Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 118 of 232 FirstFirst ... 1868108114115116117118119120121122128168218 ... LastLast
Results 3,511 to 3,540 of 6945
  1. #3511
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    23-08-10
    Posts
    38

    Default

    απο prosport.net ποσο ειναι τα μεταφορικα για μια 5λιμπρη πρωτεινη?
    ισχυει οτι για πανω απο 50 ευρο δεν πληρωνεις μεταφορικα?

  2. #3512
    Advanced Bodybuilder apathya's Avatar
    Join Date
    05-02-09
    Location
    Peireaus
    Posts
    719

    Default

    Quote Originally Posted by mekefi View Post
    απο prosport.net ποσο ειναι τα μεταφορικα για μια 5λιμπρη πρωτεινη?
    ισχυει οτι για πανω απο 50 ευρο δεν πληρωνεις μεταφορικα?
    ισχυει.
    Train, past the pain!

  3. #3513
    New Bodybuilder
    Join Date
    01-08-11
    Posts
    1

    Default

    παιδιά εγώ έχω κάνει μία παραγγελία απο iherb συνολικής αξίας 75 δολλαρίων και ελαχίστου βάρους και ακόμα είμαι στήν αναμονή. Να σημειώσω ότι η παραγγελία έγινε στις 22 Ιουνίου και στο παρελθόν έχω παραγγείλει άπειρες φορές.
    Last edited by spartiatis1988; 01-08-11 at 23:34.

  4. #3514
    Bodybuilding Newbie Christos76's Avatar
    Join Date
    24-08-10
    Location
    Αττική
    Posts
    28

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Αλλος ενας κωδικος εκπτωσης 5% για αγορες απο το Predator.Αυτη την φορα ειναι για τον Αυγουστο και ειναι ο ''healthaug''.Καλες αγορες παιδια!
    Δοκίμασα αλλά δεν το δέχεται.
    Μάλλον ίσχυε έως 31 Ιουλίου ίσως επειδή από 1η Αυγούστου βγήκε νέο τεύχος του περιοδικού.


    EDIT: O νέος κωδικός είναι "fitness34"
    Last edited by Christos76; 02-08-11 at 02:52.
    Χρήστος

  5. #3515
    New Bodybuilder
    Join Date
    04-04-11
    Posts
    2

    Default

    Για το iherb.com: 'Ερχονται το πολύ σε 10 μερες συνήθως. Οποιος θέλει μπορεί να χρησιμοποιήσει τον κωδικό ΟΜΕ831 και θα έχει $5 εκπτωση στην πρωτη παραγγελία!!

  6. #3516
    Advanced Bodybuilder razor023's Avatar
    Join Date
    17-04-09
    Location
    .
    Posts
    1,080

    Default

    παιδια επειδη μου ειναι λιγο δυσκολο να διαβασω και τις 118 σελιδες μπορει καποιος να μου πει αν αγορασω απο εξωτερικο πρωτεινη,κρεατινη,πολυβιταμινη,αμινο και τιποτα μεταλλα τι κερδος θα εχω απ οτι αν αγοραζα απο ελλαδα? 50 ευρω?καπου εκει?βλεπω bulk powders ειναι παρα πολυ φτηνα.αν παρω ποσοτητα θα εχω προβλημα?
    Last edited by razor023; 02-08-11 at 09:23.

  7. #3517
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    10% εκπτωση για αγορες μεχρι σημερα το βραδυ απo Discount ο κωδικος ειναι JUL10

    εχω να αγορασω κατι χρονια απο εκει αλλα μου εστειλαν ε-mail και ειπα οτι μερικοι μπορει να ενδιαφερεστε.

    θα σου βγουν πιο φθηνα αμα παρεις ποσοτητα, δες και Myprotein.co.uk αν και εχουν αρκετα μεταφορικα και αυτο και το Bulkpowders συμφαιρουν περισσοτερο απο τα αλλα... κοιταξε αυτο που σου ειπα

  8. #3518
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Στοκ --> να παρεις πολλα. Οχι 1 κιλο, αλλα 10-20 κιλα πρωτεϊνες ξερω γω.
    Δεν ειναι δολλαρια, ειναι λιρες, δλδ καπου 13 ευρω. Τεσπα, δλδ θες να παρεις 2-3 κιλα; Θα ερθουν τα πραγματα οσο και τα μεταφορικα τους, που δεν τα υπολογισες. Δεν ειναι και best buy ετσι
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  9. #3519
    Advanced Bodybuilder razor023's Avatar
    Join Date
    17-04-09
    Location
    .
    Posts
    1,080

    Default

    λιρες ειναι?dammit.ποσο πανε τα μεταφορικα δλδ?για 5 κιλα παραγγελια ας πουμε.

  10. #3520
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Κανε μια εικονικη παραγγελεια να δεις. 16 μεχρι 20 κιλα νομιζω
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  11. #3521
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by Christos76 View Post
    Δοκίμασα αλλά δεν το δέχεται.
    Μάλλον ίσχυε έως 31 Ιουλίου ίσως επειδή από 1η Αυγούστου βγήκε νέο τεύχος του περιοδικού.


    EDIT: O νέος κωδικός είναι "fitness34"
    Εισαι σιγουρος?Αυτον ειχα βρει στο τευχος Αυγουστου!Ισως να ειναι οπως τα λες,αλλα μου κανει εντυπωση!

  12. #3522
    New Member
    Join Date
    23-01-11
    Posts
    23

    Default

    Παραγγελια απο gigasnutrition μια πρωτεινη, αμινοξεα και πολυβιταμινη ολα καλα. Αποστολη σε μια εβδομαδα και μαλιστα επειδη εγινε ενα λαθακι με πηραν τηλεφωνο και μιλησα με ελληνα. Στα αρνητικα η απουσια καποιου δειγματος...

  13. #3523
    Bodybuilding Newbie Christos76's Avatar
    Join Date
    24-08-10
    Location
    Αττική
    Posts
    28

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Εισαι σιγουρος?Αυτον ειχα βρει στο τευχος Αυγουστου!Ισως να ειναι οπως τα λες,αλλα μου κανει εντυπωση!

    No Fear, έχουμε δίκιο και οι δύο:

    Σωστά, τον βρήκες στο τεύχος του Αυγούστου.

    Όμως κυκλοφόρησε το τεύχος του Σεπτεμβρίου ήδη! Εχθές δοκίμασα και τους δύο κωδικούς για δοκιμή. Λειτουργούσε* μόνο ο κωδικός του Σεπτεμβρίου.


    *Σχεδόν λειτουργούσε: Εκοβε 5% από τα πάντα εκτός από τη Myofusion...
    Χρήστος

  14. #3524
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by Christos76 View Post
    No Fear, έχουμε δίκιο και οι δύο:

    Σωστά, τον βρήκες στο τεύχος του Αυγούστου.

    Όμως κυκλοφόρησε το τεύχος του Σεπτεμβρίου ήδη! Εχθές δοκίμασα και τους δύο κωδικούς για δοκιμή. Λειτουργούσε* μόνο ο κωδικός του Σεπτεμβρίου.

    *Σχεδόν λειτουργούσε: Εκοβε 5% από τα πάντα εκτός από τη Myofusion...
    Ενταξει Χρηστο.Πως και δεν παιρνει τον κωδικο του Αυγουστου,παραξενο.
    Καλα εκανες και εβαλες εδω τον κωδικο του Σεπτεμβριου,γιατι δεν τον βρηκα στο περιοδικο που εψαχνα.

  15. #3525
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Θελω να κανω μια παραγγελια με καζεϊνη,πρωτεϊνη και ισως κανα λιποδιαλυτη. Δλδ οχι μεγαλη, οποτε δε γλυτωνω τα μεταφορικα. Απο το predator εχω 14λιρες για να εξαργυρωσω. Απο που λετε να κανω την παραγγελια; Συμφαιρει απο το predator με την προσφορα που εχω; Εχουν κανενα εκπτωτικο κουπουνι αυτη τη περιοδο;

  16. #3526
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by lazaross View Post
    Θελω να κανω μια παραγγελια με καζεϊνη,πρωτεϊνη και ισως κανα λιποδιαλυτη. Δλδ οχι μεγαλη, οποτε δε γλυτωνω τα μεταφορικα. Απο το predator εχω 14λιρες για να εξαργυρωσω. Απο που λετε να κανω την παραγγελια; Συμφαιρει απο το predator με την προσφορα που εχω; Εχουν κανενα εκπτωτικο κουπουνι αυτη τη περιοδο;
    Λιγα ποστ πιο πανω,εχει γραφτει ο εκπτωτικος κωδικος.Κοιτα και στο Discoun supplements,εχουν καλες τιμες και το οριο των δωρεαν μεταφορικων ειναι 200 λιρες αντι του Predator που ειναι 250.Εχω κατσει και τα ψαχνω αυτες τις ημερες.Αν οπως και να εχει θες να παρεις την εξαργυρωση τωρα,παρε απο Predator.

  17. #3527
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    Τα powerbody και bodyactive ειναι αξιοπιστα site?
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  18. #3528
    Junior Bodybuilder Fitnesspower's Avatar
    Join Date
    09-06-11
    Posts
    134

    Default

    ναι εχω παραγγειλει κανα 2 φορες χωρις προβληματα

  19. #3529
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    02-06-11
    Posts
    14

    Default

    Quote Originally Posted by Giorgos18 View Post
    Τα powerbody και bodyactive ειναι αξιοπιστα site?
    Από το powerbody έχω παραγγείλει και εγώ. Η παραγγελία έγινε τελευταία Δευτέρα του Ιουλίου και Παρασκευή ήταν στην πόρτα μου. Σε σχέση με το predator είναι λίγο πιο γρήγοροι αλλά βέβαια το κακό είναι ότι πληρώνεις εσύ τα μεταφορικά, άσχετα με το ύψος των αγορών. Βέβαια κάποιος θα πει ότι με το 10% γλυτώνεις παραπάνω, αλλά anyway...

  20. #3530
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Ξερει κανεις αν μπορω να βρω κωδικο εκπτωσης για το discount supplements για να τον εχω στα υποψην οταν κανω παραγγελια στο μελλον?

  21. #3531
    New Bodybuilder
    Join Date
    05-08-11
    Posts
    2

    Default

    καλησπέρα.
    Χρειάζομαι μια πρωτεινη για γράμμωση μήπως ξέρουμε κανενα site εκτος αμερικης. Τελειώνει αυτή που έχω . Εννοειται να ειναι φθηνο.
    Ακόμα ακούω προτάσεις για πρωτεινη (γράμμωσης).

  22. #3532
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    02-06-11
    Posts
    14

    Default

    Quote Originally Posted by tsounisnekt View Post
    καλησπέρα.
    Χρειάζομαι μια πρωτεινη για γράμμωση μήπως ξέρουμε κανενα site εκτος αμερικης. Τελειώνει αυτή που έχω . Εννοειται να ειναι φθηνο.
    Ακόμα ακούω προτάσεις για πρωτεινη (γράμμωσης).
    Να υποθέσω εννοείς isolate. Να ξεκινήσω ωστόσο λέγοντας ότι γράμμωση επιτυγχάνουμε κατά κύριο λόγο με τη διατροφή μας. Αφού το έχουμε εμπεδώσει αυτό, πρωτεΐνες isolate υπάρχουν αρκετές, με αυτές που σου παραθέτω να είναι όσες έχω δοκιμάσω εγώ προσωπικά.
    1. SAN platinum supreme isolate(λεπτή γεύση με ιδιαίτερα καλό προφίλ αμινοξέων)
    2. AllMax Isolate(πολύ καλή αλλά ιδιαίτερα ακριβή)
    2. NOW isolate
    3. Dymatize ISO-100
    4. Reflex Micro whey
    5. Syntrax isolate
    Σε προηγούμενα post έχουν αναφερθεί διάφορα site(predatornutrition, powerbody.co.uk, gigasnutrition.de κλπ) τα οποία μπορείς να επισκεφτείς και να συγκρίνεις τιμές.

  23. #3533
    Bodybuilding Newbie just me's Avatar
    Join Date
    07-08-11
    Posts
    41

    Default

    ρε παιδια μολις γραφτηκα στο netrition!!μηπως εχετε να μου προτεινεται καποιο site τετοιου τυπου,καλυτερο κατα τη γνωμη σας;;;;

  24. #3534
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Τι προβλημα εχει;
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  25. #3535
    Bodybuilding Newbie just me's Avatar
    Join Date
    07-08-11
    Posts
    41

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Τι προβλημα εχει;
    κανενα απλα επειδη ασχολουμαι πρωτη φορα με παραγγελιες απο εξω (για συμπληρωματα παντα),ηθελα να μου προτεινεται κ αλλα site τα οποια κατα τη γνωμη σας ειναι αξιοπιστα σε τιμες προιοντα αποστολες κ τετοια....

  26. #3536
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    02-06-11
    Posts
    14

    Default

    Quote Originally Posted by just me View Post
    κανενα απλα επειδη ασχολουμαι πρωτη φορα με παραγγελιες απο εξω (για συμπληρωματα παντα),ηθελα να μου προτεινεται κ αλλα site τα οποια κατα τη γνωμη σας ειναι αξιοπιστα σε τιμες προιοντα αποστολες κ τετοια....
    Να υποθέσω αναφέρεσαι σε site σε USA. Το iherb είναι ιδιαίτερα αξιόπιστο όπως μαρτυρούν οι αναφορές πολλών μελών στο forum αλλά με περιορισμένη ποικιλία σε συμπληρώματα bodybuilding η αλήθεια είναι. Εκτός αυτού στην Ευρώπη υπάρχουν πολλά. Ανατρέχοντας σε προηγούμενα post στο παρών thread είμαι σίγουρος ότι θα καταλήξεις κάπου.

  27. #3537
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    10-06-09
    Location
    .
    Posts
    7

    Default

    Το gigas τι μεταφορικά έχει σε κόστος και με τι στέλνει ;

  28. #3538
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    Μα δε μπορειτε ν κουνησετε λιγο το ποντικι σας..?!

    up to
    2 kg 7.00 EUR
    10 kg 10.00 EUR
    30 kg 15.00 EUR
    32 kg 7.00 EUR
    40 kg 25.00 EUR
    60 kg 30.00 EUR

    Γραφει με DHL αλλα εμενα κ σε αλλους αποτι ειδα ηρθαν με UPS (γενικη οπου δεν εχει)..

  29. #3539
    Bodybuilding Newbie just me's Avatar
    Join Date
    07-08-11
    Posts
    41

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Ξερει κανεις αν μπορω να βρω κωδικο εκπτωσης για το discount supplements για να τον εχω στα υποψην οταν κανω παραγγελια στο μελλον?
    πανακριβο μου φαινεται τωρα που μπηκα να το δω!

  30. #3540
    Bodybuilding Newbie just me's Avatar
    Join Date
    07-08-11
    Posts
    41

    Default

    στο cheapuk σου χρεωνει 15 ευρω μεταφορικα κ την 4,κατι λιβρες (ON) 83 ευρω,τι να το κανω αν γλιτωνω 10 ευρω;;;μπα φιλε! predator k netrition εκει γλιτωνεις σημαντικα ποσα!!!


 
Page 118 of 232 FirstFirst ... 1868108114115116117118119120121122128168218 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Παραγγελίες από εξωτερικό και HGH??
    By Mike2008 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 10
    Last Post: 03-03-08, 06:52

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •