Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 17 of 44 FirstFirst ... 713141516171819202127 ... LastLast
Results 481 to 510 of 1298
  1. #481
    Senior Bodybuilder KOSTASFIT's Avatar
    Join Date
    11-09-08
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    1,689

    Default

    Quote Originally Posted by Giant View Post
    απίστευτο!!!μου πήρε ενα δεκακιλο την ώρα που έπαιζα!!!τι άλλο να πω;
    Εμ,μου'χεις φορτωσει κι εσυ ολα τα κιλα του γυμναστηριου στη μπαρα.Οι υπολοιποι πως θα κανουνε??
    TRAIN INSANE OR REMAIN THE SAME...

  2. #482
    Advanced Bodybuilder Pavlos18's Avatar
    Join Date
    16-06-09
    Location
    Αποκόρωνας, Χανιά Κρήτης
    Posts
    791

    Default

    Quote Originally Posted by Giant View Post
    Δεν είχα γράψει τόσο καιρό εδώ γιατί με έχετε καλύψει όλοι...και εμένα με αιδιαζουν αυτοί που βρωμανε(και είναι πολλοί),και εμένα με ενοχλούν οι γυναίκες που ΔΕΝ έχουν έρθει για προπόνηση αλλά για pr,και εμένα με ενοχλούν οι άσχετοι γυμναστές με τις κοιλιτσες που προσπαθούν να δώσουν συμβουλές σε δουλεμενα κορμιά και παρά πολλά αλλά...αυτό που έπαθα σήμερα δεν έχει προηγούμενο...μετά από δεκαημερη αποχή από τις προπονήσεις λόγο ασθενιας από εχθές ξαναξεκινησα...σήμερα λοιπόν και ενώ έχω κάνει το ζέσταμα μου στο στήθος φορτωνω λίγα κιλά παραπάνω για να δω τις δυνάμεις μου...ξεκιναω πρώτη επανάληψη,δεύτερη επανάληψη,τριτη επανάληψη,στην τεταρτη κουραστικά και τα ακουμπαω ένα δευτερόλεπτο στο στήθος μου...ήταν αρκετό!από αριστερά μου και με ταχύτητα φωτός ήρθε μια μπαρμπι και μου πήρε ένα δεκακιλο!!!απίστευτο!!!μου πήρε ενα δεκακιλο την ώρα που έπαιζα!!!τι άλλο να πω;
    Φίλε, νομίζω το έχω αναφέρει σε παρόμοιο thread....αλλα θα το ξαναπώ....Έπαιζα επικληνή πάγκο με μπάρα στο σμιθ...είχα φορτώσει 50 λίβρες απο τη κάθε μεριά στο δευτερο σετ... το έβγαλα με άνεση και είπα να ανέβω κιλά...μέχρι να πάω στο σταντ με τους δίσκους να πάρω 2 δίσκους μου είχαν ξεφορτώσει το σμιθ...και με κοίταζαν σαν να μην έγινε τπτ..και υπήρχαν άπειροι δίσκοι τριγύρω που μπορούσαν να χρησιμοποιήσουν! Πάντως γέλασα όταν ξαναφορτώνανε τα κιλά...γιατι το είπα στο προπονητη και τους τα έψαλε...το δικό σου περιστατικό βέβαιο είναι απο τα λίγααα...έχω λιώσει στο γέλιο!!!
    ''Pump satisfaction'' Για να πάρεις πολλά πρέπει να τα δώσεις όλα. Paulos18!

  3. #483
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Απο οτι διαβαζω στα ποστ σας,μαλλον ειμαι ο πιο τυχερος ,μιας και στο Σιωτη που πηγαινα στη Λαμια το 90 % εκανε σοβαρη προπονηση και τα μηχανηματα και οι γυμναστες επαιρναν αριστη βαθμολογια...και απο την αλλη μερια εδω στη καλαματα συμβαινει ενα αναλογο κλιμα στα Joe weider και να μη συζητησω για τιμες ...

  4. #484
    New Member
    Join Date
    29-08-08
    Location
    πυργος,ηλεια
    Posts
    67

    Default

    Προσωπικα ειμαι πολυ δεκτικος σε οτι και να συμβει,θα βρω εγω τον τροπο να κανω αυτο που θελω χωρις πολλα αιματα.χεχε.Το ποιο ωραιο και ταυτοχρονα απιστευτα τραγελαφικο ηταν οταν μια μερα ηρθανε στο gym δυο κοπελες ντυμενες στην τριχα μαζι με ενα παληκαρι(που γνωριζα).Εκεινη τη μερα πως εκατσε και δεν μιλησαμε με τον τυπα,ουτε καν γεια.Ενω τα κοριτσοπουλα λοιπον βολταριζαν με τα ομολογουμενως καλλιγραμμα κορμια τους στο χωρο,εγω εκανα γαμπες ορθιος.Καποια στιγμη μεσα στη νιρβανα μου(επρεπε να βγει το σετ τι να κανουμε) αντιλαμβανομαι οτι καποια ματια ειναι καρφωμενα πανω μου και σε δευτερολεπτα μεσα ακουω''δε ξερω εσυ παντως εγω πιστευω πως ηρθε η ωρα να ερωτευτω"!!!Δε μιλαω ουτε καν γυριζω να τις κοιταξω.Τελειωνω την ασκηση μου και περπατωντας μπροστα τους παω προς το μερος του τυπα και χαιρετω.Αυτο ηταν!Ουτε που μου ξαναδωσαν σημασια!Αργοτερα βεβαια εμαθα πως η δεσποινις που ειπε τα παραπανω ηταν η κοπελα του τυπα.....(κοριτσι με αρχες πανω απ'ολα).

    Αυτο ετσι για να ευθυμησουμε λιγακι!!!

    Τωρα αυτο που μου τη δεινει ειναι να μην εχει το gym μεγαλους αλτηρες(45-50kg).Τα περισσοτερα απο αυτα που εχω παει εχουνε μεχρι 40.Εκτος απο το gym μου στον Πυργο Ηλειας με 56ρηδες αλτηρες!!!Για οσους γνωριζουν ''stathas body club''.θα μου πειτε πηγαινε σε αλλο που να εχει.χαιρω πολυ αν ειναι να κανω μιση ωρα βολτα στη σαλονικη για να παω gym....φεξε μου και γλιστρησα.

  5. #485
    Senior Bodybuilder KOSTASFIT's Avatar
    Join Date
    11-09-08
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    1,689

    Default

    Quote Originally Posted by newplant87 View Post
    Τωρα αυτο που μου τη δεινει ειναι να μην εχει το gym μεγαλους αλτηρες(45-50kg).Τα περισσοτερα απο αυτα που εχω παει εχουνε μεχρι 40
    Ετσι για να σε παρηγορησω,σ'αυτο που παω εχει μεχρι 27ριδες
    TRAIN INSANE OR REMAIN THE SAME...

  6. #486
    Advanced Bodybuilder Pavlos18's Avatar
    Join Date
    16-06-09
    Location
    Αποκόρωνας, Χανιά Κρήτης
    Posts
    791

    Default

    Quote Originally Posted by KOSTASFIT View Post
    Ετσι για να σε παρηγορησω,σ'αυτο που παω εχει μεχρι 27ριδες
    εε όχι και όποιος παίζει περισσότερα??? να φανταστώ πάει ο προπονητής απο πάνω και σπρώχνει??? χαχα
    ''Pump satisfaction'' Για να πάρεις πολλά πρέπει να τα δώσεις όλα. Paulos18!

  7. #487
    Pumping Iron Kostas84's Avatar
    Join Date
    15-02-11
    Location
    Ηρακλειο,Κρητης
    Posts
    277

    Default

    ΧΜ..αν και νεος σχετικα στα γυμναστηρια .χθες εγινε κατι που μου την εσπασε αφανταστα βεβαια σε δημοτικο γυμναστηριο ....
    ηταν ενα πιτσιρικακι 10-12 χρονων πανω κατω και φορτωσε στο μηχανημα με τις εμπροσθο-πισολαιμιες ελξης ολα τα κιλα και προσπαθησε να τα κανει ...οι γυμναστες διπλα του να χουν πιασει ψηλη κουβεντα ! Και τα εβαλε ...δεν ηταν ...γιατι εκανα εγω πριν !

  8. #488
    Pumping Iron Red.Out's Avatar
    Join Date
    29-05-06
    Location
    Sin City.
    Posts
    550

    Default

    Quote Originally Posted by Kostas84 View Post
    ΧΜ..αν και νεος σχετικα στα γυμναστηρια .χθες εγινε κατι που μου την εσπασε αφανταστα βεβαια σε δημοτικο γυμναστηριο ....
    ηταν ενα πιτσιρικακι 10-12 χρονων πανω κατω και φορτωσε στο μηχανημα με τις εμπροσθο-πισολαιμιες ελξης ολα τα κιλα και προσπαθησε να τα κανει ...οι γυμναστες διπλα του να χουν πιασει ψηλη κουβεντα ! Και τα εβαλε ...δεν ηταν ...γιατι εκανα εγω πριν !
    Για μονοζυγο θα πηγαινε
    Eat clean, lift hard, fuck the rest.

  9. #489
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    10-07-10
    Posts
    27

    Default

    Μου τη σπαει που ειμαι απο τους ελαχιστους που φερνω πετσετα...
    Δε με ενοχλει που οι γυμναστες ειναι αδιαφοροι σε μεγιστο βαθμο, γιατι δε θελω και πολλους μες στα ποδια μου, αλλα το θεωρω λαθος γιατι εχω δει αρχαριους να κανουν τρομερα λαθη!!
    Με ενοχλει που εκει που παω τα αποδυτηρια ειναι στον πανω οροφο, αλλα οι τουαλετες στον κατω!!!
    Αυτο που παω ειαι σχετικα σιδεραδικο, αλλα με χαλανε απειρα τα γυμναστηρια τυπου Fitness, που εχουν 200 διαφορετικα οργανα, και μολις 2 παγκους!!! (Πραγματικο παραδειγμα!)
    Δε με χαλανε καθολου οι τυποι που ερχονται για οτιδηποτε αλλο εκτος απο γυμναστικη!Νιωθεις οτι κοινωνικποιησαι, ενω ταυτοχρονα τα μηχανηματα ειναι ελαχιστη ωρα πραγματικα πιασμενα!(Κι αν καποιοι κανουν το διαλλειμα τους εκει,δεν εχω κανενα προβλημα να τους σηκωσω ευγενικα)!
    Δε με χαλανε καθολου οι αιθεριες υπαρξεις, αν κι εκει που παω ειναι ελαχιστες!Με 30'' διαλλειμα σε προγραμμα με σουπερ σετ, δεν προλαβαινω ουτε τον εαυτο μου να δω, οχι αλλο κοσμο γυρω μου!
    Τελος, αν και θα φανει λιγο παραξενο, με παραξενευει καπως, που οι σχετικα μεσοι και προχωρημενοι δεν κρατανε σημειωσεις για τις ασκησεις τους, ωστε να βλεπουν αν και τι προοδο κανουν....Καποιοι θα πουν οτι τα θυμουνται, αλλα δε με πολυπειθει...

  10. #490
    Bodybuilding Newbie mikekir82's Avatar
    Join Date
    27-03-08
    Location
    .
    Posts
    20

    Default

    Quote Originally Posted by Giant View Post
    Δεν είχα γράψει τόσο καιρό εδώ γιατί με έχετε καλύψει όλοι...και εμένα με αιδιαζουν αυτοί που βρωμανε(και είναι πολλοί),και εμένα με ενοχλούν οι γυναίκες που ΔΕΝ έχουν έρθει για προπόνηση αλλά για pr,και εμένα με ενοχλούν οι άσχετοι γυμναστές με τις κοιλιτσες που προσπαθούν να δώσουν συμβουλές σε δουλεμενα κορμιά και παρά πολλά αλλά...αυτό που έπαθα σήμερα δεν έχει προηγούμενο...μετά από δεκαημερη αποχή από τις προπονήσεις λόγο ασθενιας από εχθές ξαναξεκινησα...σήμερα λοιπόν και ενώ έχω κάνει το ζέσταμα μου στο στήθος φορτωνω λίγα κιλά παραπάνω για να δω τις δυνάμεις μου...ξεκιναω πρώτη επανάληψη,δεύτερη επανάληψη,τριτη επανάληψη,στην τεταρτη κουραστικά και τα ακουμπαω ένα δευτερόλεπτο στο στήθος μου...ήταν αρκετό!από αριστερά μου και με ταχύτητα φωτός ήρθε μια μπαρμπι και μου πήρε ένα δεκακιλο!!!απίστευτο!!!μου πήρε ενα δεκακιλο την ώρα που έπαιζα!!!τι άλλο να πω;
    Τι να πεις.. Πραγματικά απίστευτο αλλά εδώ που έχουμε φτάσει και με την τρέλα που επικρατεί σε όλα τα επίπεδα κάτι τέτοια συμβάντα θα πρέπει σιγά σιγά να μας φαίνονται φυσιολογικά.
    Ήταν και κοπέλα ούτε να την βρίσεις δεν μπορείς. Μόνο να απορείς τι σκεφτόταν.. :P
    "With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high."

  11. #491
    New Member
    Join Date
    13-10-10
    Posts
    60

    Default

    H βρωμια - εξαερισμός και οι μπούληδες γυμναστές και οι χοντρές γυμνάστριες

  12. #492
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    τους καϋμενους τους γυμναστες ολοι μαζι τους τα εχουμε βαλει.Παντως υπαρχουν κ πολλοι απο αυτους που ναι ισως εχουν κοιλιτσα κ δεν ειναι σε καλη φορμα αλλα μερικοι εχουν πραγματικα γνωσεις.Μιλαω για περιπτωσεις...βεβαια Ποσο σημαντικο ρολο ομως τελικα, παιζει σε αυτη την δουλεια το "πως φαινεσθαι" που λεμε....τρομερο αλλα ειναι όντως ετσι!

  13. #493
    Junior Bodybuilder convicted's Avatar
    Join Date
    06-11-10
    Posts
    176

    Default

    συμφωνω με bigsteve ,μην σας ξεγελα η εμφανιση των γυμναστων, δεν κρινεται εκει το ποιος ξερει , και στο δικο μου γυμναστηριο ενα φιλαρακι γυμναστης που συμβουλευομαι συνεχως το σωμα του δεν θα εντυπωσιαζε κανεναν απο εδω μεσα το αντιθετο ισως αλλα σε γνωσεις το ατομο ειναι αλλου , σε αντιθεση με κατι αλλους φαρμακωμενους που επειδη κανανε μερικα χρονια γυμναστηριο και εχουν ενα κατα τα προτυπα αρκετων πολυ καλο σωμα, το παιζουν personal trainers και ξερολες , ξερω συγκεκριμενα ατομα που κανουν ψιλοχοντροπαρανομα personal training επι πληρωμη χωρις να εχουν καμια επιστημονικη γνωση η χαρτι η οτιδηποτε αλλο επι του θεματος απλα ειναι λιγο "φουσκωτοι " και εχουν μια σχετικη εμπειρια σε γυμναστηρια

  14. #494
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Αποφασισα να πω τον πονο μου.. Με ενοχλει που εχω σκαλωσει με μια κοπέλα στο γυμναστηριο πολύ ασχημα, και είπα Δευτερα αν τη δω θα παω να της μιλήσω αλλα όλη τη βδομαδα άλλαξε ώρες προπόνησης και τελικα σημερα εμαθα ότι την Τεταρτη φευγει Αμερική. Να φταίει το φελέκι μου? Να φταίει το σπίτι μου? Να φταίει το στανιό μου? Να φταίει ο μ@λ@κ@ς ο Αμερικο Βεσπούκι που ανακάλυψε την Αμερική? Κατι από όλα αυτα φταίει πάντως και θα το μαμησω.
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  15. #495
    Advanced Bodybuilder jonic's Avatar
    Join Date
    13-03-11
    Location
    χανια
    Posts
    851

    Default

    εμενα δεν με αμποδιζει και δεν με ανοχλαει τιποτα !!!!! μονο λιγο η βαρεμαρα μου οταν μπαινω κοιλιακους :)

  16. #496
    Pumping Iron santos br's Avatar
    Join Date
    01-12-10
    Location
    Vouliagmeni-Ano-Voula
    Posts
    491

    Default

    με ενοχλει οταν παω στην αιθουσα με τα ελευθερα και ειναι λες και ριξανε χειροβομβιδα.πολλοι δεν μαζευουν τα βαρη τους.οποτε οσπου να βρεις αυτο που θες...εχεις κρυωσει.

  17. #497
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Quote Originally Posted by afthartos View Post
    Αποφασισα να πω τον πονο μου.. Με ενοχλει που εχω σκαλωσει με μια κοπέλα στο γυμναστηριο πολύ ασχημα, και είπα Δευτερα αν τη δω θα παω να της μιλήσω αλλα όλη τη βδομαδα άλλαξε ώρες προπόνησης και τελικα σημερα εμαθα ότι την Τεταρτη φευγει Αμερική. Να φταίει το φελέκι μου? Να φταίει το σπίτι μου? Να φταίει το στανιό μου? Να φταίει ο μ@λ@κ@ς ο Αμερικο Βεσπούκι που ανακάλυψε την Αμερική? Κατι από όλα αυτα φταίει πάντως και θα το μαμησω.
    Aν και ειναι Off, σε καταλαβαινω απολυτως. Εμενα βγηκε αρραβωνιασμενη.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  18. #498
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Aν και ειναι Off, σε καταλαβαινω απολυτως. Εμενα βγηκε αρραβωνιασμενη.
    Ετσι κανουν οι σωστοι φίλοι! Υπαρχει αλληλοbuilderoκατανόηση :-) Που παμε και πεφτουμε ρε φιλε.. Προτιμω να πεσω σε γκομενα που θα ειναι τραβεστι και να ξενερωσω παρα να φυγει και να εχω στο κεφαλι μου τι θα γινοταν αν εμενε τελικα.
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  19. #499
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    22-12-09
    Location
    .
    Posts
    1,155

    Default

    @afthartos
    Φιλε παραβιασες ενα σημαντικο κανονα!! Ποτε δεν ασχολουμαστε με γκομενες στο γυμναστηριο!!
    no one other else can impress me!! RON IS BIG!! I WANT RONNIES SIZE!!

  20. #500
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Εγω ντρεπομαι για αυτο. Ειναι και προσωπικη αρχη μου. Αλλα οι κανονες εχουνε και εξαιρεσεις.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  21. #501
    Advanced Bodybuilder Pavlos18's Avatar
    Join Date
    16-06-09
    Location
    Αποκόρωνας, Χανιά Κρήτης
    Posts
    791

    Default

    Quote Originally Posted by afthartos View Post
    Αποφασισα να πω τον πονο μου.. Με ενοχλει που εχω σκαλωσει με μια κοπέλα στο γυμναστηριο πολύ ασχημα, και είπα Δευτερα αν τη δω θα παω να της μιλήσω αλλα όλη τη βδομαδα άλλαξε ώρες προπόνησης και τελικα σημερα εμαθα ότι την Τεταρτη φευγει Αμερική. Να φταίει το φελέκι μου? Να φταίει το σπίτι μου? Να φταίει το στανιό μου? Να φταίει ο μ@λ@κ@ς ο Αμερικο Βεσπούκι που ανακάλυψε την Αμερική? Κατι από όλα αυτα φταίει πάντως και θα το μαμησω.
    Άσε φίλε...έκανε προπόνηση στο γυμναστήριο μια κοπέλα στην ηλικία μου...περίπου μια βδομάδα την έβλεπα συνέχεια...ήθελα να δείξω λίγο ενδιαφέρον να μιλήσουμε κτλ...της έπιασα τη κουβέντα μιλούσαμε...για διάφορα θέματα.....για να μη πολυλογώ...την άλλη μέρα ήρθε με το αγόρι της...

    Αλλά και για να διορθώσω το οφ τόπικ...Με ενοχλεί που με κοιτάζει συνέχεια μια κοπέλα..σε σημείο που με αποσυγκεντρώνει..δε μπορώ να προπονηθώ...δε ξέρω τη ψάχνει απο 'μένα....με έκανε add στο facebook...μου έπιασε τη κουβέντα...την άλλη μέρα πάω να δω στο facebook τη καπνό φουμάρει και με είχε διαγράψει...δεν της έχω ξαναλιμήσει όχι για κάποιο λόγω...αλλα γιατί αρκετό χρόνο έχανα απο τη προπόνηση μου..και δε θεωρώ το gym μέρος για τις γκομενοδουλειές μας...αυτή συνεχίζει να με κοιτάει...θα με αναγκάσει να αλλάξω ώρα προπ...η τύπισα ή έχει κατέβει απο τον Άρη ή πέρνει ληγμένα....
    ''Pump satisfaction'' Για να πάρεις πολλά πρέπει να τα δώσεις όλα. Paulos18!

  22. #502
    Senior Bodybuilder alexgi's Avatar
    Join Date
    02-06-10
    Location
    Πάτρα,Κόρινθος
    Posts
    1,888

    Default

    Quote Originally Posted by Pavlos18 View Post
    Άσε φίλε...έκανε προπόνηση στο γυμναστήριο μια κοπέλα στην ηλικία μου...περίπου μια βδομάδα την έβλεπα συνέχεια...ήθελα να δείξω λίγο ενδιαφέρον να μιλήσουμε κτλ...της έπιασα τη κουβέντα μιλούσαμε...για διάφορα θέματα.....για να μη πολυλογώ...την άλλη μέρα ήρθε με το αγόρι της...

    Αλλά και για να διορθώσω το οφ τόπικ...Με ενοχλεί που με κοιτάζει συνέχεια μια κοπέλα..σε σημείο που με αποσυγκεντρώνει..δε μπορώ να προπονηθώ...δε ξέρω τη ψάχνει απο 'μένα....με έκανε add στο facebook...μου έπιασε τη κουβέντα...την άλλη μέρα πάω να δω στο facebook τη καπνό φουμάρει και με είχε διαγράψει...δεν της έχω ξαναλιμήσει όχι για κάποιο λόγω...αλλα γιατί αρκετό χρόνο έχανα απο τη προπόνηση μου..και δε θεωρώ το gym μέρος για τις γκομενοδουλειές μας...αυτή συνεχίζει να με κοιτάει...θα με αναγκάσει να αλλάξω ώρα προπ...η τύπισα ή έχει κατέβει απο τον Άρη ή πέρνει ληγμένα....
    ελα πες την αληθεια ειναι λιγο ασχημουλα....για αυτο και σκεφτεσαι να αλλαξεις ωρα προπ??????????????
    Know your limits, never accept them.

  23. #503
    Advanced Bodybuilder Pavlos18's Avatar
    Join Date
    16-06-09
    Location
    Αποκόρωνας, Χανιά Κρήτης
    Posts
    791

    Default

    Εντάξη δεν έχει και τις Αναλογίες της Ελένης Πετρουλάκη...αλλά μια χαρά είναι...απο αύριο όμως αλλάζω ώρες...διότι δε μπορώ να συγκεντρωθώ ρε φίλε...έχω χάσει το ρυθμό μου...με εχει ματιάσει...
    ''Pump satisfaction'' Για να πάρεις πολλά πρέπει να τα δώσεις όλα. Paulos18!

  24. #504
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    Με ενοχλει παρα πολυ που στο γυμναστηριο ερχονται γυναικες τοσο ομορφες και με τετοια κολαν και τετοια κορμια απο μεσα.Θα θελα ενα γυμναστηριο σαν της εποχης του Αρνοντ να κανουμε μεσα προπο ολη η παλιοπαρεα...να φωναζουμε(λιγο) να παροτρυνουμε κτλ.Να μην εχει μεσα γυναικες (ομορφες)
    Τωρα ερχεται διπλα μου η...θεα που μοσχοβολαει και περιμενει να μπει εναλλαξ..Εεε πως να γκαριξω,να κανω γκριματσα κτλ και να μην θελεις το σκεφτεσαι.Εγω βεβαια προσπαθω να μην το σκεφτομαι καθολου και σε μεγαλο βαθμο τα καταφερνω,αλλα οσο να ναι με αποσυντονιζει.
    Επισης δε μπορω σε καθε διαλλειμα να κοιταω απεναντι στο στεπ το κολαν με το κο###κι απο μεσα τουρλοτο τουρλοτο να πηγαινει πανω κατω γιατι κανω κακους συνειρμους.Δεν μπορω να συγκεντρωθω με τιποτα.ΒΟΗΗΗΗΗΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor

  25. #505
    Advanced Bodybuilder Pavlos18's Avatar
    Join Date
    16-06-09
    Location
    Αποκόρωνας, Χανιά Κρήτης
    Posts
    791

    Default

    Aυτό είναι αναποφευκτο....δε λέω πως δε μ'αρέσει να υπάρχουν γυναίκες στο γυμναστήριο...αλλα όχι την ώρα που κάνω προπόνηση...όταν πάω πχ βόλτα για να πιω καφέ με τον ιδιοκτήτη δε με πειράζει...ααα ρε ένα σιδεράδικο...με τσιμεντένιο πάτωμα(να πετάμε τους αλτήρες ελεύθερα) και μια απαγορευτική πινακίδα για γυναίκες....αυτό όνειρεύομαι και εγώ...
    ''Pump satisfaction'' Για να πάρεις πολλά πρέπει να τα δώσεις όλα. Paulos18!

  26. #506
    Senior Bodybuilder l3onid4s's Avatar
    Join Date
    29-09-10
    Location
    Πάτρα
    Posts
    1,548

    Default

    Quote Originally Posted by kouvidis.87 View Post
    Με ενοχλει παρα πολυ που στο γυμναστηριο ερχονται γυναικες τοσο ομορφες και με τετοια κολαν και τετοια κορμια απο μεσα.Θα θελα ενα γυμναστηριο σαν της εποχης του Αρνοντ να κανουμε μεσα προπο ολη η παλιοπαρεα...να φωναζουμε(λιγο) να παροτρυνουμε κτλ.Να μην εχει μεσα γυναικες (ομορφες)
    Τωρα ερχεται διπλα μου η...θεα που μοσχοβολαει και περιμενει να μπει εναλλαξ..Εεε πως να γκαριξω,να κανω γκριματσα κτλ και να μην θελεις το σκεφτεσαι.Εγω βεβαια προσπαθω να μην το σκεφτομαι καθολου και σε μεγαλο βαθμο τα καταφερνω,αλλα οσο να ναι με αποσυντονιζει.
    Επισης δε μπορω σε καθε διαλλειμα να κοιταω απεναντι στο στεπ το κολαν με το κο###κι απο μεσα τουρλοτο τουρλοτο να πηγαινει πανω κατω γιατι κανω κακους συνειρμους.Δεν μπορω να συγκεντρωθω με τιποτα.ΒΟΗΗΗΗΗΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!
    Χαχαχαχαχα,το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι να παρουμε μια μπαντανα να την βαζουμε στα ματιας μας αναμεσα στα σετ.
    Ευτυχως εκει που ειναι τα στεπ κτλ καλουδια,απο πισω ειναι μονο τοιχος!

    On topic:
    Το πραγμα που μου ανεβαζει το αιμα στο κεφαλι ειναι η μυρωδια πορδης μεσα στο γυμναστηριο ωρες-ωρες,στον πανω οροφο που ειναι τα περισσοτερα ελευθερα,ειναι μικρος ο χωρος,μια φορα ημασταν 3 ατομα,εγω εκανα διαλλειμα,ο αλλος καμψεις δικεφαλων και ο αλλος κωπηλατικη με μπαρα σκυφτος,οποτε με το που τελειωνει την κωπηλατικη το παιδι,φευγει λιγο πιο μακρια,σηκωνομαι εγω και μου ερχεται μια μυρωδια απο αλλη διασταση,τσαντιζομαι και λεω 'ε,ρε πο*στη μου που πεσαμε...' , το παιδι που εκανε καμψεις το καταλαβαινει και κρυφογελαει,ο δε αλλος,κατεβηκε κατω..
    Επισης αλλο ενα πραγμα που μου την σπαει τρελα τωρα τελευταια ειναι οι χαζογκομενες που εχουν μαζευτει τωρα στο γυμναστηριο(εν οψη καλοκαιριου) και καθονται με τις ωρες στα μηχανηματα αεροβιας μιλωντας στο κινητο και λεγοντας κουτσομπολια!!!Αααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!
    Και κατι τελευταιο,τα παιδια που ζητανε για βοηθεια και δεν ξερουν τα ποσα κιλα αντεχουν 'να παιξουν'.Τελευταια φορα παιδι φορτωνει παγκο με 80 κιλα και μου φωναζει για βοηθεια,παω προθυμος και του λεω 'για ποσες επαναληψεις πας περιπου?' '10-11' παιρνω ωσ απαντηση,μια χαρα ολα ως εδω,ξεκιναει,κανει 1,2,3,αρχιζε να ζοριζεται αρκετα,παω να βοηθησω και μου λεει επικριτικα 'ΜΠΟΡΩ!',τον αφηνω,στην 4η κολλαει και φωναζει'ΠΑΡΤΑ,ΠΑΡΤΑ,ΠΑΡΤΑ ΟΛΑ'!Κατσε ρε φιλε,μου λες πως πας για 10-11,δεν με αφηνεις να βοηθησω και αφου εχεις 'σπασει' τελειως θες εγω να σηκωσω μονος μου 80κιλα+20 η μπαρα,100 κιλα συνολο απο το στηθος σου,να τα βαλω στο stand ξαφνικα?Τι λες ρε παιδι μου..
    Να μου το ελεγες απο την αρχη οτι πας για 4 επαναληψεις για να ξερω που περιπου θα μπω και ισως να φωναξουμε τον γυμναστη για σιγουρια!Και εφ'οσον σε ειδα πως δεν αντεχες και πηγα να μπω θα μου πεις και 'μπορω' με υφακι?

  27. #507
    Senior Bodybuilder alexgi's Avatar
    Join Date
    02-06-10
    Location
    Πάτρα,Κόρινθος
    Posts
    1,888

    Default

    Quote Originally Posted by kouvidis.87 View Post
    Με ενοχλει παρα πολυ που στο γυμναστηριο ερχονται γυναικες τοσο ομορφες και με τετοια κολαν και τετοια κορμια απο μεσα.Θα θελα ενα γυμναστηριο σαν της εποχης του Αρνοντ να κανουμε μεσα προπο ολη η παλιοπαρεα...να φωναζουμε(λιγο) να παροτρυνουμε κτλ.Να μην εχει μεσα γυναικες (ομορφες)
    Τωρα ερχεται διπλα μου η...θεα που μοσχοβολαει και περιμενει να μπει εναλλαξ..Εεε πως να γκαριξω,να κανω γκριματσα κτλ και να μην θελεις το σκεφτεσαι.Εγω βεβαια προσπαθω να μην το σκεφτομαι καθολου και σε μεγαλο βαθμο τα καταφερνω,αλλα οσο να ναι με αποσυντονιζει.
    Επισης δε μπορω σε καθε διαλλειμα να κοιταω απεναντι στο στεπ το κολαν με το κο###κι απο μεσα τουρλοτο τουρλοτο να πηγαινει πανω κατω γιατι κανω κακους συνειρμους.Δεν μπορω να συγκεντρωθω με τιποτα.ΒΟΗΗΗΗΗΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!
    ποσο σε καταλαβαινω.....απο την μια μ αρεσει π βλεπω τετοιες υπαρξεις...αλλα απο την αλλη...πραγματικα σε αποσυντονιζει...θυμαμαι μια φορα εκανα πεκ ντεκ...απεναντι μ ακριβως εκανε μια.....εκανε κατι περιεργες ασκησεις σε ενα μηχανημα....με το κο....ακι να κοιταει εμενα....φορουσε μια ασπρη κολλητη φορμα....και απο μεσα ενα μαυρο....στρ..κι...να διαγραφεται....εε εκει εμεινα ειχα μεινει λ@λ@κ@ς...μολις επανηλθα...εφυγα και αλλαξα ασκηση....δεν μπορουσα να κανω
    Know your limits, never accept them.

  28. #508
    Senior Bodybuilder KOSTASFIT's Avatar
    Join Date
    11-09-08
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    1,689

    Default

    Με χαλαει οταν γινεται ο κακος χαμος στο γυμναστηριο να θελει καποιος τα μισα οργανα για παρτη του για να κανει κυκλικο.Αμα θες ντε και καλα καλα κυκλικο να ερχεσαι ωρες που ειναι πιο χαλαρα,οχι να βγαζεις εκτος προγραμματος 5 ατομα.

    Επισης με χαλαει οταν κατεβαινω στ'αποδυτηριαλαχανιασμενος και κρουβομαι απ'τις κωλοκολωνιες.Ουτε στα Hondos center τετοιο πραμα.
    TRAIN INSANE OR REMAIN THE SAME...

  29. #509
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Quote Originally Posted by maxmuscle View Post
    @afthartos
    Φιλε παραβιασες ενα σημαντικο κανονα!! Ποτε δεν ασχολουμαστε με γκομενες στο γυμναστηριο!!
    Δε γινεται αυτο σε μενα να ισχυσει :D
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  30. #510
    Pumping Iron santos br's Avatar
    Join Date
    01-12-10
    Location
    Vouliagmeni-Ano-Voula
    Posts
    491

    Default

    αντε τα κολαν παει στο καλο...αντε οι κολονιες δεν βαριεσε...αντε και ολα τα αλλα που αναφερατε...αλλα φατσα καρτα τα μ#%&@χειλα στα 2 μετρα ετσι εν ψυχρω..χυμα εξω παει πολυ ρε παιδια.και να σε κοιταει κιολας...εκει τα μαζευεις και φευγεις...


 
Page 17 of 44 FirstFirst ... 713141516171819202127 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •