Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

View Poll Results: Τρέξιμο: Έξω ή στο διάδρομο;

Voters
280. You may not vote on this poll
  • Σε διάδρομο.

    81 28.93%
  • Έξω.

    160 57.14%
  • Δε με νοιάζει.

    39 13.93%
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 60 of 113
  1. #31
    Pumping Iron ageloskorg's Avatar
    Join Date
    17-11-10
    Posts
    571

    Default

    Αμα δεν μου στειλεις pm να μου πεις τι κανεις πως περνας και πως τα πας με το bb δεν εχει ουτε πιπεριες
    ουτε τιποτα παλιοχωριατηηη χαχαχαχαχα :P (sorry off για το topic)
    -Παππού,αγαπημένε,είπα,δωσ' μου μιαν προσταγή.
    -Φτάσε όπου μπορείς παιδί μου..
    -Παππού,φώναξα τώρα πιο δυνατά,δωσ'μου μιαν πιο δύσκολη,πιο κρητικιά προσταγή.
    -Φτάσε ΌΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΊΣ παιδί μου..!!

  2. #32
    Alejandro's Avatar
    Join Date
    02-06-10
    Location
    Paradise City
    Posts
    383

    Default

    σωστος ο αγγελος..εξω κ παλι εξω η φυση δν αλλαζει με τον διαδρομο, ασε που μενεις στον διαδρομο σταθερος κ μετα λες τι εκανα τωρα(χανεις την πραγματικοτητα)
    What Drives U to Train?
    Cause sometimes you feel tired,
    feel weak, and when you feel weak, you feel like you wanna just give up.
    But you gotta search within you, you gotta find that inner strength
    and just pull that shit out of you and get that motivation to not give up
    and not be a quitter, no matter how bad you wanna just fall flat on your face and collapse.

  3. #33
    Bodybuilding Newbie loukoumas's Avatar
    Join Date
    16-03-11
    Posts
    13

    Default

    εγώ έξω περπατώ μόνο γιατί μ'αρέσει να τρώω ταυτόχρονα σάντουιτς

  4. #34
    Pumping Iron Eddie's Avatar
    Join Date
    04-09-10
    Location
    Hades
    Posts
    523

    Default

    Quote Originally Posted by santos br View Post
    σαν παλιος δρομεας να πω και γω την γνωμη μου.υπαρχει εσφαλμενη εντυπωση οτι το ταρταν[υπαρχουν πολλων κατηγοριων ταρταν] και το γκαζον στα γηπεδα κανει καλο γιατι ειναι μαλακοτερο για την καταπονηση στα γονατα.ερχονται πολλοι στο γηπεδο και ζητανε να τρεξουν στο χορτο γιατι εχουν διαφορα προβληματα. βεβαια ειναι καλυτερα απο τον δρομο αλλα η πιο safe κατασταση ειναι ο χωματινος στιβος αποτελουμενος απο ειδικο μιγμα χωματος.οσο για τους διαδρομους ...μην νομιζετε οτι ολοι εχουν καλα αντικραδασμικα συστηματα.μονο σε πολυ ακριβους θα βρειτε.τελος γλυτωνετε μεγαλη ζημια στα γονατα οταν γνωριζετε πως να τρεχετε[πως να παταει το πελμα],στο οποιοδηποτε τεραιν.
    Για δωσε μας κανενα τιπ αν ειναι ευκολο,πως πρεπει να παταει το πελμα δλδ??Επειδη στο γυμναστηριο που παω οι διαδρομοι συνεχεια χαλανε,θα ξεκινησω να πηγαινω γηπεδο,αλλα δεν εχει ταρταν,μονο τσιμεντο.Το τσιμεντο με το χορτο φανταζομαι οσο να ναι θα χει καποια διαφορα ε?Να προτιμησω χορτο??

  5. #35
    Junior Bodybuilder efthimis's Avatar
    Join Date
    26-02-11
    Location
    Constantinople
    Posts
    146

    Default

    Έξω με τσίτα την μουσική αν είναι δυνατόν ανάμεσα σε δέντρα η κοντά στην θάλασσα για να ταξιδεύω κιόλας , γυμνάζω έτσι και το μυαλό μου .
    Καλός και ο διάδρομος για αυτούς που δεν μπορούν έξω αλλά πιστεύω ότι το κανονικό τρέξιμο είναι πολύ πιο δύσκολο ο διάδρομος για εμένα είναι ψηλό απατεωνιά
    JUST BELIEVE YOUR CAPABILITY

  6. #36
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Quote Originally Posted by Eddie View Post
    Να προτιμησω χορτο??
    καλυτερα στο χορτο
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  7. #37
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    24-03-11
    Location
    Ελλάδα, Λάρισα
    Posts
    11

    Default

    Έξω με παρέα είναι το κάτι άλλο, αλλά και μόνος βλέπεις και λίγο κόσμο, κάνεις γνωριμίες και άμα είσαι εκτός πόλης απολαμβάνεις τα αξιοθέατα και ειδικά σε παραλίες

  8. #38
    Pumping Iron santos br's Avatar
    Join Date
    01-12-10
    Location
    Vouliagmeni-Ano-Voula
    Posts
    491

    Default

    eddie,αν στο γηπεδο που πας γυρω απο το γκαζον εχει τσιμεντο[λιγο περιεργο αυτο]φυσικα προτειμας το γκαζον ...εφοσον αφηνουν.στα περισσοτερα γηπεδα απαγορευουν το τρεξιμο για λογους συντηρησης.παντως οποιος μενει κοντα στη βουλιαγμενη,το γηπεδο εχει χωματινο στιβο,ο οποιος ειναι καλυτερος απο το γκαζον.εργαζομαι εκει απογευματα οποτε, αν ερθει καποιος εκει για τρεξιμο θα με βρει...τωρα για το πελμα που λες ειναι λιγο δυσκολο να στο εξηγησω με λογια.αλλα σε γενικες γραμμες στο καθε βημα που κανεις το πελμα πρεπει να αρχιζει απο την φτερνα προς τα δαχτυλα.ουτε να γερνει αριστερα η δεξια οπως πολλοι το κανουν ουτε το βημα να αρχιζει απο το μεσο τις πατουσας οπως οι περισσοτεροι κανουν γιατι μετα απο καιρο θα αρχισουν τα γονατακια να ενοχλουν.δεν ξερω αν η περιγραφη θα βοηθησει.....
    Last edited by santos br; 24-03-11 at 13:36.

  9. #39
    Pumping Iron Eddie's Avatar
    Join Date
    04-09-10
    Location
    Hades
    Posts
    523

    Default

    Quote Originally Posted by Nastya View Post
    καλυτερα στο χορτο


    Quote Originally Posted by santos br View Post
    eddie,αν στο γηπεδο που πας γυρω απο το γκαζον εχει τσιμεντο[λιγο περιεργο αυτο]φυσικα προτειμας το γκαζον ...εφοσον αφηνουν.στα περισσοτερα γηπεδα απαγορευουν το τρεξιμο για λογους συντηρησης.παντως οποιος μενει κοντα στη βουλιαγμενη,το γηπεδο εχει χωματινο στιβο,ο οποιος ειναι καλυτερος απο το γκαζον.εργαζομαι εκει απογευματα οποτε, αν ερθει καποιος εκει για τρεξιμο θα με βρει...τωρα για το πελμα που λες ειναι λιγο δυσκολο να στο εξηγησω με λογια.
    Oντως εχει τσιμεντο..ειμαι σε επαρχια που παιζει ομαδα Β' τοπικο και το 2004 ειχαν πει πως θα γινει ολυμπιακο χωριο πραγμα που δεν εγινε βεβαια..απλως μας ξυλωσαν τις βαλβιδες της σφαιρας και του δισκου και πανω απ το χωμα ριξαν τσιμεντο για να βαλουν μετα το ταρταν

    Δεν εχουμε προβλημα με το γκαζον,τρεχουμε τελειως ακρη,δλδ περιπου 1 μετρο μεσα απ το τσιμεντο.

    Τnx για την απαντηση

  10. #40
    Advanced Bodybuilder perakis's Avatar
    Join Date
    06-12-09
    Location
    Άρτα
    Posts
    802

    Default

    Santos επειδη με ενδιαφερει και εμενα,μιας που απο μαιο και για 5 μηνες τρεχω εξω οχι σε διαδρομο,θελω να σε ρωτησω για αυτο που ειπες.Εννοεις οταν τρεχουμε να παταει ολο το ποδι κατω απο τη φτερνα προς τα δαχτυλα και να μην παταμε μονο απο το μεσο και πανω?καταλαβα καλα?thanx :)
    Whatever which way they go, They know they gonna owe. They soul to the road they choose. It don't matter if you win or lose.You still gotta pay them dues.

  11. #41
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    Εγω ειχα ψηφισει διαδρομο αλλα τωρα ..αναθεωρω..
    Βεβαια στο διαδρομο οι συνθηκες ειναι πιο ελεγχομενες (ταχυτητα, κλιση, μπορεις να τ προσαρμοσεις αναλογα με τους παλμους που θες ν δουλευεις κλπ) κ γιαυτο τον προτιμουσα, οταν εβγαινα εξω για τρεξιμο τα'φτυνα..!

    Καιρο τωρα προτιμω το εξω (κ ειδικα την ωρα που αρχιζει κ σκοτεινιαζει ) απο το διαδρομο (που εχω στο σπιτι κ κοντευω να τον κανω κρεμαστρα λολ), στο διαδρομο βαριεμαι (εκτος αν εχουμε τπτ καλο απεναντι λολ)


    Santos, θα ειχε ενδιαφερον να ανοιξεις ενα θρεντ κ να γραψεις 5-6 πραγματακια για το τρεξιμο..!

    Εγω αυτο π παρατηρησα κ μου προκαλεσε απορια ειναι, στο περπατημα σε διαδρομο με κλιση, τη στιγμη που παταει το πελμα στο δαπεδο εχει διαφορα αν το ποδι ειναι τεντωμενο η ελαφρως λυγισμενο.. Στη μια περιπτωση δουλευει περισσοτερο ο τετρακεφαλος στην αλλη η γαμπα.. Ποιο ειναι το πιο σωστο..?

    Κ κατι αλλο που μου εκανε εντυπωση κ απλα το αναφερω, σε κουβεντα με κοπελα που εκανε πρωταθλητισμο στο στιβο μου ειπε οτι εκτος απο ποδια, εκαναν κ πολλα βαρη για στηθος.. Οταν τη ρωτησα γτ μου λεει 'μα με το στηθος τρεχεις, δεν το'χεις καταλαβει..?!!'
    Last edited by juniorjack; 09-04-11 at 16:04.

  12. #42
    Senior Bodybuilder l3onid4s's Avatar
    Join Date
    29-09-10
    Location
    Πάτρα
    Posts
    1,548

    Default

    Λάμπρο, όσων αφορά το στήθος, οι σπρίντερ πρέπει να έχουν στήθος και ώμους γυμνασμένους για αυτή την παλινδρομική κίνηση που κάνουν τα χέρια.
    Τώρα και εγώ δε ξέρω να το εξηγήσω επιστημονικά, αλλά φαντάσου να είχες τα χέρια σου δεμένα πάνω στα πλευρά σου, να μην μπορούσες να τα κουνήσεις και να προσπαθούσες να τρέξεις.
    Heavy squats will... Put muscles in places you didn't know they existed... Put hair on your scrotum... Cause any nearby women to conceive a child.

  13. #43
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    @santos αν γινεται να μας πει πως γινεται να μην εχεις πονο στους μυς που ειναι στα καλαμια, γιατι εγω στα πρωτα Km υποφερω απο τον πονο
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  14. #44
    Pumping Iron santos br's Avatar
    Join Date
    01-12-10
    Location
    Vouliagmeni-Ano-Voula
    Posts
    491

    Default

    παιδια σορρυ για την καθυστεριση.απλα ετρεχα[με δουλειες]δυστυχως.perakis!ναι το πελμα πρεπει να παταει ολο κατω απο πισω προς τα εμπρος.αν δια οποιοδηποτε λογο τρεχεις με το μισο πελμα [εχεις πολλους κραδασμους στη μεση τους οποιους δεν αντιλαμβανεσε]και εκτος του οτι δεν εχεις καλη οθηση, μακροχρονια τα γονατακια και η μεσουλα πανε περιπατο. juniorjack!στις κλισεις τα πραγματα ειναι λιγο διαφορετικα.εξαρταται την κλιση[εγω μιλαω για μεγαλες κλισεις] .στις ανηφορες που ετρεχα ανωμαλους[χωμα,και δρομο]το πελμα δεν αρχιζει απο την φτερνα,αλλα απο την μεση περιπου αλλιως δεν ανεβαινεις.και τα ποδια σαφως ειναι αναλογα την κλιση λιγισμενα.βεβαια εδω δουλευει πολυ ο δικεφαλος και η γαμπα..ενω στις κατηφορες ο τετρακεφαλος.ναι κανουν για στηθος στον πρωταθλητισμο αλλα εξαρτατε απο το τι κανει.100-400μ, 10000-20000.εγω ημουν απο τα 5000-20000χλμ.Nastya!αυτο με τα καλαμια το παθαινα οταν ετρεχα στην εφηβια και μαλιστα στους σχολικους αγωνες..χαχα..προφανως θα ηταν γιατι ειχα αγυμναστα καλαμια,[δικια μου εκτημηση]μιας και εκει εκανα αρχη στο τρεξιμο και στηβο γενικοτερα.στην πορεια αυτοι οι πονοι εξαφανιστικαν,καθως εκανα και λιγα βαρη και αλλες ασκησεις.παντως προχθες μιλαγα με κατι μαραθωνοδρομους που τρεχουν ευρωπη και αμερικη αυστραλια 48ωρα......τους ρωτησα γι αυτο με τα καλαμια.για να παρω και μια δευτερη γνωμη.και μου ειπαν ειναι απο την αγυμνασια,χωρις αυτο να ειναι υποτιμητικο γι αυτον που του συμβαινει.απλα το τρεξιμο εχει αλλη φιλοσοφια και πρακτικη απο τα γυμναστηρια και λοιπες γυμναστικες.μπορει να τρεχουμε και να καιγονται τα καλαμια μας στα πρωτα μετρα χλμ αλλα μετα περναει.με τον καιρο αν τρεχεις συνεχεια θα δεις οτι θα περασει.απλα εμεις τρεχουμε σταδιακα οποτε λογικο ειναι.αυτα τα λιγα παιδια και ελπιζω να βοηθησα εστω και στο ελαχιστο.

  15. #45
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Santos ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  16. #46
    Junior Bodybuilder mchamil's Avatar
    Join Date
    10-04-11
    Location
    ΣΗΤΕΙΑ ΚΡΗΤΗ
    Posts
    117

    Default

    κοπελια, ολα εχουν τη χαρη τους, αλλα σαν το γρηγορο περπατημα εξω στον καθαρο αερα δεν εχει...
    για την επαρχια μιλαω.
    τωρα με ενα ρολοι με gps βλεπεις και την αποσταση και τους καρδ. παλμους και τα αποθηκευεις στο pc και ξερεις τι σου γίνεται .

  17. #47
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    30-01-10
    Location
    .
    Posts
    17

    Default

    Έξω!! Δεν βαριέσαι και βλέπεις την φύση. Πολυ ωραία αίσθηση!

  18. #48
    Advanced Bodybuilder perakis's Avatar
    Join Date
    06-12-09
    Location
    Άρτα
    Posts
    802

    Default

    santos ωραιος!Εγω αυτο το λαθος εκανα πριν λιγο καιρο.Πολλες φορες δεν πατουσε ολο το ποδι κατω αλλα απο τη μεση και μπρος.Μολις το αλλαξα πιστευω καταλαβα διαφορα σε αισθηση στο ποδι οταν τρεχω.Για το αλλο που λες μου συμβαινει και μενα που ειμαι ακομα στην αρχη οσον αφορα το τρεξιμο,στα πρωτα 15 λεπτα πχ μπορει να με πονεσουν τα καλαμια και μετα απο 10 λεπτα σταματαει ο πονος τελειως και δεν ξαναπονανε
    Whatever which way they go, They know they gonna owe. They soul to the road they choose. It don't matter if you win or lose.You still gotta pay them dues.

  19. #49
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Τι γινεται ρε μαμωτο εμενα οσο πανε και χειροτερευουν, δεν αντεχεται ο πονος πια,πρεπει να σταματησω και να μεινω ακινητη για να περασει ο πονος.
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  20. #50
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    Santos thnx..!
    Καπου ειχα βρει σ'ενα μπλογκ τιπς να τρεχεις πιο σωστα, θα κοιταξω να το βρω κ θα το ποσταρω να μας πεις τη γνωμη σου αν θες..

    Quote Originally Posted by Nastya View Post
    Τι γινεται ρε μαμωτο εμενα οσο πανε και χειροτερευουν, δεν αντεχεται ο πονος πια,πρεπει να σταματησω και να μεινω ακινητη για να περασει ο πονος.
    (Αναστασια μπορει ν ειναι κ χαζομαρα το παρακατω :p)
    Οι πονοι στα καλαμια, ειναι πολυ συχνο φαινομενο σε αυτους που παιζουν ποδοσφαιρο σε χωμα, ακομα κ σε αθλητες που δεν τους λες απροπονητους με τπτ..

    Το ειχε παθει κ ενας φιλος μου που παιζει ποδοσφαιρο, κ οταν τον ρωτησα αν πρεπει ν ανησυχω κ γω (με ενοχλουσε κ μενα τοτε), μου ειχε πει: 'χαιδεψε' το κοκκαλο του καλαμιου περιμετρικα, αν νιωσεις τπτ σαν εξογκωματα τοτε ν ανησυχησεις..

    Εχεις καιρο ενοχλησεις..?
    Σε τι εδαφος τρεχεις..?

  21. #51
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Δεν εχω καθε φορα ενοχλησεις, οποτε θυμαται ποναει το καλαμι μου.Πριν ενα μηνα με πονουσε απιστευτα οταν περπατουσα γρηγορα και στο τρεξιμο ημουν μια χαρα. Αργοτερα με πονουσε στο τρεξιμο τα πρωτα 15 λεπτα και περνουσε.τωρα ομως δεν αντεχετε ο πονος, νιωθω τετοιο σφιξιμο στο μυ που δεν περιγραφεται.
    Σε χωμα κυριως τρεχω ,εδω στη Λαρισα σε χαλικι τωρα. Μην με τρομαζεις μεσημεριατικα !!!!! χτες παντως που με ξαναπιασε γυρνωντας σπιτι εκανα μασαζ στο ποδι,δεν ενιωσα κανενα γρουμπουλακι .Θα περιμενω κανενα μηνα ακομα να δω πως θα ειναι,μπορει να ειναι θεμα αγυμνασιας που ειπε ο σαντος και να περασει. ευχαριστω παντως
    (εκθεση εγραψα παπα )
    Last edited by Nastya; 19-04-11 at 13:35.
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  22. #52
    Pumping Iron santos br's Avatar
    Join Date
    01-12-10
    Location
    Vouliagmeni-Ano-Voula
    Posts
    491

    Default

    για να μην πονανε τα καλαμια θα πρεπει καποιος να τρεχει μινιμουμ 3 φορες την εβδομαδα.....κοπελια no worry.παντως ειστε τυχεροι που μπορειτε να τρεχετε.εγω πλεον το εχω σταματησει λογο ...μεσης δυστυχως.μπορω και περπαταω ομως στην δουλεια μου.ειμαι τυχερος γιατι δουλευω σε γηπεδο...χιχι
    Last edited by santos br; 19-04-11 at 14:25.

  23. #53
    Bodybuilding Newbie mikekir82's Avatar
    Join Date
    27-03-08
    Location
    .
    Posts
    20

    Default

    Και εγώ προτιμώ το περπάτημα πλέον γιατί δουλεύω στους παλμούς που θέλω ενώ με το τρέξιμο ξεφεύγουν κατευθείαν. Εννοείται ότι είναι προτιμότερο έξω στη φύση αλλά δυστυχώς βολεύει στο διάδρομο του γυμναστηρίου. Όταν κάνω αλλαγή για λίγο cardio τρέξω έξω και πολλές φορές με το σκύλο μου! :D
    "With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high."

  24. #54
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    Aναστασια δεν το'πα για ν σε τρομαξω βρε.. :p
    Αυτο π ανεφερα ειναι μια περιπτωση σε ατομα π τρωνε τ τρεξιμο με τ κουταλι, οχι γ μας τους υπολοιπους..

    Οποτε η το λαμβανεις οτι τ ανεφερα θεωρωντας σε πολυ φιτ, η δεν εχεις λογο ν ανησυχεις..

    Εγω παντως ενιωθα πολλες φορες πονο μετα την προπονηση (κ περισσοτερο την επομενη μερα), οταν εκανα σπριντακια σε ταρταν στιβου.. Στα τελευταια βηματα που τελειωνα το σπριντ ενιωθα ν πεφτει τετοιο βαρος στην κνημη λες κ σταματαγα φορτηγο με τ ποδια λολ..


    Quote Originally Posted by mikekir82 View Post
    Και εγώ προτιμώ το περπάτημα πλέον γιατί δουλεύω στους παλμούς που θέλω ενώ με το τρέξιμο ξεφεύγουν κατευθείαν.
    +1, κ γω το ιδιο..

  25. #55
    Pumping Iron Eddie's Avatar
    Join Date
    04-09-10
    Location
    Hades
    Posts
    523

    Default

    Γιατι,κι αν ξεφυγουν οι παλμοι τι θα γινει??Εννοειτε δλδ να περασεις το 65-75% των μεγιστων?Αυτο ανεβαινει για πλακα..ακομα και περπατημα με κλιση να κανω,μερικες φορες ξεφευγω.

    Τεινω να πιστεψω πως ο καταβολισμος δεν ερχετε τοσο ευκολα οπως νομιζουμε.
    Last edited by Eddie; 19-04-11 at 15:44.

  26. #56
    Bodybuilding Newbie mikekir82's Avatar
    Join Date
    27-03-08
    Location
    .
    Posts
    20

    Default

    Εγώ το αποφεύγω έχοντας υπόψιν ότι μετά από κάποιους παλμούς δίνεις βαρύτητα στη φυσική κατάσταση και όχι στο κάψιμο λίπους. Δεν είναι ότι φοβάμαι μην καταβολίσω μυικό ιστό.
    "With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high."

  27. #57
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Quote Originally Posted by juniorjack View Post

    Οποτε η το λαμβανεις οτι τ ανεφερα θεωρωντας σε πολυ φιτ

    χαχαχαχα, καλο
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  28. #58
    New Member
    Join Date
    29-08-08
    Location
    πυργος,ηλεια
    Posts
    67

    Default

    τιποτα απο τα δυο!προτιμω ποδηλατο!45 λεπτα τη μερα σε περιοδο γραμμωσης.

  29. #59
    Bodybuilding Newbie one's Avatar
    Join Date
    13-02-07
    Location
    .
    Posts
    29

    Default

    το τρέξιμο έξω, δεν είναι το ίδιο με αυτό στο διάδρομο...
    στον διάδρομο γλουτιαίοι και δικέφαλοι, δεν ενεργοποιούνται το ίδιο αποτελεσματικά, με αποτέλεσμα να γίνεται μια κάπως αφύσικη κίνηση. Γι'αυτό, καλύτερα έξω αν το επιτρέπουν οι καιρικές συνθήκες.

  30. #60

    Default

    +1000


 
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •