Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 16 of 44 FirstFirst ... 612131415161718192026 ... LastLast
Results 451 to 480 of 1298
  1. #451
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by giannis_m

    δεν ειναι κακο να τους τη λέτε, σε οσους αφηνουν τις μπαρες φορτωμενες.

    κι εγω παλια φορτωμένες τις αφηνα, απλα δεν σκεφτηκα ποτε οτι ειναι γαιδουριά να ξεφορτωνει ο αλλος τα δικα μου κιλα. Μεχρι που καποιος μου το ειπε ευγενικα, και απο τοτε τα ξεφορτονω παντα.
    </blockquote id=quote>
    μερικοι δεν παλευονται. Εχω μαζεψει αλτηρες, που μολις εκαναν εκεινοι, απο τα ποδια τους και παλι δεν συγκινουνται να τα βολευουν την επομενη φορα.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  2. #452
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by al75
    Η γνώμη σας ποιά είναι, να τον διορθώσω ή θα με θεωρίσει μλκ;
    </blockquote id=quote>
    Οι περισσοτεροι παρεξηγιουνται (ακομα και αν δεν το δειχνουν) και πλεον δε λεω σε κανεναν τιποτα, ας σπασει τη μεση του..

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by al75
    Τι λε ρε μεγάλε ας έρθουν οι υποτίθετε γυμναστές να τα κατεβάσουν.
    </blockquote id=quote>
    Με αυτη τη λογικη ειναι που εγιναν οι γυμανστες απλοι επιτηρητες των οργανων και οχι ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ, να σε βοηθησουν οταν βαζεις *** κιλα στον παγκο.

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by al75
    με έκπληξη είδα χαρτί Α4 τυπωμένο και κολλημένο στους καθρέπτες ,παρακαλώ μην αφήνεται τα βαρη απο μεγάλο ύψος....εκ της διεύθυνσης.....
    </blockquote id=quote>
    εδω συμφωνω, δεν ειναι εκκλησια ή μουσειο, γυμναστηριο ειναι και τα βαρη ειναι βαρη, τα κοπαναμε, τα τραβαμε, τα λυγιζουμε, αν δεν εχουν της προκοπης ας παρουν, υπαρχουν και κατι μαρκες που λεγονται IVANKO, ELEIKO....
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  3. #453
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Με ενοχλει που ερχονται περισσοτερες γυναικες επειδη καλοκαιριαζει!
    1ο) Δε μπορεις να κανεις σοβαρη προπονηση με γυναικες μεσα
    2ον)Τι υποκρισια! Αν μπορουνε ας ερχονται ολο το χρονο! πφ.. γυναικες
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  4. #454
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    με ενοχλουν οι αρχαριοι που ερχονται και μου λενε παπαριες!! πχ σημερα εκανα αρσεις θανατου και ερχεται ενας και μου λεει θα τραυματιστεις..ρε αγορι μου του λεω αν κανεις σωστη τεχνικη δεν προκειται να τραυματιστεις,γτ ρε ζωνη φορας μου λεει?? Εγω εχω χρονο ισα ισα για να γυμναστω αυτος που μου απομενει και θα καθομαι να ασχολουμε και να εξηγω στον καθε ενα επειδη του χουν γεμισει αλλοι το μυαλο του με σκουπιδια? ε οχι!! Τον αφηνω στην τυχη του! (και το καλο ποιο ειναι πρωτα μου την λεει..μετα μου ζηταει συμβουλες και μετα να του βγαλω προγραμμα και του λεω κατσε ρε φιλε εγω θα σου βγαλω προγραμμα δικο μου ειναι το γυμναστηριο? πηγαινε στον ιδιοκτητη να σου βγαλει!
    edit μερικες φορες πρεπει να εισαι σκληρος με μερικα ατομα γτ αλλιως δεν καταλαβαινουν.

  5. #455
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    09-03-10
    Location
    Κορωπί, Greece.
    Posts
    76

    Default

    Βασικά εμένα σχεδόν τα πάντα μου τη σπάνε στο γυμναστήριο γι'αυτό κάνω και σπίτι προπόνηση.Με τσαντίζουν τα εξής: Όταν είναι πιασμένα τα μηχανήματα και πρέπει να περιμένεις (ειδικά αν κάνεις super sets),ο ιδρώτας και η γλίτσα που αφήνει ο καθένας πάνω στα μηχανήματα,η επιδεικτικότατα των άλλων,το να σου λένε βλακείες για τη τεχνική,reps και γενικά πώς να κάνεις,το γεγονός ότι δεν μπορείς να πας με ότι ρούχα θες ή να βγάλεις τη μπλούζα.Επίσης δεν παίζει η μουσική που γουστάρεις αλλά τα ντίρλια ντίρλια ή τα ποπάκια που ακούνε οι πολλοί.Τέλος είναι το πήγαινε-έλα που τρώει πάααααααρα πολύ χρόνο και το ότι δεν μπορώ να κάνω με άλλους προπόνηση γιατί θέλω "ησυχία" ας πούμε.Αυτά τα λίγα.... :P

  6. #456
    Unworthy
    Join Date
    04-02-08
    Location
    Patra, Greece.
    Posts
    458

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by PowerBuilderi
    1ο) Δε μπορεις να κανεις σοβαρη προπονηση με γυναικες μεσα
    Δεν καταλαβαίνω γιατί δε μπορείς να κάνεις προπόνηση με γυναίκες μέσα.Ίσα ίσα, εσείς έχετε πει ότι σας οφελούν από θέμα τεστοστερόνης:D:D

    2ον)Τι υποκρισια! Αν μπορουνε ας ερχονται ολο το χρονο! πφ.. γυναικες
    Σ'αυτό θα συμφωνήσω, αλλά από την άλλη μου αρέσει που επιτέλους βλέπω και καμιά γυναίκα!!
    </blockquote id=quote>

  7. #457
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by kinetha

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by PowerBuilderi
    1ο) Δε μπορεις να κανεις σοβαρη προπονηση με γυναικες μεσα
    Δεν καταλαβαίνω γιατί δε μπορείς να κάνεις προπόνηση με γυναίκες μέσα.Ίσα ίσα, εσείς έχετε πει ότι σας οφελούν από θέμα τεστοστερόνης:D:D

    2ον)Τι υποκρισια! Αν μπορουνε ας ερχονται ολο το χρονο! πφ.. γυναικες
    Σ'αυτό θα συμφωνήσω, αλλά από την άλλη μου αρέσει που επιτέλους βλέπω και καμιά γυναίκα!!
    </blockquote id=quote>

    </blockquote id=quote>
    Αν ειναι γυναικες με νοοτροπια αντρα ( που προσπαθει, οχι να παιζει) ναι, αν ειναι γυναικες με νοοτροπια cosmopolitan ΟΧΙ. Εμενα προσωπικα δε με ωφελουν ουτε απο θεμα τεστοστερονης, αλλοι λενε ναι. Για μενα ειναι καθαρα ανασταλτικος παραγοντας στην προπονηση. Ειναι οπως οταν βγαινεις με καποια κοπελα, πρεπει να προσεχεις μη βρισεις, μην ιδρωσεις, μη φωναξεις, μη ρευτεις, γενικα να προσεχεις τη συμπεριφορα σου. Εγω στην προπονηση ΔΕ θελω να προσεχω. Οπως οταν τρωω μονος σπιτι μου, δε θελω να εχω τροπους, δε θελω να προσεχω μη λερωσω και στο τελος θελω να ριξω και ενα ρεψιμο (sic!).
    Ας ειναι και μερικες γυναικες ξεχασμενες στο διαδρομο στο κατω οροφο, δε με ενοχλουν. [:-mean]
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  8. #458
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    04-08-09
    Location
    .
    Posts
    160

    Default

    καταρχας επειδη εδω επαρχια ειμαστε 100000 χρονια πισω μου τη σπαει τοσο που δν φανταζεστε που δν ανοιγει σαββατοκυριακα.
    ακομα καλοκαιρια και γενικοτερα ολο το χρονο ειναι ανοιχτο 1:30 - 22:00.ολο το πρωϊ κολοβαραω δν ξερω τι να κανω και μετα που θελω να παω για κανα μπανακι τοτε ανοιγει. και τελος ερχονται κατι μοσχαρια γιατι μονο αυτος ο χαρακτηρισμος τους εκφραζει πληρως,που εχουν τσακωθει εδω και κατι χρονια με το νερο, το αποσμητικο και την πετσετα δν τα εχουν ανακαλυψει ακομα και πανε και κανουνε παγκο ετσι.αντε εσυ μετα και ξαπλωσε ακομα και πετσετα.προσπερναμε τη βρωμα.αυτααα για αρχη!!!

  9. #459
    New Member GeorgeToumpa's Avatar
    Join Date
    30-05-10
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    64

    Default

    Quote Originally Posted by kouvidis.87 View Post
    Παιδια μια νεα αχνιστη και μυρωδατη ιστορια απο το gym..ημουν στο γυμναστηριο και επαιζα στηθος αν θυμαμαι καλα..αμεριμνος οπως παντα εκανα με περισσια συγκεντρωση το προγραμμα μου..ξαφνικα ενα συνηθισμενο σκηνικο αρχιζε να εκτυλισσεται παλι..μα ναι ηταν η γνωστη μποχα του γυμναστηριου..΄΄ο γνωστος κλανιαρης΄΄ ειπα απο μεσα μου και το βλεμμα μου στριφογυριζε για να τον βρω επιτελους τον ατιμο και να τον καταδωσω σε ολο το γυμναστηριο..αυτη τη φορα ομως η μυρωδια ειχε κατι το διαφορετικο..κατι αλλιωτικο..ηταν πιο ισχυρη,πιο ανυποφορη και πιο..σκατενια..''ααα'' σκεφτηκα, θα αδειαζουν παλι κανενα βοθρο στη γειτονια..βγηκα εξω στο μπαλκονι..η μυρωδια ομως δεν ερχοταν απο κει..εκει λοιπον που σκεφτομουν απο τι σοι βρωμιλο θα μπορουσε να εχει βγει μια τετοια τραγικη μποχα νιωθω τη μυρωδια να πλησιαζει..ολο και ερχοταν πιο κοντα μου..κι αλλο κιαλλο..τωρα πια ενιωθα τη δυσωδια διπλα μου,αφου κοντευα, αφου βαλω τα κλαματα απο σιχαμαρα, να λιποθυμησω..ξαφνικα ακουω μια αθωα παιδικη φωνη..οχι ρε γαμωτο λεω,πεθανα απο τη δυσωδια και η φωνη ειναι ο μικρος Αγιος Πετρος?΄΄βαλε κι αυτα΄΄,μου ειπε..ησυχασα καπως..ζουσα..γυρισα να δω τι ηθελε το παιδι, δεν πηγε το μυαλο μου..πως θα μπορουσα να υποψιαστω ενα αθωο αγγελακι για τετοιο εγκλημα κατα της υγιεινης?μου εδειχνε κατι δικιλες μικρες πλακιτσες,ηθελε να τις βαλω κι αυτες στη μπαρα..ηταν δεν ηταν 3-3,5 χρονων..τον κοιταξα γλυκα και ημουν ετοιμος να ικανοποιησω το δυσκολο θελημα του,ομως για στασου...η μποχα ηταν πιο δυνατη απο ποτε!!ΘΕΕ ΜΟΥ!!!!!συνομιλω με τον μικρο αρχοντα της σαπιλας..με τον δυναστη της λεκανης..το μικρο αθωο αγγελακι ειχε χεστει πανω του...παρεπιπτοντως ηταν ο μικρος γιοκας του ιδιοκτητη..μαλακια του αλλα τον ειχε αφησει ελευθερο μιας και ηταν αργα..κανεις δεν τον καταλαβε μιας και ολοι ξεραμε για τον γνωστο βρωμυλο του προηγουμενου επεισοδιου..noone but me..αμεσως παρεδωσα τη μικρη μηχανη μποχας στον ιδιοκτητη της και του συνεστησα να προσεχει που την αφηνει στο εξης για το καλο ολων μας..:D:D:D:D:D:D:D:Dto be continued...
    xaaxxaaxaxaxaxaxaxxaaxaxxaxaxaax έχω λιώσει μιλάμε..
    Φιλικά, Γιώργος

  10. #460
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    04-08-09
    Location
    .
    Posts
    160

    Default

    ρε παιδια αυτο το πραγμα που ζουμε εδω περα ειναι παγκοσμιο φαινομενο...
    υπαρχει ολο και ολο ενα γυμναστηριο (και δυστυχως δεν ανοιγει αλλο).το επομενο πιο κοντινο βρισκεται σε αποσταση 16 χιλιομετρων,που σημαινει αδυνατον να πας χωρις αμαξι.και αυτο που υπαρχει εδω υπολειτουργει.δεν ανοιγει σαββατοκυριακα, καθημερινες 13:30 - 22:00,κλειστο μια εβδομαδα χριστουγεννα,μια καλοκαιρι,μιση πασχα και το αποκορυφωμα...τωρα το καλοκαιρι απο αρχες αυγουστου μεχρι 17 σεπτεμβρη ανοιχτο μονο 13:30-15:30 και 19:00-22:00.και η συνδρομη φυσικα και παραμενει σταθερα στα 40 ευρω το μηνα για ενα γυμναστηριο μια κουτσουλια.οπως καταλαβενετε οι μισοι εχουν τσακωθει με τον ιδιοκτητη για τα ωραρια πολλοι εχουν φυγει,αλλα αυτος δν πτοειται καθως το εχει μονοπωλειο.υπαρχει αλλου αυτο το πραγμα?

  11. #461
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    14-02-10
    Location
    Greece.μυτιληνη
    Posts
    123

    Default

    φτιαξτε ενα δικο σας οσοι εχετε φυγει απαυτον....ειναι τραγικος..

  12. #462
    Bodybuilding Newbie Zoorlander's Avatar
    Join Date
    07-09-10
    Posts
    16

    Default

    Quote Originally Posted by coza nostra View Post
    φτιαξτε ενα δικο σας οσοι εχετε φυγει απαυτον....ειναι τραγικος..

  13. #463
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Αχ αυτό το τόπικ, τι ωραίο!! Θυμάμαι αυτές τις όμορφες στιγμές.. που έρχονται κατι άνθρωποι που τους γλιστράνε οι μπάρες και το μονόζυγο και αντί να πάρουν ένα ζευγάρι γάντια, φτύνουν μια καραχλεπάρα του κερατά στα χέρια τους και τα τρίβουν λες και θα πανε να πιάσουν το γκασμά και το φτυάρι στο χωράφι. Άλλαξα 2 φορές γυμναστήριο γι αυτό το λόγο. Όσο για τις γυναίκες που αναφέρθηκε παραπάνω, μια χαρά τις βρίσκω και μου αρέσει να τις βλέπω να στο γυμναστήριο και ειδικά αν είναι και όμορφες,,?? χέστα..μισή προπόνηση βγάζω!
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  14. #464
    New Member
    Join Date
    13-10-10
    Posts
    60

    Default

    Οι χοντρές γυμνάστριες.

  15. #465
    New Bodybuilder
    Join Date
    11-11-10
    Posts
    1

    Default

    me enoxloun
    -oi tupoi pou ta kseroun ola kai se diorthwnoun me to analogo ufaki
    -oi kopeles pou pane gia 'paixnidi', pou koitan zileuontas tis upoloipes
    -oi fouskwtoi
    -to na adiaforei o gumnasths kai na mhn afierwnei estw kapoia lepta gia proswpikes parathrhseis ston kathena
    -na me afhnoun na kanw lathos mia askhsh kai egw antistoixa kapoion allon
    -ta upervolika sexy rouxa stis gunaikes
    -kai ta kolan stous antres
    -otan einai ola ta organa pou theleis foul................apogohteush!!

  16. #466

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Quote Originally Posted by sofia1202 View Post
    me enoxloun
    -oi fouskwtoi
    Αμα τους γνωρισεις καλυτερα ειναι καλα παιδια lol

  17. #467
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Αμα τους γνωρισεις καλυτερα ειναι καλα παιδια lol
    Συμφωνώ! Μη σε ξεγελά το μέγεθος, λολ!

    Sofia μιας και είναι το πρώτο σου ποστ, καλωσόρισες στο φόρουμ και γράφε μόνο με ελληνικά, είναι κανόνας.

  18. #468
    Advanced Bodybuilder Pavlos18's Avatar
    Join Date
    16-06-09
    Location
    Αποκόρωνας, Χανιά Κρήτης
    Posts
    791

    Default

    Δεν έχω ενοχλήσει ως τώρα κανένα στο χώρο του γυμναστηρίου...και αυτό γιατί πάω και κάνω σοβαρές προπονήσεις και δεν ασχολούμε με κανένα...

    Ωστόσο είναι πολλά πράγματα που με ενοχλούν, τσατίζομαι πάρα πολύ όταν βλέπω τυπάκια συνήθως με πετσετες Ηealth and sports ή Μens Health και στη καλύτερη Olymp...να μπαίνουν στο gym άνετοι με βλέμμα Swartzeneger οταν πήρε το 5 Mr Olympia και να είναι τέρμα αγύμναστοι και ενώ περιμένεις να κανουν προπόνηση φτιάχνουν καθεδάκι και πιάνουν κουβέντα...πολλές φορές σε παρατήρουν με περιέργια και σου λένε μα δε το κάνεις σωστά...(και ποιος εισαι εσύ που θα μου πεις τι να κάνω) δε λέω πως δε δέχομαι συμβουλές αλλα δέχομαι απο τους ειδικούς...καμμιά φορά ψελίζουν κοιτάζοντας σε στο διπλανό τους αυτός πέρνει φάρμακα γιαυτό σηκώνει τόσα κιλά...μια φορά είχα πει σε κάποιον που άκουσα και έλεγε πως πέρνω φάρμακα...''δε φταίω εγώ που έρχεσαι 5 χρόνια για να πίνεις καφέδες και σηκώνεις παιδικά κιλά''....επίσης είναι ενοχλητικό(δεν είμαι ρατσιστής) όταν γυμνάζεται κάποιος πολύ κοντός...ύστερα πρέπει να προσαρμώζεις όλα τα μηχανήματα στο ύψος σου...αστα!

    Για τύπους που έρχοντε χωρίς πετσέτα δε το συζητώ...τρώνε πόρτα απο το προπονητή κατευθείαν ο οποίος καθαρίζει με οινόπνευμα συχνα τους πάγκους και τα μηχανήματα...γενικά είναι πολύ προσεκτικός....και το γυμν. λάμπει...

    Δε μπορώ να βλέπω παρέες...πάνω απο 2 άτομα...πραγματικά δεν έρχοντε για προπόνηση αλλα για κουβέντα!!!

    Με ενοχλεί που καμιά φορά έρχοντε στο gym κοπέλες και δε μπορεις να τους μιλήσεις να τους πεις πάμε για ένα καφέ...επειδή είσαι μέσα στον ιδρώτα και κατακόκκινος απο το προηγούμενο set...και το πιο πιθανό είναι να φας άκυρο...
    ''Pump satisfaction'' Για να πάρεις πολλά πρέπει να τα δώσεις όλα. Paulos18!

  19. #469
    Junior Bodybuilder convicted's Avatar
    Join Date
    06-11-10
    Posts
    176

    Default

    Quote Originally Posted by Pavlos18 View Post
    Δεν έχω ενοχλήσει ως τώρα κανένα στο χώρο του γυμναστηρίου...και αυτό γιατί πάω και κάνω σοβαρές προπονήσεις και δεν ασχολούμε με κανένα...

    Ωστόσο είναι πολλά πράγματα που με ενοχλούν, τσατίζομαι πάρα πολύ όταν βλέπω τυπάκια συνήθως με πετσετες Ηealth and sports ή Μens Health και στη καλύτερη Olymp...να μπαίνουν στο gym άνετοι με βλέμμα Swartzeneger οταν πήρε το 5 Mr Olympia και να είναι τέρμα αγύμναστοι και ενώ περιμένεις να κανουν προπόνηση φτιάχνουν καθεδάκι και πιάνουν κουβέντα...πολλές φορές σε παρατήρουν με περιέργια και σου λένε μα δε το κάνεις σωστά...(και ποιος εισαι εσύ που θα μου πεις τι να κάνω) δε λέω πως δε δέχομαι συμβουλές αλλα δέχομαι απο τους ειδικούς...καμμιά φορά ψελίζουν κοιτάζοντας σε στο διπλανό τους αυτός πέρνει φάρμακα γιαυτό σηκώνει τόσα κιλά...μια φορά είχα πει σε κάποιον που άκουσα και έλεγε πως πέρνω φάρμακα...''δε φταίω εγώ που έρχεσαι 5 χρόνια για να πίνεις καφέδες και σηκώνεις παιδικά κιλά''....επίσης είναι ενοχλητικό(δεν είμαι ρατσιστής) όταν γυμνάζεται κάποιος πολύ κοντός...ύστερα πρέπει να προσαρμώζεις όλα τα μηχανήματα στο ύψος σου...αστα!

    Για τύπους που έρχοντε χωρίς πετσέτα δε το συζητώ...τρώνε πόρτα απο το προπονητή κατευθείαν ο οποίος καθαρίζει με οινόπνευμα συχνα τους πάγκους και τα μηχανήματα...γενικά είναι πολύ προσεκτικός....και το γυμν. λάμπει...

    Δε μπορώ να βλέπω παρέες...πάνω απο 2 άτομα...πραγματικά δεν έρχοντε για προπόνηση αλλα για κουβέντα!!!

    Με ενοχλεί που καμιά φορά έρχοντε στο gym κοπέλες και δε μπορεις να τους μιλήσεις να τους πεις πάμε για ένα καφέ...επειδή είσαι μέσα στον ιδρώτα και κατακόκκινος απο το προηγούμενο set...και το πιο πιθανό είναι να φας άκυρο...
    κοιταξε να δεις παρεα με ενα ατομο δεν γινεται νομιζω ε
    νταξει πανω κατω συμφωνω με οσα λες αλλα απο την αλλη μην εισαι τοσο απολυτος , και εγω οταν μπαινω μεσα στο γυμναστηριο χαιρεταω τους μισουσ σχεδον αλλα παρολαυτα κανω δυνατες προπονησεις, ειναι θεμα συνδυασμων,

  20. #470
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Εκ πειρας παντως, οι δημοσιοσχετίστες που χαιρετανε τους παντες ολους, δεν κανουν και τις δυνατοτερες προπονησεις. Ειναι στανταρ οτι ¨εχουν να βγουν μετα¨...

    Shat up and train lεω εγω.

    Επισης δε διορθωνω ΠΟΤΕ κανεναν. Το γιατι φαινεται απο πανω^^
    και με το δικιο σας γιατι και μενα θα μου κακοφανει.

    Α και καποιος πρεπει να απαγορευσει την εισοδο σε αυτην με το κολλαν και το κορμακι απο μεσα που καταληγει σε στρινγκ και κανει προβολες και αλλες ασκησεις γλουτων τωρα τελευταια. Δια νομου!
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  21. #471
    Advanced Bodybuilder Pavlos18's Avatar
    Join Date
    16-06-09
    Location
    Αποκόρωνας, Χανιά Κρήτης
    Posts
    791

    Default

    Α και καποιος πρεπει να απαγορευσει την εισοδο σε αυτην με το κολλαν και το κορμακι απο μεσα που καταληγει σε στρινγκ και κανει προβολες και αλλες ασκησεις γλουτων τωρα τελευταια. Δια νομου![/QUOTE]

    Κάποια παρόμοια δεσποινής με αυτήν που αναφέρεις αμφισβητεί τις μαντικές μας ικανότητες για το τί χρώμα στρινγκ που φοραει έτσι το ανεβάζει πάνω-πάνω...για να μη καίμε θερμίδες προσπαθώντας να μαντέψουμε...καμμιά φορά αναρωτιέμαι μήπως λανσάρει στρινγκ...κάθε μέρα διαφορετικό???
    ''Pump satisfaction'' Για να πάρεις πολλά πρέπει να τα δώσεις όλα. Paulos18!

  22. #472
    Pumping Iron noz1989's Avatar
    Join Date
    10-09-08
    Location
    Pireas, Greece.
    Posts
    432

    Default

    Εμενα στο δικο μου με ενοχλει που ενω ειναι απο τα καλα και ακριβα γυμναστηρια δεν εχει ena rack να μπορουμε να κανουμε κανενα ελευθερο squat!

  23. #473
    New Member
    Join Date
    13-10-10
    Posts
    60

    Default

    Quote Originally Posted by sofia1202 View Post
    me enoxloun
    -oi tupoi pou ta kseroun ola kai se diorthwnoun me to analogo ufaki
    Ανάλογα ποιος είναι. Αν είναι φέτες ή κάποιος σε καλό επίπεδο κάτι ξέρει. ΓΙα το ύφος συμφωνώ.΄

    Quote Originally Posted by sofia1202 View Post
    me enoxloun
    -oi kopeles pou pane gia 'paixnidi', pou koitan zileuontas tis upoloipes
    Πολλές γυνάικες πάντα κάτι αρνητικό θα βρούν στην άλλη. Είναι ανταγωνιστικές και κακίες μεταξύ τους. Ακόμα και τη Σακίρα ότι έχει μεγάλο κώλο λένε. Δεν αλλάζει

    Quote Originally Posted by sofia1202 View Post
    me enoxloun
    -oi fouskwtoi
    δικαιωμά του να είναι φουσκωτός. Τώρα άν στο γυμναστήριο έχει το όργανο γι αγλουτούς δίπλα στα ελέυθερα βάρη στο πάγκο ή στο squat λογικό είναι να σε ενοχλεί όταν φωνάζει η πιέζετε. Εκεί φταίει το χώρος.

    Quote Originally Posted by sofia1202 View Post
    to na adiaforei o gumnasths kai na mhn afierwnei estw kapoia lepta gia proswpikes parathrhseis ston kathena
    Συμφωνώ. Αν δώ γυμναστή μου να κάνει κάτι τέτοιο θα πώ τον ιδιοκτήτη να πάρει καθαρίστρια και όχι γυμναστή.

    Quote Originally Posted by sofia1202 View Post
    -ta upervolika sexy rouxa stis gunaikes
    -kai ta kolan stous antres!
    Μερικοί θέλουν να επιδικντύονται. Όποιος θέλει τους θαυμάζει. Ειδικά στις γυναίκες θα ήταν "πρόβλημα" συγκέντρωσης άν φένετε το στρίνκ όταν κάνει ασκήσεις.


    Quote Originally Posted by sofia1202 View Post
    -otan einai ola ta organa pou theleis foul................apogohteush!!
    Πήγενε άλλες ώρες ή υπομονή ή κάνε άλλη άσκηση μέχρι να αδειάσει κάτι.

  24. #474

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    μενοχλει που οταν πηγαινεις ολο κ κατι θα βρεις να σου "βρωμαει" αλλα οταν δε πας σου λειπει απιστευτα...

  25. #475

    Default

    Με ενοχλεί αφάνταστα όταν βλέπω διαφόρους (σπανίως ευτυχώς) να ξεκουράζονται ανάμεσα στα σετ τους πάνω στο μηχάνημα/πάγκο ενω βλέπουν οτι υπάρχουν και άλλοι που περιμένουν, με τους οποίους θα μπορούσαν να κάνουν εκ περιτροπής. Ειδικά ένας απίστευτος τύπος έκανε πιέσεις στήθους στον οριζόντιο και ανάμεσα στα σετ έμενε ξαπλωμένος στον πάγκο βγάζοντας βαριές και αργές ανάσες. Μόνο που δεν κοιμόταν δηλαδή.

    Κατα τα άλλα δεν έχω κανένα παράπονο, σχεδόν όλοι είναι ευγενέστατοι, θα έλεγα πολύ πιο ευγενείς από τον ελληνικό μέσο όρο, αν ζητήσεις βοήθεια 99% θα σπεύσουν αμέσως, ούτε μια φορά δεν έχω μυρίσει ιδρωτίλα ή άλλη βρώμα (αντιλαμβάνεσθε) , οι περισσότεροι έχουν πάντα πετσέτα μαζί τους, τα πάντα είναι ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ (ειδικά τα αποδυτήρια) , και γενικά είναι όλα πολύ εντάξει.

    Τέλος δεν μπορώ να καταλάβω τι ζόρι τραβάτε με τις γυναίκες! Στο γυμναστήριο μου έρχονται πολλές, αρκετές είναι ιδιατέρως ευειδείς, μερικές εξ αυτών (των ευειδών) "ντύνονται" με τον κλασικό και αγαπημένο συνδυασμό λεπτοτάτου κολάν-στρινγκ(<=> απολύτως ξεκάθαρη διαγραφή της όλης περιοχής), σουλατσάρουν χαλαρά στον χώρο με τα βάρη και τα όργανα, ενίοτε σε χαζεύουν κιόλας, και εν γένει σου φτιάχνουν την διάθεση με την όλη τους παρουσία. Δηλαδή θα προτιμούσατε να πήζετε στις φλόμπες για να είστε συγκεντρωμένοι 100%? Ευχαριστώ πολύ, προτιμώ τας απερίττως "ενδεδυμένας" καλιπύγους και υπερηφανοστήθους υπάρξεις ;)
    Last edited by Μιχάλης; 28-11-10 at 20:52.

  26. #476
    Pumping Iron Giant's Avatar
    Join Date
    17-05-10
    Posts
    592

    Default

    Δεν είχα γράψει τόσο καιρό εδώ γιατί με έχετε καλύψει όλοι...και εμένα με αιδιαζουν αυτοί που βρωμανε(και είναι πολλοί),και εμένα με ενοχλούν οι γυναίκες που ΔΕΝ έχουν έρθει για προπόνηση αλλά για pr,και εμένα με ενοχλούν οι άσχετοι γυμναστές με τις κοιλιτσες που προσπαθούν να δώσουν συμβουλές σε δουλεμενα κορμιά και παρά πολλά αλλά...αυτό που έπαθα σήμερα δεν έχει προηγούμενο...μετά από δεκαημερη αποχή από τις προπονήσεις λόγο ασθενιας από εχθές ξαναξεκινησα...σήμερα λοιπόν και ενώ έχω κάνει το ζέσταμα μου στο στήθος φορτωνω λίγα κιλά παραπάνω για να δω τις δυνάμεις μου...ξεκιναω πρώτη επανάληψη,δεύτερη επανάληψη,τριτη επανάληψη,στην τεταρτη κουραστικά και τα ακουμπαω ένα δευτερόλεπτο στο στήθος μου...ήταν αρκετό!από αριστερά μου και με ταχύτητα φωτός ήρθε μια μπαρμπι και μου πήρε ένα δεκακιλο!!!απίστευτο!!!μου πήρε ενα δεκακιλο την ώρα που έπαιζα!!!τι άλλο να πω;

  27. #477
    Pumping Iron Giant's Avatar
    Join Date
    17-05-10
    Posts
    592

    Default

    Κυριακή είμαι σήμερα;εχθές το έπαθα!!!συγνώμη,ακόμα να συνελθω...

  28. #478

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default

    Quote Originally Posted by Giant View Post
    ξεκιναω πρώτη επανάληψη,δεύτερη επανάληψη,τριτη επανάληψη,στην τεταρτη κουραστικά και τα ακουμπαω ένα δευτερόλεπτο στο στήθος μου...ήταν αρκετό!από αριστερά μου και με ταχύτητα φωτός ήρθε μια μπαρμπι και μου πήρε ένα δεκακιλο!!!απίστευτο!!!μου πήρε ενα δεκακιλο την ώρα που έπαιζα!!!τι άλλο να πω;
    xaxaxaxa καλα Giant συγνωμη που γελω αλλα...ειναι για γελια ρε γμτ μου το λιγοτερο!!!
    κ εσυ τι εκανες? εισαι κ ευγενικο παιδι, που να ηταν ο power στη θεση σου που τα χωνει χυμα :P
    Last edited by Strength; 28-11-10 at 23:41.

  29. #479
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    lol Πραγματι απιστευτο. Σε βοηθησε να κανεις drop set τουλαχιστον.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  30. #480
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Χαχαχαχαχααα
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.


 
Page 16 of 44 FirstFirst ... 612131415161718192026 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •