Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 114 of 232 FirstFirst ... 1464104110111112113114115116117118124164214 ... LastLast
Results 3,391 to 3,420 of 6945
  1. #3391
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Quote Originally Posted by denis-opc View Post
    Μπορείς να έχεις την άποψη σου για το θέμα, εγώ έχω την δική μου και πράττω αναλόγως. Μπορείς να το ψάξεις καλύτερα και να δεις ότι έχω δίκιο..
    Μπορεί χωρίς να το ψάξει καθόλου, να δει ότι έχεις άδικο.

    Powerbody 8 μέρες. Κανένα δώρο.

  2. #3392
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Επειδη ειναι αρκετοι εδω που τους αρεσει Myofusion εχει To cheapuk ενα καλο Deal buy 1 37.99 Λιρες και Buy 4 γινετε 33.99.... αμα ειχα ανεση χρηματων ευκολα επαιρνα 4 και ρωταγα και κανεναν αλλον μηπως θελει για να βγουν τσαμπα τα μεταφορικα

  3. #3393

    Join Date
    10-07-11
    Posts
    41

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    τι εννοεις χωρις εξτρα χρεωση;
    Δηλαδη εκανα αγορα μια δεξτροζη και μια whey(2270kg) και πληρωσα 55 ευρω.Δεν μου βγηκε το κερατιατικο του τελωνιου.

  4. #3394
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Quote Originally Posted by resistance View Post
    Δηλαδη εκανα αγορα μια δεξτροζη και μια whey(2270kg) και πληρωσα 55 ευρω.Δεν μου βγηκε το κερατιατικο του τελωνιου.
    Μακαρι το προβλημα με το τελωνειο να ηταν μονο ενα κερατιατικο..
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  5. #3395
    Pumping Iron billcl's Avatar
    Join Date
    26-11-10
    Location
    Αθήνα
    Posts
    379

    Default

    Άλλη μία επιτυχημένη αγορά από iherb

  6. #3396
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    Εκανα κ γω παραγγελια απο gigasnutitrion..

    Στο ταμειο μ εβγαλε κ 5% εκτπωση (275Ε η παραγγελια)..

    Ειχαμε καποια 'θεματακια'.. Κανω την παραγγελια παρασκευη πρωι, το μεσημερι μ στλνουν οτι μια απο τις πρωτεινες δεν υπαρχει (την εδειχνε σε στοκ οταν παραγγειλα), απαντησα, μου απαντησαν τη Δευτερα, κ η παραγγελια εφυγε χτες..
    Με UPS τη στελνουν.. Για ν δουμε..

    (απο Γερμανια εφυγε)

  7. #3397
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    06-05-11
    Posts
    13

    Default

    Εκανα και γω μια παραγγελια απο gigas
    2 πρωτεινες και κατι ψιλολογια 130 ευρω , την περασμενη παρασκευη 8/7
    απο γερμανια εφυγε και μενα αλλα ακομα γερμανια βρισκεται :D
    με UPS και μενα.

  8. #3398

    Join Date
    10-07-11
    Posts
    41

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Προσφορά 55 ευρώ 2,5 κιλά πρωτεϊνη; Ακόμα και σε ελληνικά καταστήματα ON που είναι σαφώς ποιοτικότερη, βρίσκεις φθηνότερα.
    Τι εννοεις;οτι αυτη που ερχετε απο Αμερικη ειναι κατι αλλο;Που το στηριζεις αυτο;Εχεις πληροφορηση;Και στην τιμη,εγω πηρα και την πρωτεινη και την δεξτροζη με 55 ευρω.Εδω μονο η πρωτεινη εχει 65,σε προσφορα.
    Last edited by resistance; 12-07-11 at 13:28.

  9. #3399
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Δε λέω τίποτα τέτοιο. Λέω ότι 55 ευρώ για 2,5 κιλά πρωτεϊνη δεν είναι καλή τιμή ούτε για ελληνική αγορά η οποία είναι ακριβή. (5 λίβρες δηλαδή, λιγότερο από 2,5)

  10. #3400
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Οπως ειχα αναφερει πριν λιγους μηνες,ενα κωδικο για 5% εκπτωση απο το Predator Nutrition,εριξα μια ματια και σημερα σε ενα πρακτορειο τυπου.
    Αυτο τον μηνα ο κωδικος ειναι ''julyhealth''.Οποιος σκεφτεται να κανει παραγγελια,εγω εχω ακομα συμπληρωματα,ας τον περασει και θα εχει 5% εκπτωση.
    Να πω επισης πως εγω δεν εχω κανενα κερδος,οπως γινεται με αλλα μαγαζια,απλα τον βρηκα στο Αγγλικο Men's Health και εχω παρατηρησει πως υπαρχει κωδικος καθε μηνα.Οποτε πεφτει στα χερια μου το συγκεκριμενο περιοδικο,θα βαζω τον κωδικο εδω,ωστε να ειμαστε κερδισμενοι οσοι αγοραζουμε απο εκει.Αν δεν τον εχω βρει εγω,οποιος εχει προσβαση στο συγκεκριμενο περιοδικο,ΜΟΝΟ το Αγγλικο,ας τον ανεβαζει εδω;-)
    Ελπιζω στην επομενη παραγγελια μου,να συνεχιζουν να δινουν κωδικους:-)

  11. #3401
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Επισης,μιας και περασα μια βολτα απο την extreme αλυσιδα καταστηματων,εχουν ριξει τις τιμες αρκετα,βεβαια ειναι ακομα ακριβοτερα απο το εξωτερικο.
    Να κανω και μια ερωτηση για λιποδιαλυτη,αν ξερετε.Μου προτειναν τον Stacker Black Burn,ο οποιος απο οτι μου ειπαν,ειναι πολυ καλος και δεν επηρεαζει τον θυροειδη.Τον εχει δοκιμασει καποιος?Θα το ψαξω και εγω παραπανω.Εχω προς το παρον τον Animal Cuts,ο οποιος δεν φανηκε να δουλευει πανω μου,αλλα θα τον συνεχισω προς το τελος της γραμμωσης,να δω τι θα κανει και τοτε.

  12. #3402
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Εγω για λιποδιαλυτη θα χρησιμοποιησω πιο μετα EC ( ελπιζω να μην με κραξουν π το λεω σε αυτην την ενοτητα ) .. κατ εμε ειναι καλυτερο και πιο δοκιμασμενο απο ολα αυτα της αγορας παντως εχω ακουσει πολυ καλα λογια για Mitotropin το οποιο και επηρεαζει ομως τον θυρωιδη..

    Btw κανενα χωριο Κοπανακι η Δωριο ξερεις? περναω απο μεγαλοπολη οταν παω στο χωριο μ :P

  13. #3403
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Επισης,μιας και περασα μια βολτα απο την extreme αλυσιδα καταστηματων,εχουν ριξει τις τιμες αρκετα,βεβαια ειναι ακομα ακριβοτερα απο το εξωτερικο.
    Να κανω και μια ερωτηση για λιποδιαλυτη,αν ξερετε.Μου προτειναν τον Stacker Black Burn,ο οποιος απο οτι μου ειπαν,ειναι πολυ καλος και δεν επηρεαζει τον θυροειδη.Τον εχει δοκιμασει καποιος?Θα το ψαξω και εγω παραπανω.Εχω προς το παρον τον Animal Cuts,ο οποιος δεν φανηκε να δουλευει πανω μου,αλλα θα τον συνεχισω προς το τελος της γραμμωσης,να δω τι θα κανει και τοτε.

    Έλα Γιάννη.

    Ένα μαύρο-ροζ κουτί ήταν ? Αυτό ?

    http://www.xtr.gr/lipotropika/690/BL...STACKER%29.htm

    Αυτό ρε συ δίνει 300 mg καφεΐνη σε 2 κάψουλες. Γράφει να παίρνεις 6 κάψουλες τη μέρα.

    900 mg καφεΐνη ανά μέρα ???
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  14. #3404
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Θελω να αγορασω την micro whey ξανα, αλλα απ'οτι βλεπω μονο απο το powerbody με συμφαιρει, οποτε εαν αγορασω 4+ μου βγαινει κοντα στα 40 ευρω το 2κιλο η isolate! Δυστυχως ομως δεν εχει καποιους καλους λιποδιαλυτες που ψαχνω.. Ξερετε κανενα αλλο καλο site με φθηνες τιμες και λιγα μεταφορικα;

  15. #3405
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by stathis23 View Post
    Εγω για λιποδιαλυτη θα χρησιμοποιησω πιο μετα EC ( ελπιζω να μην με κραξουν π το λεω σε αυτην την ενοτητα ) .. κατ εμε ειναι καλυτερο και πιο δοκιμασμενο απο ολα αυτα της αγορας παντως εχω ακουσει πολυ καλα λογια για Mitotropin το οποιο και επηρεαζει ομως τον θυρωιδη..

    Btw κανενα χωριο Κοπανακι η Δωριο ξερεις? περναω απο μεγαλοπολη οταν παω στο χωριο μ :P
    Ναι,εδω γυρω ειναι αυτα που λες.Σε ποιο χωριο πηγαινεις?:-)

  16. #3406
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by cuban View Post
    Έλα Γιάννη.

    Ένα μαύρο-ροζ κουτί ήταν ? Αυτό ?

    http://www.xtr.gr/lipotropika/690/BL...STACKER%29.htm

    Αυτό ρε συ δίνει 300 mg καφεΐνη σε 2 κάψουλες. Γράφει να παίρνεις 6 κάψουλες τη μέρα.

    900 mg καφεΐνη ανά μέρα ???
    Ναι Αντωνη,αυτος ειναι.Ελεγα να τον βαλω εδω αλλα δεν ξερω αν επιτρεπεται,μην θεωρηθει διαφημιση.Δεν ξερω φιλε μου,για να το λες πολυ θα ειναι.Τωρα μαθαινω σιγα σιγα για συμπληρωματα.Βλεπεις κατι αλλο στα χαρακτηριστικα του που να αξιζει τουλαχιστον ή μονο η καφεινη ειναι πολυ?

  17. #3407
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Ναι Αντωνη,αυτος ειναι.Ελεγα να τον βαλω εδω αλλα δεν ξερω αν επιτρεπεται,μην θεωρηθει διαφημιση.Δεν ξερω φιλε μου,για να το λες πολυ θα ειναι.Τωρα μαθαινω σιγα σιγα για συμπληρωματα.Βλεπεις κατι αλλο στα χαρακτηριστικα του που να αξιζει τουλαχιστον ή μονο η καφεινη ειναι πολυ?
    Γιάννη, άστο καλύτερα. Πήγαινε στο τόπικ του Γιώργου εδώ, και άρχισε από την αρχή το διάβασμα. Ακόμα και στα ποστ από κάτω, έχει πολύ χρήσιμες πληροφορίες.

    http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=12766 <------Μέρος 1ο

    Οδηγός Συμπληρωμάτων Bodybuilding Διατροφής Για Γράμμωση - Μέρος 2ο
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  18. #3408
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by cuban View Post
    Γιάννη, άστο καλύτερα. Πήγαινε στο τόπικ του Γιώργου εδώ, και άρχισε από την αρχή το διάβασμα. Ακόμα και στα ποστ από κάτω, έχει πολύ χρήσιμες πληροφορίες.

    http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=12766 <------Μέρος 1ο

    Οδηγός Συμπληρωμάτων Bodybuilding Διατροφής Για Γράμμωση - Μέρος 2ο
    Τα εχω ηδη αποθηκευσει για να τα διαβασω,εκανα και ενα update στο 2ο μερος χθες και θα τα διαβασω,αυτες τις ημερες εχω ελευθερο χρονο.

  19. #3409
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Ναι,εδω γυρω ειναι αυτα που λες.Σε ποιο χωριο πηγαινεις?:-)
    Δωριο του πατερα , κοπανακι της μανας... Κοπανακι παω περισσοτερο αν και παει καιρος απο την τελευταια φορα

  20. #3410
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    btw μολις Εκανα μια παραγγελια απο Myprotein 5 Κιλα Impact Whey αγευστη, 2.5 Κιλα Impact Whey Σοκολατα και 60 χαπακια Βιταμινη C..

    καποια στιγμη στον επομενο Μηνα θα παρω και 1 κιλο Nutrisport Απο Discount χωρις μεταφορικα π μ ειπε ενας φιλος για να δοκιμασω την σοκολατα τους

  21. #3411
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by stathis23 View Post
    Δωριο του πατερα , κοπανακι της μανας... Κοπανακι παω περισσοτερο αν και παει καιρος απο την τελευταια φορα
    Ωραιος ο Σταθης.Καλα κανεις,εχει αρκετα ομορφα μερη εδω γυρω που αξιζει να δεις!

  22. #3412
    New Member
    Join Date
    05-06-05
    Location
    .
    Posts
    16

    Default

    Παιδιά έχουν περάσει 2 μήνες από όταν παράγγειλα από netrition και ακόμα τίποτα. Το πακέτο έχει κάποιο αναγνωριστικό πέρα από όνομα παραλήπτη και διεύθυνση αποστολής για να επικοινωνήσω με το τελωνείο μήπως βρω κάποια άκρη; Θα ξαναεπικοινωνήσω με το netrition να δω τι θα μου πουν κι αυτοι.

  23. #3413
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Παραγγελία από gigasnutrition (5 κιλά) ήρθε σε μια βδομάδα ακριβώς με γενική ταχυδρομική.Super!!!

  24. #3414
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    2 μηνες απο Netrition? τη πηρες φιλε? 3 5κιλες πρωτεινες?... σας το εχουν ξανα πει μην παραγγελνετε βαρια πραγματα απο αμερικη και γενικως αυτα που μπορειτε να βρειτε περιπου στις ιδιες τιμες απο ευρωπη δν αξιζουν το περιμενε και το αγχος για 5-10 % λιγοτερα χρηματα

  25. #3415
    New Member
    Join Date
    05-06-05
    Location
    .
    Posts
    16

    Default

    Καμιά σχέση δεν ήταν μεγάλη παραγγελία. Τα πράγματα ήταν μόνο για μένα(ευτυχώς) και στο παρελθόν έχω κάνει μεγαλύτερες παραγγελίες.
    Από netrition μου είπαν να ξαναεπικοινωνήσω στις 16 του μήνα...
    Μπορώ να πάρω στο τελωνείο και να ρωτήσω αν έχουν κρατήσει κανένα δέμα;

  26. #3416
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    Η απαντηση για το τελωνειο με ενδιαφερει κ μενα, περιμενω κατι μικροπραγματα απο US (Muscle & Strength store) 2,5 μηνες τωρα..

    Αλλα εχω συμβιβαστει με την ιδεα οτι το πακετο μου βρισκεται στο βυθο του Ατλαντικου..

  27. #3417
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Quote Originally Posted by juniorjack View Post
    Αλλα εχω συμβιβαστει με την ιδεα οτι το πακετο μου βρισκεται στο βυθο του Ατλαντικου..
    Θα δεις κατι ξιφιες τουμπανο. Με αλυσιπριονο μπροστα.

    Με το να παρετε στο τελωνειο δεν πιστευω οτι εχετε να κερδισετε τπτ. Ισως να τους θυμισετε μονο οτι περιμενετε συμπληρωματα στο ονομα σας. Αν κολλησουν θα ειδοποιηθειτε, δε θα σας αφησουν ετσι. Στις περιπτωσεις που αργουν, μαλλον το δεμα εχει παραπεσει, εχει χασει τη σειρα του ή καποιοι λειπουν σε αδεια. Και συνηθως ερχεται.. Εγω εχω παρει δεμα μετα απο 2,5 μηνες+ και ο megageo εχει αναφερει οτι τουρθε δεμα που ειχε ξεχασει οτι πηρε μετα απο 5 μηνες.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  28. #3418
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Quote Originally Posted by boutsk View Post
    Παραγγελία από gigasnutrition (5 κιλά) ήρθε σε μια βδομάδα ακριβώς με γενική ταχυδρομική.Super!!!
    Δεν είχες κάποιο πρόβλημα;! Όλα πήγαν καλά;! Ίσως το εξετάσω για να δοκιμάσω μια γεύση της ON που θέλω.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  29. #3419
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    06-05-11
    Posts
    13

    Default

    Σημερα ηρθε η παραγγελια μου απο gigasnutrition, ακριβως μια βδομαδα και μενα ,την προηγουμενη παρασκευη εγινε η παραγγελια σημερα την εφερε η ups.
    Ολα αψογα μου βαλανε και δειγμα κατι λιποδιαλυτες.

    το συνιστω ανεπιφιλακτα.
    Last edited by Distorsion; 15-07-11 at 11:51.

  30. #3420
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Κανένα πρόβλημα. Πήρα 2 πρωτεΐνες carnivor των 1,85 kg και τα τα xtend σε μεγάλη συσκευασία αλλά επειδή μάλλον τους τελείωσε μου στείλανε 3 μικρές. Σε μια βδομάδα ακριβώς ήταν στην πόρτα μου.


 
Page 114 of 232 FirstFirst ... 1464104110111112113114115116117118124164214 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Παραγγελίες από εξωτερικό και HGH??
    By Mike2008 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 10
    Last Post: 03-03-08, 06:52

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •