρό .. Έστειλα email στο discount supplements για να δω στην τελική τι θα γίνει? Το φταίξιμο είναι εξολοκλήρου του τυπά ο οποίος μάλλον τυφλός πρέπει να είναι και δεν είδε το όνομα μου..και για ακόμα μια φορά η μεσολάβηση ελληνικής εταιρίας σε κάτι που ξεκίνησε από ξένους είχε σαν αποτέλεσμα να πάνε όλα στραβά και ανάποδα.. Το πιο πιθανό να στείλουνε ξανά Ελλάδα την παραγγελία και να χρεωθώ εγώ τα επιπλέον έξοδα χωρίς να φταίω και έχοντας ταλαιπωρηθεί κιόλας..[:-banghead][:-banghead][:-headache][:-irked]

Μπράβο μας?Και εις ανώτερα!!!