Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

View Poll Results: Εσύ, έχεις κατέβει σε αγώνες;

Voters
329. You may not vote on this poll
  • Ναι.

    38 11.55%
  • Σκοπεύω να κατέβω στο άμεσο μέλλον.

    32 9.73%
  • Θα κατέβαινα μόνο εαν...

    11 3.34%
  • Όχι, αλλά θα το ήθελα.

    60 18.24%
  • Οχι, το βρίσκω ανούσιο.

    59 17.93%
  • Όχι, [άλλος λόγος].

    33 10.03%
  • Δεν ξερω ακόμα, πιθανότατα στο μέλλον.

    42 12.77%
  • Δε μου έχει περάσει ποτέ από το μυαλό.

    54 16.41%
Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 30 of 94
  1. #1
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    20-05-05
    Location
    Athens, Ripping..., Greece.
    Posts
    1,841

    Default Εσύ, έχεις κατέβει σε αγώνες;

    Δε νομίζω να υπάρχουν πολλοί από εδώ μέσα που έχουν κατέβει ή πρόκειται να κατέβουν σε αγώνες. Βάζω ένα poll για να δούμε ποσοστά και απόψεις περί αγωνιστικού bodybuilding.

    Εσύ, έχεις κατέβει σε αγώνες;

  2. #2
    Pumping Iron
    Join Date
    18-08-07
    Location
    athens, xalandri, Greece.
    Posts
    314

    Default

    Καποια σχολια,εισαι σιγουρος οτι πηρες τη 2η θεση αδικa?κερδισες το γυρω της συμμετριας,τις συγκρισεις κ σιγουρα ησουν πιο γραμμωμενος
    απ τον συναθλητη σου?Γιατι πανω στη πιστα αυτο δε μπορεις να το δεις ,κ αν ησουν καλυτερος εδειχνες το σωμα σου σωστα?γιατι οι κριτες
    βαθμολογουν αυτο που τους δειχνεις κ τα κοριτσια πολυ σκληρα με τις γυναικες,κ το κουνημα θελει τεχνη κ οι γραμμωμενοι γλουτοι ειναι
    αποτελεσμα σκληρης γυμναστικης κ διαιτας ,γιατι ειναι τοσο λαικο?
    toula nomikou

  3. #3
    New Member
    Join Date
    26-04-07
    Location
    .
    Posts
    50

    Default

    Εγώ ψήφισα "Δεν ξέρω ακόμα, πιθανότατα στο μέλλον"

    Πρώτα απ'όλα γυμνάζομαι για να φτάσω σε ένα επίπεδο μυικότητας που να αρέσει σε εμένα. Τώρα άν φτάσω σ'αυτό το επίπεδο και μπορώ να παίξω σε κάποια κατηγορία figure (ή μια κατηγορία γενικά χωρίς ακροβατικά) και η ψυχολογία είναι και τέτοια για μια τόσο δύσκολη προετοίμασια, ίσως το έκανα, πάντως δεν συμπαθώ ιδιαίτερα τους αγώνες fitness με τα ακροβατικά.

    Δεν το βρίσκω λαϊκό να κατεβαίνει κάποιος στους αγώνες είτε άντρας είναι είτε γυναίκα , ή οτι οπωσδήποτε αυτοί που ανεβαίνουν στη σκηνή έχουν τα ίδια μυαλά διότι τα ράσα δεν κάνουν παπά. Η προετοιμασία είναι πολύ δύσκολη και οτι καταφέρνουν να φτάνουν σε τέτοια φόρμα σημαίνει οτι έχουν τη θέληση και τη δύναμη να το κάνουν.
    'Ομως το επίπεδο της διοργάνωσης παίζει κάποιο ρόλο.
    Και στις κοπέλες παίζει ρόλο και το πώς θα παρουσιάσουν τον εαυτό τους, τί θα φορέσουνε κλ.

    Οτι γενικότερα οσοι εμπλέκονται με το άθλημα συχνά έχουν αρκετές δόσεις εγωισμού κλ. είναι αλήθεια, οι bbers δεν βγάζουν και την καλύτερη εικόνα στον κόσμο. Γι' αυτό ας προσέχουμε το ωραίο σώμα να συνοδεύεται και απο μια ενδιαφέρουσα προσωπικότητα...

    Για την ώρα λέω να πάω να παρακολουθήσω κανέναν αγώνα :D

  4. #4
    Pumping Iron
    Join Date
    29-06-07
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    629

    Default

    Πολλές φορές μου έχει περάσει απο το μυαλό.Αλλά ΔΕΝ έχω σκοπό να κάνω χρήση ΑΑΣ και δεν έχω τόσο ελεύθερο χρόνο.Και θα κατέβαινα ΜΟΝΟ εάν ήμουν σίγουρος για την 1ια.Όσο για το νάτουραλ δε μου λέει κάτι εάν παίρνεις όλη τη χρονιά και σταματάς τη χρήση των ΑΑΣ,κάποιο χρον.διάστημα πριν τους αγώνες για να δείξεις ντραγκ-φρι ΔΕΝ είσαι νάτουραλ.Για αυτό το κάνω για την πάρτη μου και μόνη μου ανταμοιβή μου είναι τα βλέμματα,σχόλια,φιλοφρονήσεις και ιδιαίτερα των δεσμευμένων γυναικών.[:-taped]

  5. #5
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-06-06
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    1,974

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by dimitrios_1_

    Πολλές φορές μου έχει περάσει απο το μυαλό.Αλλά ΔΕΝ έχω σκοπό να κάνω χρήση ΑΑΣ και δεν έχω τόσο ελεύθερο χρόνο.Και θα κατέβαινα ΜΟΝΟ εάν ήμουν σίγουρος για την 1ια.Όσο για το νάτουραλ δε μου λέει κάτι εάν παίρνεις όλη τη χρονιά και σταματάς τη χρήση των ΑΑΣ,κάποιο χρον.διάστημα πριν τους αγώνες για να δείξεις ντραγκ-φρι ΔΕΝ είσαι νάτουραλ.Για αυτό το κάνω για την πάρτη μου και μόνη μου ανταμοιβή μου είναι τα βλέμματα,σχόλια,φιλοφρονήσεις και ιδιαίτερα των δεσμευμένων γυναικών.[:-taped]
    </blockquote id=quote>

    Ρε συ, για να είμαστε ακριβοδίκαιοι για να σου περάσει απο το μυαλό σημαίνει ότι είσαι κοντά στο επίπεδο για να κατεβείς σε αγώνες.Είσαι εσύ κοντά σε τέτοιο επίπεδο ; Και στο κάτω κάτω πως μπορείς να είσαι σίγουρος για τη πρωτιά ; Ας είμαστε σοβαροί.
    KaKoFoNiX WaS HeRE !!!

  6. #6
    Pumping Iron
    Join Date
    29-06-07
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    629

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by KaKoFoNiX

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by dimitrios_1_

    Πολλές φορές μου έχει περάσει απο το μυαλό.Αλλά ΔΕΝ έχω σκοπό να κάνω χρήση ΑΑΣ και δεν έχω τόσο ελεύθερο χρόνο.Και θα κατέβαινα ΜΟΝΟ εάν ήμουν σίγουρος για την 1ια.Όσο για το νάτουραλ δε μου λέει κάτι εάν παίρνεις όλη τη χρονιά και σταματάς τη χρήση των ΑΑΣ,κάποιο χρον.διάστημα πριν τους αγώνες για να δείξεις ντραγκ-φρι ΔΕΝ είσαι νάτουραλ.Για αυτό το κάνω για την πάρτη μου και μόνη μου ανταμοιβή μου είναι τα βλέμματα,σχόλια,φιλοφρονήσεις και ιδιαίτερα των δεσμευμένων γυναικών.[:-taped]
    </blockquote id=quote>

    Ρε συ, για να είμαστε ακριβοδίκαιοι για να σου περάσει απο το μυαλό σημαίνει ότι είσαι κοντά στο επίπεδο για να κατεβείς σε αγώνες.Είσαι εσύ κοντά σε τέτοιο επίπεδο ; Και στο κάτω κάτω πως μπορείς να είσαι σίγουρος για τη πρωτιά ; Ας είμαστε σοβαροί.
    </blockquote id=quote>
    Πώς ξέρεις σε τί επίπεδο είμαι?Είμαι γύρω στο 8-10% λίπος 1.78 81 κιλά.Δεν αιθεροβατώ.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    21-12-04
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    206

    Default

    δημητρη επειδη παμε στο ιδιο γυμναστηριο θα θελα να κανουμε μαζι προπονηση να σε γνωρισω κιολας.
    αν θες φυσικα...

  8. #8
    Pumping Iron
    Join Date
    29-06-07
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    629

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Nowitzki

    δημητρη επειδη παμε στο ιδιο γυμναστηριο θα θελα να κανουμε μαζι προπονηση να σε γνωρισω κιολας.
    αν θες φυσικα...
    </blockquote id=quote>
    θα πάω Δευτέρα η Τρίτη έλα στο τσατ να συννενοηθούμε εάν θέλεις

  9. #9
    New Member
    Join Date
    06-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    72

    Default

    Πηγαιντε σε κανενα αγωνα ετσι για να δειτε οχι για να παρετε μερος δεν ξερω εγω απογωιτευτηκα γιατι οι κατηγοριες εχουν 2-3 ατομα και οι καλοι αθλητες ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα και πιο λιγοι τοσα ατομα στο φορουμ αντε παμε να αυξησουμε τα νουμερα στις κατηγοριες θυμαμαι στην Χρυσουπολη αλλο πανεληνιο κατηγορια Tall clas 1ατομο τι να πεις σωματα υπαρχουν σε καθε γυμναστηριο που πηγαινουμε αλλα τι γινεται? δεν τα παει καλα το bodybuilding στην χωρα μας

    dimitrios_1_ παρε μερος ετσι οπως εισαι σε κανενα αγωνα στη θεσαλονικη θα στο δωσουν το κυπελακι το αναμνηστικο για την πρωτη θεση γιατι παιζει να εισαι εσυ και ακομας ενας το πολυ στην κατηγορια σου ετσι οπως παει δεν θα εχουν ατομα σε λιγα χρονια κριμα

  10. #10
    Banned
    Join Date
    21-12-04
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    206

    Default

    tall class?δηλαδη?

  11. #11
    New Member
    Join Date
    06-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    72

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Nowitzki

    tall class?δηλαδη?
    </blockquote id=quote>
    Για υψος πανω απο 179 και πανω
    ΒODYBUILDING (ανεξαρτήτου βάρους)
    Κατηγορία 4: ?νδρες ύψους έως και 1,65
    Κατηγορία 3: ?νδρες ύψους έως και 1,72
    Κατηγορία 2: ?νδρες ύψους έως και 1,79
    Κατηγορία 1: ?νδρες ύψους από 1,79 και πάνω
    Κατηγορία Masters 2: ?νδρες μεγαλύτεροι των 50 ετών
    Κατηγορία Masters 1: ?νδρες μεγαλύτεροι των 40 ετών
    Κατηγορία Juniors: Έφηβοι έως και 22 ετών
    ATHLETIC ΑΝΔΡΩΝ (πρώην fitness ανδρών)
    Κατηγορία 2: ?νδρες ύψους έως και 1,75 (max βάρος=ύψος-100+2 κιλά)
    Κατηγορία 1: ?νδρες ύψους από 1,75 και πάνω (max βάρος=ύψος-100+2 κιλά)
    MISS FITNESS
    Κατηγορία μία ανεξαρτήτου ύψους και βάρους
    ΒODYBUILDING ΓΥΝΑΙΚΩΝ
    Κατηγορία μία ανεξαρτήτου ύψους και βάρους
    FIGURE ΓΥΝΑΙΚΩΝ
    Κατηγορία 2: Γυναίκες με ηλικία έως και 35 χρονών ανεξαρτήτου ύψους και βάρους
    Κατηγορία 1: Γυναίκες με ηλικία πάνω από 35 χρονών ανεξαρτήτου ύψους και βάρους

  12. #12
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    υπαρχουν πολλα ατομα απο δω που θα μπορουσαν να κατεβουν σε αγωνες.παιδια μην φοβαστε δεν ειναι τιποτα δεν παιρνουν κεφαλια ουτε κοροιδευουν αν δεν κανετε κατι υπερβολικο.εγω πρωτη μου φορα ημουν 17 ετων μαθητης λυκειου ακομα.κατεβηκα με υψος 1,80 στα 87 κιλα κ επαιξα στην κατηγορια τζουνιορ.'
    το αθλημα μας ειναι υπεροχο δεν εχει ουτε αρχη ουτε τελος παιζουν ολοι για ολες τις ηλικιες,φυλλα,κιλα κ επιπεδα υπαρχει κ η αναλογη κατηγορια για ελατε που σας λεω...


    Attached Image:



    στην Παραπανω φωτο ειμαι 17 ετων το 1993 κατα την διαρκεια της 1ης προετοιμασιας μου 20 μερες πριν τον
    αγωνα. ΑΧ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΑΤΕ....[:-love]

  13. #13
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    20-05-05
    Location
    Athens, Ripping..., Greece.
    Posts
    1,841

    Default

    Έτσι ήσουν στα 17;;;;;;; Wow!!!!!!!!!!!!!!

  14. #14
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    ναι κ οταν πηγαινα σχολειο,μεσα στην τσαντα μου ειχα ταπερακια με μπροκολο κ γαλοπουλα που οταν το ανοιγα στα διαλειματα για το φαω μυριζε ολη η ταξη.στην ταξη μου ειχα 22 κοπελες κ 3 αγορια κ ολες με κοροιδευαν που ετρωγα αυτα τα "βρομερα" φαγητα,μεχρι που δεν αντεξα μια μερα σηκωθηκα επανω κ τους εδειξα την κοιλια μου.εκει τους κοπηκαν τα γελια κ απο την επομενη ημερα εφερναν ολες μηλαρακια
    μαζι τους κ με ρωτουσαν τι να φανε...:D:D:D

  15. #15
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    20-05-05
    Location
    Athens, Ripping..., Greece.
    Posts
    1,841

    Default

    Χεχε!!! Αυτά είναι!!!!!!!!!! :D:D:D:D

    Μακάρι κι εγώ όταν πήγαινα σχολείο να είχα "ανακαλύψει" το bb...

  16. #16
    Banned
    Join Date
    21-12-04
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    206

    Default

    αρκετα μας τσακισες την ψυχολογια για σημερα..:)

  17. #17

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by bigsteve

    στην ταξη μου ειχα 22 κοπελες κ 3 αγορια</blockquote id=quote>

    Εγώ μαμά γιατί δεν πήγα σε τέτοιο σχολείο;[:-shades]

  18. #18
    Senior Bodybuilder VR2's Avatar
    Join Date
    24-06-07
    Location
    Αθηνα, Πετραλωνα, Greece.
    Posts
    2,754

    Default

    Οπως λεει και ο Σταυρος εκει δεν παιρνουν κεφαλια μην φοβαστε ουτε χρειαζεται να εχετε γνωστους, οταν κατεβαινεις για εναν αγωνα κατεβαινεις πρωτα απο ολα για τον εαυτο σου για να το χαρεις εσυ ο ιδιος ετσι κι αλλιως ειναι ενα αθλημα που το κανουμε μονο για την παρτη μας δεν κερδιζουμε τιποτα ουτε εχουμε απολαβες και φυσικα ποτε δε λες παω μονο για πρωτος, λες κατεβαινω με καλες αξιωσεις ο σκοπος ειναι να πιασεις το 100% (της δικη σου) καλης φυσικης καταστασης και αν τα καταφερεις τοτε τα υπολοιπα ερχονται στην ωρα τους ανεβαινεις πανω στη σκηνη με αυτοπεποιθηση και κανεις τον αγωνα σου ικανοποιημενος οτι πετυχες αυτο που ηθελες ασχετα με το αποτελεσμα. Καλη προετοιμασια!!

  19. #19
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by VR2

    Οπως λεει και ο Σταυρος εκει δεν παιρνουν κεφαλια μην φοβαστε ουτε χρειαζεται να εχετε γνωστους, οταν κατεβαινεις για εναν αγωνα κατεβαινεις πρωτα απο ολα για τον εαυτο σου για να το χαρεις εσυ ο ιδιος ετσι κι αλλιως ειναι ενα αθλημα που το κανουμε μονο για την παρτη μας δεν κερδιζουμε τιποτα ουτε εχουμε απολαβες και φυσικα ποτε δε λες παω μονο για πρωτος, λες κατεβαινω με καλες αξιωσεις ο σκοπος ειναι να πιασεις το 100% (της δικη σου) καλης φυσικης καταστασης και αν τα καταφερεις τοτε τα υπολοιπα ερχονται στην ωρα τους ανεβαινεις πανω στη σκηνη με αυτοπεποιθηση και κανεις τον αγωνα σου ικανοποιημενος οτι πετυχες αυτο που ηθελες ασχετα με το αποτελεσμα. Καλη προετοιμασια!!
    </blockquote id=quote>
    +1000[:-thumbu][:-thumbu][:-thumbu]

  20. #20
    Banned
    Join Date
    04-05-07
    Location
    katerini, pieria, Greece.
    Posts
    1,017

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Nowitzki

    αρκετα μας τσακισες την ψυχολογια για σημερα..:)
    </blockquote id=quote>
    +1[:-indifferent]

  21. #21

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    Κατέβαινα σε αγώνες πρίν 15-16 χρόνια
    Σχετικά με τίς γνωριμίες και τήν πρώτη φορά ,ΝΑΙ ισχύει κάποια ζυγαριά , αλλά δέν τρέχει και τίποτα , ούτως ή αλλιώς οι "πρωταθλητές" θα βγούν σε κάποια στιγμή μπροστά
    Σχετικά με τα Φάρμακα , δέν χρειάζονται ούτε μεγάλες ποσότητες , ούτε συνεχώς , ούτε μεγάλα ρίσκα , μπορούν να γίνουν πολύ καλά πραγματα με αυτοπειθαρχία και πολύ δουλειά + γνώσεις διατροφής/προπόνησης , αλλά βασικά γνώσεις για τον εαυτό μας

    Τώρα είμαι πα-πουραίηντζερ , αλλά επειδή ξαναξεκίνησα σοβαρές προπονήσεις , αν δώ οτι ολα πάνε καλά και υπάρχει κέφι, δέν με χαλάει να κατέβω στα +40 χρονών ή αργότερα στα +50 χρονών , -γιατί οχι- ,αρκεί να έχω καταφέρει ένα καλό επίπεδο
    ps
    Ολα μέσα στο μυαλό μας είναι

  22. #22
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    04-12-07
    Location
    athens, haidari, Greece.
    Posts
    90

    Default

    Μπραβο matz!!!
    πολλα συγχαρητηρια κ καλη επανοδο!!![:-thumbu][:-thumbu][:-thumbu]

  23. #23

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    ΜΑΤΖ σου εύχομαι και εγώ καλή επάνοδο με το καλό φίλε!

  24. #24
    Senior Bodybuilder VR2's Avatar
    Join Date
    24-06-07
    Location
    Αθηνα, Πετραλωνα, Greece.
    Posts
    2,754

    Default

    Μακαρι φιλε MATZ να εχεις το κουραγιο και την δυναμη και να σε θαυμασουμε πανω στη σκηνη

  25. #25

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    Κατ αρχήν Kati , GRF και VR2 Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.
    Είναι νωρίς για να καταστρώσω "σχεδιο" δράσης , αλλά εφόσον υπάρχει υγεία ...θα δούμε
    (λίγο το στομάχι μου με φρενάρει απο το να φάω όπως έτρωγα παλιά , αλλά θα δούμε..), ευτυχώς τελικά βρήκα μιά WHEY που τήν χωνεύω μέσα σε μιά ώρα ...και έτσι θα μπορέσω να βάλω κι άλλο ένα γεύμα.

  26. #26
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    αχ αυτο το στομαχι....
    κ εγω εχω τρομερα προβληματα στο στομαχι matz.
    σε περιμενουμε κ παλι στην σκηνη δυναμικα![:-thumbu][:-thumbu][:-thumbu]

  27. #27

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    Ναι ρε συ Σταύρο , αυτό με το στομάχι , είναι ένα "θέμα" , αλλά τι να κάνουμε, θα το παλέψουμε ...

    Τώρα σχετικά με τήν "δυναμική" επάνοδο , δέν θέλω ούτε να είμαι ηττοπαθής , ούτε όμως θέλω να λέω μεγάλα και παχιά λόγια
    Εφόσον καταφέρω να πάω πάλι στο 9-10% λίπος και να είμαι καμμιά 82-83αριά κιλά (χωρίς να έχω πάρει τίποτα απο AAS ) , τότε θα το σκεφθώ πολύ σοβαρά , γιατί ευτυχώς ξέρω περίπου τι γίνεται (σε μένα ) με "ελαφριά" πράγματα ...γιατί τώρα στα 45 , δέν λέει το (έστω και μέτριο) ρίσκο
    Οταν ήμουν 28 , δέν σκεφθόμουν με τίποτα όπως τώρα , παρόλο που πρόσεχα (μάλιστα θυμάμαι χαρακτηριστικά , συναθλητές και φίλους που τα συζητάγαμε και μούλεγαν : ".....Ρε σύ ούτε τα μύρισες κάν ακόμα , ρίξε πράμα ....") , αλλά τώρα έχω υποχρεώσεις και ασχολίες που με θέλουν και ψυχολογικά και σωματικά υγιή , οπότε θα δούμε
    Ας έχουμε υγεία και ψυχή να γίνονται οι προπονήσεις και θα δούμε , άλλωστε, τώρα δέν έχω να αποδείξω σε κανέναν τίποτα
    Μερσί για τήν θετική σκέψη , στομαχικέ συνάδελφε :D

  28. #28
    Pumping Iron panos24's Avatar
    Join Date
    13-03-07
    Location
    larisa, larisa, Greece.
    Posts
    581

    Default

    εγω κατεβηκα περσι πρωτη φορα και σκοπευω να το συνεχισω. ηταν καταπληκτικη εμπειρια.
    και οσοι το σκεφτονται για να κατεβουν 1 φορα να παν γιατι δεν ξερουν τι χανουν.
    mr o

  29. #29
    Pumping Iron panos24's Avatar
    Join Date
    13-03-07
    Location
    larisa, larisa, Greece.
    Posts
    581

    Default

    αν εισαι νεος και δεν εχεις γνωριμιες δυσκολα να βγεις πρωτος
    mr o

  30. #30
    Pumping Iron crowley's Avatar
    Join Date
    03-07-08
    Location
    .
    Posts
    487

    Default

    δεν εχω κατεβει αν και το εχω σκεφτει.
    αν αποφασισω στο μελλον να κανω χρηση θα κατεβω αλλιως δεν κατεβαινω..


 
Page 1 of 4 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •