Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 115 of 232 FirstFirst ... 1565105111112113114115116117118119125165215 ... LastLast
Results 3,421 to 3,450 of 6945
  1. #3421
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    OK παιδιά, ευχαριστώ για το feedback!!!

    Θα αρχίσω σιγά σιγά να μαζεύω χρήματα για τη παραγγελία μου, κι όταν είναι θα σας ενημερώσω για την εξέλιξή της.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  2. #3422
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    04-02-10
    Location
    .
    Posts
    118

    Default

    Η UPS με ποια εταιρια τα κανει delivery στην ελλαδα ?

    Παρηγγειλα απο 6/7 απο gigas και βλεπω στην κατασταση προσπαθεια παραδοσης στην Αθηνα στο Κορωπι και τρελαινομαι ενω εγω ειμαι αλλου επαρχια σε αλλη διευθυνση .

    Τι γινεται ρε παιδια ?

    Πριν την προσπαθεια παραδοσης λεει και οτι απιατειται σωστος προορισμος και ψαχνουν την διευθυνση . Τι στο καλο κανουν ?

  3. #3423
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    06-05-11
    Posts
    13

    Default

    Εμενα φιλε η ιδια η UPS μου τα παραδιδει..εδω στη θεσσαλονικη τουλαχιστον, για αλλες περιοχες δε γνωριζω.. ψαξε τα τηλεφωνα τους και παρτους μιπως ψαχνουν αλλου.

  4. #3424
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    Οπου δεν υπαρχει UPS (Αθηνα-Θεσ/νικη νομιζω υπαρχει μονο) τα παραδιδει η Γενικη Ταχυδρομικη..
    Φιλε παρτους τηλ, 210-9984000 (UPS), εξυπηρετικοτατοι..!

    Εγω δευτερα παραλαμβανω τη δικη μου απο gigas η αυριο αν παω να την παραλαβω εγω..
    Last edited by juniorjack; 15-07-11 at 13:42.

  5. #3425
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    04-02-10
    Location
    .
    Posts
    118

    Default

    Οκ πηρα τηλεφωνο .

    Τα πραγματα ειχαν ερθει απλα ειχαν καταχωρησει τα σαινια εδω περα οτι να ναι στο site . Τεσπα .

    Αμα εχει κανα παιδι πρωτεινη ON Gold Standard 100% Whey αγορασμενη απο το xtr.gr και μπορει να βαλει φωτο ας το κανει για να συγκρινω συσκευασιες , γιατι ηταν αλλη συσκευασια απο αυτη του netrition .

    Εντωμεταξυ μπροστα λεει 24 γρ πρωτεινη και πισω λεει 25,2 γρ . Σε εσας ετσι ειναι ?

    Και στο καπακι απο μεσα δεν γραφει made in Usa .....
    Last edited by evolution10; 15-07-11 at 16:59.

  6. #3426
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Το gigasnutrition μονο σε εμενα φαινεται ακριβο; Καντε μια συκγριση με αυτο εδω το site : http://www.bodyactive-online.co.uk/

  7. #3427
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    αυτο το Track Order που εχουν οι παραγγελιες εχει τα καλα του αλλα και τα κακα του, στα κακα του οτι κανω Τρακ γυρω στις 20 φορες την ημερα και κατανταει κουραστικο αλλα δν μπορω να μην το κανω :D

  8. #3428
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by lazaross View Post
    Το gigasnutrition μονο σε εμενα φαινεται ακριβο; Καντε μια συκγριση με αυτο εδω το site : http://www.bodyactive-online.co.uk/
    δν κοιταξα καλα τιμες αλλα εχει και Price Match αν και δν ξερω κατα ποσο θα ισχυει παντως τα μεταφορικα του δν ειναι ασχημα
    Greece £11.99 2-10 working days, any weight και ολας..

  9. #3429
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Quote Originally Posted by lazaross View Post
    Το gigasnutrition μονο σε εμενα φαινεται ακριβο; Καντε μια συκγριση με αυτο εδω το site : http://www.bodyactive-online.co.uk/
    Την ΟΝ την 2,200 πόσο είναι πχ. την έχει 52.67, ενώ μαζί με τα μεταφορικά που είναι 20 ευρώ περίπου (εφόσον 11 είναι σε λίρες) πάει 72.

    Την ίδια πρωτεΐνη την έχει 50 το gigas συν 10 τα μεταφορικά της, 60. Άρα γλυτώνεις 12 ευρώ. Τουλάχιστον το συγκεκριμένο προιόν είναι φτηνότερο στο gigas.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  10. #3430
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    11 λιρες ειναι 12.5 ευρω, οχι 20.. το παρακανες :P δν εχει 2 Ευρω η λιρα

  11. #3431
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Ιδια τιμη βγαινει στο περιπου. Δες τι μειωσεις εχει εαν αγορασεις 2+ απο το ιδιο προϊον. Ετσι ειχα παρει την microwhey 5lb στα 41 ευρω τη καθεμια! Μιλαμε για isolate πρωτεϊνη τωρα!! Και εχει ακομα και τωρα την ιδια προσφορα.

  12. #3432
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Μαγκες απο Myprotein Ποσο κανουν οι Παραγγελιες? εκανα μια την πεμπτη και σημερα μου γραφει οτι ηδη εχει φτασει αθηνα, δεν μου λενε και που να παω να την παρω μονος μου γτ εχω ξεμεινει απο πρωτεινη

  13. #3433
    Advanced Bodybuilder msdmn's Avatar
    Join Date
    08-07-06
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    1,019

    Default

    υπομονή, θα σε ειδοποιήσουν
    Gym Motivation: www.facebook.com/hardcoregymmotivation

  14. #3434
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by msdmn View Post
    υπομονή, θα σε ειδοποιήσουν
    ναι ρε συ το ξερω, πλακα κανω :P απλα μου φανηκε οτι εφτασε πολυ γρηγορα ελλαδα αλλα μαλλον ετσι ειναι, απο αγγλια ελλαδα 2 μερες, απο αθηνα στο σπιτι μου 1 χρονο π λεει ο λογος και ειναι διπλα

  15. #3435
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Quote Originally Posted by stathis23 View Post
    11 λιρες ειναι 12.5 ευρω, οχι 20.. το παρακανες :P δν εχει 2 Ευρω η λιρα
    Και πάλι Στάθη γλυτώνεις κάτι ψηλά να βγάλεις ένα καφέ.

    Πάντως παιδιά να ξέρετε ότι αμα ψάχνετε βρίσκετε ακόμη και ελληνικά site που έχουν καλές τιμές. Επειδή μένω στα Χανιά έχω τη δυνατότητα να βρω Myofusion στα 45 ευρώ και ON στα 50 ευρώ (στις συσκευασίες των 2,3 κιλών περίπου που ζυγίζουν) και τα φέρνουν και στο σπίτι μου...

    Προσωπικά καλλιά έχω να δώσω 3-4-5 ευρώ παραπάνω, παρά να μπω στη διαδικασία να αγχώνομαι για το αν ήρθαν, αν κόλλησαν στο τελωνείο, αν τα έχασαν κλπ κλπ. Αυτό δεν ισχύει για προϊόντα που δε μπορώ να βρω στην Ελλάδα, ή ακόμη και για συμπληρώματα που δε μπορώ να βρω εδώ (πχ. θα δώσω 5 ευρώ παραπάνω και θα περιμένω από το εξωτερικό να έρθει η ΟΝ, όταν δε μπορώ να βρω εδώ τη γεύση Μόκα Καπουτσίνο).

    Ίσως σε μερικές ημέρες να πάρω από το bodybuilding.com μια τσάντα από το γυμναστήριο με 10 δολλάρια και μια μπλούζα με 5. Κόστος περίπου 30 ευρώ (ίσως λέω και πάρα πολλά), χωρίς να με πολυνοιάζει το πότε θα φτάσουν.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  16. #3436
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    ενοειτε ρε συ, οτι και να γλιτωσεις καλο ειναι, απλος εγραψα τη σωστη αναλογια λιρας/ευρω.

    οσο για τελωνεια κλπ, δν ισχυουν για αγορες απο αγγλια οποτε δν με πολυ νοιαζει, το σαιτ που παιρνεις την myofusion Το εχω δει και εγω αλλα και παλι δν ειναι τοσο φθηνο αν δεις οτι εχει 63 servings... βεβαια εγω τωρα ειμαι καπως ασχημα οικονομικ για αυτο και πηρα Myprotein που δν συγκρινεται σε τιμες.. αλλα αμα δν ειχα θεμα ισως επαιρνα Myo λογω γευσης που ειναι απιστευτη.

  17. #3437
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Μισό, μισό Στάθη...

    Δες το predator, δες και αυτό που λέω (αν τελικά λέμε το ίδιο...). Και τα δύο μαγαζιά την ίδια Myofusion πουλούν!!! 63 servings είναι και οι δύο. Απλά στο predator με τα μεταφορικά μου πάει 67 ?.

    Y.Γ. Μόλις τσέκαρα και το gigasnutrition. Κι αυτό για 63 servings γράφει, τα οποία βγαίνουν 55 ευρώ.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  18. #3438
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Μισό, μισό Στάθη...

    Δες το predator, δες και αυτό που λέω (αν τελικά λέμε το ίδιο...). Και τα δύο μαγαζιά την ίδια Myofusion πουλούν!!! 63 servings είναι και οι δύο. Απλά στο predator με τα μεταφορικά μου πάει 67 ?.

    Y.Γ. Μόλις τσέκαρα και το gigasnutrition. Κι αυτό για 63 servings γράφει, τα οποία βγαίνουν 55 ευρώ.
    σορρυ δν τοποθετηθηκα σωστα, δεν ενοουσα το σιτε, εννοω την πρωτεινη , εστω και 45 +5 τα μεταφορικα 50 αν και αρκετα φθηνη σε σχεση με αλλα σαιτ συγκριτικα με αλλες πρωτεινες ειναι ακριβη.

    γενικα σαν πρωτεινη σου λεω σε οποιοδηποτε σαιτ και αν την κοιταξεις, δν μιλαγα για το ελληνικο

  19. #3439
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Το Gigasnutrition στις πρωτεΐνες και σε καποια άλλα απλά συμπληρώματα είναι φθηνό. Σε πιο εξεζητημένα όμως δεν πολυσυμφέρει

  20. #3440
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Στάθη η δική μου λογική είναι να προτιμώ ποιοτικές πρωτεΐνες όπως κατα γενική παραδοχή είναι η ON και η Gaspari, τι οποίες έχω ψηλά στις επιλογές μου και λόγω γεύσεων

    Έτσι από το ελληνικό site που τα φέρνει και στη πόρτα μου με 50 και 45 ευρώ αντίστοιχα, δεν έχω λόγο να πάρω από το εξωτερικό άλλες μάρκες, παρά μόνο αυτό που είπα πριν για τη διαθεσιμότητα των γεύσεων. Δεν είμαι παλαβός όμως, αν δωθεί η ευκαιρία θα πάρω μια Nutrisport 5kg με 50 ευρώ σε μια ομαδική παραγγελία και βέβαι αφού ο Psilos23 με έχει ενημερώσει πολύ καλά για τη γεύση τους.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  21. #3441
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    Πηγα πηρα κ γω τη δικη μου παραγγελια απο gigas..
    Σε 5 μερες ηρθε (αλλα πηγα την παρελαβα εγω) απο τοτε που τη στειλανε..

    Ολα καλα, αλλα απο δειγματα ...τπτ.. Μια μλκια ενεργειακη αμπουλα.. (+το 'στανταρ' δωρακι π διαλεγεις)

    Οποτε μπαινει στα 'trusted'..


    Οντως οπως ειπε ο φιλος, η συσκευασια της ΟΝ ειναι διαφορετικη.. Πιο κοντη κ πιο χοντρη, θα την αλλαξανε μαλλον..
    Την εβγαλα διπλα στην Elite για συγκριση..





    Quote Originally Posted by boutsk View Post
    Το Gigasnutrition στις πρωτεΐνες και σε καποια άλλα απλά συμπληρώματα είναι φθηνό. Σε πιο εξεζητημένα όμως δεν πολυσυμφέρει
    +1
    Σε ολες τις 'δημοφιλεις' πρωτεινες π κοιταξα, φτηνοτερο το gigas, τι να το κανω αν πρεπει να παρω 8δα, λες κ ειναι αυγα, για ν εχω την ιδια τιμη στο bodyactive..

    Σε αλλα οπως σωστα λεει ο boutsk (πχ USP, driven), σημαντικη διαφορα υπερ του bodyactive..
    Last edited by juniorjack; 16-07-11 at 14:45.

  22. #3442
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Ιδια τιμη στο bodyactive θελεις 8αδα; Και μονο 2 ιδιες να παρεις η τιμη γινεται ιδια με του gigas. Αν παρεις 4 γλυτωνεις το λιγοτερο 3 ευρω απο την καθεμια, δλδ συνολο 12 ευρω!

    Εγω πηρα 4 micro whey 41 ευρω την καθεμια και γλυτωσα συνολικα 4χ15, συνολο περιπου 60 ευρω μονο απο τις πρωτεϊνες! Μιλαμε για τρελες διαφορες. Αλλα ο καθενας κανει ο,τι νομιζει αυτος.

    Για εμενα το καλυτερο ειναι το bodyactive και μετα το powerbody. Γιατι εχουν πολυ μεγαλες εκπτωσεις και οχι μονο γλυτωνεις τα μεταφορικα, αλλα σου περισσευουν και μερικα ακομα ευρω.

    Το Predator ειναι το καλυτερο οσο αφορα την ποικιλια. Το gigas που δε το συμπαθησα.. Αλλα ειναι προσωπικη αποψη. Εγω παιρνω isolate με 41 ευρω, δε χρειαζεται να την παρουν και οι υπολοιποι εαν δε θελουν ;)


    Τωρα οσο αφορα απο Αμερικη μερια, δε μπορω να καταλαβω γιατι τα μεταφορικα στο Iherb ειναι τοσο φθηνα σε σχεση με το Netrition και το BB.COM.

    Πιστευω οτι μονο απο το iherb αξιζει να αγοραζεις τα μικροπραγματα και με το πολυ 6$ μεταφορικα εισαι κομπλε! Τι λετε;

    Τελος, το εχω ξαναρωτησει, αλλα δε πηρα απαντηση. Τα μεταφορικα μετρανε στο οριο των 80$ που εχει το καταστημα ή οχι;
    Last edited by lazaross; 16-07-11 at 20:03.

  23. #3443
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    Για ν τελειωνουμε, τσεκαρα τις τιμες σε 5 'γνωστες' πρωτεινες π υπαρχουν κ στα 2.. Για να συμφερει απο bodyactive 8ες (τουλαχιστον) 3 κ πανω, τελος..
    (τιμη gigas - τιμη bodya για 1 - bodya για 3)

    Dymatize Elite.................39,90 / 41 (x3: 38,20)
    ON Gold Standard............44,90 / 51,25 (x3: 47,85)
    Gaspari Myofusion...........44,90 / 48,40 (x3: 44,50)
    BSN Syntha 6.................44,90 / 49 (x3: 44)
    PHD Pharma Whey...........39,90 / 49 (x3: 44,15)
    Last edited by juniorjack; 16-07-11 at 20:38.

  24. #3444
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Εγω μιλαω για την MicroWhey της Reflex που δεν την εχει το gigas.

    Buy 1 £43.94
    Buy 2 £40.88
    Buy 3 £39.56
    Buy 4+ £36.49


    36.49x1.14 = 41.5 ευρω για 2,5κιλα isolate πρωτεϊνης!

    Οσο αγοραζετε τις απλες whey δλδ εσεις.



    Οσο για την pharma whey, δεν εχει συσκευασια 2,5κιλα το powerbody. Αυτη που ειδες ειναι η pharma whey HT+. Μη παραπληροφορεις.
    Last edited by lazaross; 16-07-11 at 22:01.

  25. #3445
    Pumping Iron Eddie's Avatar
    Join Date
    04-09-10
    Location
    Hades
    Posts
    523

    Default

    Quote Originally Posted by lazaross View Post
    Τελος, το εχω ξαναρωτησει, αλλα δε πηρα απαντηση. Τα μεταφορικα μετρανε στο οριο των 80$ που εχει το καταστημα ή οχι;
    Μαλλον οχι,γιατι εγω ειχα μια παραγγελια 77.5 λιρες και με τα μεταφορικα πηγε 83.5 αλλα δεν ειχα κανενα προβλημα.

    Υ.Γ.Γιατι γραφεις με διαφορετικα nickname και σπαω το κεφαλι μου να δω αν εισαι συ..?

  26. #3446
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by lazaross View Post
    Εγω μιλαω για την MicroWhey της Reflex που δεν την εχει το gigas.

    Buy 1 £43.94
    Buy 2 £40.88
    Buy 3 £39.56
    Buy 4+ £36.49


    36.49x1.14 = 41.5 ευρω για 2,5κιλα isolate πρωτεϊνης!

    Οσο αγοραζετε τις απλες whey δλδ εσεις.



    Οσο για την pharma whey, δεν εχει συσκευασια 2,5κιλα το powerbody. Αυτη που ειδες ειναι η pharma whey HT+. Μη παραπληροφορεις.
    στα 5 κιλα 80 λιρες δηλαδη, εγω παιρνω Whey απο Myprotein με 40 λιρες τα 5 κιλα, δηλαδη μιση τιμη... τη isolate τη Concentrate, αμα δεν εχεις δυσανεξια στην λακτοζη μια χαρα δουλεια κανει και η Concentrate

  27. #3447
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    Quote Originally Posted by lazaross View Post
    Εγω μιλαω για την MicroWhey της Reflex που δεν την εχει το gigas.

    Buy 1 £43.94
    Buy 2 £40.88
    Buy 3 £39.56
    Buy 4+ £36.49
    36.49x1.14 = 41.5 ευρω για 2,5κιλα isolate πρωτεϊνης!
    Οσο αγοραζετε τις απλες whey δλδ εσεις.

    Οσο για την pharma whey, δεν εχει συσκευασια 2,5κιλα το powerbody. Αυτη που ειδες ειναι η pharma whey HT+. Μη παραπληροφορεις.
    Ε τωρα πως ν συγκρινουμε δλδ καποια που την εχει μονο το ενα..!!

    Εδωσες ομως καμια 170ριαΕ για εχεις αυτην την τιμη..
    To συμπερασμα ειναι πρεπει ν παρεις αρκετες ιδιες για εχεις καλη τιμη.. Συμφωνουμε νομιζω σ'αυτο..


    Σορρυ π παραπληροφορω που δεν ανεφερα οτι ειναι η ΗΤYZW++ ..

  28. #3448
    New Member centaur's Avatar
    Join Date
    02-09-08
    Location
    thessaloniki, Greece.
    Posts
    57

    Default

    Να κανω ενα update της παραγγελιας που εχα κανει στις 11 απριλιου απο bulkpowders.Η παραγγελια αργησε υπερβολικα,και εστειλα μερικα email,στα οποια δεν απαντησαν.Εντωμεταξει στη σελιδα τους,το status της παραγγελιας μου απο τη πρωτη στιγμη ηταν και ειναι ακομα -your order is being packed-!!Αντι για -dispatched-.Τους εκραξα λιγο στο facebook,και πριν 3 μερες μου στελνουν οτι η παραγγελια, τους ηρθε πισω απο ελλαδα και αν θελω να μου την ξαναστειλουν.Δεν ξερω αν οντως τους επιστραφηκε η αν δεν τη στειλαν ποτε,ισως απο μπερδεμα.
    We must embrace pain and burn it as fuel, for our journey.--Kenji Miyazawa

  29. #3449
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by centaur View Post
    Να κανω ενα update της παραγγελιας που εχα κανει στις 11 απριλιου απο bulkpowders.Η παραγγελια αργησε υπερβολικα,και εστειλα μερικα email,στα οποια δεν απαντησαν.Εντωμεταξει στη σελιδα τους,το status της παραγγελιας μου απο τη πρωτη στιγμη ηταν και ειναι ακομα -your order is being packed-!!Αντι για -dispatched-.Τους εκραξα λιγο στο facebook,και πριν 3 μερες μου στελνουν οτι η παραγγελια, τους ηρθε πισω απο ελλαδα και αν θελω να μου την ξαναστειλουν.Δεν ξερω αν οντως τους επιστραφηκε η αν δεν τη στειλαν ποτε,ισως απο μπερδεμα.
    εγω ημουν αναμεσα σε Bulkpowder και Myprotein αλλα επειδη τελευταια εχω ακουσει περισσοτερα καλα απο το 2ρο και ειναι κ λιγο φθηνοτερο πηρα απο εκει την πεμπτη και απο το σαββατο πρωι γραφει οτι ειναι αθηνα, λογικα κολλησε λογω ΣΚ και απο δευτερα θα παρει το δρομο του προς το σπιτι μου και αυτο.

    ειχα πολυ καιρο ν ακουσω απο BULK παντως, δν ακουγετε τωρα τελευταια κ πολυ

  30. #3450
    Advanced Bodybuilder msdmn's Avatar
    Join Date
    08-07-06
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    1,019

    Default

    Quote Originally Posted by centaur View Post
    Να κανω ενα update της παραγγελιας που εχα κανει στις 11 απριλιου απο bulkpowders.Η παραγγελια αργησε υπερβολικα,και εστειλα μερικα email,στα οποια δεν απαντησαν.Εντωμεταξει στη σελιδα τους,το status της παραγγελιας μου απο τη πρωτη στιγμη ηταν και ειναι ακομα -your order is being packed-!!Αντι για -dispatched-.Τους εκραξα λιγο στο facebook,και πριν 3 μερες μου στελνουν οτι η παραγγελια, τους ηρθε πισω απο ελλαδα και αν θελω να μου την ξαναστειλουν.Δεν ξερω αν οντως τους επιστραφηκε η αν δεν τη στειλαν ποτε,ισως απο μπερδεμα.

    πώς γίνεται να την γυρίσαν πίσω ενώ είναι από Αγγλία; κάποιο λάθος κάναν αυτοί φαίνεται και λένε ότι να ναι μπας και το μπαλώσουν...
    έχει και κάτι προσφορές τώρα τελευταία δε πρέπει να πηγαίνει πολύ καλά
    Gym Motivation: www.facebook.com/hardcoregymmotivation


 
Page 115 of 232 FirstFirst ... 1565105111112113114115116117118119125165215 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Παραγγελίες από εξωτερικό και HGH??
    By Mike2008 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 10
    Last Post: 03-03-08, 06:52

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •