Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 110 of 232 FirstFirst ... 1060100106107108109110111112113114120160210 ... LastLast
Results 3,271 to 3,300 of 6945
  1. #3271

    Join Date
    23-03-11
    Posts
    31

    Default

    Παντος εγω παιδια κατεληξα πρωτεινες απο prosport και οτι αλλο μικρο απο iherb και netrition ναι ειμαι +150-200 ευρο το δίμηνο σε σχεση με ελλαδα....
    Και να ρωτισω και κατι εγω αφελος ρε παιδια γτ ψαχνετε συνεχεια καινουργια site απο ευρωπη και αμερικη μπορει να μην παει το μυαλο μου αλλα πιστευω οτι τιμες σαν αυτα δεν θα βρουμε απο αλλου

  2. #3272
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    04-02-10
    Location
    .
    Posts
    118

    Default

    Quote Originally Posted by evolution10 View Post
    To ξερετε το http://www.dolphinfitness.co.uk/ ?

    Εχει παρει κανεις απο εκει ?

    Ξερουμε με εξοδα τι παιζει ? (γιατι πρεπει να κανεις λογαριασμο αλλιως δεν λεει καπου)


    Υ.Γ Θελω να παρω παγκο για το σπιτι , υπαρχει αντιστοιχο θεμα ? Αν οχι μια στα γρηγορα απο που λετε ?

    Το ειδα τελικα παιδια , εχει 28,24 ευρω εξοδα για μια πρωτεινη 2,3 κιλων αρα δεν συμφερει .


    Απο τo prosport.net ποσες μερες κανει να ρθει η παραγγελια ?

    Αμα λεει σε ενα προιον NOT AVAILABLE ποσο κανει συνηθως να το φερει ?

    Υ.Γ Για το παγκο κανεις ?
    Last edited by evolution10; 13-06-11 at 15:12.

  3. #3273
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Mία μία τις παιρνεις τις πρωτεϊνες; Και εχεις βρει αλλο site που στελνει δωρεαν μία;
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  4. #3274
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    04-02-10
    Location
    .
    Posts
    118

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Mία μία τις παιρνεις τις πρωτεϊνες; Και εχεις βρει αλλο site που στελνει δωρεαν μία;
    Απο Νετριτιον ειχα παρει μια πρωτεινη και μια κασεινη μαζι .

    Τωρα ψαχνω για να παρω απο καπου , το prosport.net βλεπω με 50 ευρω δωρεαν αρα θα παρω και κατι αλλο και θα ρθει δωρεαν .

    Εκτος κι αν εχεις κανα καλυτερο site να προτεινεις .

  5. #3275
    Junior Bodybuilder dio32's Avatar
    Join Date
    19-11-09
    Location
    vyronas, athens, Greece.
    Posts
    197

    Default

    Quote Originally Posted by juniorjack View Post
    nope..

    dio32, αν διαβασεις την περιπτωση μου πιο πανω (γ αλλο μαγαζι βεβαια), 8α δεις τι να το κανεις.. ;)
    μαι τωρα που διαβασα την περιπτωση σου οντος αμα ηταν με paypal θα εβρισκες το δικιο σου.

  6. #3276
    Junior Bodybuilder dio32's Avatar
    Join Date
    19-11-09
    Location
    vyronas, athens, Greece.
    Posts
    197

    Default

    παιδια κανενα σιτε που να εχει πιο φτηνα μεταφορικα απο τον κυνηγο,ξερετε κανενα?να ειναι και αξιοπιστο μην χανοντε τα δεματα.
    παντος το iherb ειναι πολυ φτηνο δηλαδη αμινο και βιταμινες απο εκει θα τα περνω.
    πρωτεινες κρεατινες και νιτρικα απο αλλο σιτε.

  7. #3277
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    15-05-11
    Posts
    7

    Default ΑΓΟΡΑ ΒΙΤΑΜΙΝΩΝ Κ Ω 3 ΑΠΟ ΑΜΕΡΙΚΗ

    ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΜΕΡΑ .ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΑΠΟ ΗΠΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΘΗΝΟΤΕΡΕΣ .ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ.ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ?

  8. #3278
    Advanced Bodybuilder perakis's Avatar
    Join Date
    06-12-09
    Location
    Άρτα
    Posts
    802

    Default

    μια χαρα ΔΕΝ απαγορευεται.Εχω παρει και βιταμινες και ω3 και αλλα πραματα απο αμερικη. απο iherb.com
    Whatever which way they go, They know they gonna owe. They soul to the road they choose. It don't matter if you win or lose.You still gotta pay them dues.

  9. #3279
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    15-05-11
    Posts
    7

    Default

    φιλε περακη με εσωσες διοτι εγω τα θελω για λογους υγειας κ μου ναι 100 % απαραιτητα .προσφατα ψωνισες?

  10. #3280
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Τωρα που μεταφερθηκε κοιτα τις προηγουμενες σελιδες. Ο κοσμος τοχει τουμπανο...
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  11. #3281
    Bodybuilding Newbie arisfwtis's Avatar
    Join Date
    07-07-10
    Posts
    23

    Default

    γιατι προτιματε το i herb αφου το νετρισιον ειναι πιο φτηνο?

  12. #3282
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    15-05-11
    Posts
    7

    Default

    γιατι το νετρισιον καθυστερει

  13. #3283
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Bασικα το iherb ειναι πιο φτηνο. Δεν εχει μεταφορικα.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  14. #3284
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    15-05-11
    Posts
    7

    Default

    φιλε PowerBuilderi .επειδη βλεπω οτι γνωριζεις το θεμα σιγουρα δεν θα υπαρξει προβλημα στο τελωνειο αν παρω απο iherb ?
    δεν θα μου πουν οτι ταχα ειναι απαγορευμενες οι βιταμινες α, ε, c k η d ?

  15. #3285
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Κοιτα, αν διαβασεις διεξοδικα δε θα σου μεινει καμια απορια.
    ¨Σιγουρα¨ δεν υπαρχει πουθενα. Με τις πιθανοητες παιζουμε. Και το iherb μεχρι στιγμης δε μας εχει διαψευσει. Το χειροτερο που μπορεις να παθεις ειναι να κολλησει στο τελωνειο και να σου ζητηθει εγκριση απο τον ΕΟΦ την οποια και θα παρεις, γιατι οι βιταμινες δεν ειναι απαγορευμενες. Απο κει και περα θα σου ερθει ενα επιπλεον εξοδο, μπορει και το 50% της παραγγελιας ως εξοδα εκτελωνισμου.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  16. #3286
    Junior Bodybuilder dio32's Avatar
    Join Date
    19-11-09
    Location
    vyronas, athens, Greece.
    Posts
    197

    Default

    Quote Originally Posted by gpentez View Post
    φιλε PowerBuilderi .επειδη βλεπω οτι γνωριζεις το θεμα σιγουρα δεν θα υπαρξει προβλημα στο τελωνειο αν παρω απο iherb ?
    δεν θα μου πουν οτι ταχα ειναι απαγορευμενες οι βιταμινες α, ε, c k η d ?
    μια χαρα ειναι το iherb φιλε.εμενα σημερα μου ηρανε μια πολυβιταμινη adam και ω3.
    το μονο θεμα ν αμην ξεπερνας το οριο που εχουν βαλει στο βαρος τοτε εγω πιστευω θα κολησουν στο τελωνιο.
    θα τα περνεις δυο δυο μεχρι τοσο παει.
    με το που σου στηλουν ξανα παραγγελια εγω ετσι κανω.

  17. #3287
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    11-02-11
    Posts
    8

    Default

    Quote Originally Posted by noz1989 View Post
    07 Apr 2011 13:12 Bukarest The parcel is in transit on its journey to local delivery destination. Track your parcel here for regular updates.

    06 Apr 2011 09:26 Budapest The parcel is in transit on its journey to local delivery destination. Track your parcel here for regular updates.


    Edit: Ωπα, μαλακια μου, γραφει Bukarest και εγω το ειδα σαν Budapest!

    Alla και παλι αυριο μεθαυριο να ερθει παλι ειναι πολλες οι μερες!!

    Θα επρεπε σε αυτους που κανουν παραγγελειες πανω απο 250 λιρες να τα στελνουν μονο με dpd express και για αυτους που πληρωνουν μεταφορικα θα επρεπε να εχουν την δυνατοτητα να διαλεξουν αναμεσα σε classic kai express με την αναλογη χρεωση βεβαια!!

    Οχι μεχρι το καλοκαιρι να πληρωνες 20 λιρες μεταφορικα και να στα στελνουν με Χpress σε 2 μερες και τωρα να πληρωνεις παλι 20 λιρες αλλα να κανουν 10 μερες...
    Καλημέρα και εμένα έτσι έγινε γιατί ήρθε δέμα από DPD Μου ήρθε σπίτι σήμερα με ACS Παραγγελία από 05/06 Χτές ήταν Θεσσαλονίκη

  18. #3288
    Pumping Iron Eddie's Avatar
    Join Date
    04-09-10
    Location
    Hades
    Posts
    523

    Default

    Predatorιανοι,μια βοηθεια..στο tracking της dpd μου βγαζει κατι κουλα,τα οποια πρωτη φορα τα συναντω.Οριστε..


    13 Jun 2011 16:14 Hub 3 - Birmingham Parcel reconsigned for onward journey (Return To Consignor)
    11 Jun 2011 00:33 Hub 3 - Birmingham Your consignment is currently being held in our facility. For more information please contact your sender.
    10 Jun 2011 18:23 Leeds Your parcel has been collected from the sender

    Απο χθες το μεσημερι δηλαδη μεχρι τωρα,δεν εχει κουνηθει καθολου το δεμα!Τι γραφει για επιστροφες??Δεν ειναι και τα αγγλικα μου πολυ καλα..ετσι γραφουν η κατι παιζεται?

  19. #3289
    Bodybuilding Newbie osal's Avatar
    Join Date
    04-09-10
    Location
    Salonika
    Posts
    20

    Default

    Quote Originally Posted by Eddie View Post
    Predatorιανοι,μια βοηθεια..στο tracking της dpd μου βγαζει κατι κουλα,τα οποια πρωτη φορα τα συναντω.Οριστε..


    13 Jun 2011 16:14 Hub 3 - Birmingham Parcel reconsigned for onward journey (Return To Consignor)
    11 Jun 2011 00:33 Hub 3 - Birmingham Your consignment is currently being held in our facility. For more information please contact your sender.
    10 Jun 2011 18:23 Leeds Your parcel has been collected from the sender

    Απο χθες το μεσημερι δηλαδη μεχρι τωρα,δεν εχει κουνηθει καθολου το δεμα!Τι γραφει για επιστροφες??Δεν ειναι και τα αγγλικα μου πολυ καλα..ετσι γραφουν η κατι παιζεται?
    Απ'ότι καταλαβαίνω κάποιο πρόβλημα υπήρχε με το δέμα (π.χ. μπορει να άνοιξε το κιβώτιο) και θα το επιστρέψουν πίσω...
    αλλά δεν ειμαι και σίγουρος... καλύτερα στειλε ενα εμαιλ ή κάνε ενα ποστ στη σελίδα τους στο facebook που απαντάνε πιο γρήγορα.
    Last edited by osal; 15-06-11 at 00:38.

  20. #3290
    New Member
    Join Date
    29-08-08
    Location
    πυργος,ηλεια
    Posts
    67

    Default

    παιδες εχω προβλημα!παρηγγειλα καποια πραγματα απο discount supplements (αγγλια) και μου ζητησαν χαρτια(φωτοτυπια της καρτας,διπλωμα οδηγησης και ενα λογαριασμο για να βεβαιωσουν την διευθυνση).εγω δεν γνωριζα κατι τετοιο και εδωσα εντολη να ακυρωθει η παραγγελεια αφου μιλησα με το live chat τους.ρωτησα σε ποσες μερες θα εχουν αποδεσμευθει τα χρηματα και επιστραφει στην καρτα μου.μου ειπαν σε 7-10 μερες.για να μην πολυλογω τα χρηματα δεν μπηκαν σε 10 εργασιμες.η καρτα ηταν να ληξει σε μερικες μερες.μου στελνουν μαιλ οτι εχει ληξει η καρτα να δωσω καινουργια στοιχεια.βγαζω καινουργια prepaid και τους δεινω τα στοιχεια.περιμενω ακομη τα λεφτα...αυτο τραβαει απο τις 24 μαη που ακυρωσα την παραγγελεια.το θεμα ειναι τι κανω απο δω και περα?τι προτεινετε?εχω σκεφτει να απευθυνθω στην αστυνομια αλλα δεν ξερω αν μπορουν να βοηθησουν.

  21. #3291
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Εγινε μλκια με την αλλαγη της καρτας. Εμενα σε τετοια φαση επεστρεψαν κανονικα τα λεφτα, το Πασχα ηταν. Εκανε καμια 10αρια μερες. Ζαλισε τους παλι ή προτεινε τους να κανεις κανονικα την παραγγελια. Πολλα site θελουν φωτοτυπια καρτας, δεν ειναι τπτ. Στη χειροτερη πηγαινε στην τραπεζα και κανε αμφισβητηση παραγγελιας. Θα μπουν αμεσα τα λεφτα. Αλλα αυτο το τελευταιο μην το κανεις γιατι ισως να μη διευκολυνουν παραγγελιες απο Ελλαδα μετα.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  22. #3292
    Pumping Iron outnumb's Avatar
    Join Date
    18-01-10
    Location
    North, very north
    Posts
    422

    Default

    Quote Originally Posted by newplant87 View Post
    παιδες εχω προβλημα!παρηγγειλα καποια πραγματα απο discount supplements (αγγλια) και μου ζητησαν χαρτια(φωτοτυπια της καρτας,διπλωμα οδηγησης και ενα λογαριασμο για να βεβαιωσουν την διευθυνση).εγω δεν γνωριζα κατι τετοιο και εδωσα εντολη να ακυρωθει η παραγγελεια αφου μιλησα με το live chat τους.ρωτησα σε ποσες μερες θα εχουν αποδεσμευθει τα χρηματα και επιστραφει στην καρτα μου.μου ειπαν σε 7-10 μερες.για να μην πολυλογω τα χρηματα δεν μπηκαν σε 10 εργασιμες.η καρτα ηταν να ληξει σε μερικες μερες.μου στελνουν μαιλ οτι εχει ληξει η καρτα να δωσω καινουργια στοιχεια.βγαζω καινουργια prepaid και τους δεινω τα στοιχεια.περιμενω ακομη τα λεφτα...αυτο τραβαει απο τις 24 μαη που ακυρωσα την παραγγελεια.το θεμα ειναι τι κανω απο δω και περα?τι προτεινετε?εχω σκεφτει να απευθυνθω στην αστυνομια αλλα δεν ξερω αν μπορουν να βοηθησουν.
    συνεχισε να τους πρηζεις μεσω του live chat, ριξτους και κανενα παραπανο στη σελιδα τους στο facebook

  23. #3293
    Pumping Iron ukbulldog3's Avatar
    Join Date
    24-05-11
    Posts
    401

    Default

    Παιδια ειχε κανενας τοση μεγαλη καθυστερηση απο iherb?Περιμενω παραγγελια απο 25/5 και ακομα δεν εχει ερθει.21 μερες υπερβολικα πολλες δεν ειναι?

  24. #3294
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    04-02-10
    Location
    .
    Posts
    118

    Default prosport.net Μετα τις 20 του μηνα παραγγελιες , την πατησαμε

    Important!
    We are not able to accept the orders with credit card at the moment.
    All orders sent from 15th of June until 20th of June will be sent on 20th
    Thank you.


    --------------------------------------------------------------------------------------------

    Το http://www.bulkpowders.co.uk ειναι οκ ? Bλεπω πολυ καλες τιμες .

    Ποσες μερες κανει ?
    Last edited by evolution10; 15-06-11 at 16:09.

  25. #3295
    Pumping Iron ukbulldog3's Avatar
    Join Date
    24-05-11
    Posts
    401

    Default

    Quote Originally Posted by dio32 View Post
    παιδια κανενα σιτε που να εχει πιο φτηνα μεταφορικα απο τον κυνηγο,ξερετε κανενα?να ειναι και αξιοπιστο μην χανοντε τα δεματα.
    παντος το iherb ειναι πολυ φτηνο δηλαδη αμινο και βιταμινες απο εκει θα τα περνω.
    πρωτεινες κρεατινες και νιτρικα απο αλλο σιτε.
    DIO 32 ΠΟΙΟ SITE ΕΝΝΟΕΙΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΕΙΝΕΣ ΚΤΛ?

  26. #3296
    Pumping Iron Eddie's Avatar
    Join Date
    04-09-10
    Location
    Hades
    Posts
    523

    Default

    Quote Originally Posted by osal View Post
    Απ'ότι καταλαβαίνω κάποιο πρόβλημα υπήρχε με το δέμα (π.χ. μπορει να άνοιξε το κιβώτιο) και θα το επιστρέψουν πίσω...
    αλλά δεν ειμαι και σίγουρος... καλύτερα στειλε ενα εμαιλ ή κάνε ενα ποστ στη σελίδα τους στο facebook που απαντάνε πιο γρήγορα.
    Ναι ναι..εγραψα το πρωι στο fb,το τσεκαρε ο reggie και μου ειπε οτι ηταν πολυ βαρυ το δεμα (ελεος) και το εστειλαν πισω για αποστολη (λογικα) με αλλη εταιρια.Πανε οι μερες τσαμπα,ξεμενω κι απο πρωτεινη σε 1-2 μερες!!Αι σιχτηρ δηλαδη..

  27. #3297
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    Για σουτιές γίναν και αυτοί...

  28. #3298
    Junior Bodybuilder dio32's Avatar
    Join Date
    19-11-09
    Location
    vyronas, athens, Greece.
    Posts
    197

    Default

    Quote Originally Posted by ukbulldog3 View Post
    DIO 32 ΠΟΙΟ SITE ΕΝΝΟΕΙΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΕΙΝΕΣ ΚΤΛ?
    ναι δεν το εγραψα καλα,απλα σε αυτο που ρωταω αμα ξερει κανεις ποιο φτηνο σιτε σε μεταφορικα απο τον κυνηγο.
    ωστε απο αυτο το σιτε να περνω μονο πρωτεινες κρεατινη και νιτρικα.

    οσο αφορα πολυβιταμινες ω3 αμινο απο iherb ειναι πολυ φτηνβο και μπορεις να βρεις αρκετη ποικιλια.

  29. #3299
    Pumping Iron billcl's Avatar
    Join Date
    26-11-10
    Location
    Αθήνα
    Posts
    379

    Default

    παίζει κανένας κωδικός για iherb;;;

  30. #3300
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    GES974

    Περίεργο αλλά σε μένα από 26/5 ακόμα δεν ήρθε από iherb
    Last edited by GeorgeS; 16-06-11 at 18:51.


 
Page 110 of 232 FirstFirst ... 1060100106107108109110111112113114120160210 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Παραγγελίες από εξωτερικό και HGH??
    By Mike2008 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 10
    Last Post: 03-03-08, 06:52

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •