!!! Δεν το πιστεύω πως τελικώς το πάτησα το «post new topic»! Εγώ με μαγιώ στο Ιντερνετ?! [:-boggled] Δε με αναγνωρίζω! (αλλά μπορεί να φταίει και η γράμμωση [:-tong2])!


Αγαπητοί, σας το λέω από τώρα: δείτε τις φωτος όσο προλαβαίνετε, γιατί εντός των ημερών το ποστ αυτό θα αυτοκαταστραφεί ([:-hot][:-timebm][:-scared]). Aφού τις δείτε καλά - καλά έχω σκοπό να τις εξαφανίσω, καθότι ντρέπομαι και μόνο που πατάω το attach image για να τις ανεβάσω... Μέχρι τότε, δεδομένου πως έχω απόλυτη συναίσθηση της μετριότητάς μου, μπορείτε να με κράξετε / θάψετε ελεύθερα (αλλά με αυτή τη σειρά παρακαλώ!). Περιττόν να πω πως οι μαγευτικές πόζες είναι δικής μου εμπνεύσεως και δε θα αποκαλύψω σε κανέναν το μυστικό του πως να στήνεσαι για να φανείς αλλόκοτος... Και για να μη μακρυγορούμε...

<center>* EDIT! *</center>

Tην 21η Ιουλίου και ημέρα Παρασκευή του έτους 2006, το φωτογραφικό αυτό ποστ ένευσε τα λοίσθια, και μας άφησε μόνους να συνεχίσουμε το δύσκολο δρόμο μας. Παρακαλούμε αντί στεφάνου, καταθέσατε δωρεά στο ερευνητικό ίδρυμα Trahan-tech ή στα ταμεία της Hamchester F.C. Η γράφουσα, τα hamster, οι λοιποί συγγενείς.