Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 40 of 44 FirstFirst ... 30363738394041424344 LastLast
Results 1,171 to 1,200 of 1298
  1. #1171
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,662

    Default

    Quote Originally Posted by Κωστας21 View Post
    ΧΩΣΟΥ στη φωτό χαχαχαχα
    Όταν ειδα το χώσου νόμιζα οτι θα λεγες τιποτα αλλο χααχαχχαχαχααχ

  2. #1172

    Default

    Θα πω κατι που δεν διαβασα και μαλλον ενοχλει μονο εμενα..αχχα...με ενοχλει απιστευτα που οι ''personals'' ειναι πιο αγυμναστοι και απο τον σταθη ψαλτη...κουλο λιγο,αλλα δεν μπορω να ακουω συμβουλες απο τυπους που ειναι ετσι..αισθανομαι οτι δεν εχει προοπτικη η ασκηση :P

  3. #1173
    Pumping Iron apro's Avatar
    Join Date
    10-12-12
    Location
    Athens
    Posts
    394

    Default

    ειχαμε εναν που εκανε στηθος παγκο,και φορτωνε 80 κιλα για 6 επαναληψεις,δεν εκανε ουτε μια και ζηταγε ολη την ωρα βοηθεια.του ελεγες δεν εισαι ουτε κοντα σε αυτα τα κιλα και εκει επεμενε να κανει μιση επαναληψη
    ακομα χειροτερο,οταν αεριζονται κατι αουγκανοι και ξερεις ειναι απο ατομο που κανει πρωτεινικη διατοροφη...νταξει ολοι οι αντρες ειμαστε λιγο καφροι αλλα μεσα στην απρεα,οχι σε κοινο χωρο

  4. #1174

    Join Date
    04-01-12
    Posts
    1,125

    Default

    Γυμναστές γυμναστηρίου οι οποίοι αν δεν χρειαζονταν τα λεφτά δεν θα πατούσαν ποτέ σε γυμναστήριο.

    Συγκεκριμένο παράδειγμα: αθλούμενος ο οποίος ασχολείται κυρίως με τρέξιμο και αποφεύγει τα βάρη, γίνεται γυμναστής και αρχίζει να σου σπάει τα νεύρα με ηλίθιες παρατηρήσεις τύπου "Οπα οπα φίλε! Ξέχασες τις ασφάλειες!" όταν εχεις αρχίσει το ζέσταμα σου στις άρσεις με 60 κιλά. Αν είχε κάνει ποτέ του την ασκηση θα ήξερε πως είναι ΑΔΥΝΑΤΟΝ να φύγει 20αρα πλάκα την ώρα που κάνεις άρσεις, όσο χάλια τεχνική και να έχεις. Στην υποθετική περίπτωση, δε, που θα έφευγε δεν θα μπορούσε να χτυπήσει κανέναν, εκτός αν ο κανένας καθόταν εκεί ακριβώς που κάνεις άρσεις για σπάσιμο.

  5. #1175
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    ναι οι πρωταθλητες του do you even lifting.....

  6. #1176
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Quote Originally Posted by lakers4life24 View Post
    ναι οι πρωταθλητες του do you even lifting.....
    χαχαχα

    bro science is.. bro science man ;)
    It works haha
    Victory loves preparation...

  7. #1177
    New Member boutser's Avatar
    Join Date
    18-10-14
    Location
    Καβαλα-Χαιδαρι
    Posts
    18

    Default

    1. μου την δίνουν οι χαζογκόμενες που έρχονται στο gym βαμμένες λες και παν στα μπουζούκια
    2. μου την δίνουν οι πιτσιρικάδες που έρχονται στο gym με τα σέικερ και νομίζουν οτι σε 1 μήνα θα είναι τούμπανα
    3. μου την δίνουν αυτοί που έρχονται και ειναι μονίμως με το κην στο χέρι fb κλπ
    4. όσοι φεύγουν απ το gym χωρίς να ιδρώσουν καν χωρίς να πιέζονται σε τπτ και με ρωτάν τι παίρνω και είμαι έτσι
    5. που δεν εχει σταντ για να αφίνω την μπάρα οταν κάνω δικέφαλα ή γαλλικές.


  8. #1178

    Default

    οσους εχω δει να πανε τουαλετα στο σταυρο που κανω ποτε κανεις δεν επλυνε τα χερια του φευγοντας

  9. #1179
    New Bodybuilder stelakos1's Avatar
    Join Date
    02-12-14
    Posts
    3

    Default

    οι σφιχτηδες που κοιταζονται και κορδωνονται περισσοτερο απο οσο κανουν γυμναστικη

  10. #1180
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Quote Originally Posted by Lift Big View Post
    οσους εχω δει να πανε τουαλετα στο σταυρο που κανω ποτε κανεις δεν επλυνε τα χερια του φευγοντας
    +1

  11. #1181
    Pumping Iron
    Join Date
    09-10-12
    Posts
    262

    Default

    μου τη δίνουν οι καθιστοί που μιλάνε και οι όρθιοι που αφήνουν πετσετούλες

  12. #1182
    Forum Team iLikeBB's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,662

    Default

    Quote Originally Posted by boutser View Post
    4. όσοι φεύγουν απ το gym χωρίς να ιδρώσουν καν χωρίς να πιέζονται σε τπτ και με ρωτάν τι παίρνω και είμαι έτσι

    χαχαχααχ ηταν ενας πιτσιρικας μια μερα (γυρω στα 15) και λεει σε εναν φιλο μου επειδη οι φλεβες του στα χερια φαινονται παρα πολυ -ειδικα οταν προπονει χερια-"τι να παρω κ εγω για να μου πεταγονται οι φλεβες" και αυτο το παλικαρι καθε φορα που ερχοταν gym εκανε στηθος+δικεφαλα Για 2 μηνες επαιζε μεχρι 10kg δικεφαλα και 30kg στηθος στη μπαρα γιατι ηθελε να κανει γραμμωση κ ηταν 50 κιλα

    Δηλαδη ενταξει ρε παιδια δν το παιζουμε κ εξυπνοι.Αλλα 2 μηνες αν κανεις με τα ιδια κιλα κ τοσο χαμηλα βασικα βλεπεις οτι κατι δν παει καλα στην ολη υποθεση,δηλαδη δν καταλαβαινεις να τ' ανεβασεις?Ωρες ωρες απορω με αυτους τους καγκουρες που ερχονται,με το μηχανακι απ' εξω απο το gym ολο μαγκια,κ μολις μπουν μεσα κανουν 10kg κ ανασαινουν τοσο βαρια λες κ κανουν κιλα για Mr. Olympia....

    Και με ενοχλει που παει ο καθενας κανει την ασκηση που θελει,φορτωνει στη μπαρα 80kg squat,κ μετα την αφηνει φορτωμενη κ πρεπει να την ξεφορτωσω κ μετα να βαλω τα κιλα που θελω Δηλαδη εκτος απο τα χαρτια που εχει να βαζουμε τα βαρη εκει που τα βρηκαμε,τι αλλο θελουν...να τους βαρανε στο κεφαλι μολις μπουν στο gym για να το θυμουνται?
    Last edited by iLikeBB; 02-12-14 at 23:20.

  13. #1183

    Join Date
    07-07-13
    Posts
    18

    Default

    μου την δίνει που πετάνε τα βάρη κάτω.να φανταστείτε έχει ανοίξει τρύπα στο πάτωμα.
    μου την δίνει που αφήνουν τους αλτήρες όπου να΄ναι.
    μου την δίνει που σε όλες της μπάρες αφήνουν τους δίσκους πάνω.
    και οι υπόλοιποι δίσκοι είναι παντού εκτός από τα στάντ.

  14. #1184
    Advanced Bodybuilder Theofano's Avatar
    Join Date
    26-01-13
    Location
    Athens
    Posts
    718

    Default

    Χα τις προάλλες φωναξα τυπο που εκανε.διαδρομο.να.ξεφορτωσει την μπαρα που την αφησε στις πιέσεις στηθους με 20αρες πλακες πανω!
    Το αστειο...δεν χρειαζομουν τον παγκο απλα για σπάσιμο το έκανα! ????????????
    No Wind - No Fun

  15. #1185

    Default

    xaxaxaaxxa καλοοοοοο :p

  16. #1186
    Junior Bodybuilder Zorba_The_Freak's Avatar
    Join Date
    06-06-14
    Posts
    118

    Default

    Μου τη δίνουν αυτοί που πίνουν νερό στον ψύκτη απ'ευθείας με το στόμα...

    Και αυτές που έρχονται στο γυμναστήριο για κουτσομπολιό και συνέχεια γελάνε δυνατά και με αποσυντονίζουν...
    ___________
    Γιώργος Μ.

  17. #1187

    Default

    Ότι μέχρι να πας σου τάζουν λαγούς με πετραχίλια και όταν μετα τους χρειάζεσαι τους ψάχνεις με τα κυαλια.!!!!
    αααα και καμια φορά αυτή αυτονόητη παραπάνω βοήθεια μεταφράζετε κατα κάποιο τρόπο με ευρώ.

  18. #1188
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    22-04-16
    Posts
    134

    Default

    Με ενοχλεί που μετά το τέλος της προπόνησης τρώω στα αποδυτήρια το μεταπροπονητικό και με βλέπουν σαν ηλίθιο μερικοί και μου λένε δεν χρειάζεται, στην ηλικία σου πρέπει να τρως τα πάντα, πήγαινε για καμιά πίτσα.

  19. #1189
    Senior Bodybuilder IronAddict's Avatar
    Join Date
    14-09-12
    Location
    new york
    Posts
    1,499

    Default

    Quote Originally Posted by nikoss_vass View Post
    Με ενοχλεί που μετά το τέλος της προπόνησης τρώω στα αποδυτήρια το μεταπροπονητικό και με βλέπουν σαν ηλίθιο μερικοί και μου λένε δεν χρειάζεται, στην ηλικία σου πρέπει να τρως τα πάντα, πήγαινε για καμιά πίτσα.
    θεε μουυ....ειπαμε ενταξει οταν καποιος ειναι μικρος δεν πρεπει να ειναι με το κομπιουτερακι στο χερι και πρεπει να ευχαριστηθει λιγο και να φαει αρκετα αλλα οχι και αυτο...ενταξει εσυ ξερεις σε αυτες τις περιπτωσεις, απο το ενα μπαινει απο το αλλο βγαινει.
    '' THE ONE WHO DOESN'T FALL, DOESN'T STAND UP ''

  20. #1190
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    22-04-16
    Posts
    134

    Default

    Αυτό λέω κι εγώ.
    Αν και πιστεύω ότι ακόμη και στην ηλικία μου (16) δεν πρέπει να υπάρχουν cheat συχνά αν κάποιος θέλει να πετύχει κάτι.

  21. #1191
    Junior Bodybuilder blaster98's Avatar
    Join Date
    01-01-14
    Posts
    107

    Default

    Ρε παιδια αυτο που μετα το ντους καποιοι βρωμες κυκλοφορουν με τη μαλαπερδα εξω μονο στο Πυργο Ηλειας γινεται;;;;

    Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  22. #1192
    Senior Bodybuilder Δεσμώτης's Avatar
    Join Date
    17-05-15
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    4,635

    Default

    Οχι παντου.Ουτε φαγητο ουτε τιποτα.αλαζω,απλυτα στην τσαντα,και επιστροφη στο σπιτι για φαγητο και ουτε γυμνους βλεπω,ουτε με το shake στο χερι.
    Long long way to the top
    Long way down if you fall
    And it's a long way back if you get lost

  23. #1193
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    01-03-16
    Posts
    844

    Default

    Αν είναι δυνατόν ... χαχαχα !!!
    Κάτι τέτοια διαβάζω και δεν μετανιώνω που έκανα γυμναστήριο στο σπίτι ...

  24. #1194

    Default

    Πφ... ας τα πω κι εγώ.
    1) Οι τίποτες που το παίζουν σφίχτες και με ρωτάνε με υφάκι αν «έχω πολλά ακόμη» επειδή με βλέπουν με 10 παραπανήσια κιλά εγκυμοσύνης. Αφού, βρε γρόθε, λιγότερες επαναλήψεις θα κάνεις από 'μένα, χαλάρωσε λίγο.
    2) Οι γκόμενες που έρχονται με κολλάν και πατσάδες, ψάχνονται μόνο για γκόμενο, αλλά έρχονται και μου ζητάνε να μοιραστούμε τις μπάρες ενώ γνωρίζουν ότι τα κιλά που κάνω για ζέσταμα τα κάνουν για φουλάρισμα (και με απαίτηση να τους αδειάζω για να κάνουν και να ξαναφορτώνω για να μπω εγώ ή να τους παραχωρήσω τον πάγκο λες και το πόσα κιλά κάνεις καθορίζει τη σειρά προτεραιότητας). Μου έχουν τύχει τρεις μέχρι τώρα κι έχουν φύγει κι οι τρεις με ψυχολογικά.
    3) Οι γέροι και οι λοιποί τύποι καφενείου που έχουν αντικαταστήσει τα βάρη με το τάβλι. Δεν μας ενδιαφέρει να μάθουμε ποιος πέθανε, αλλά να τελειώνεις με τον πάγκο.
    4) Οι τίποτες που πετάνε κάτω τα βάρη. Κάνε μια επανάληψη λιγότερη, αν δεν θες να σου φέρω στα μούτρα το 20κιλο. Ή λιγότερα κιλά. Έχουμε μερικούς πραγματικούς σφίχτες οι οποίοι είναι πάντα οι πιο διακριτικοί, οι πιο τυπικοί και οι πιο μετριόφρονες στη συμπεριφορά τους.
    5) Οι άσχετοι γυμναστές που έρχονται να το παίξουν "πανεπιστήμονες" όταν βλέπουν άτομο φαινομενικά αρχάριο. Μετά από έναν μήνα προπονήσεων, οι ίδιοι τύποι με έβλεπαν και άλλαζαν πορεία. :D
    6) Οι βρωμιάρηδες που ιδρώνουν και δεν έχουν πετσέτα. Έχω φτάσει να βάζω διακριτικά στις πετσέτες μου για να τις ακουμπάω με συγκεκριμένη πλευρά στους πάγκους.
    7) Το μεγάλο θράσος που έχουν οι διάφοροι περιφερικοί τύποι των γυμναστηρίων και ειδικά οι διαιτολόγοι και τα τυπάκια (ανεξαρτήτως φύλου) που τσιμπάνε κόσμο για τα ομαδικά. Έχω φτάσει να πω σε διαιτολόγο «Ρε μεγάλε, κάνε πρώτα σ'εσένα λιπομέτρηση, που είσαι σαν σημαδούρα, και μετά έλα».
    8) Οι θειάδες και οι μπαρμπάδες που κοιτάζουν με ένα περίεργο μείγμα δέους, οίκτου και απορίας που βλέπουν γυναίκα να κάνει κιλά. Ειδικά μερικοί που αρχίζουν τα «καλέ, εσείς τα κορίτσια δεν πρέπει να κάνετε τέτοια πράγματα, πόσω μάλλον να βάζετε τόσα κιλά. Θα πάθουν οι αρθρώσεις σας, τα κόκαλά σας. Θα κάνετε το ένα, το άλλο κλπ». Μια φορά δεν άντεξα και είπα σε έναν μπάρμπα, που έβλεπε ότι τον αγνοώ για ώρα και συνέχιζε το τροπάριο «Θείο, δεν άνοιξε ακόμα η περίοδος εκδρομών με το ΚΑΠΗ, ε;» Ευτυχώς, παρεξηγήθηκε κι έφυγε.
    8) Όσοι είναι ενοχλητικοί και μόνο που υπάρχουν. Αυτοί δεν με επηρεάζουν, αλλά αν ο άλλος έχει μπουκετόφατσα, τι να κάνουμε; Μου χαλάει την αισθητική.

  25. #1195
    Senior Bodybuilder Secret of Steel's Avatar
    Join Date
    07-01-16
    Posts
    2,479

    Default

    Quote Originally Posted by elina_gk View Post
    6) Οι βρωμιάρηδες που ιδρώνουν και δεν έχουν πετσέτα. Έχω φτάσει να βάζω διακριτικά στις πετσέτες μου για να τις ακουμπάω με συγκεκριμένη πλευρά στους πάγκους.
    Άστα και τώρα αρχίζει η "ωραία" εποχή πάλι. Η μασχαλίτσες θ' ανθίσουν και εφέτος χαχαχαχαχαχαχα

    Quote Originally Posted by elina_gk View Post
    8) Όσοι είναι ενοχλητικοί και μόνο που υπάρχουν. Αυτοί δεν με επηρεάζουν, αλλά αν ο άλλος έχει μπουκετόφατσα, τι να κάνουμε; Μου χαλάει την αισθητική.
    μπουκετόφατσα???????? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

  26. #1196
    Pumping Iron orck's Avatar
    Join Date
    27-02-16
    Location
    Παλαιο Φαληρο
    Posts
    321

    Default

    Το μόνο που με έχει ενοχλήσει στο γυμναστήριο είναι όταν ζητάω να κάνω εναλαξ με καποιον αλλο/καποια άλλη να μου λένε οχι. Μου έχει συμβεί μέχρι στιγμής μονο μία φορά σε μία κοπέλα η οποία ισως να είχε στο μυαλό της ότι έκανα πέσιμο, που να πάει το μυαλό ότι ίσως κάποιος θέλει να συνεχίσει με τις ασκήσεις πριν κρυώσει περιμενωντας. Πάντα απαντήσω θετικά και συχνα ρωταω εγώ όποιον βλέπω να στέκεται για ώρα κοντά μήπως θέλει εναλαξ.
    Διάβασα παραπανω και ανήσυχω μήπως το λεω με λαθος ύφος. :)
    Παναγιωτης

  27. #1197
    Advanced Bodybuilder Labros13's Avatar
    Join Date
    07-01-13
    Location
    Keratsini
    Posts
    1,039

    Default

    Με ενοχλουν τα ατομα τα οποια δε συμπεριφερονται σε ολους με τον ιδιο τροπο.Οτι καποιον που ειναι σε υψηλοτερο επιπεδο θα τον σεβαστουν και ουτε περνανε απο μπροστα οταν κανει ουτε ενοχλουν,ουτε τιποτα αλλα σε κανα πιτσιρικι ή σε καποιον ανθρωπο που δεν ειναι σε υψηλο επιπεδο φερονται χωρις κανεναν σεβασμο. Μηδενικη παιδεια κατα την αποψη μου.

  28. #1198
    Junior Bodybuilder pan0s's Avatar
    Join Date
    02-08-05
    Location
    Piraeus, Greece.
    Posts
    132

    Default

    να τρεχω πανικοβλητος λογο περιορισμενου χρονου να βγαλω το προγραμμα και να βλεπω τον αλλον κανενα 10λεπτο καθισμενο στον παγκο να χαζευει στο facebook !
    τελικα μηπως μονο εγω μετραω τον χρονο απο σετ σε σετ ?

  29. #1199
    Advanced Bodybuilder aggelos92's Avatar
    Join Date
    02-04-13
    Location
    Aθήνα
    Posts
    1,032

    Default

    Quote Originally Posted by Labros13 View Post
    Με ενοχλουν τα ατομα τα οποια δε συμπεριφερονται σε ολους με τον ιδιο τροπο.Οτι καποιον που ειναι σε υψηλοτερο επιπεδο θα τον σεβαστουν και ουτε περνανε απο μπροστα οταν κανει ουτε ενοχλουν,ουτε τιποτα αλλα σε κανα πιτσιρικι ή σε καποιον ανθρωπο που δεν ειναι σε υψηλο επιπεδο φερονται χωρις κανεναν σεβασμο. Μηδενικη παιδεια κατα την αποψη μου.
    Μεγαλη αληθεια...Το βλεπω σχεδον καθε μερα στο γυμν.
    Pain is WEAKNESS leaving the body.....

  30. #1200

    Default

    Τις προάλλες είχε έρθει μια κυρία να κάνει έλξεις ενώ γυμναζόμουνα εγώ στην τροχαλία. Της λέω να κάτσουμε εναλλάξ.

    - ναι, λέει.

    Κάνει το σετ της ..... Σταματάει και αράζει στο κάθισμα

    - Τελειώσατε για να συνεχίσω εγώ ;

    - Έχω άλλα 3 σετ

    - Κυρία μου, σας είπα ότι θα κανουμε εναλλάξ γιατι κι εγώ δεν ειχα τελειώσει τα σετ μου

    - Καλά, εντάξει (ξυνισμένο υφος)
    Last edited by RPDrummer; 23-05-16 at 15:32.


 
Page 40 of 44 FirstFirst ... 30363738394041424344 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •