Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 8 of 44 FirstFirst ... 45678910111218 ... LastLast
Results 211 to 240 of 1298
  1. #211
    Advanced Bodybuilder damian's Avatar
    Join Date
    22-03-05
    Location
    .
    Posts
    1,177

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by bigsteve

    οτι κ να γινεται μεσα στα γυμναστηρια δεν με ενοχλει παραπανω απο το ποσο μ@λ@κισμενα οδηγουν
    πολλοι στους Ελληνικους δρομους κ μεσα κ εξω απο την πολη!

    Αυτο δεν με ενοχλει μονο αλλα με εκνευριζει αφανταστα!!!
    </blockquote id=quote>

    Φιλε,αν ποτε βρεθεις στο Βελιγραδι,εχε για καλο και για κακο μαζι σου προχειρα τιποτα ηρεμηστικα,γιατι το χαλι που επικρατει στους δρομους εκει ουτε στο Νεο Δελχι δεν παιζει.....Εκει τα σηματα στους δρομους τα εχουν για να ξερουν ποιος θα πληρωσει μετα απο το ατυχημα......

  2. #212
    Unworthy
    Join Date
    03-02-08
    Location
    Patra, Greece.
    Posts
    458

    Default

    Με ενοχλεί που ο γυμναστής που είναι υπεύθυνος στα βάρη χαζολογάει από 'δω και από 'κει και δεν ασχολείται σχεδόν καθόλου με τα άτομα που έχουν ανάγκη.

    Με ενοχλεί που μερικές παίρνουν τους αλτήρες του 1 kg και κάνουν άπειρες επαναλήψεις χωρίς να κάνουν καν σωστά την άσκηση.
    Και επίσης με ενοχλεί που σήμερα μια κοπελιά πήρε τα όργανα σβάρνα και έκανε ό,τι να 'ναι.Πρώτα μία άσκηση στήθος,μετά μία ώμους,μετά πάλι στήθος και πάει λέγοντας...Όλα αυτά βέβαια είναι απόρροια της πρώτης παραγράφου..[:-boggled]

    Τι να πεις...

  3. #213
    Pumping Iron extremist's Avatar
    Join Date
    31-07-08
    Location
    ΧΑΝΙΑ, ΚΡΗΤΗ, Greece.
    Posts
    473

    Default

    Με ενοχλει που ενας τυπος γυρω στα 55-60 εκανε 10Χ120 καθισματα με σκαρπινι και κουστουμι(!!!!!!!!!!!!!)για την ΠΛΑΚΑ του!!!!!
    [:-grumpy]
    Όλοι ζούνε δίχως τη παραμικρή υποψία , ενώ η αρρώστεια έχει αρχίσει να μας τρώει το πόδι Θα είναι αργά όταν θα ανακαλύψουν τη συνομωσία ,θα είναι αργά ότα θα βρισκόμαστε στο ξόδι!!

  4. #214
    Senior Bodybuilder kusta80's Avatar
    Join Date
    02-08-04
    Location
    LaRiSa.
    Posts
    1,465

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by extremist

    Με ενοχλει που ενας τυπος γυρω στα 55-60 εκανε 10Χ120 καθισματα με σκαρπινι και κουστουμι(!!!!!!!!!!!!!)για την ΠΛΑΚΑ του!!!!!
    [:-grumpy]
    </blockquote id=quote>
    Μηπως τον λενε Αρνολντ???:D:D
    Knowing is not enough,you must apply
    Willing is not enough,you must do!

  5. #215
    Pumping Iron extremist's Avatar
    Join Date
    31-07-08
    Location
    ΧΑΝΙΑ, ΚΡΗΤΗ, Greece.
    Posts
    473

    Default

    φρανκο![:-propeller]
    Όλοι ζούνε δίχως τη παραμικρή υποψία , ενώ η αρρώστεια έχει αρχίσει να μας τρώει το πόδι Θα είναι αργά όταν θα ανακαλύψουν τη συνομωσία ,θα είναι αργά ότα θα βρισκόμαστε στο ξόδι!!

  6. #216
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    22-09-07
    Location
    .
    Posts
    194

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by extremist

    Με ενοχλει που ενας τυπος γυρω στα 55-60 εκανε 10Χ120 καθισματα με σκαρπινι και κουστουμι(!!!!!!!!!!!!!)για την ΠΛΑΚΑ του!!!!!
    [:-grumpy]
    </blockquote id=quote>[:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes2][:-bigeyes2][:-boggled]

    αυτα ειναι με σκαρπινι και κουστουμι hardcore καταστασεις[:-smile_green]:D:D:D[:-thumbu]

  7. #217
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by extremist

    Με ενοχλει που ενας τυπος γυρω στα 55-60 εκανε 10Χ120 καθισματα με σκαρπινι και κουστουμι(!!!!!!!!!!!!!)για την ΠΛΑΚΑ του!!!!!
    [:-grumpy]
    </blockquote id=quote>Kαι δεν τον έχεις βγάλει ακόμα φωτό από το κινητό σου να την ποστάρεις στο φόρουμ;;[:-bouncy]:D

  8. #218
    Pumping Iron extremist's Avatar
    Join Date
    31-07-08
    Location
    ΧΑΝΙΑ, ΚΡΗΤΗ, Greece.
    Posts
    473

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Kardoula

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by extremist

    Με ενοχλει που ενας τυπος γυρω στα 55-60 εκανε 10Χ120 καθισματα με σκαρπινι και κουστουμι(!!!!!!!!!!!!!)για την ΠΛΑΚΑ του!!!!!
    [:-grumpy]
    </blockquote id=quote>Kαι δεν τον έχεις βγάλει ακόμα φωτό από το κινητό σου να την ποστάρεις στο φόρουμ;;[:-bouncy]:D
    </blockquote id=quote>
    Αναμεινατε...
    Όλοι ζούνε δίχως τη παραμικρή υποψία , ενώ η αρρώστεια έχει αρχίσει να μας τρώει το πόδι Θα είναι αργά όταν θα ανακαλύψουν τη συνομωσία ,θα είναι αργά ότα θα βρισκόμαστε στο ξόδι!!

  9. #219
    Pumping Iron
    Join Date
    18-10-07
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    376

    Default

    Με ενοχλούν αυτές που κάθονται 20 λεπτά στα ντους και ξοδεύουν τόσο νερό όσο 2 ελέφαντες στη λίμνη
    ,___,
    [O.o]
    /)__)
    -"--"- http://diotima-diotima.blogspot.com

  10. #220
    Pumping Iron Panos-5's Avatar
    Join Date
    22-01-09
    Location
    Athens
    Posts
    523

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by bigsteve

    οτι κ να γινεται μεσα στα γυμναστηρια δεν με ενοχλει παραπανω απο το ποσο μ@λ@κισμενα οδηγουν
    πολλοι στους Ελληνικους δρομους κ μεσα κ εξω απο την πολη!

    Αυτο δεν με ενοχλει μονο αλλα με εκνευριζει αφανταστα!!!
    </blockquote id=quote>

    +++[:-thumbu]

    Δυστυχώς όλα αυτά είναι αλληλένδετα, το ίδιο ανεύθυνοι που είναι στο δρόμο είναι και στη δουλειά τους, στο σώμα τους, στο γυμναστήριο και παντού... [:-timebm]

  11. #221
    New Member
    Join Date
    26-04-07
    Location
    .
    Posts
    50

    Default

    Εκτός των άλλων :D, με ενοχλεί που κάποιοι φωνάζουν λές και βρίσκονται σε παιδική χαρά :D
    Σήμερα που συνέβη αυτό [:-boggled]
    Πρωι πρωι πήγα γυμναστήριο με το που άνοιξε... Και με το που σκάω στην είσοδο είναι ένας τύπος στο διάδρομο και με κοιτάζει και φωνάζει όσο δυνατά μπορούσε "Τι έγινε αργήσαμε να ξυπνήσουμε?!!!!" [:-bigeyes2] [:-bigeyes] [:-bigeyes2] [:-bigeyes] Ξαφνιάστηκα λιγάκι γιατί ουτε που τον είχα ξαναδεί:D....Σκέφτομαι " Πρωί πρωί σε περίπτωση πέσαμε [:-devil] " :D:D:D
    Τεσπά για να μην τον προσβάλλω είπα καλημέρα και τότε συνηδειτοποιεί οτι με πέρασε για άλλη.... [:-fight]
    Εντάξει δεν με ενόχλησε αυτό :D... αλλά το συγκεκριμένο άτομο περιφερόταν στο γυμναστήριο και φώναζε και γέλαγε λες και ήταν σε παιδική χαρά...Είχε μουσική είχα βάλει και τα ακουστικά στα αυτιά και αντί να ακούω μουσική ακουγα αυτόν να χαζογελάει ολη την ώρα :D Ηταν τρομερά ενοχλητικός,... νομίζω ένα ζευγάρι ωτοασπίδες θα ήταν ο,τι καλύτερο όση ώρα ήταν μεσα στο γυμναστήριο [:-crazy]

  12. #222

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by princess

    Εκτός των άλλων :D, με ενοχλεί που κάποιοι φωνάζουν λές και βρίσκονται σε παιδική χαρά :D
    Σήμερα που συνέβη αυτό [:-boggled]
    Πρωι πρωι πήγα γυμναστήριο με το που άνοιξε... Και με το που σκάω στην είσοδο είναι ένας τύπος στο διάδρομο και με κοιτάζει και φωνάζει όσο δυνατά μπορούσε "Τι έγινε αργήσαμε να ξυπνήσουμε?!!!!" [:-bigeyes2] [:-bigeyes] [:-bigeyes2] [:-bigeyes] Ξαφνιάστηκα λιγάκι γιατί ουτε που τον είχα ξαναδεί:D....Σκέφτομαι " Πρωί πρωί σε περίπτωση πέσαμε [:-devil] " :D:D:D
    Τεσπά για να μην τον προσβάλλω είπα καλημέρα και τότε συνηδειτοποιεί οτι με πέρασε για άλλη.... [:-fight]
    Εντάξει δεν με ενόχλησε αυτό :D... αλλά το συγκεκριμένο άτομο περιφερόταν στο γυμναστήριο και φώναζε και γέλαγε λες και ήταν σε παιδική χαρά...Είχε μουσική είχα βάλει και τα ακουστικά στα αυτιά και αντί να ακούω μουσική ακουγα αυτόν να χαζογελάει ολη την ώρα :D Ηταν τρομερά ενοχλητικός,... νομίζω ένα ζευγάρι ωτοασπίδες θα ήταν ο,τι καλύτερο όση ώρα ήταν μεσα στο γυμναστήριο [:-crazy]
    </blockquote id=quote>

    είναι χαρακτηριστικό πολλών ζώων να κάνουν θόρυβο σε ένα χώρο για να δείξουν στα υπόλοιπα "ανωτερότητα". [:-bouncy]

  13. #223
    New Member
    Join Date
    26-04-07
    Location
    .
    Posts
    50

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Andrikos
    είναι χαρακτηριστικό πολλών ζώων να κάνουν θόρυβο σε ένα χώρο για να δείξουν στα υπόλοιπα "ανωτερότητα". [:-bouncy]
    </blockquote id=quote>

    Στις περισσότερες περιπτώσεις όπως το λές είναι Αντρέα :D, αλλά ο συγκεκριμένος μάλλον παραήτανε χαζοχαρούμενος...:D Εμείς οι άλλοι τί φταίμε βέβαια... είτε πρόκειται για ζώα είτε για χαζοχαρούμενους....[:-boggled]

  14. #224
    Advanced Bodybuilder magman's Avatar
    Join Date
    09-11-08
    Location
    Nikaia, Greece.
    Posts
    1,021

    Default

    Και δυστυχώς κυκλοφορούν τέτοια ζώα στους Ελληνικούς δρόμους όλες τις ώρες αδιαφορώντας για το ποιος κοιμάται δίπλα από τη λεωφόρο.[:-censored][:-censored]
    I want to train damn it!!!!

  15. #225
    Pumping Iron
    Join Date
    18-10-07
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    376

    Default

    Πήγα εχτές το απόγευμα γυμναστήριο γιατί το πρωί δεν προλάβαινα. Παρατηρούσα ένα μικρό (περίπου 20 χρονών). Έκανε legpress. Στο μηχάνημα του γυμναστηρίου για βάρος φορτώνεις ρόδες (δεν βάζεις σφήνα σε πλάκες). Τι έκανε ο αθεόφοβος;;;;
    Έβαλε περίπου 8 ρόδες. Από όλα τα κιλά. Και 2,5 και 5 και 10... Και καλά, πρόβλημά του που φόρτωσε όλον αυτόν το σιρφετό. Μετά όμως τα παράτησε πάνω στο μηχάνημα. Γκρρρρ...
    ,___,
    [O.o]
    /)__)
    -"--"- http://diotima-diotima.blogspot.com

  16. #226
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    02-05-09
    Location
    Greece.
    Posts
    51

    Default

    Με ενοχλεί που οι περισσότεροι στην πόλη που μένω βαριούνται που ζουν και όταν σε βλέπουν να κάνεις προπόνηση με κιλά και ένταση νομίζουν πως έχεις πρόβλημα και ξεσπάς στα βάρη ! Έλεος !
    Με ενοχλεί που όλοι οι γυμναστές είναι άσχετοι με το ΒΒ ! [:-crazy] !

  17. #227
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    22-05-09
    Location
    .
    Posts
    30

    Default

    με την διατροφη του bodybuilding ειναι κυριως ασχετοι..για το πως να κανεις καμια ασκηση ξερουν,αν εχουν ειδικοτητα αναλογη.

  18. #228
    Advanced Bodybuilder magman's Avatar
    Join Date
    09-11-08
    Location
    Nikaia, Greece.
    Posts
    1,021

    Default

    Σήμερα ήρθαν στο γυμναστήριο ο Σ?αγαπώ και η Μ?αγαπάς. Αγκαλίτσες και φιλάκια γύρω γύρω απ?τα βαράκια. Άντε σε κάνα ξενοδοχείο ρεεεε
    I want to train damn it!!!!

  19. #229

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by magman

    Σήμερα ήρθαν στο γυμναστήριο ο Σ?αγαπώ και η Μ?αγαπάς. Αγκαλίτσες και φιλάκια γύρω γύρω απ?τα βαράκια. Άντε σε κάνα ξενοδοχείο ρεεεε
    </blockquote id=quote>

    Τα έχουμε δει και στο φόρουμ :D:D:D

  20. #230
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    21-05-09
    Location
    .
    Posts
    43

    Default

    Αυτο που με ενοχλει περισσοτερο απο ολα ειναι η ελλειψη προσοχης οσον αφορα την ασφαλεια
    των ασκουμενων.Ενταξει μου την δινουν αρκετα μυστηριες συμπεριφορες,αλλα με τον καιρο καταλαβα οτι ειναι αναποφευκτα μερος της καθημερινοτητας.Επειδη ομως υπαρχουν και ανθρωποι που ειναι εκτος οριων,πρεπει με ωραιο τροπο να τους βαζουμε στην θεση τους.
    Προσωπικα μου συνεβει κατι στην διαρκεια προπονησης που με εκανε να αλλαξω σταση γιατι γενικα δεν μιλουσα αν και εβλεπα τα στραβα.
    Συγκεκριμενα εκανα πιεσεις στηθους στο smith οταν κοντα μου ηρθε ενα παληκαρι εστησε εναν
    παγκο ρυθμισε την πλατη καθετα και αρπαξε κατευθειαν δυο αλτηρες αρκετων κιλων τους οποιους με αρκετη δυσκολια εφερε στο υψος των ωμων,και προσπαθησε να κανει σετ.
    Υπ,οψιν δεν ειχε κανει ουτε το στοιχειωδες ζεσταμα.Ενω σκεπτομουν οτι κατι δεν μου παει καλα με την ολη φαση,ξαπλωσα και συνεχισα το σετ μου.Ξαφνικα μετα απο δυο τρια δευτερολεπτα ακουω μια κραυγη και εναν αλτηρα τριαντα πεντε κιλων να σκαει δεκα ποντους διπλα απο το δεξι μου ποδι.Ενοιωσα πολυ ασχημα γιατι αν και επρεπε την καταληλη στιγμη να πω αυτο που επρεπε αδιαφορησα μη δινοντας ιδιαιτερη σημασια.Λυπηθηκα και το ατομο γιατι επαθε σοβαρη ζημια,αλλα με την ασφαλεια μας και την ασφαλεια των αλλων πρεπει να ειμαστε
    ιδιαιτερα τυπικοι.

  21. #231
    Pumping Iron extremist's Avatar
    Join Date
    31-07-08
    Location
    ΧΑΝΙΑ, ΚΡΗΤΗ, Greece.
    Posts
    473

    Default

    Και να του το ελεγες θα το εκανε 100%.Αν δεν παθεις δεν θα μαθεις..Οποτε ο καθενας τη δουλεια του.Οι γυμναστες για αυτο ειναι.[:-smile_green]
    Όλοι ζούνε δίχως τη παραμικρή υποψία , ενώ η αρρώστεια έχει αρχίσει να μας τρώει το πόδι Θα είναι αργά όταν θα ανακαλύψουν τη συνομωσία ,θα είναι αργά ότα θα βρισκόμαστε στο ξόδι!!

  22. #232
    Unworthy
    Join Date
    03-02-08
    Location
    Patra, Greece.
    Posts
    458

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by extremist

    Και να του το ελεγες θα το εκανε 100%.Αν δεν παθεις δεν θα μαθεις..Οποτε ο καθενας τη δουλεια του.Οι γυμναστες για αυτο ειναι.[:-smile_green]
    </blockquote id=quote>

    +1

    Εγώ όσες φορές πήρα την πρωτοβουλία να διωρθώσω κάτι στραβό,γυρνούσαν μου έλεγαν 'ναι' και συνέχιζαν να κάνουν το ίδιο πράγμα..
    Δεν έχει...Ο καθένας τη δουλεία του![:-batman]

  23. #233
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    19-05-08
    Posts
    3,793

    Default

    liantzos το καλύτερο σε αυτές τις καταστάσεις είναι να μην μιλάς.Κατά 90% θα βρεις τον μπελά σου!!!

    γενικά για μένα η καλύτερη νοοτροπία στο γυμναστήριο είναι:πάω-κάνω την δουλειά μου-για βοήθεια φωνάζω τον γυμναστή(ο άσχετος μπορεί να με πρήξει μετά)-φεύγω

  24. #234
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    27-02-09
    Location
    Athens, Attica, Greece.
    Posts
    206

    Default

    εγω βρηκα σημερα παιδια ενα θηρειο Ρωσο για spotter στις πιεσεις σε ισιο παγκο και πραγματικα ηταν πολυ ευχαριστος και καλος τυπακος αλλα καποιοα στιγμη εσταξε μια τεραστια σταγονα ιδρωτα μες το ματι μου! Αηδια γαμωτο μου!!! Αλλα ενταξει χαλαλι γιατι ηταν πολυ φιλικος και βεβαια πολυ καλος spotter.

  25. #235
    Advanced Bodybuilder magman's Avatar
    Join Date
    09-11-08
    Location
    Nikaia, Greece.
    Posts
    1,021

    Default

    Κωνσταντίνε αυτός είναι ένας λόγος που αποφεύγω να βοηθάω το καλοκαίρι. Επειδή ιδρώνω σα γουρούνι με τη νέα γρίπη είναι σχεδόν σίγουρο ότι ο καημένος από κάτω θα τη φάει τη σταγόνα του.[:-ashamed]
    I want to train damn it!!!!

  26. #236
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    Εμενα παλι μου τη σπαει οταν ερχεται ενας να κανει καμψεις μπαρας για δικεφαλους και βαζοντας 5 κιλα στην καθε πλευρα φοραει την ζωνη που θελω να φορεσω εγω για να κανω 80 στο σκουοτ και οταν του λεω αν μπορει να τη δωσει γιατι δεν την χρειαζεται τοσο,γυρναει με υφακι και λεει περιμενε να τελειωσω τα 4 σετ μου...
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  27. #237
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    Εμενα παλι μου τη σπαει οταν ερχεται ενας να κανει καμψεις μπαρας για δικεφαλους και βαζοντας 5 κιλα στην καθε πλευρα φοραει την ζωνη που θελω να φορεσω εγω για να κανω 80 στο σκουοτ και οταν του λεω αν μπορει να τη δωσει γιατι δεν την χρειαζεται τοσο,γυρναει με υφακι και λεει περιμενε να τελειωσω τα 4 σετ μου...
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  28. #238
    Pumping Iron elefterios's Avatar
    Join Date
    29-02-08
    Location
    athens.
    Posts
    462

    Default

    αυτο το ρημαδι το κινητο,εχει θεση στη προπονηση? (ρητορικη ερωτηση)

    επισης, γιατι τωρα που καλοκαιριασε θυμουνται ολοι να γυμναστουν και γιατι ερχονται 10-10? για να μην βρισκεις αλτηρα και παγκο?

    το αποσμητικο το γνωριζουμε ή φοραμε το αμανικο και οποιον παρει ο χαρος?
    o tempora o mores!

  29. #239
    Pumping Iron elefterios's Avatar
    Join Date
    29-02-08
    Location
    athens.
    Posts
    462

    Default

    αυτο το ρημαδι το κινητο,εχει θεση στη προπονηση? (ρητορικη ερωτηση)

    επισης, γιατι τωρα που καλοκαιριασε θυμουνται ολοι να γυμναστουν και γιατι ερχονται 10-10? για να μην βρισκεις αλτηρα και παγκο?

    το αποσμητικο το γνωριζουμε ή φοραμε το αμανικο και οποιον παρει ο χαρος?
    o tempora o mores!

  30. #240
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    21-05-09
    Location
    .
    Posts
    43

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by sergoun

    liantzos το καλύτερο σε αυτές τις καταστάσεις είναι να μην μιλάς.Κατά 90% θα βρεις τον μπελά σου!!!

    γενικά για μένα η καλύτερη νοοτροπία στο γυμναστήριο είναι:πάω-κάνω την δουλειά μου-για βοήθεια φωνάζω τον γυμναστή(ο άσχετος μπορεί να με πρήξει μετά)-φεύγω

    φιλε Sergoun αυτο εκανα κι εγω αλλα μετα απο αυτο που μου συνεβει,εκπτωσεις στην ασφαλεια μου δεν θα κανω πια.</blockquote id=quote>


 
Page 8 of 44 FirstFirst ... 45678910111218 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •