Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 44 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 91 to 120 of 1298
  1. #91
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    18-04-05
    Posts
    1,769

    Default

    ουζε ελπιζω να αντιλαμβανεσαι ποσο ασσυμετρα εχω επιτεθει και απειλήσει σε πολλαπλα μετωπα!
    -||-Work like u don't need the money,love like u've never been hurt,
    dance like nobody is watching and f-*-*-k like u are being filmed!! -||-

  2. #92
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    16-04-05
    Location
    .
    Posts
    3,509

    Default

    Κάποιος να ειδοποιήσει τη νέα ότι ματαίως προσπαθεί να διεξάγει σοβαρή συζήτηση με τον Ψηλό. Το ποταπό του μυαλό καταστρώνει άλλα σχέδια και αισθάνομαι υποχρεωμένος να προστατέψω τα νέα μέλη!

  3. #93
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    16-04-05
    Location
    .
    Posts
    3,509

    Default

    Κάποιος να ειδοποιήσει τη νέα ότι ματαίως προσπαθεί να διεξάγει σοβαρή συζήτηση με τον Ψηλό. Το ποταπό του μυαλό καταστρώνει άλλα σχέδια και αισθάνομαι υποχρεωμένος να προστατέψω τα νέα μέλη!

  4. #94
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    12-08-07
    Location
    Greece.
    Posts
    186

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ouzo

    Κάποιος να ειδοποιήσει τη νέα ότι ματαίως προσπαθεί να διεξάγει σοβαρή συζήτηση με τον Ψηλό. Το ποταπό του μυαλό καταστρώνει άλλα σχέδια και αισθάνομαι υποχρεωμένος να προστατέψω τα νέα μέλη!
    </blockquote id=quote>

    όταν λες νέα ποια εννοείς;μήπως εμένα;:D:D

    τις ασσύμετρες απειλές δεν τις φοβάμαι..:D:D:D

  5. #95

    Join Date
    13-12-04
    Location
    .
    Posts
    637

    Default

    Με ενοχλησε απίστευτα εχθές που από τα 15-20 άτομα που ήταν μέσα δεν χρησιμοποιούσε κανείς πετσέτα..

  6. #96
    Banned
    Join Date
    21-12-04
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    206

    Default

    με ενοχλει π πηγα σημερα και ημουν μονος..:)
    μερικες φορες το γουσταρω γιατι κοιτιεμαι πολυ στους καθρεπτες κτλ κτλ.
    αλλα προτιμω να χει και 3-4 ατομα..δεν ξερω ακριβως..ψυχολογικο

  7. #97
    New Member
    Join Date
    06-06-07
    Location
    Greece.
    Posts
    72

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Nowitzki

    με ενοχλει π πηγα σημερα και ημουν μονος..:)
    μερικες φορες το γουσταρω γιατι κοιτιεμαι πολυ στους καθρεπτες κτλ κτλ.
    αλλα προτιμω να χει και 3-4 ατομα..δεν ξερω ακριβως..ψυχολογικο
    </blockquote id=quote>

    Σε πιανει λιγο βαρεμαρα οταν δεν εχει κοσμο εστω και λιγο θυμαμε κατι περιοδους που εχουν παει οι περισσοτεροι διακοπες και χτυπιεσε μονος εκει
    [:-thumbu]

  8. #98
    Senior Bodybuilder sersemis's Avatar
    Join Date
    02-04-07
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    1,470

    Default

    Με ενοχλει οτι το γυμναστηριο μου το σαββατο ανοιγει 2 μεσημερι(!!!) και κλεινει 8(!!!),γιαυτο και εγω κανονισα και εχω δικα μου κλειδια και το ανοιγω οποτε θελω(σαββατο πρωι,αργιες κτλ).χεχεχε!
    BIGSTEVE'S TEAM!!!

  9. #99
    Banned
    Join Date
    21-12-04
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    206

    Default

    και εγω αν τα ειχα με την γυμναστρια αυτο θα εκανa :)xexe just kidding sersemis

  10. #100
    Senior Bodybuilder sersemis's Avatar
    Join Date
    02-04-07
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    1,470

    Default

    Η γυμναστρια ειναι στο ηρακλειο που σπουδαζα,τωρα εχω φυγει.Αλλα μιας που το ανεφερες μου εχει δωσει και αυτη κλειδι για οποτε παω βολτα στο ηρακλειο και θελω να κανω προπονηση να το ανοιγω.
    Ζηλευεις?χεχε
    BIGSTEVE'S TEAM!!!

  11. #101
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    29-08-08
    Location
    Κοζάνη, Greece.
    Posts
    13

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Mastoras

    H βρωμιά και η απλυσιά ορισμένων τύπων που για να κάνεις ένα set δίπλα τους πρέπει να κρατάς τη μύτη σου.
    </blockquote id=quote>
    Στη διπλανή μου, μύριζε έντονα η κολόνια της. Την ρούφηξα όλη αν πήγαινα σε πιό μακρινό διάδρομο μπορεί και να παρεξιγιόταν.

  12. #102
    New Member
    Join Date
    06-04-08
    Location
    Greece.
    Posts
    94

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Mastoras

    H βρωμιά και η απλυσιά ορισμένων τύπων που για να κάνεις ένα set δίπλα τους πρέπει να κρατάς τη μύτη σου.
    </blockquote id=quote>

    ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ?

  13. #103
    New Member
    Join Date
    06-04-08
    Location
    Greece.
    Posts
    94

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Mastoras

    H βρωμιά και η απλυσιά ορισμένων τύπων που για να κάνεις ένα set δίπλα τους πρέπει να κρατάς τη μύτη σου.
    </blockquote id=quote>

    ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ?

  14. #104
    Senior Bodybuilder JasonBlack's Avatar
    Join Date
    28-04-07
    Location
    Piraeus, Athens, Greece.
    Posts
    1,286

    Default

    Το γεγονός ότι πρέπει να βγάλω τα βάρη από την μια άσκηση στην άλλη (όχι ότι το κάνω αλλά λέμε τώρα),
    το ότι δεν μπορώ να φωνάξω σε ένα σετ και δεν ακούω και την κατάλληλη μουσική για προπόνηση, το γεγονός ότι αν κοιταχτώ στον καθρέφτη ο κάθε κομπλεξικός κοκαλιάρης θα με περάσει για ψώνιο...

  15. #105
    Senior Bodybuilder JasonBlack's Avatar
    Join Date
    28-04-07
    Location
    Piraeus, Athens, Greece.
    Posts
    1,286

    Default

    Το γεγονός ότι πρέπει να βγάλω τα βάρη από την μια άσκηση στην άλλη (όχι ότι το κάνω αλλά λέμε τώρα),
    το ότι δεν μπορώ να φωνάξω σε ένα σετ και δεν ακούω και την κατάλληλη μουσική για προπόνηση, το γεγονός ότι αν κοιταχτώ στον καθρέφτη ο κάθε κομπλεξικός κοκαλιάρης θα με περάσει για ψώνιο...

  16. #106
    Pumping Iron mlrs's Avatar
    Join Date
    24-01-08
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    284

    Default

    Κάτι παπούδες-superman[:-batman]που ισχυρίζονται οτι κάνουν έλξεις με 1 δάχτυλο στο μονόζυγο[:-drunk] και σκίζονται να σου κάνουν υποδείξεις του τύπου (μην κάνεις τόσα πολλά κιλά θα πάθεις τπτ ή άνοιξε κι άλλο τα πόδια σου πέρα απ' το ανοιγμα των ώμων[:-boggled] γτ έτσι έχεις καλύτερη ισορροπία κτλ).
    Ουφ, τα είπα κ ξαλάφρωσα.
    Never back down!

  17. #107
    billys15's Avatar
    Join Date
    19-08-06
    Posts
    1,087

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by JasonBlack

    Το γεγονός ότι πρέπει να βγάλω τα βάρη από την μια άσκηση στην άλλη (όχι ότι το κάνω αλλά λέμε τώρα),
    το ότι δεν μπορώ να φωνάξω σε ένα σετ και δεν ακούω και την κατάλληλη μουσική για προπόνηση, το γεγονός ότι αν κοιταχτώ στον καθρέφτη ο κάθε κομπλεξικός κοκαλιάρης θα με περάσει για ψώνιο...

    </blockquote id=quote>

    Σου εχω τις λυσεις.
    1) Φωναζε σε καθε σετ χωρις να σε νιαζει τι λενε οι αλλοι,οι οποιοι μεσα σε 17 χρονια εχουν βαλει 2 καθαρα κιλα.

    2) Παρε μαζι σου hands-free και ασε το κινητο να κοπαναει...[:-shades]

    3) Οσο για τον καθρεφτη,αν σε κοιταξει κανεις,κοιτα τον κι εσυ με στυλ να "καρφωθεις" και να περιμενεις να γυρισει πρωτος το βλεμμα:D:D

  18. #108
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    17-01-09
    Location
    Greece.
    Posts
    91

    Default

    Μου τι δίνουν τα εξής:

    1)Ο λακαμάς ο γυμναστής ,που από ότι έχω καταλάβει είναι μάλλον επιδημία, που την πέφτει όλη την ώρα στα γκομενάκια και όταν τον θέλω για σποτάρισμα κάνει το μαλάκα ή έρχεται με το στυλ "τι θες πάλι". Δουλεία σου ειναι βρε ΠΑΠΑΡΑ ελα βοήθα, θα σε παρακαλάω κιόλας??

    2)Τα χαζοβιόλικα που πάνε στα μηχανήματα, παγκους κλπ. και μαμακίζονται χωρίς να κάνουν δουλεία και εγώ πρέπει να τα περιμένω να τελειώσουν για να μπω.

    3)Αυτός ο τυπας που παίρνει τα αλτηράκια και κάθεται μπροστά από όλα τα υπόλοιπα και οταν πας να πάρεις έχει το στυλ "μη με ενοχλείτε όταν κάνω προπόνηση".

    4)Αυτοί που όταν σκίζεσαι έρχονται πάνω από το κεφάλι σου και πιάνουν κουβέντα ή σου λένε ένα σωρό μαλακίες.

    5)Αυτοί οι σκιτζίδες,που δεν έχουν ιδρώσει ποτέ, και όταν φορτώνεις και κάνεις 3-4 επαναλήψεις με το ζόρι σου λένε με ειρώνεια "Πολλά βαζεις ρε μεγάλε..(αφού δεν τα έχεις)". Ναι ρε γελοίε πολλά είναι!!! Δε με είδες που μαμήθηκα να βγάλω το σετ και ειμαι κατακόκκινος???? Τι θες εσύ και ασχολείσαι??[:-timebm][:-timebm]

    6)Που βλέπω παιδάκια να κάνουν κακό στον εαυτό τους επείδη ο γυμναστής είναι πολύ απασχολημένος να βλέπει τηλεόραση και να μιλάει με γκόμενες

    Πάω να ηρεμήσω.. Τα υπόλοιπα μετά

  19. #109
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    δωσε φιλε δωωωωωσε....!!!!!!!

  20. #110
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    τι μας ενοχλει στα γυμναστηρια;;;;;;:D:D
    τι λετε γι αυτο;

    http://www.youtube.com/watch?v=LazXj9YrH1M

  21. #111
    Senior Bodybuilder KOSTASFIT's Avatar
    Join Date
    11-09-08
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    1,689

    Default

    ΟΙ ΠΟΛΥΞΕΡΟΙ...!!!
    TRAIN INSANE OR REMAIN THE SAME...

  22. #112

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by bigsteve

    δωσε φιλε δωωωωωσε....!!!!!!!
    </blockquote id=quote>

    :D:D:D:D

    Αυτο που με ενοχλει ειναι να μου την πεφτουν οι γυναικες ολες μαζι!!Δεν μπορουν κανουν λιγο ''κρατει''????χαχαχαχα:D:D:DΠλακα εννοειται!
    Βασικα τιποτα δεν με ενοχλει στο γυμναστηριο!!Ολα ειναι θετικοτατα!

  23. #113
    Senior Bodybuilder VR2's Avatar
    Join Date
    24-06-07
    Location
    Αθηνα, Πετραλωνα, Greece.
    Posts
    2,754

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by _Akaloupotos_

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by bigsteve

    δωσε φιλε δωωωωωσε....!!!!!!!
    </blockquote id=quote>

    :D:D:D:D

    Αυτο που με ενοχλει ειναι να μου την πεφτουν οι γυναικες ολες μαζι!!Δεν μπορουν κανουν λιγο ''κρατει''????χαχαχαχα:D:D:DΠλακα εννοειται!
    Βασικα τιποτα δεν με ενοχλει στο γυμναστηριο!!Ολα ειναι θετικοτατα!
    </blockquote id=quote>Ελα ρε που ειναι αυτο το τελειο γυμναστηριο να ερθω και εγω:D:D

  24. #114

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by VR2

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by _Akaloupotos_

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by bigsteve

    δωσε φιλε δωωωωωσε....!!!!!!!
    </blockquote id=quote>

    :D:D:D:D

    Αυτο που με ενοχλει ειναι να μου την πεφτουν οι γυναικες ολες μαζι!!Δεν μπορουν κανουν λιγο ''κρατει''????χαχαχαχα:D:D:DΠλακα εννοειται!
    Βασικα τιποτα δεν με ενοχλει στο γυμναστηριο!!Ολα ειναι θετικοτατα!
    </blockquote id=quote>Ελα ρε που ειναι αυτο το τελειο γυμναστηριο να ερθω και εγω:D:D
    </blockquote id=quote>


    :D:DΒραχνεικα Πατρων κοντα στην παραλια!:Dειναι τελειο γιατι οταν παω...δεν ειναι κανενας γιατι ειναι κλειστο κ το ανοιγω με τα δικα μου κλειδια!:D:D:D:DΑντε ελατε για καμια προπονηση!

  25. #115
    Advanced Bodybuilder Antoin's Avatar
    Join Date
    28-08-08
    Location
    B612
    Posts
    921

    Default

    Γυμναστηριο καλο.. μονο ΚΕΝΟ... [:-bouncy][:-bouncy]
    Χωρις "γυμναστες"
    Χωρις πολυξερους
    Χωρις μπιχλες
    Χωρις λουόμενους...(Ξαπλωμενοι χωρις λογο στους παγκους)
    -Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.
    -Ειναι πολύ απλο:Δε βλέπει κανεις πολύ καλά παρά μοναχα με τη καρδιά.Ο,τι ειναι σημαντικο δε το βλεπουν τα ματια...
    -Είναι ο χρόνος που έχεις χάσει για το τριανταφυλλό σου που το κανει τοσο σημαντικο.
    -Οι άνθρωποι εχουν ξεχασει αυτήν την αλήθεια, εσυ ομως δε πρέπει να την ξεχασεις.Απο δω και μπρος θα είσαι πάντα υπέυθηνος για πάντα για εκείνο που έχεις εξημερώσει.Είσαι υπευθηνος για το τριαντάφυλλο σου!!!!

  26. #116
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    07-07-08
    Location
    mytilini, building, Greece.
    Posts
    1,144

    Default

    με μια φραση με νευριαζουν ολοι αυτοι που ερχονται στο γυμναστηριο χωρις να εχουν πιασει το νοημα τι παει να πει γυμναζομαι.....και με αυτο παιρνει η μπαλα ολους αυτους που αν εκανα face control θα τους εδιωχνα απο το παραθυρο............δηλαδη:
    -ολους αυτους τους μαθουσαλιξ που νομιζουν οτι εχουν καταπιει το μαγικο ζωμο παρα τα πατημενα εδω και πολυ καιρο _αντα και το μονο που ξερουν να κανουν ειναι να σου κανουν υποδειξεις για τον τροπο εκτελεσης της καθε ασκησης...."μα ρε μπαρμπα βλεπεις να σου ζητησα τη γνωμη;αντε καμε δουλεια σου"...
    -τους κολιτσιδες που επειδη σε βλεπουν να εχεις αγαπη για τη γυμναστικη και καποιο καλυτερο αποτελεσμα σου κολλανε σα βδελλες και σε πρηζουν με τις χαζοερωτησεις τους συνεχεια,και μαλιστα σε ακαταλληλες ωρες οπως κατα την εκτελεση της ασκησης....."ρε φιλαρακι να σε βοηθησω και να σου πω τη γνωμη μου αλλα οχι τωρα,κατσε να τελειωσω την προπονηση μου και σου λεω μετα"
    -τα παιδακια που ξεκινανε να γυμναζονται και αντι να βρισκεται απο πανω τους ενας γυμναστης συνεχεια για να μαθουν να τις εκτελουν σωστα και να μην κινδυνευσουν,μιας και βρισκονται στην αναπτυξη,κανουν μονα τους οπως νομιζουν και αναγκαζεσαι να τα βοηθησεις καμια φορα γιατι τα λυπσαι να παθουν καμια ζημια
    -τους αρχαριους που καθονται με τις ωρες στα μηχανηματα και μονο το ποτηρι με το φραπε που δεν εβγαλαν να ανακατεψουν...
    -τους κομπλεξικους που νομιζουν οτι επειδη εβαλες κιλα πρεπει να σε ανταγωνιστουν και αρχιζουν να χωνουν κιλα διχως λογο....χωρια οτι μετα ερχονται και σφιγγονται κοντα στον καθρεφτη,λες και αλλη δουλεια δεν ειχα να ασχολουμαι με τον καθε καραγκιοζακο....
    -τους γυμναστες που δεν ξερουν την τυφλα τους.....αμα δεν ξερει καποια βασικα πραγματα τι καθεται εκει περα.....και οταν του πεις οτι ειναι λαθος ειναι καθετα σιγουρος οτι εσυ εχεις λαθος,μονο και μονο για να φανει αυτος ως παντογνωστης....
    -αυτους που ερχονται σε ωρες αιχμης για να κανουν το αεροβιο τους και καταληγουν να εχουν κανει μιση ωρα διαδρομο,μιση ωρα ποδηλατο και εικοσι λεπτα ελλειπτικο....δηλαδη εμεις ποτε θα κανουμε αεροβιο ρε γαμωτο......
    -τους παγκους που δεν τους καθαριζουν πραγματικα αλλα μονο τους ξεσκονιζουν και βλεπεις τις σταμπες με τον ιδρωτα και τη βρωμα οσων εχουν γυμναστει τον τελευταιο μηνα
    -τις βρωμικες ντουζιερες που σε αναγκαζουν να βγεις απλυτος και ιδρωμενος εξω

    ουφ τα ειπα και ξαλαφρωσα..............

    [:-bulb]να πω παντως ενα γιο στις καλλιγραμες υπαρξεις με τα κολαν που ερχονται στα γυμναστηρια ομορφαινουν το μερος και μας ανεβαζουν την ψυχολογια και την ορεξη για προπονηση....να και κατι θετικο που μενει στο τελος....:D
    ()

  27. #117
    Pumping Iron
    Join Date
    28-02-08
    Location
    Greece.
    Posts
    441

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Antoin

    Γυμναστηριο καλο.. μονο ΚΕΝΟ... [:-bouncy][:-bouncy]
    </blockquote id=quote>

    [:-thumbu] αυτό!

    ΣΥΝ το απαράδεκτο και θλιβερό γεγονός να έρχονται κάτι ξεκ.. κοπέλες στο γυμναστήριο [u]χωρίς σουτιέν</u>.. όπως χθες βράδι που ΚΑΙ αυτή στα δεξιά μου ΚΑΙ αυτή στα αριστερά μου στο διάδρομο... περιττό να πω πως έκαψα επιπλέον 200 θερμίδες από τον ιδρώτα που έριξα προσπαθώντας να μην κοιτάζω και φύγω από το διάδρομο [:-ouch] τσκ τσκ

  28. #118
    Pumping Iron
    Join Date
    28-02-08
    Location
    Greece.
    Posts
    441

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Antoin

    Γυμναστηριο καλο.. μονο ΚΕΝΟ... [:-bouncy][:-bouncy]
    </blockquote id=quote>

    [:-thumbu] αυτό!

    ΣΥΝ το απαράδεκτο και θλιβερό γεγονός να έρχονται κάτι ξεκ.. κοπέλες στο γυμναστήριο [u]χωρίς σουτιέν</u>.. όπως χθες βράδι που ΚΑΙ αυτή στα δεξιά μου ΚΑΙ αυτή στα αριστερά μου στο διάδρομο... περιττό να πω πως έκαψα επιπλέον 200 θερμίδες από τον ιδρώτα που έριξα προσπαθώντας να μην κοιτάζω και φύγω από το διάδρομο [:-ouch] τσκ τσκ

  29. #119

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by cccc

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Antoin

    Γυμναστηριο καλο.. μονο ΚΕΝΟ... [:-bouncy][:-bouncy]
    </blockquote id=quote>

    [:-thumbu] αυτό!

    ΣΥΝ το απαράδεκτο και θλιβερό γεγονός να έρχονται κάτι ξεκ.. κοπέλες στο γυμναστήριο [u]χωρίς σουτιέν</u>.. όπως χθες βράδι που ΚΑΙ αυτή στα δεξιά μου ΚΑΙ αυτή στα αριστερά μου στο διάδρομο... περιττό να πω πως έκαψα επιπλέον 200 θερμίδες από τον ιδρώτα που έριξα προσπαθώντας να μην κοιτάζω και φύγω από το διάδρομο [:-ouch] τσκ τσκ
    </blockquote id=quote>

    απαπαπαπα [:-blindfold][:-thumbd][:-thumbd][:-thumbd]

  30. #120

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by cccc

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Antoin

    Γυμναστηριο καλο.. μονο ΚΕΝΟ... [:-bouncy][:-bouncy]
    </blockquote id=quote>

    [:-thumbu] αυτό!

    ΣΥΝ το απαράδεκτο και θλιβερό γεγονός να έρχονται κάτι ξεκ.. κοπέλες στο γυμναστήριο [u]χωρίς σουτιέν</u>.. όπως χθες βράδι που ΚΑΙ αυτή στα δεξιά μου ΚΑΙ αυτή στα αριστερά μου στο διάδρομο... περιττό να πω πως έκαψα επιπλέον 200 θερμίδες από τον ιδρώτα που έριξα προσπαθώντας να μην κοιτάζω και φύγω από το διάδρομο [:-ouch] τσκ τσκ
    </blockquote id=quote>

    απαπαπαπα [:-blindfold][:-thumbd][:-thumbd][:-thumbd]


 
Page 4 of 44 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •