Γεια σας παιδιά,

χαίρομαι που επιτέλους βλέπω ένα forum για αυτά τα θέματα και το απαρτίζουν άνθρωποι που γνωρίζουν κάτι παραπάνω.

Στο θέμα μου όμως και ελπίζω να με κατατοπίσετε. Είμαι 26 χρονών, 1,97 και 100 κιλά! Δυστυχώς το λίπος επάνω μου είναι μπόλικο ειδικά στην περιοχή της κοιλιάς και ακόμα πιο δυστυχώς στο στήθος. Το δεύτερο με χαλάει πάρα πολύ καθώς και τι δεν έχω προσπαθήσει με αεροβικές και βάρη και τέτοια και δεν πέφτει με τίποτα.

Τελευταία αρχίζο και σκέφτομαι τη χρήση λιποδιαλλιτικών(μα πως γράφεται πια;) Ρωτόντας και ψάχνοντας μου είπαν και κανά 3μηνο να χρησιμοποιήσω Hydroxycut και CLA ταυτόχρονα! Φυσικά μαζί με γυμναστική και κάπως προσεγμένη διατροφή, αν και τώρα καλοκαίρι και με διακοπές λίγο πιο δύσκολο!

Θέλω τη γνώμη σας πάνω στο θέμα και τι προτίνετε εσείς γι'αυτό! Δεν θα ήθελα σε καμία περίπτωση να πάρω χάπια που να περιέχουν εφεδρίνη...ξέρω κι εγώ τόσα έχω ακούσει!

Ελπίζω να μην δυσανασχετήσετε με τίποτα από αυτά που έγραψα, είμαι παντελώς άσχετος με τέτοια θέματα γι'αυτό και ζητάω τη βοήθειά σας!

Να στε καλά παίδες!