Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 7 of 17 FirstFirst ... 34567891011 ... LastLast
Results 181 to 210 of 492
  1. #181
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    22-08-09
    Location
    .
    Posts
    17

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Andrikos

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by sok

    Αντρέα η whey ποια είναι; Τα ultra levure μου τα πρότειναν μια φορά στο φαρμακείο επειδή θα έπαιρνα και καλά δυνατή αντιβίωση, τι ακριβώς είναι/που χρειάζονται; Το grape seed ως αντιοξειδωτικό το χρησημοποιείς;
    Sorry ρε για τις πολλές ερωτήσεις:D[:-angel]

    @Dorogoi LOL :D:D:D:D
    </blockquote id=quote>

    Τα ultra levure έχουν τον σακχαρομύκητα boulardi (έχει αναφερθεί και ο Μανώλης σχετικά) ,τα παίρνω αρκετό καιρό , μπορείς να βρεις σχετικές πληροφορίες στο νετ , είναι για καλύτερη λειτουργία του γαστρεντερικού αλλά και ως ανοσοποιητικό βοήθημα.

    Το grape seed για καρδιοπροστατευτικούς/αγγειοπροστατευτικούς ρόλους.


    Τη πρωτείνη δεν την αποκαλύπτω γιατί εκεί είναι όλο το μυστικό της επιτυχίας , άσε που παίρνω ποσοστά από την Ηρακλής και θα με απολύσει ο Παπαγιάννης[:-smile_green]

    Edit

    Επίσης παίρνω και βιταμίνη Ε αλλά είναι μέσα στο κουτάκι των Β
    Κοίτα μη του καρφώσεις τίποτα για οικονομία χώρου:D
    </blockquote id=quote>

    σε τι δώσεις παίρνεις το ultra levure?

  2. #182
    Pumping Iron extremist's Avatar
    Join Date
    01-08-08
    Location
    ΧΑΝΙΑ, ΚΡΗΤΗ, Greece.
    Posts
    473

    Default

    Attached Image:

    Όλοι ζούνε δίχως τη παραμικρή υποψία , ενώ η αρρώστεια έχει αρχίσει να μας τρώει το πόδι Θα είναι αργά όταν θα ανακαλύψουν τη συνομωσία ,θα είναι αργά ότα θα βρισκόμαστε στο ξόδι!!

  3. #183
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    09-08-05
    Location
    Patra, Greece.
    Posts
    185

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GeorgeS

    stack

    Attached Image:


    </blockquote id=quote>

    Kράτα μας ενήμερους για το πώς θα πάει το όλο stack..Φαντάζομαι θα τρέξεις από 2 κουτιά το καθένα...

  4. #184
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    Bασικά θα αργήσω να το ξεκινήσω κανα 2 μήνες περίπου, μιας και μόλις άρχισα novedex xt για 5 βδομάδες. Πάντως χρησιμοποιώντας και τα 3 δεν θα χρειαστώ από 2 κουτιά διότι οι δώσεις θα μειωθούν και θα πάνε περίπου 40 μέρες. E-bol:4, T-bol:4 και bioforge:2 (κάψουλες/μέρα). Άλλωστε και η προσφορά (με την τριάδα) έληξε [:-bigmouth]

  5. #185
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    21-09-08
    Location
    Athens, Νικαια, Greece.
    Posts
    47

    Default

    το κατω ραφι







    τα διπλα κουτια(οσα περισευουν) τα εχω στο γραφειο


    και το πανω...




    ολα εχουν μεσα εστω απο λιγο...


    η πανω αριστερα ειναι extreme milk choco ανακατεμενη με double rich choco,
    στην μικρη κατω δεξια εχω βαλει Ηρακλης βανιλια-το σακουλακι -απο φιλο- για να μην παιδευομαι με το κουτι, [:-witch]:D

    ΥΣ.καρδουλα τα ντουλαπια ειναι παλια οπως και το σπιτι(αλλα ειναι δικο μου ) και θελουν ξηλωμα...
    αυτα για να σε προλαβω :D

  6. #186
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    01-06-06
    Location
    .
    Posts
    35

    Default

    ορίστε και τα δικα μου

    Nitro Core 24 για κανα ενδιαμεσο γευμα αν δεν εχω κατι αλλο να φαω
    AAKG-Creatine Ethyl Ester για πριν τη προπονηση
    100% whey με carboslam για μετα τη προπονηση και το πρωι με quaker
    Casein για πριν τον υπνο
    Attached Image:


  7. #187
    Bodybuilding Newbie MINDvsBODY's Avatar
    Join Date
    20-01-10
    Location
    eleusis, Greece.
    Posts
    38

    Default

    Και τα δικά μου :D :


    "ΓΝΩΘΙ ΣΑΥΤΟΝ"

  8. #188
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Ξεσκονίζοντας σήμερα τα ντουλάπια είπα να αερίσω κι εγώ τα συμπληρώματά μου[:-bigmouth]
    Attached Images Attached Images

  9. #189
    Pumping Iron iskraone's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    gold's gym
    Posts
    484

    Default

    ^ Βλεπω την τιμας και με το παραπανω την ON![:-spin]

    Μια ερωτηση μονο: θυμαμαι (νομιζω) οτι ειχες ενα θεμα με την καταπωση χαπιων. Αν οντως ισχυει (και δεν κανω λαθος[:-batman]) με τα fish oils (και με τα υπολοιπα χαπια βασικα) πως την παλευεις??
    Last edited by iskraone; 25-04-10 at 20:52.
    (A) // fight till death - fight back // (E)

  10. #190
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Quote Originally Posted by iskraone View Post

    Μια ερωτηση μονο: θυμαμαι (νομιζω) οτι ειχες ενα θεμα με την καταπωση χαπιων. Αν οντως ισχυει (και δεν κανω λαθος[:-batman]) με τα fish oils (και με τα υπολοιπα χαπια βασικα) πως την παλευεις??
    Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις κάψουλες. Τις καταπίνω άνετα ακόμα και όταν παίρνω 2 μαζί[:-apple] Πάντως η αλήθεια είναι πως ειδικά από το fish oil είναι λίγο μεγαλούτσικες χαχα!!

  11. #191
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    Να και τα δικα μου
    Attached Images Attached Images
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  12. #192
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    Να το ανανεωμενο stack μου
    Attached Images Attached Images
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  13. #193
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Δεν έχω κανένα πρόβλημα με τις κάψουλες. Τις καταπίνω άνετα ακόμα και όταν παίρνω 2 μαζί[:-apple] Πάντως η αλήθεια είναι πως ειδικά από το fish oil είναι λίγο μεγαλούτσικες χαχα!!
    Ειρηνη ολα ειναι θεμα προπονησης..εχεις δει τις μεγαλες ταμπλετες της muscletech απο τα gakic,leukic κλπ ?Ειχαμε βαλει στοιχημα με φιλο ποιος θα καταπιει περισσοτερες με μια γουλια..Λοιπον εγω καταπια 5 μαζεμενες και εχασα(!) μιας και αυτος καταπιε 6 με τη μια...Πλεον ομως μετα απο 2 χρονια πειρας νομιζω τις εχω τις 6....χαχαχ..(μην το δοκιμασει κανεις απο το σπιτι υπαρχει κινδυνος πνιγμου)
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor

  14. #194

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Red face

    LOL, υπαρχει και βαθος...

    Last edited by megageo; 02-05-10 at 10:41.

  15. #195
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    LOL μπορεις να παιξεις ανετα Jenga ακομα και bowling :D :D :D!
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  16. #196
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    11-06-09
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    2,230

    Default

    Γιώργο, άνετα ανοίγεις κατάστημα!
    Hypertrophy for the win!

  17. #197

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Παιδια δεν ειναι ολα δικα μου, ειναι και φιλων μου απλα εγω τους τα κραταω...LOL

  18. #198

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    LOL, υπαρχει και βαθος...

    Πω , πω , ΦΑΡΜΑΚΟΤΡΙΦΤΗ , ΑΘΛΙΕ , ΟΥΤΙΔΑΝΕ !

    ...κατσε κάποια στιγμή θα βάλω κι εγώ μιά φωτό ....ιχ ιχ ιχ ιχ

  19. #199

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Μανωλη τα ειδες τα lipid stabil; Να δουμε θα κανουνε τιποτα ή θα παμε με αρτηριοσκληρωση στα 30 χαχα

  20. #200

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Μανωλη τα ειδες τα lipid stabil; Να δουμε θα κανουνε τιποτα ή θα παμε με αρτηριοσκληρωση στα 30 χαχα
    Ναι τα είδα (έχω κι εγώ ) καθώς τον τελευταίο καιρό αρχίζω και προμηθεύομαι ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΑ .....(δέ ξέρω αν με εννοείς ?)
    Μου φέρανε (ένας συνταξιούχος φίλος του Ικαμακ ) και μιά myofusion να δοκιμάσω , και με αυτή θα πάρω ισαμε 10 κιλά μυικά , ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ! ΑΧΧΑΧΧΑΧΧΑΧΧΧΑΧΧΑΧΧΑΧΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑ

    ...Το μονο που πρέπει να κάνουμε , μιάς και μιλάμε για αθηρωματική πλάκα , είναι να βρούμε που στήν Ελλάδα κάνουν φωσφολιπάση Α2 (και σύντομα σου λέω...)
    Last edited by MATZ; 02-05-10 at 11:06.

  21. #201
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    LOL, υπαρχει και βαθος...

    LΟL !! Τι λες τώρα!!

    H καφετιέρα μαμάμει !!
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  22. #202

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Μανωλη τα προστατευτικα τα πηρα για σενα μηπως τα χρειαστεις και τρεχουμε τελευταια στιγμη... αλλωστε με αμινοξεα και βιταμινες μου ειπανε οτι δεν χρειαζεσαι προστατευτικα οποτε ειμαι οκ! lol

    lol cuban, κλασσικη απαντηση του ιντερνετ. Βγαζει ενα απιστευτο μωρο μια φωτο της στο μπανιο και πεταγετε απο κατω καποιος και της λεει, οτι ειναι τα απλυτα πανω στην λεκανη ξερω γω χαχα

  23. #203
    Junior Bodybuilder Xrhstos89's Avatar
    Join Date
    01-02-10
    Location
    .
    Posts
    228

    Default

    Ταυρίνη βλέπω, liv52 βλέπω, flaxseed, καλή επιτυχία! Αυτά τα husks πως σου φαίνονται Γιώργο; Πόσο παίρνεις τη μέρα;

  24. #204

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Τα husks ειναι εκπληκτικο συμπληρωμα για οσους δυσκολευονται να παρουν αρκετες φυτικες ινες απο την διατροφη τους. Επισης κοβουν αρκετα την ορεξη και βοηθανε και το εντερο βεβαιως. 1-2 κουταλιες του γλυκου μαζι με τα protein shakes. Βασικα ειναι απαραιτητο να μπορει να χανεται η γευση γιατι ειναι σαν να τρως χωμα...

  25. #205
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    lol cuban, κλασσικη απαντηση του ιντερνετ. Βγαζει ενα απιστευτο μωρο μια φωτο της στο μπανιο και πεταγετε απο κατω καποιος και της λεει, οτι ειναι τα απλυτα πανω στην λεκανη ξερω γω χαχα
    Χαχαχαχα!!! Ναι κάτι τέτοιο έβλεπα εκείνη τη στιγμή !!! Εκείνο το Hydrazide το γλυκοκοιτάω. Δίπλα από το HGH τι έχεις? το dicana?
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  26. #206

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Ναι 2 μπουκαλακια dicana ειναι, αυριο το τελειωνω το ενα. Καλο αλλα οχι τιποτα τρομερο. Το mito ειναι καλυτερο. Το hydra ειναι καλο διουρητικο, περιεργως για muscletech :)

  27. #207
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    27-07-09
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    39

    Default

    Αν δεν με γελουν τα ματια μου παντως την τιμας την Solgar... Βλεπω αρκετα κουτακια... (by the way παρελαβα το OxyElite Pro την προηγουμενη βδομαδα... Αν θυμαμαι καλα ειχες πει οτι θα το τρεξεις με το dicana... Σε ποια βδομαδα βρισκεται τωρα? )

  28. #208
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Cuban το hydrazide το ειχα παρει και εγω περσι 1 μπουκαλι μην το σκεφτεσε και εγω στο προτεινω ειναι πολυ καλο (για τη τιμη του ωντος περιεργο κατι τοσο καλο να ειναι και φτηνο).Και εγω το σκεφτομε να ξαναπαρω αλλο 1 συντομα καθως ακομα και τωρα με διαιτες προορμονες κτλ κτλ δε βλεπω να φευγουν τα νερα που εχει κρατησει το σωμα μου και εχουν παιξει τα νευρα μου!Ειχαν εμφανιστει φλεβες σε σημεια που δε το περιμενα καθολου αλλα δυστηχως αντε για καμια βδομαδα ηταν το αποτελεσμα .
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  29. #209
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Το hydra ειναι καλο διουρητικο, περιεργως για muscletech :)
    Φτύστο μη το ματιάξεις!! Αργότερα ίσως το πάρω!

    Quote Originally Posted by Psilos23 View Post
    Cuban το hydrazide το ειχα παρει και εγω περσι 1 μπουκαλι μην το σκεφτεσε και εγω στο προτεινω ειναι πολυ καλο (για τη τιμη του ωντος περιεργο κατι τοσο καλο να ειναι και φτηνο).Και εγω το σκεφτομε να ξαναπαρω αλλο 1 συντομα καθως ακομα και τωρα με διαιτες προορμονες κτλ κτλ δε βλεπω να φευγουν τα νερα που εχει κρατησει το σωμα μου και εχουν παιξει τα νευρα μου!Ειχαν εμφανιστει φλεβες σε σημεια που δε το περιμενα καθολου αλλα δυστηχως αντε για καμια βδομαδα ηταν το αποτελεσμα .
    Ναι φτηνό και καλό!! Προς το παρόν ας τελειώσω το mito που έχει και την καρτέλα peak condition μέσα, η οποία είναι σαν το Hydrazide στο πιο συμπυκνωμένο και πιο δυνατό, και βλέπουμε! Άντε ρε συ! Τι λες? Ακόμα έχεις νερά? Εντάξει μην αγχώνεσαι! Δεν έχουν μείνει και πολλά! Βλέπω και τις φώτο σου. Μείωσε το αλάτι!
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  30. #210

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Παιδες καλυτερα να μεταφερουμε την κουβεντα για reviews στα αναλογα τοπικ. Παντως το dicana τελικα δεν το ετρεξα με το oxyelite αλλα με το amphetalean και το vapor-xt. Το oxyelite σε 2 βδομαδες το ξεκιναω. Παντως ναι την solgar την τιμαω, για βιταμινες κλπ την θεωρω top.


 
Page 7 of 17 FirstFirst ... 34567891011 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •