Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 15 of 44 FirstFirst ... 511121314151617181925 ... LastLast
Results 421 to 450 of 1298
  1. #421
    Pumping Iron Panos-5's Avatar
    Join Date
    22-01-09
    Location
    Athens
    Posts
    523

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by _Akaloupotos_

    Δυστυχώς ήρθε και η δική μου ώρα να καταγράψω μία ηλίθια ιστοριούλα από τη σημερινή προπόνηση:[:-irked]

    Έκανα το ένα και μοναδικό μου σετ στην άσκηση V-pulldowns και είχα βάλει αρκετά κιλά,τριψήφιο.[:-sly]
    Είχα και τον βοηθό μου πίσω μου για να με βοηθάει και αρχίζω τις επαναλήψεις...1....2....3....4...4,5:Dκαι είχα κατακοκκινίσει λέμε,είχα συγκεντρωθεί πλήρως να 'ούμε[:-batman]μπροστά μου έβλεπα δύο πλευρικούς μυς να συσπώνται....μέχρι που ακούω μια ηλίθια φωνή από δίπλα μου κάτι να με ρωτάει[:-bigeyes]...δεν απαντάω και συνεχίζω καπάκια με ένα drop set ενώ εξακολουθούσε να με ρωτάει κάτι ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΚΥΡΟ,μέχρι που με σκούντηξε[:-bigmouth][:-bigmouth][:-bigmouth]κάνω ακόμα 2 drop sets(ε,έπρεπε να πάω μέχρι complete failure τί να κάνουμε:D)και με το που σταματάω της(γυναίκα ήταν,ναι ναι)βάζω μία φωνή λέγοντάς της να μην μου ξαναμιλήσει ΠΟΤΕ όταν κάνω προπόνηση γιατί χάνω τη σύνδεση μυαλού-μυών χαχααχαχαχαχ και ακολούθησαν και άλλα "γαλλικά"(όχι κάτι το πολύ βαρύ αλλά εντάξει[:-slaphappy]) Αυτή φυσικά δεν έχασε την ευκαιρία για τσακωμό και αμέσως μου απάντησε πίσω.....και επειδή μου είχαν τελειώσει τα επιχειρήματα:Dμου ήρθε να της πετάξω ένα 15-κιλο στο κεφάλι[:-nonono][:-nonono][:-skull]
    Μετά παρενέβη ο ιδιοκτήτης του γυμναστηρίου και τελείωσαν εκεί τα πράγματα...[:-love]Εγώ πήγα σπίτι μου να φάω και αυτή μάλλον πήγε στο διά..ο[:-angel][:-angel]
    </blockquote id=quote>

    Δηλαδή Παναγιώτη, απ'ότι καταλαβαίνω έπεσες θύμα παρενόχλησης!!:D:D

    Τι τραβάτε κι εσείς οι σωματαράδες... Εναν γολγοθά...[:-headache][:-headache]:D

  2. #422
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    22-11-09
    Location
    Athens -> Siros, Greece.
    Posts
    28

    Default

    Ok λοιπόν... ήρθε η ώρα να πω και γω τον πόνο μου.
    Τι μου την σπάει λοιπόν στο γυμναστήριο που πάω:

    1)Τα κακοσυντηρημένα μηχανήματα

    2)Οι ατσούμπαλα πρησμένοι τύποι που προσπαθούν να δώσουν το παρόν με το να στέκονται στα πιο κεντρικά σημεία και κατά προτίμηση ανάμεσα σε σένα και τον καθρέπτη, την ώρα που προσπαθείς να κάνεις σωστά την άσκησή σου.

    3)Οι στα ******* μου γυμναστές που βλέπουν κοριτσάκια να κάνουν πρώτη φορά και υπερβολικά λάθος ασκήσεις και κοιτάζουν μασώντας τσίχλα.

    4)Η μουσική υπόκρουση Greek Rap με αλλαγή "τα κορίτσια ξενυχτάνε μ'ένα μυστικό ο οοοο... έτσι κάνω και γώωωω"
    Ανάθεμα τα χίλια pick me up θερμογενετικά και τους λιποδιαλύτες για να έχω ένταση στην προπόνηση που σε τέτοιες φάσεις χάνω όχι δύναμη, αλλά και όρεξη να είμαι εκεί μέσα.

    4β) ... βάζει και αρκετά δυνατά την μουσική και θα χάσω και την ακοή μου από το "γκαζωμένο" στο τέρμα mp3 που μετά από 2 χαμένες προπονήσεις, σέρνω μαζί μου.

    5)Η έλλειψη σωστού αερισμού με όχι μόνο το αποπνικτικό αποτέλεσμα υγρασίας-θερμοκρασίας, όταν μαζεύει κόσμο, αλλά να "νοιώθεις" ότι η πυκνότητα της πορδής κάποιων δίνει χαρακτηριστικά γεύσης... (Ευτυχισμένος ο "κουνάβης" που βρήκε φτηνή πρωτεΐνη και όλα τα μηχανήματα δικά του, το σύμπαν συνηγορεί στην μυική ανάπτυξή του.)

    5)Τέλος η συσκευασία δώρου των παραπάνω: 50 ευρουδάκια και σε γιορτές Σάββατα και Κυριακές ανοίγουμε από λίγο ώς καθόλου και συ προπονήσου σπίτι.

    Ωραία?

  3. #423
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    φιλε μου τουλαχιστον οσον αφορα στους ασβους των γυμναστηριων σε καταλαβαινω απολυτα..:D
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor

  4. #424
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    ρε μπας και τους κατηγορουμε αδικα? μπορει να παιδια να φτιαχνουν ατμοσφαιρα αποπνικτικη στο σημειο τους για να εμπνεονται....και να σηκωνουν τα παντα..:D:D και επειδη ειναι ανοιχτος χωρος να ξεφευγει και λιγο η μυρωδια του ''hardcore κοσμου'' τους σε εσας..[:-bigeyes][:-bigeyes]:D:D
    εγω πηγαινα σε ενα γυμναστηριο και ηταν ενας χοντρος εκει ο οποιος οταν πηγαινα στην αιθουσα με τα βαρη να κανω και ηταν και αυτος εκει..ΑΣΤο δεν μπορουσα να παρω καθαρο αερα λογω της ιδρωτιλας και απλησιας του! αφου σκεφτηκα μια μερα αρκετα ΣΟΒΑΡΑ να παρω αποσμητικο μαζι μου να του ριξω μπας και ξεβρωμισει λιγοοο!
    το ιδιο ατομο μια φορα (πριν 2 χρονια μιλαμε :) ) --το θυμαμαι χαρακτηριστικα-- εκανε χαμηλη κωπηλατικη και την ωρα που πηγα εγω ετυχε και τελειωσε..καλα παιδια παω εκει τι το ηθελα...@@!!!!! καθομαι..πεταω ολα τα κιλα της κωπηλατικης και νιωθω λιγο εως πολυ βαρια την ατμοσφαιρα γυρω μου..λες και δεν υπηρχε οξυγονο ενα πραγμα ρε παιδι μου..λεω απο μεσα μου δεν γμ@@εται θα κανω.. παω παιρνω χαρτι κουζινας σκουπιζω την γλιτσα που ειχε αφησει στην λαβη (γτ γλιστραγε απιστευτα) και αρχιζω 1 2 3 4 επαναληψεις ,ε δεν πηγα παραπανω εφυγα τελειως..δεν αντεξα ρεεεεεε [:-drool][:-drool]

  5. #425
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    22-11-09
    Location
    Athens -> Siros, Greece.
    Posts
    28

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by kouvidis.87

    φιλε μου τουλαχιστον οσον αφορα στους ασβους των γυμναστηριων σε καταλαβαινω απολυτα..:D
    </blockquote id=quote>
    Ναι ρε γμτο! Να ανακατεύεσαι και να μην ξέρεις αν είναι από το ζόρι η από την μπόχα....[:-sick]

  6. #426

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by kusta80

    Τι νομιζε δηλαδη???Οτι βλεπεις τηλεοραση και θα σταματησεις για λιγο ,να τη βοηθησεις??Ημαρτον ρε....


    Υ.Γ. ΔΕν εισαι ελλεινος...'Σωστος' εισαι
    </blockquote id=quote>

    +10000

    M'αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι:D:D:D

  7. #427

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by kouvidis.87

    μλκ ημαρτον με αυτες τις χαζοβιολες των γυμναστηριων..δεν εχουν το μυαλο να σκεφτουν οτι εκεινη την ωρα κατι κανεις?κατι σημαντικο?εγω θα σταματουσα και με ηρεμο τροπο θα της ελεγα:''να σε ρωτησω κατι?"..''ναι'' θα ελεγε αυτη..''εισαι τελειως ηλιθια?".."σε παρακαλω πολυ" θα ελεγε αυτη..και μετα ξερεις τι με παρακαλας μωρη γα####..το Μ## αντε### κτλκτλ...Παναγιωτη μου ευγε παληκαρι μου..εισαι ηρωας που καταφερες και ησουν τοσο ψυχραιμος:D και δεν της εφερες κανα αλτηρα στη μαπα και φυσικα επειδη εχεις γουστο..:D:D..αν ηταν καλη εχεις δικιο αλλαζει το πραμα..χαλαλι το drop set..
    </blockquote id=quote>

    χαχαχαχα ρε μλκ εκεί με τα μπινελίκια Π-Ε-Θ-Α-Ν-Α στο γέλιο!!!Έπεσα από κάτω σου λέω:D:D:D

    Νίκο όποτε σε βγάλει ο δρόμος προς Πάτρα,στείλε μήνυμα μλκ να πάμε για προπονήσεις κτλ κτλ να λιώσουμε στα γέλια:D:D

  8. #428

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Panos-5

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by _Akaloupotos_

    Δυστυχώς ήρθε και η δική μου ώρα να καταγράψω μία ηλίθια ιστοριούλα από τη σημερινή προπόνηση:[:-irked]

    Έκανα το ένα και μοναδικό μου σετ στην άσκηση V-pulldowns και είχα βάλει αρκετά κιλά,τριψήφιο.[:-sly]
    Είχα και τον βοηθό μου πίσω μου για να με βοηθάει και αρχίζω τις επαναλήψεις...1....2....3....4...4,5:Dκαι είχα κατακοκκινίσει λέμε,είχα συγκεντρωθεί πλήρως να 'ούμε[:-batman]μπροστά μου έβλεπα δύο πλευρικούς μυς να συσπώνται....μέχρι που ακούω μια ηλίθια φωνή από δίπλα μου κάτι να με ρωτάει[:-bigeyes]...δεν απαντάω και συνεχίζω καπάκια με ένα drop set ενώ εξακολουθούσε να με ρωτάει κάτι ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΚΥΡΟ,μέχρι που με σκούντηξε[:-bigmouth][:-bigmouth][:-bigmouth]κάνω ακόμα 2 drop sets(ε,έπρεπε να πάω μέχρι complete failure τί να κάνουμε:D)και με το που σταματάω της(γυναίκα ήταν,ναι ναι)βάζω μία φωνή λέγοντάς της να μην μου ξαναμιλήσει ΠΟΤΕ όταν κάνω προπόνηση γιατί χάνω τη σύνδεση μυαλού-μυών χαχααχαχαχαχ και ακολούθησαν και άλλα "γαλλικά"(όχι κάτι το πολύ βαρύ αλλά εντάξει[:-slaphappy]) Αυτή φυσικά δεν έχασε την ευκαιρία για τσακωμό και αμέσως μου απάντησε πίσω.....και επειδή μου είχαν τελειώσει τα επιχειρήματα:Dμου ήρθε να της πετάξω ένα 15-κιλο στο κεφάλι[:-nonono][:-nonono][:-skull]
    Μετά παρενέβη ο ιδιοκτήτης του γυμναστηρίου και τελείωσαν εκεί τα πράγματα...[:-love]Εγώ πήγα σπίτι μου να φάω και αυτή μάλλον πήγε στο διά..ο[:-angel][:-angel]
    </blockquote id=quote>

    Δηλαδή Παναγιώτη, απ'ότι καταλαβαίνω έπεσες θύμα παρενόχλησης!!:D:D

    Τι τραβάτε κι εσείς οι σωματαράδες... Εναν γολγοθά...[:-headache][:-headache]:D


    </blockquote id=quote>

    χαχαχα ναι ναι ρε φίλε κανονικά!:D:D
    Η ίδια πριν 1-2 μήνες μου είχε πει να της κάνω personal(free of charge ήθελε εν τω μεταξύ),σε εμένα που είμαι άσχετος τώρα έτσι?,αμ δε....ΟΥΣΤ@!!!!!!

  9. #429
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    ρε Πανο δεν καταλαβες τι ηθελε η κυρια?:D[:-angel]..οσο για το αλλο εννοριται ρε..πλεον εχω συνδεσει τη Πατρα με σενα,χωρις πλακα..
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor

  10. #430

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by kouvidis.87

    ρε Πανο δεν καταλαβες τι ηθελε η κυρια?:D[:-angel]..οσο για το αλλο εννοριται ρε..πλεον εχω συνδεσει τη Πατρα με σενα,χωρις πλακα..
    </blockquote id=quote>

    [:-angel]Είμαι ξανθός,το παίζω και χαζός(με επιτυχία και χωρίς ιδιαίτερη δυσκολία βέβαια:D)και είμαστε κομπλέ:D:D:D

    :D:DΟκ Νίκο!!!!!:D

    Καλά είναι κάπως "περίεργο" που σε αυτό το τόπικ συζητάμε τα ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ να 'ούμε:D,κανονικότατη παιδική χαρά(chat το έχουμε κάνει:D)και έρχεται και το πιο "περίεργο"...ΔΕΝ ΤΟ ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ Η ΕΙΡΗΝΗ!!!(Συμμετέχει κιόλας:D)χαχαχαχαχαχαα

  11. #431
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    μαλλον ειναι το θαυμα των χριστουγεννων..:D
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor

  12. #432
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    11-06-09
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    2,230

    Default

    Παναγιώτη και Νίκο: ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!! Τα ποστ σχετικά με την κοπέλα ήταν θεϊκά![:-bouncy]

    Ας μιλήσω για το δικό μου γυμναστήριο:
    Κακή συντήρηση μηχανημάτων
    όχι καλή καθαριότητα
    5 διάδρομοι για 10 υποψήφιους για αερόβια
    1 γυμναστής για να επιβλέπει ή μια γυμνάστρια (άντε να σε βοηθήσει άμα έχεις κολλήσει στον πάγκο ακόμα και με 50 κιλά)
    Διάφοροι άσχετοι τύποι που πουλάνε μούρη επειδή γυμνάζονται (όχι επειδή έχουν ωραίο σώμα, απλά επειδή γυμνάζονται και αυτό τους δίνει αυτόματα κύρος και καλά....άσε που το παίζουν και εξπέρ ενώ κάνουν δικέφαλα με 3κιλα καμιά 40αριά επαναλήψεις...)
    Διάφοροι πιτσιρικάδες που επίσης για να το "παίξουν" βάζουν όσο πιο πολλά κιλά μπορούν σε ένα μηχάνημα και μετά βάζοντας όλους τους μυς τους από τους πελματικούς μέχρι τους μασητήρες σε λειτουργία καταφέρνουν και τα σηκώνουν και μετά χαίρονται [:-boggled]
    Hypertrophy for the win!

  13. #433
    Senior Bodybuilder kusta80's Avatar
    Join Date
    02-08-04
    Location
    LaRiSa.
    Posts
    1,465

    Default

    Χθες κατα τις 8.30 το βραδι παω γυμναστηριο και βλεπω τον περισσοτερο κοσμο που εχω δει ποτε μου σε γυμναστηριο.Μιλαμε πρεπει να ηταν γυρω στα50-60 ατομα σε ενα χωρο300-400 τετραγωνικα.
    Εκτος του οτι σπαστηκα γιατι οτι και να ηθελα να κανω ειχε και απο 2 πιτσιρικαδες να κρεμονται απο πανω και να σε κοιτανε σαν εξωγηινο το γυμναστηριο ειχε μετατραπει σε σαουνα.Οι τζαμαριες ειχαν αχνισει (δεν εβλεπες εξω),μυριζε κλεισουρα και το χειροτερο, πανω σε ολα τα οργανα αλλα και στο πατωμα υπηρχε μια υγρασια πουθ εκανες τσουληθρα.Ειχα μετατραπει σε γατι για να σταθω ορθιος και να περπαταω πανω στα πλακακια.Εβλεπα τα γαντια μου βρεγμενο μετα απο οτιδηποτε επιανα και δεν μπορουσα να παρω ανασα τοσο ωστε εβγαινα για δευτερολεπτα εξω ωστε να παρω καποιες καθαρες ανασες.
    Εξαερισμος υπαρχει αλλα ΔΕΝ λειτουργουσε.Ευτυχως καθαρισε ο κοσμος οταν πλησιαζε το τσαμπιονς να ξεκινησει και γιναν λιγο υποφερτα τα πραγματα.Εχω καταληξει πως πρεπει να υπαρχει μια αναλογια της ταξης του 1 ατομο ανα 10 τετραγωνικα χωρου για να ειναι ανεκτα τα πραγματα.Απο κει και περα καλυτερα να την κανω.
    Knowing is not enough,you must apply
    Willing is not enough,you must do!

  14. #434
    New Bodybuilder
    Join Date
    21-02-10
    Location
    .
    Posts
    2

    Default

    Εμενα με ενοχλει τρομερα να βλεπω πεταμενα βαρη χαμω δεξια και αριστερα, κιλα σε μπαρες και πιτσιρικια να πειραματιζονται με τα βαρη ενω ο γυμναστης να τα ξυνει.

  15. #435
    Pumping Iron dorogoi's Avatar
    Join Date
    12-05-09
    Location
    Larisa, Greece.
    Posts
    414

    Default

    Εμενα με ενοχλει να μου μιλαν. Αλλα νομιζα ειχα βρει τη λυση με τα mp3. αλλα τωρα δεν πιανει ουτε αυτο καθως με χτυπαν στον ωμο και αν δεν ανταποκριθω το ξανακανουν..ΕΚΕΙΙΙΙΙ , μεχρι να μιλησεις. ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΣΤΙΓΜΙΑΙΑ αλλα παντα συγκρατιεμαι. Δηλαδη με πιο σκεπτικο πας σε καποιον με mp3 που κοιταζει χαμενος στο διαστημα την ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΚΤΕΛΕΙ ΣΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ και spamareis ασταματητα....? Δεν υπαρχει η επιλογη του δεν μιλας και απλα κανεις προπονηση. Η θα μιλησεις η θα μαλωσεις.
    Itan treis kai meinan eksi

  16. #436
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    No.1 α) Να ειναι στραβες οι μπαρες.
    1 β) Να μην εχει αρκετα κιλα.
    2) Να μην εχει squatιερα ή κλουβί.
    3) Να μη σε αφηνουν να χρησιμοποιησεις Μαγνησία
    4) Να σου μιλανε οταν κανεις ασκηση ή και γενικως
    5) Να καθονται αναμεσα σε σενα και τον καθρευτη οταν κανεις ασκηση χωρις να υπολογιζουν τιποτα,
    6) Να μην ξερει ο γυμναστης να βοηθησει και αφου το κανει (ανεπιτυχως) να σου λεει : ¨γιατι βαζεις τοσα κιλα?¨
    7) Μια συγκεκριμενη γρια που εκτελει 230792387 επαναληψεις σε ατελειωτη ωρα και ΒΑΣΑΝΙΣΤΙΚΑ αργα ¨ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΟΝΤΡΥΝΕΙ ΚΑΙ ΓΙΝΕΙ ΠΑΛΕΣΤΗΣ¨ (αυτολεξί)
    8) Να μη σε αφηνουν να φωναξεις
    9) Η απαισια pop και bluz μουσικη
    10)Να βλεπεις γυρω σου ανθρωπους να μην προσπαθουν.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  17. #437
    Senior Bodybuilder FaTaL_ErrOr's Avatar
    Join Date
    26-09-06
    Location
    Ηράκλειο Κρήτης, Greece.
    Posts
    2,146

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by dorogoi

    Εμενα με ενοχλει να μου μιλαν. Αλλα νομιζα ειχα βρει τη λυση με τα mp3. αλλα τωρα δεν πιανει ουτε αυτο καθως με χτυπαν στον ωμο και αν δεν ανταποκριθω το ξανακανουν..ΕΚΕΙΙΙΙΙ , μεχρι να μιλησεις. ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΣΤΙΓΜΙΑΙΑ αλλα παντα συγκρατιεμαι. Δηλαδη με πιο σκεπτικο πας σε καποιον με mp3 που κοιταζει χαμενος στο διαστημα την ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΚΤΕΛΕΙ ΣΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ και spamareis ασταματητα....? Δεν υπαρχει η επιλογη του δεν μιλας και απλα κανεις προπονηση. Η θα μιλησεις η θα μαλωσεις.
    </blockquote id=quote>

    Tύπωσε ένα μπλουζάκι ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙΤΕ!!! ΜONSTER INSIDE!!! :D
    "Αν δεν μάθεις να κάνεις προπόνηση για σαρκόπλασμα, προκοπή δε θα δεις!"

    Bulking mode


    Αν δεν έχεις χρόνο να το κάνεις σωστά, πρέπει να 'χεις χρόνο να το κάνεις ξανά!

    Eat Less, Lift Moderate, Rest a Lot!!!
    Current status: Eating crap, Lifting Nothing, Resting... NOT!!!


  18. #438
    Unworthy
    Join Date
    03-02-08
    Location
    Patra, Greece.
    Posts
    458

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by FaTaL_ErrOr

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by dorogoi

    Εμενα με ενοχλει να μου μιλαν. Αλλα νομιζα ειχα βρει τη λυση με τα mp3. αλλα τωρα δεν πιανει ουτε αυτο καθως με χτυπαν στον ωμο και αν δεν ανταποκριθω το ξανακανουν..ΕΚΕΙΙΙΙΙ , μεχρι να μιλησεις. ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΣΤΙΓΜΙΑΙΑ αλλα παντα συγκρατιεμαι. Δηλαδη με πιο σκεπτικο πας σε καποιον με mp3 που κοιταζει χαμενος στο διαστημα την ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΚΤΕΛΕΙ ΣΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ και spamareis ασταματητα....? Δεν υπαρχει η επιλογη του δεν μιλας και απλα κανεις προπονηση. Η θα μιλησεις η θα μαλωσεις.
    </blockquote id=quote>
    Tύπωσε ένα μπλουζάκι ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙΤΕ!!! ΜONSTER INSIDE!!! :D
    </blockquote id=quote>
    fatal lol:D:D
    Εντάξει δε νομίζω να είναι τόσο κακό να σε ρωτήσει κάποιος κάτι, ή να σου πει κάτι ενδιάμεσα των σετ..

  19. #439
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    εμενα με ενοχλει οταν κανω προπονηση να μου ερχονται διπλα και να με κοιτανε και να λενε ''πω ρε φιλε εισαι πολυ τουμπανο,πολλα κιλα κανεις και αλλα τετοια!'' εγω κανω και δεν τους δινω καθολου σημασια ουτε καν τους κοιταω γτ αν κατσω να το συζητησουμε δεν θα κανω προπονηση θα κανω δημοσιες σχεσεις! (οταν κανω μαζευονται ολοι γυρω μου και με κοιτανε λες και κανω τπτ παραξενο και δεν φτανει αυτο μιλανε κιολας και δεν μπορω να συγκεντρωθω!) α! και το καλυτερο εκανα στηθος μπαρα το καλοκαιρακι και απεναντι μου εκανε μια γυναικα σε ενα μηχανημα στηθους και οταν τελειωνω το σετ τι μου λεει? ποσα κιλα κανεις? (κλασικη ερωτηση χαχ) και την λεω ε κανω πολλα! (λες και αυτη αν τις ελεγα πχ οτι κανω 50 ή 100 ή 150 κιλα θα τις εκανε μεγαλη διαφορα! χαχα
    επισης μου την σπαει ατομα και ειδικα κατι γυναικες μεγαλης ηλικιας που πιανουν ενα μηχανημα και κανουν και κοντευουν να κοιμηθουν χαχ και τους λες να κανουμε εναλλαξ? και σου λενε κατσε να τελειωσω εχω ακομα 3 σετ και δεν σηκωνονται με τπτ! επισης μου την σπαει ειδικα σε αυτο το γυμναστηριο που παω που δεν εχει πολλα οργανα και ποικιλια σε μπαρες και αλλα και πρεπει να αυτοσχεδιασω αγρια (πχ δεν εχει πρεσσα για τα ποδια και αναγκαζομαι να κανω πολλα σετ καθισματα! και εχω και προβλημα στην μεση ,μην μιλησω για το leg extension που φτανει μεχρι τα 40 κιλα...)
    και το χειροτερο απο ολα!! μου την σπαει οτι δεν εχει γυμναστηρια εδω κατω,οποτε θελω δεν θελω κανω εκει! και πληρωνω και 50 το μηνα και τι εχει τα φριδια μου :D απο ποικιλια και ειναι και μικρο και 5 ατομα να εχει γινεται χαμος!
    ρε ειστε αρχοντες εσεις στην αθηνα! καθε φορα που παω ευχαριστιεμαι προπονηση !

  20. #440
    Junior Bodybuilder d__george's Avatar
    Join Date
    17-01-10
    Location
    Ηρακλειο-Σερρες, Greece.
    Posts
    218

    Default

    δεν μπορω να βλεπω τα βαρη πανω στις μπαρες, δεξια και αριστερα... καθομαι και τα μαζευω βαζοντας τα στη σωστη θεση(τα 2,5 δεν πανε με τα 5,ουτε τα 5 με τα 10) ακομα και αν πρεπει να αλλαξω ολα τα βαρη πανω στο σταντ.... αλλα εκει που φορτωνω [:-timebm] ειναι οτι με βλεπουν οτι τα μαζευω, τα ξαναβγαζουν για να κανουν τα σετ τους(και πολυ καλα κανουν φυσικα) αλλα μετα τα παρατανε πανω στις μπαρες και στο πατωμα...[:-nonono]

    και ειναι και μια που ειτε τα Duty Free ειτε τα Hondos Center εχουν πλουτισει απο εκεινη! ενα μπουκαλι κολονια βαζει εμβελειας 5 μετρων[:-yuck], δεν μπορεις να πλησιασεις με τιποτα... η χειροτερη μου ειναι να κανω διαδρομο και να ερχετε στον διπλα... νιωθω σαν να βαζω ανηφορα στο 10% και εχω ανεβει στα 2000μετρα υψομετρο, ανασα δεν μπορω να παρω[:-sick]!
    Never start your day until you’ve finished it.

  21. #441
    Pumping Iron dorogoi's Avatar
    Join Date
    12-05-09
    Location
    Larisa, Greece.
    Posts
    414

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by kinetha

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by FaTaL_ErrOr

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by dorogoi

    Εμενα με ενοχλει να μου μιλαν. Αλλα νομιζα ειχα βρει τη λυση με τα mp3. αλλα τωρα δεν πιανει ουτε αυτο καθως με χτυπαν στον ωμο και αν δεν ανταποκριθω το ξανακανουν..ΕΚΕΙΙΙΙΙ , μεχρι να μιλησεις. ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΣΤΙΓΜΙΑΙΑ αλλα παντα συγκρατιεμαι. Δηλαδη με πιο σκεπτικο πας σε καποιον με mp3 που κοιταζει χαμενος στο διαστημα την ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΚΤΕΛΕΙ ΣΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ και spamareis ασταματητα....? Δεν υπαρχει η επιλογη του δεν μιλας και απλα κανεις προπονηση. Η θα μιλησεις η θα μαλωσεις.
    </blockquote id=quote>
    Tύπωσε ένα μπλουζάκι ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙΤΕ!!! ΜONSTER INSIDE!!! :D
    </blockquote id=quote>
    fatal lol:D:D
    Εντάξει δε νομίζω να είναι τόσο κακό να σε ρωτήσει κάποιος κάτι, ή να σου πει κάτι ενδιάμεσα των σετ..
    </blockquote id=quote>

    Οχι ειναι κακο οταν σε βλεπει να προσπαθεις και ουσιαστικα να μην μπορεις να μιλησεις και να ρωταει ασταματητα.Επισης θελω να βγαζω σωστα την προπονηση και οχι να "κρυωνω" μεταξυ το σετ επειδη μου μιλαν .Το θεωρω λιγο βλακεια. Μολις τελειωσω..ευχαριστως να πιασω κουβεντα. Φυσικα αυτο συμβαινει σε μεμονομενα ατομα.. μην τα ισοπεδωνουμε ολα.
    Itan treis kai meinan eksi

  22. #442
    New Member teddyboy34's Avatar
    Join Date
    06-01-10
    Location
    loutraki, korinthos, Greece.
    Posts
    67

    Default

    Εμενα μου την δινει που οι μεγαλυτεροι αλτηρες στο γυμναστηριο που παω ειναι μονο 40κιλα, η μποχα στα αποδυτηρια,οι ξερολες και οι αδιακοπες αναγκαστικες συζητησεις με διαφορους για θεματα ασχετα με bodybuilding!|Eλεος υπαρχουν και οι καφετεριες!

  23. #443
    New Member
    Join Date
    19-06-08
    Location
    .
    Posts
    50

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by pao34

    επισης μου την σπαει ατομα και ειδικα κατι γυναικες μεγαλης ηλικιας που πιανουν ενα μηχανημα και κανουν και κοντευουν να κοιμηθουν χαχ και τους λες να κανουμε εναλλαξ? και σου λενε κατσε να τελειωσω εχω ακομα 3 σετ και δεν σηκωνονται με τπτ!</blockquote id=quote>

    +1
    Μου έχει τύχει πολλές φορές.. Λες και άμα κανουμε εναλλαξ θα τους χαλάσουμε την προπόνηση...
    Επίσης όταν έρχονται και ρωτάνε έχεις πολλά?? Την ώρα που σε βλέπουν να λιώνεις για να βγάλεις το σετ. Λες και δεν μπορούν να περιμένουν 10 δευτερόλεπτα...

  24. #444
    Bodybuilding Newbie al75's Avatar
    Join Date
    07-08-09
    Location
    Greece.
    Posts
    17

    Default

    Τι με ενοχλεί λοιπόν:
    -Μετά απο 2,5 χρόνια έχω ξεκινησει και κάνω σοβαρά κιλά, με έκπληξη είδα χαρτί Α4 τυπωμένο και κολλημένο στους καθρέπτες ,παρακαλώ μην αφήνεται τα βαρη απο μεγάλο ύψος....εκ της διεύθυνσης.....Τι λε ρε μεγάλε ας έρθουν οι υποτίθετε γυμναστές να τα κατεβάσουν.
    -Επίσης όσο αφορά το θέμα με τα βάρη αριστερα και δεξιά δεν νομίζω οτι θα πρέπει να επιβάλλω εγω την τάξη στο γυμναστήριο πελάτης είμαι όπως και οι άλλοι ,θα πρέπει να το κάνουν οι γυμναστές,που τι περιέργο πράγμα αν είσαι ομορφούλα και τσαχπινούλα δίπλα σου όλη την ώρα, εγω μάλλον τους πέφτω κομμάτι τριχωτός!!!!!
    -Άσε τις συζητήσεις για την μπάλλα θα ξαναπώ το ίδιο με τον προηγούμενο, πάνε καφετέρια ρε!
    -Μέχρι τύπο να διαβάζει εφημερίδα στον επικλινή έχω δει!!!! (Ήταν Κυριακή ....)
    -Επίσης μια συμβουλή προς τους νεους που θελω-να-κανω-σωμα-να-βγω-παραλια-να-χτυπησω-κανα-γκομενακι και μετα απο 20 μέρες πάνε μονο για σουβλάκια, ας πάνε κατευθείαν για σουβλάκια και ας αφήσουν τον πάγκο ελεύθερο.
    -Τέλος αυτός που πραγματικά μου έχει σπάσει τα νευρα είναι ένας αρκετά γυμνασμένος που σχολιάζει αρκετά δυνατά ωστε να τον ακούνε όλοι "κοίτα μεγάλε που πάνε όλοι και κολλάνε στον καθρέπτη για να δείχνουν τεράστιοί" συγνώμη που δεν σου ζητήσαμε και την άδεια μεγάλε.[:-censored]
    S.M.A.R.T.

  25. #445
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    08-11-09
    Location
    .
    Posts
    123

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by al75

    Τι με ενοχλεί λοιπόν:
    -Μετά απο 2,5 χρόνια έχω ξεκινησει και κάνω σοβαρά κιλά, με έκπληξη είδα χαρτί Α4 τυπωμένο και κολλημένο στους καθρέπτες ,παρακαλώ μην αφήνεται τα βαρη απο μεγάλο ύψος....εκ της διεύθυνσης.....Τι λε ρε μεγάλε ας έρθουν οι υποτίθετε γυμναστές να τα κατεβάσουν.
    -Επίσης όσο αφορά το θέμα με τα βάρη αριστερα και δεξιά δεν νομίζω οτι θα πρέπει να επιβάλλω εγω την τάξη στο γυμναστήριο πελάτης είμαι όπως και οι άλλοι ,θα πρέπει να το κάνουν οι γυμναστές,που τι περιέργο πράγμα αν είσαι ομορφούλα και τσαχπινούλα δίπλα σου όλη την ώρα, εγω μάλλον τους πέφτω κομμάτι τριχωτός!!!!!


    </blockquote id=quote>


    αυτα τα 2 πρωτα ειλικρινα δεν τα καταλαβα.
    μηπως στο πρωτο εννοεις "μην αφηνετε τα βαρη ψηλα"?



    για τα βαρη δεξια, αριστερα και τις ομορφουλες δεν καταλαβα λεξη

  26. #446
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    19-05-08
    Posts
    3,793

    Default

    Συμφωνώ με Kerouac, εννοείτε ότι πρέπει να σεβόμαστε τον χώρο που μας φιλοξενεί και να μην πετάμε τα βάρη ή προκαλούμε γενικά φθορές με την χρήση του παρεχόμενου εξοπλισμού.
    Κανείς δεν λέει να μαζεύεις τα βάρη των άλλων αλλά όποιος κάνει το Χ όργανο καλό είναι το τακτοποιεί πάλι.

    Έχω δουλέψει ως γυμναστής (λόγο σχολής) και πίστεψε με όσο και να μαζεύεις από κάτω τα βάρη υπάρχει πάντα αυτός που θα τα αφήσει χάμο όσο "χωροφύλακας" και να είσαι. Διευκολύνει τους πάντες αν τα τακτοποιούμε τελειώνοντας (εδώ μιλάω και με την ιδιότητα του πελάτη).

    Εντελώς φιλικά όλα αυτά.

    (p.s. ως υπάλληλος συμπριφερόμουν το ίδιο παντού γιατί καλύτερα να σου βγει το μάτι παρά το όνομα και στην προκειμένη μόνοι μας καταστρέφουμε τον κλάδο μας)

  27. #447
    giannis_m's Avatar
    Join Date
    01-06-08
    Location
    Σητεία, Greece.
    Posts
    2,468

    Default

    δεν ειναι κακο να τους τη λέτε, σε οσους αφηνουν τις μπαρες φορτωμενες.

    κι εγω παλια φορτωμένες τις αφηνα, απλα δεν σκεφτηκα ποτε οτι ειναι γαιδουριά να ξεφορτωνει ο αλλος τα δικα μου κιλα. Μεχρι που καποιος μου το ειπε ευγενικα, και απο τοτε τα ξεφορτονω παντα.

  28. #448
    New Bodybuilder
    Join Date
    21-02-10
    Location
    .
    Posts
    2

    Default

    Και κατι αλλο παιδες... μη κλανετε , μυριζει μπιφτεκι με αχινο ψοφιο

  29. #449
    Bodybuilding Newbie al75's Avatar
    Join Date
    07-08-09
    Location
    Greece.
    Posts
    17

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by kerouac

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by al75

    Τι με ενοχλεί λοιπόν:
    -Μετά απο 2,5 χρόνια έχω ξεκινησει και κάνω σοβαρά κιλά, με έκπληξη είδα χαρτί Α4 τυπωμένο και κολλημένο στους καθρέπτες ,παρακαλώ μην αφήνεται τα βαρη απο μεγάλο ύψος....εκ της διεύθυνσης.....Τι λε ρε μεγάλε ας έρθουν οι υποτίθετε γυμναστές να τα κατεβάσουν.
    -Επίσης όσο αφορά το θέμα με τα βάρη αριστερα και δεξιά δεν νομίζω οτι θα πρέπει να επιβάλλω εγω την τάξη στο γυμναστήριο πελάτης είμαι όπως και οι άλλοι ,θα πρέπει να το κάνουν οι γυμναστές,που τι περιέργο πράγμα αν είσαι ομορφούλα και τσαχπινούλα δίπλα σου όλη την ώρα, εγω μάλλον τους πέφτω κομμάτι τριχωτός!!!!!


    </blockquote id=quote>


    αυτα τα 2 πρωτα ειλικρινα δεν τα καταλαβα.
    μηπως στο πρωτο εννοεις "μην αφηνετε τα βαρη ψηλα"?



    για τα βαρη δεξια, αριστερα και τις ομορφουλες δεν καταλαβα λεξη
    </blockquote id=quote>

    Για τις ομορφούλες θέλω να πώ οτι οι γυμναστες δεν ασχολούντε με το να σε βοηθήσουν ή να σου πουν αν κάνεις λάθος μια άσκηση αλλά με τις όμορφες του γυμναστηρίου.Π.χ. έβλεπα ενα παιδάκι να κάνει έλξεις στην τροχαλία και για να τα παέι τα κιλά τραντάζονταν ολόκληρος.Να πώ την αλήθεια δεν του είπα τίποτα μην νιώσει οτι τον προσβάλω.Η γνώμη σας ποιά είναι, να τον διορθώσω ή θα με θεωρίσει μλκ;
    Όπως και να χει στην προπόνηση θα πρέπει να είσαι συγκεντρωμένος και όλοι να σέβονται τον ιδρώτα του άλλου.
    S.M.A.R.T.

  30. #450
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    08-11-09
    Location
    .
    Posts
    123

    Default

    μαλλον εγω δεν ειμαι ομορφουλα γιατι μ εχουν γραμμένη οι γυμναστες

    πάντως εγω εκτιμησα καποιον που μου έδειξε τη σωστη εκτέλεση μιας ασκησης, σιγουρα ομως υπαρχει κοσμος που θα σε θεωρουσε ξερολα κλπ.
    Η γνωμη μου ειναι να κανεις αυτο που σου ρθει εκεινη τη στιγμη, αναλογα με το πως σου φαινεται ο αλλος.


 
Page 15 of 44 FirstFirst ... 511121314151617181925 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •