Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 51 of 232 FirstFirst ... 4147484950515253545561101151 ... LastLast
Results 1,501 to 1,530 of 6945
  1. #1501
    Pumping Iron denis-opc's Avatar
    Join Date
    12-10-09
    Posts
    546

    Default

    Ευχαριστώ για το reply, να σε ρωτήσω έχεις παραγγείλει από αυτά κάποια φορά ? Ειδικά από το 1ο to elite το οποίο απότι βλέπω έχει και πολύ καλές τιμές.

  2. #1502

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    To elite ειναι τραγικο καταστημα, 2 φορες τους δοκιμασα και ετρεχα μετα απο 1 μηνα να τους κανω dispute στο paypal κλπ. Τελικα αποζημιωθηκα αλλα με πρηξανε. Απλα δεν καταλαβαινω γιατι μερικοι θελετε να ανακαλυψετε τον τροχο παλι. Δηλαδη υπαρχουν 3-4 μαρκες πρωτεινης που ειναι αποδεδειγμενα καλες και ασφαλεις, υπαρχουν 3-4 καταστηματα online που εχουν καλη εξυπηρετηση πελατων και ειναι αξιοπιστα. Παρολα αυτα μερικοι επιμενετε να ψαχνετε κατι απιστευτες εταιρειες και μαγαζια που ειτε δεν υπαρχει προηγουμενη εμπειρια ειτε υπαρχουν κακες εμπειριες. Απλα απορια το εχω.

  3. #1503
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    Γιώργο,μην τα παίρνεις!Ούτε τον τροχό θέλω ν'ανακαλύψω,ούτε απίθανη εταιρεία είναι η Phd.
    Το Elite το έχω δοκιμάσει 2 φορές χωρίς να έχω παράπονο κ η πρωτεϊνη που ζητάει το παιδί είναι μια χαρά.Κανείς απ'όσους την έχουμε δοκιμάσει δεν έχει εκφράσει αρνητική γνώμη.
    Φίλε denis,για το elite μόλις διάβασες.Όσο για τα υπόλοιπα 2,έχω παραγγείλει,επίσης χωρίς κανένα πρόβλημα.
    , ' ...

  4. #1504

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Δεν το ειπα για σενα, αλλωστε ο καθενας οτι θελει κανει με τα λεφτα του, δεν θα του πω εγω. Εμενα με ενοχλουν οι εταιρειες που βαζουν κατι χαζομαρες στις πρωτεινες τους και ισχυριζονται οτι ειναι καλυτερες απο τις υπολοιπες. Ξερω πολυ καλα ποσο καλη εταιρεια ειναι η PHD. Τελοσπαντων, οπως ειπα ο καθενας κανει οτι καταλαβαινει.

  5. #1505
    Pumping Iron denis-opc's Avatar
    Join Date
    12-10-09
    Posts
    546

    Default

    Επειδή ετοιμάζομαι να κάνω μία μεγάλη παραγγελία ( γύρω στα 200 ?, πρωτεΐνες ) και σκέφτομαι από ποιο site να τα πάρω, είτε το bargain είτε το predator αλλά μάλλον καταλήγω στο bargain λόγω των δωρεάν μεταφορικών αλλά επίσης και της προσφοράς που έχει με τις 4 πρωτείνες στα 110 pounds . Η ερώτηση μου είναι αν είχε κανείς τίποτα προβλήματα με τις παραγγελίες είτε με ληγμένα προιόντα είτε κάτι συναφές. Έχω διαβάσει τα περισσότερα post απλά επειδή είδα ότι κάποιος είχε πρόβλημα με ληγμένα γι αυτό...

  6. #1506

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Mε το bargain ειχαμε πολλοι προβληματα διαβασε προς το τελος http://www.bodybuilders.gr/data/main...64&whichpage=2... καλη τυχη

  7. #1507
    Pumping Iron denis-opc's Avatar
    Join Date
    12-10-09
    Posts
    546

    Default

    Τελικά πήρα απάντηση από το support του predator σήμερα (!!!) Kυριακή μέρα και μου είπε πως τα προΐόντα που θέλω είναι όλα σε στοκ οπότε για να μην έχω προβλήματα θα κάνω την παραγγελία από κει και ας πληρώσω 20 ? μεταφορικά παραπάνω.

  8. #1508
    Pumping Iron denis-opc's Avatar
    Join Date
    12-10-09
    Posts
    546

    Default

    Εν τέλη έκανα την παραγγελία από το bargain αφού τους έστειλα πρώτα mail και με βεβαίωσαν ότι όλα τα προϊόντα υπάρχουν σε στοκ κανονικά και αυτό γιατί η διαφορά με το predator ήταν γύρω στα 50 ? και απόφασισα όυι δεν με συνέφερε. Τώρα ελπίζω όλα να πάνε καλά. Επειδή πρώτη φορά παραγγέλνω και δεν ξέρω, πρέπει να περιμένω κάτι ? Κάποιον κωδικό για tracking κτλπ ?

  9. #1509
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    11-06-09
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    2,230

    Default

    Μήπως γνωρίζει κανείς κάποιο σάιτ που να πουλάει συμπληρώματα και να έχει ως μέθοδο πληρωμής την αντικαταβολή ή κάτι παρόμοιο επειδή ακόμα δεν έχω πιστωτική;
    Hypertrophy for the win!

  10. #1510

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Αντικαταβολη απο online καταστημα εκτος Ελλαδας δεν νομιζω να υπαρχει και δεν θα ηταν λογικο μαλιστα γιατι θα τους χρεωνες τα μεταφορικα αν κατι πηγαινε στραβα. Βγαλε μια χρεωστικη, δεν ειναι αναγκη να ειναι πιστωτικη.

  11. #1511
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    11-06-09
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    2,230

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by megageo

    Αντικαταβολη απο online καταστημα εκτος Ελλαδας δεν νομιζω να υπαρχει και δεν θα ηταν λογικο μαλιστα γιατι θα τους χρεωνες τα μεταφορικα αν κατι πηγαινε στραβα. Βγαλε μια χρεωστικη, δεν ειναι αναγκη να ειναι πιστωτικη.
    </blockquote id=quote>

    Τhx! Βασικά έχουν πέσει κάπως οι τιμές στην Ελλάδα, αλλά ακόμα παραείναι ψηλές σε σχέση με εξωτερικό...
    Hypertrophy for the win!

  12. #1512

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Μα το θεμα δεν ειναι το κοστος μονο αλλα η ποικιλια που βρισκεις εξω. Σε καθε περιπτωση αν μιλαμε για 1 κουτι πρωτεινη και 1 κουτι αμινοξεα ξερω γω, ενταξει τα παιρνεις κι απο δω και πληρωνεις 20 ευρω παραπανω. Αν προκειται για πιο ψαγμενα συμπληρωματα και πιο πολλα, νομιζω το online ειναι μονοδρομος.

  13. #1513
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    11-06-09
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    2,230

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by megageo

    Μα το θεμα δεν ειναι το κοστος μονο αλλα η ποικιλια που βρισκεις εξω. Σε καθε περιπτωση αν μιλαμε για 1 κουτι πρωτεινη και 1 κουτι αμινοξεα ξερω γω, ενταξει τα παιρνεις κι απο δω και πληρωνεις 20 ευρω παραπανω. Αν προκειται για πιο ψαγμενα συμπληρωματα και πιο πολλα, νομιζω το online ειναι μονοδρομος.
    </blockquote id=quote>

    Kοίτα εγώ προς το παρόν (ούτε τα 20 δεν έχω κλείσει), αρκούμαι σε απλά πράγματα, όπως αυτά που λες. Είμαι και φοιτητής όμως οπότε 59 ευρώ για μια 5 λιμπρη Optimum Nutrition όταν εσείς τη βρίσκετε ας πούμε 30... Εεε είναι κάπως.... Πώς βγαίνει και λειτουργεί η χρεωστική; (αν βαριέσαι να μου εξηγήσεις παρέπεμψέ με σε site)
    Hypertrophy for the win!

  14. #1514

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Μα ολες οι τραπεζες εχουν, γιατι δεν πας σε ενα υποκαταστημα και θα σου εξηγησουν τι ακριβως χρειαζεσαι και πως λειτουργει

  15. #1515
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    11-06-09
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    2,230

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by megageo

    Μα ολες οι τραπεζες εχουν, γιατι δεν πας σε ενα υποκαταστημα και θα σου εξηγησουν τι ακριβως χρειαζεσαι και πως λειτουργει
    </blockquote id=quote>

    Ααα τόσο απλό είναι; ΟΚ θα το ψάξω
    Hypertrophy for the win!

  16. #1516
    Junior Bodybuilder panagos's Avatar
    Join Date
    16-09-08
    Location
    Muscle City, California, USA.
    Posts
    160

    Default

    Μολις παρελαβα την παραγγελεια μου απο www.predatornutrition.com αξιας 500 γιουρος.. πολυ "κυριοι"..εξυπηρετικοι και τα προιοντα ολα μια χαρα και με μακρινη ημερομηνια ληξεως..
    Dont set your goals higher than you can reach

  17. #1517
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    24-11-09
    Location
    .
    Posts
    7

    Default

    www.bodyactive-online.co.uk

    παιδια γνωριζεται τιποτα για αυτο το site?
    ξερετε αν ειναι απο τα αξιοπιστα?

  18. #1518
    Pumping Iron denis-opc's Avatar
    Join Date
    12-10-09
    Posts
    546

    Default

    Τελικά σήμερα μετά από 8 μέρες κατέφθασε και η δική μου παραγγελία από bargain. Όλα καλά, ήρθε όλη η παραγγελία και όλες οι ημερομηνίες λήξης είναι καλές.

  19. #1519
    Pumping Iron denis-opc's Avatar
    Join Date
    12-10-09
    Posts
    546

    Default

    Τελικά σήμερα μετά από 8 μέρες κατέφθασε και η δική μου παραγγελία από bargain. Όλα καλά, ήρθε όλη η παραγγελία και όλες οι ημερομηνίες λήξης είναι καλές.

  20. #1520
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-11-08
    Location
    .
    Posts
    139

    Default

    Καλησπέρα

    Να ρωτήσω η bsn syntha 6 βγάζει τη γεύση cream and cookies σε 5 lbs ή όχι?Γιατί σε κανένα υπερατλαντικό σαιτ δεν την έχει ούτε στο επίσημο σαιτ της bsn όμως στο predator nutrition υπάρχει κανόνικα.Μου φαίνεται πολύ παράξενο να μην την έχει το ββ.κομ η το σαιτ της μπσν.ξέρει κανείς κάτι?

  21. #1521

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    To πιο πιθανο ειναι να την εχουν καταργησει και να εχει μεινει stock στο predator. Γιατι δεν στελνεις ενα mail σε αυτους, δεν ειναι παραξενη η ερωτηση σου.

  22. #1522
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    10-05-09
    Location
    Athens
    Posts
    231

    Default

    Ξέρει κανένα τι παίζει με αυτό; www.prozis.com

  23. #1523
    New Bodybuilder
    Join Date
    08-12-09
    Location
    .
    Posts
    3

    Default

    κυριες και κυριοι εχω κανει μια παραγγελεια απο bodybuilding.com και εχω ακουσει οτι τον αριθμο παραγγελειας μπορω να τον χρησιμοποιησω για να μαθω που βρισκεται το προιον αλλα δεν ξερω πως.παρακαλω βοηθεια.επισης ελαβα στην αρχη ενα εμαιλ απ αυτους που ελεγε να επιβεβαιωσω τη διευθυνση κ το τηλεφωνο μου τους τα εστειλα αλλα απαντηση δεν ελαβα.στο σιτε τους βλεπω οτι τα εστειλαν. καποιος να με βοηθησει;

  24. #1524
    Pumping Iron denis-opc's Avatar
    Join Date
    12-10-09
    Posts
    546

    Default

    Απ'όσο ξέρω το bb.com στέλνει Ελλάδα μόνο με Airmail και με αυτόν τον τρόπο αποστολής δεν έχεις δυνατότητα tracking οπότε μάλλον λάθος σε πληροφορήσανε

  25. #1525
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    03-11-08
    Location
    Rethymno.
    Posts
    63

    Default

    γεια σας παιδια,σκεφτομαι να κανω την πρωτη μου παραγγελια απο εξωτερικο κ συγγεκριμενα απο το cheap uk supplements..δεχονται πληρωμη με προπληρωμενη καρτα απο τραπεζα η μονο με πιστωτικες κ paypal? κατι αλλο να προσεξω?
    eat what you need,train hard, sleep well....

  26. #1526
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    03-11-08
    Location
    Rethymno.
    Posts
    63

    Default

    γεια σας παιδια,σκεφτομαι να κανω την πρωτη μου παραγγελια απο εξωτερικο κ συγγεκριμενα απο το cheap uk supplements..δεχονται πληρωμη με προπληρωμενη καρτα απο τραπεζα η μονο με πιστωτικες κ paypal? κατι αλλο να προσεξω?
    eat what you need,train hard, sleep well....

  27. #1527
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    Μπορείς να πληρώσεις κ με prepaid,δεν υπάρχει πρόβλημα.Με παραγγελίες από 200 λίρες κ πάνω,δε χρεώνουν μεταφορικά.
    , ' ...

  28. #1528
    Pumping Iron
    Join Date
    16-03-08
    Location
    Πειραιάς, Greece.
    Posts
    616

    Default

    Μπορείς να πληρώσεις κ με prepaid,δεν υπάρχει πρόβλημα.Με παραγγελίες από 200 λίρες κ πάνω,δε χρεώνουν μεταφορικά.
    , ' ...

  29. #1529
    Pumping Iron finalgates's Avatar
    Join Date
    23-05-09
    Posts
    437

    Default

    σκεφτομαι να αγορασω απο bulkpowders.εχω κανει email και τωρα φτιαχνω account sto bulkpowders.μου ζιταει adress line τι γραφω σε αυτο?μολις κανω το account ποια ειναι η επομενη κινηση?

  30. #1530
    Pumping Iron finalgates's Avatar
    Join Date
    23-05-09
    Posts
    437

    Default

    σκεφτομαι να αγορασω απο bulkpowders.εχω κανει email και τωρα φτιαχνω account sto bulkpowders.μου ζιταει adress line τι γραφω σε αυτο?μολις κανω το account ποια ειναι η επομενη κινηση?


 
Page 51 of 232 FirstFirst ... 4147484950515253545561101151 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Παραγγελίες από εξωτερικό και HGH??
    By Mike2008 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 10
    Last Post: 03-03-08, 06:52

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •