Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 9 of 44 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast
Results 241 to 270 of 1298
  1. #241
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    ξεχασα το χειροτερο απ'ολα...να πηγαινω πρωι πρωι για 45 λεπτα τρεξιμο με αρκετα γρηγορο ρυθμο και ενω προσπαθω να παρω ανασες ερχεται η αλλη διπλα μου να κανει τον περιπατο της εχοντας λουστει με κολωνια...
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  2. #242
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-03-08
    Location
    Κουκάκι - Λάρισα, Greece.
    Posts
    182

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by elefterios

    αυτο το ρημαδι το κινητο,εχει θεση στη προπονηση? (ρητορικη ερωτηση)

    </blockquote id=quote>

    Μόνο για χρονόμετρο για τα διαλλείματα...[:-bouncy][:-bouncy]
    Προσωπικά η sim που εχω μέσα στο συγκεκριμένο είναι απενεργοποιημένη...
    Περίοδος εξερεύνησης του σώματος μου...

  3. #243
    Pumping Iron dorogoi's Avatar
    Join Date
    12-05-09
    Location
    Larisa, Greece.
    Posts
    414

    Default

    Ο κοσμος. Δε μπορουσε να ειναι αδειο ;
    Itan treis kai meinan eksi

  4. #244
    Advanced Bodybuilder magman's Avatar
    Join Date
    09-11-08
    Location
    Nikaia, Greece.
    Posts
    1,021

    Default

    Έχουν αρχίσει να μου τη δίνουν στα νεύρα οι ευτραφείς κυρίες που έρχονται στο γυμναστήριο για να πιούν τον καφέ τους πάνω στο διάδρομο. Και το κακό είναι ότι έρχονται ανά παρέες και καταλαμβάνουν όλους τους διαδρόμους. Και κόκόκό, και κάκάκά και σε ένα μήνα άντε γεια. Τώρα να μου πείς δεν φταίνε αυτές αλλά το γυμναστήριο που δεν έχει 2-3 διαδρόμους παραπάνω ?
    I want to train damn it!!!!

  5. #245
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-05-09
    Location
    ροδος, πατρα, Greece.
    Posts
    112

    Default

    καλα ολα αυτα αλλα ωρα να ακουσετε και την δικια μας οδυνη.των παιδιων που ασχολουμαστε με το πανεπιστημιακο γυμναστηριο πατρων.

    1)δεν υπαρχει ελεγχος ενω προσωπικα θελει χαρτι απο γιατρο και μονο απο το νοσκομειο.το χαρτι που πηρα απο γιατρο απεξω δεν τους εκανε.αντε γεια λεω δεν ασχολουμαι παω χυμα.

    το 2) που μου την σπαει ειναι οτι δεν βαζουν τα βαρη στη θεση τους.αχταρμας χυμα πεταμενα στο πατωμα και να τρεχω μαζι με αλλα δυο παιδια που γνωριστηκαμε πανω να τα μαζεψουμε.σημερα εκτυπωσα μονος χαρτι που να λεει "τα βαρη να τοποθετουνται στη θεση τους."

    3) ερχονται ορισμενοι χωρις πετσετες μαλλον ολοι πλην λιγων.κατσε ρε μ&^%$#α δλδ εσυ σταζεις αντριλα και μετα εγω που θελω να κανω παγκο πρεπει να βλεπω στο πανω μερος τα νερα που ξεφυγαν απο το κεφαλι σου???ελεος δλδ.

    4)μπαινουν μεσα προχθες κατι παιδια με κοιλια δεν ειχαν ιχνος επαφης με το γυμναστηριο και αρχιζει και λεει ο ενας, ελα κανε αυτα και σε ενα μηνα θα εισαι τουμπανο.τι τουμπανο, βρε τουμπανε ηθελα να του πω.εγω ηδη ειμαι 2μηνες εκει τωρα και μολις που βγαζω 60κιλα στο παγκο στηθους και χαιρομαι ιδιαιτερα για αυτο, και συ μου λες σε ενα μηνα τουμπανο?τι γινεται ρε παιδια μολις καλοκαιριασει τους πιανει ολους το συνδρομο της παραλιας?

    5)3 διαδρομοι ο ενας εκτος λειτουργιας.το στεπερ επεισης που εκανα εκει περισσοτερο.το λεω στον υπευθυνο...."8α γινει και αυτο"εχει περασει ενας μηνας ακομα στεπερ δεν εχω κανει...παγκοι για κοιλιακους ο ενας σπασπενος δεν ψινονται να παρουν μια ηλεκτροκοληση να το φτιαξουν απο κατω.το μηχανημα για το στηθος ηθελε λαδωμα αυτο το καναν ευτυχως.

    6)τα καλα τωρα.εχω ριξει διαφιμηση του φορουμ τοσο πολυ πρεπει να με προσκυνατε χαχαχαχα.Οταν βλεπω καποιον να κανει λαθος ασκηση εξηγω πως γινεται με βαση αυτα που εχω διαβασει εδω μεσα και οτι βλεπω στο ιντερνετ.δεν το παιζω ξερολας απλα μαρεσει να βοηθαω το κοσμο.και το τελευταιο καλο ενα ξανθο μωρο κουκλαρα,η οποια σε ασκηση ποδιων με μπαρα στην πλατη βαζει 80 κιλα και ειχα μεινει καγκελο.[:-bigeyes2][:-bigeyes2].εγω μαζι με αλλα 3 παιδια που γνωριστηκαμε πανω κανουμε μια ωραια ομαδα 4 ατομα που αλληλοβοηθιομαστε μεταξυ μας,αν τυχει και βρεθουμε εκει.

    Θα μου πειτε ομως το εξης απλο..γιατι δεν παω σε ενα ιδιωτικο γυμναστηριο?δεν εχετε αδικο αλλα 47 ευρω φοιτιτικη τιμη τα θεωρω πολλα,συν οτι εχω εξοδα αυτοκινητου.οποτε βολευομαι εκει.δυστυχως υπαρχουν και μειονεκτηματα οπως ανεφερα αλλα οταν κυνηγας τον στοχο σου τα υπολοιπα τα εχω λεπτομερειες.....

  6. #246
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-05-09
    Location
    ροδος, πατρα, Greece.
    Posts
    112

    Default

    καλα ολα αυτα αλλα ωρα να ακουσετε και την δικια μας οδυνη.των παιδιων που ασχολουμαστε με το πανεπιστημιακο γυμναστηριο πατρων.

    1)δεν υπαρχει ελεγχος ενω προσωπικα θελει χαρτι απο γιατρο και μονο απο το νοσκομειο.το χαρτι που πηρα απο γιατρο απεξω δεν τους εκανε.αντε γεια λεω δεν ασχολουμαι παω χυμα.

    το 2) που μου την σπαει ειναι οτι δεν βαζουν τα βαρη στη θεση τους.αχταρμας χυμα πεταμενα στο πατωμα και να τρεχω μαζι με αλλα δυο παιδια που γνωριστηκαμε πανω να τα μαζεψουμε.σημερα εκτυπωσα μονος χαρτι που να λεει "τα βαρη να τοποθετουνται στη θεση τους."

    3) ερχονται ορισμενοι χωρις πετσετες μαλλον ολοι πλην λιγων.κατσε ρε μ&^%$#α δλδ εσυ σταζεις αντριλα και μετα εγω που θελω να κανω παγκο πρεπει να βλεπω στο πανω μερος τα νερα που ξεφυγαν απο το κεφαλι σου???ελεος δλδ.

    4)μπαινουν μεσα προχθες κατι παιδια με κοιλια δεν ειχαν ιχνος επαφης με το γυμναστηριο και αρχιζει και λεει ο ενας, ελα κανε αυτα και σε ενα μηνα θα εισαι τουμπανο.τι τουμπανο, βρε τουμπανε ηθελα να του πω.εγω ηδη ειμαι 2μηνες εκει τωρα και μολις που βγαζω 60κιλα στο παγκο στηθους και χαιρομαι ιδιαιτερα για αυτο, και συ μου λες σε ενα μηνα τουμπανο?τι γινεται ρε παιδια μολις καλοκαιριασει τους πιανει ολους το συνδρομο της παραλιας?

    5)3 διαδρομοι ο ενας εκτος λειτουργιας.το στεπερ επεισης που εκανα εκει περισσοτερο.το λεω στον υπευθυνο...."8α γινει και αυτο"εχει περασει ενας μηνας ακομα στεπερ δεν εχω κανει...παγκοι για κοιλιακους ο ενας σπασπενος δεν ψινονται να παρουν μια ηλεκτροκοληση να το φτιαξουν απο κατω.το μηχανημα για το στηθος ηθελε λαδωμα αυτο το καναν ευτυχως.

    6)τα καλα τωρα.εχω ριξει διαφιμηση του φορουμ τοσο πολυ πρεπει να με προσκυνατε χαχαχαχα.Οταν βλεπω καποιον να κανει λαθος ασκηση εξηγω πως γινεται με βαση αυτα που εχω διαβασει εδω μεσα και οτι βλεπω στο ιντερνετ.δεν το παιζω ξερολας απλα μαρεσει να βοηθαω το κοσμο.και το τελευταιο καλο ενα ξανθο μωρο κουκλαρα,η οποια σε ασκηση ποδιων με μπαρα στην πλατη βαζει 80 κιλα και ειχα μεινει καγκελο.[:-bigeyes2][:-bigeyes2].εγω μαζι με αλλα 3 παιδια που γνωριστηκαμε πανω κανουμε μια ωραια ομαδα 4 ατομα που αλληλοβοηθιομαστε μεταξυ μας,αν τυχει και βρεθουμε εκει.

    Θα μου πειτε ομως το εξης απλο..γιατι δεν παω σε ενα ιδιωτικο γυμναστηριο?δεν εχετε αδικο αλλα 47 ευρω φοιτιτικη τιμη τα θεωρω πολλα,συν οτι εχω εξοδα αυτοκινητου.οποτε βολευομαι εκει.δυστυχως υπαρχουν και μειονεκτηματα οπως ανεφερα αλλα οταν κυνηγας τον στοχο σου τα υπολοιπα τα εχω λεπτομερειες.....

  7. #247
    giannis_m's Avatar
    Join Date
    01-06-08
    Location
    Σητεία, Greece.
    Posts
    2,468

    Default

    εμενα με ενοχλουν οι τυποι που φοβουνται μην τυχον ξυπνησουν κανενα πρωι με αρσηβαρίστικους τετρακεφαλους [:-bouncy][:-bouncy]

  8. #248
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by thodwrhs



    6)τα καλα τωρα.εχω ριξει διαφιμηση του φορουμ τοσο πολυ πρεπει να με προσκυνατε χαχαχαχα.
    </blockquote id=quote>
    :D
    Ωραίος![:-thumbu]
    Κι εγώ διαφημίζω το φόρουμ όποτε πιάνω κουβέντα περί προπόνησης/διατροφής. Μήπως τελικά να παίρνουμε κανένα ποσοστό από τον admin;:D[:-angel]

  9. #249
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    θα ελεγα οτι δεν μου την σπαει αλλα απλα γελαω με μερικους τυπους οι
    οποιοι κανουν πολεμικες τεχνες(δεν θα ανηκουν στους σοβαρους αθλητες μαλλον αλλα στους επιδειξιες)κ αναμεσα στα σετς με τα βαρη κανουν κ καμια κλωτσια στον αερα η καμια μπουνια η εκει που τρεχουν στον διαδρομο ριχνουν κ καμια μπουνια στον αερα η εχουν τα χερια τους σε θεση γκαρντ εκει που τρεχουν... Εχει λιγο πλακα αυτο κ μου θυμιζει αρχαριους στα βαρη που κανιουν ενα μηνα κ νομιζουν οτι ειναι τουμπανα .Που σκανε με μπλουζακια τιραντε,με σταμπες χαρντκοραδικες κ περπατανε με ανοιχτα τα χερια....δεν χορανε πουθενα λεμε...

  10. #250
    Senior Bodybuilder bigsteve's Avatar
    Join Date
    20-04-07
    Posts
    5,301

    Default

    θα ελεγα οτι δεν μου την σπαει αλλα απλα γελαω με μερικους τυπους οι
    οποιοι κανουν πολεμικες τεχνες(δεν θα ανηκουν στους σοβαρους αθλητες μαλλον αλλα στους επιδειξιες)κ αναμεσα στα σετς με τα βαρη κανουν κ καμια κλωτσια στον αερα η καμια μπουνια η εκει που τρεχουν στον διαδρομο ριχνουν κ καμια μπουνια στον αερα η εχουν τα χερια τους σε θεση γκαρντ εκει που τρεχουν... Εχει λιγο πλακα αυτο κ μου θυμιζει αρχαριους στα βαρη που κανιουν ενα μηνα κ νομιζουν οτι ειναι τουμπανα .Που σκανε με μπλουζακια τιραντε,με σταμπες χαρντκοραδικες κ περπατανε με ανοιχτα τα χερια....δεν χορανε πουθενα λεμε...

  11. #251
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:θα ελεγα οτι δεν μου την σπαει αλλα απλα γελαω με μερικους τυπους οι
    οποιοι κανουν πολεμικες τεχνες(δεν θα ανηκουν στους σοβαρους αθλητες μαλλον αλλα στους επιδειξιες)κ αναμεσα στα σετς με τα βαρη κανουν κ καμια κλωτσια στον αερα η καμια μπουνια η εκει που τρεχουν στον διαδρομο ριχνουν κ καμια μπουνια στον αερα η εχουν τα χερια τους σε θεση γκαρντ εκει που τρεχουν... Εχει λιγο πλακα αυτο κ μου θυμιζει αρχαριους στα βαρη που κανιουν ενα μηνα κ νομιζουν οτι ειναι τουμπανα .Που σκανε με μπλουζακια τιραντε,με σταμπες χαρντκοραδικες κ περπατανε με ανοιχτα τα χερια....δεν χορανε πουθενα λεμε...</blockquote id=quote>
    :D:D:D:D
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  12. #252
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:θα ελεγα οτι δεν μου την σπαει αλλα απλα γελαω με μερικους τυπους οι
    οποιοι κανουν πολεμικες τεχνες(δεν θα ανηκουν στους σοβαρους αθλητες μαλλον αλλα στους επιδειξιες)κ αναμεσα στα σετς με τα βαρη κανουν κ καμια κλωτσια στον αερα η καμια μπουνια η εκει που τρεχουν στον διαδρομο ριχνουν κ καμια μπουνια στον αερα η εχουν τα χερια τους σε θεση γκαρντ εκει που τρεχουν... Εχει λιγο πλακα αυτο κ μου θυμιζει αρχαριους στα βαρη που κανιουν ενα μηνα κ νομιζουν οτι ειναι τουμπανα .Που σκανε με μπλουζακια τιραντε,με σταμπες χαρντκοραδικες κ περπατανε με ανοιχτα τα χερια....δεν χορανε πουθενα λεμε...</blockquote id=quote>
    :D:D:D:D
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  13. #253
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-05-09
    Location
    ροδος, πατρα, Greece.
    Posts
    112

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by bigsteve

    θα ελεγα οτι δεν μου την σπαει αλλα απλα γελαω με μερικους τυπους οι
    οποιοι κανουν πολεμικες τεχνες(δεν θα ανηκουν στους σοβαρους αθλητες μαλλον αλλα στους επιδειξιες)κ αναμεσα στα σετς με τα βαρη κανουν κ καμια κλωτσια στον αερα η καμια μπουνια η εκει που τρεχουν στον διαδρομο ριχνουν κ καμια μπουνια στον αερα η εχουν τα χερια τους σε θεση γκαρντ εκει που τρεχουν... Εχει λιγο πλακα αυτο κ μου θυμιζει αρχαριους στα βαρη που κανιουν ενα μηνα κ νομιζουν οτι ειναι τουμπανα .Που σκανε με μπλουζακια τιραντε,με σταμπες χαρντκοραδικες κ περπατανε με ανοιχτα τα χερια....δεν χορανε πουθενα λεμε...
    </blockquote id=quote>


    xaxaxaxaxaxaxaxaxa μεγαλε οπως το πες ειναι.που να πατησεις καλοκαιρι ροδο.ολοι με ραντακια,σαγιοναρα και τζιν, τα χερια δεν περνανε απο πορτες βρισκουν σε καρεκλες κτλ.ειλικρινα θελω να μαθω αυτη την τεχνικη του φουσκωνω χωρις να παταω γυμναστηριο...ελεος δλδ!

  14. #254
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    09-06-09
    Location
    .
    Posts
    49

    Default

    εγω θα συμφωνησω παλι με τον Mr Hellas..
    δεν μου την σπαει τιποτα, μονο γελαω..
    τις ωρες που παω ειναι εκει τα φιλαρακια μου με βοηθανε τους βοηθαω και γουσταρουμε γυμναστικη..
    αν και κατα ενα περιεγο λογω ολοι στο γυμναστηριο που παω ειναι τουμπανα..
    ειδικα οι 2 ιδιοκτητες ειναι θηρια και ακρως φιλικοι και προθυμοι να σε βοηθησουν
    ....

  15. #255

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by bigsteve

    θα ελεγα οτι δεν μου την σπαει αλλα απλα γελαω με μερικους τυπους οι
    οποιοι κανουν πολεμικες τεχνες(δεν θα ανηκουν στους σοβαρους αθλητες μαλλον αλλα στους επιδειξιες)κ αναμεσα στα σετς με τα βαρη κανουν κ καμια κλωτσια στον αερα η καμια μπουνια η εκει που τρεχουν στον διαδρομο ριχνουν κ καμια μπουνια στον αερα η εχουν τα χερια τους σε θεση γκαρντ εκει που τρεχουν... Εχει λιγο πλακα αυτο κ μου θυμιζει αρχαριους στα βαρη που κανιουν ενα μηνα κ νομιζουν οτι ειναι τουμπανα .Που σκανε με μπλουζακια τιραντε,με σταμπες χαρντκοραδικες κ περπατανε με ανοιχτα τα χερια....δεν χορανε πουθενα λεμε...
    </blockquote id=quote>

    Χαχα καλο, εγω παντως απο τοτε που σε ειχα δει να κανεις προπονηση πριν καμια 10αρια χρονια στις επομενες προπονησεις εβαζα ζακετα και 2-3 μπλουζακια απο μεσα γιατι ελεγα που παω εγω με τα κολλητα :D

    Λοιπον εμενα με ενοχλουν αυτοι που κωλοβαρανε και με ενοχλουν ρωτωντας συνεχεια αν κανω εκει που ΠΡΟΦΑΝΩΣ κανω. Μερικοι δεν ξερω το εχουν συστημα να ρωτανε "εχεις πολλα ακομα;" κλπ. Πλεον εχω γινει γαιδουρι και δεν μοιραζομαι τους παγκους με τους συγκεκριμμενους τυπους. Για να μην παρεξηγηθω, δεν εχω προβλημα να κανω εναλλαξ με γυναικα, με πιτσιρικα, με ηλικιωμενο, απλα μερικα 20 χρονα που ερχονται για κουβεντα με εκνευριζουν.

    Με ενοχλουν οι παρεες που ερχονται και συζητανε ολη την ωρα. Εχω πει μερικες φορες να κανουν ησυχια, δεν με νοιαζει αν με κακοχαρακτηρισουν.

    Με ενοχλουν μερικοι που ενω τους εχεις πει μια κουβεντα στις 200 φορες που τους εχεις δει ξαφνικα νομιζουν οτι ειναι φιλοι σου και παιρνουν θαρρος που δεν πρεπει.

    Με ενοχλουν οι τυποι που μου μιλανε οταν κανω σετ.

    Με ενοχλουν οι γυναικες (κυριως) που κανουν στους παγκους που κανω χωρις να με ρωτησουν αν ειναι οκ.

    Με ενοχλουν μερικοι που ενω βλεπουν οτι γινεται της τρελης στο gym, επιμενουν οτι πρεπει να κανουν κυκλικη προπονηση ή tri-set ή ξερω γω τι.

    Με ενοχλουν αυτοι που περπατανε στους διαδρομους 2 ωρες ενω η ουρα ειναι 20 ατομα και ο ιδιοκτητης δεν θελει να δημιουργησει θεμα.

    Με ενοχλουν αυτοι που με ρωτανε τι παιρνω...ενω δεν τους ξερω.

    Τελος να πω κατι που κανω κι εγω και ειμαι σιγουρος οτι ειναι εκνευριστικο για πολλους. Αρκετες φορες αφηνω τα κιλα που κανω μεσα στην μεση. Συνηθως απο αλτηρες ειναι 30-35-40 και οι μπαρες ειναι κι αυτες φορτωμενες. Ενταξει πιστευω ειναι λαθος μου γιατι με τους αλτηρες κατω ειναι επικινδυνο να χτυπησει καποιος και τα κιλα δεν ειναι υποχρεωμενος ο επομενος να τα ξεφορτωσει. Προσπαθω να το διορθωσωγιατι ειναι κακη συνηθεια.

  16. #256
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-02-09
    Location
    Chania-Athens, Greece.
    Posts
    219

    Default

    Παιδιά εμένα σήμερα ένας τύπος έκανε διατάσεις κι εκεί που πιανόταν είχα βάλει τον πάγκο λίγο πιο πίσω για να κάνω εκτάσεις τρικεφάλων και έβαζε τον κ**ο του στη μούρη μου. ΕΕ... αρχισα τις χριστοπαναγίες... χαχαχαχαχα
    Train Hard, Push yourself Forward--&gt; Enjoy the Result!!!

  17. #257
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    17-05-09
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    127

    Default

    Εμένα μου την σπάει,αλλά μιλάμε για πολλά νεύρα όταν δεν χρησιμοποιούν πετσέτες στα όργανα/πάγκους κλπ...

  18. #258
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-05-09
    Location
    ροδος, πατρα, Greece.
    Posts
    112

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Koga

    Εμένα μου την σπάει,αλλά μιλάμε για πολλά νεύρα όταν δεν χρησιμοποιούν πετσέτες στα όργανα/πάγκους κλπ...
    </blockquote id=quote>

    αυτο που ειπα και εγω ποιο πανω και θα συμφωνησω μαζι σου.σημερα την ειπα σε εναν γιατι παω να πιασω οριζοντιο παγκο,για να κανω τρικεφαλα με στραβομπαρα και υψωσα λιγο το τονο της φωνης μου.δεν ηταν ωραιο αλλα νταξει,ειναι αηδιαστικο,να βλεπεις τον παγκο λες και εριξες εναν κουβα νερο.

  19. #259

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by thodwrhs

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Koga

    Εμένα μου την σπάει,αλλά μιλάμε για πολλά νεύρα όταν δεν χρησιμοποιούν πετσέτες στα όργανα/πάγκους κλπ...
    </blockquote id=quote>

    αυτο που ειπα και εγω ποιο πανω και θα συμφωνησω μαζι σου.σημερα την ειπα σε εναν γιατι παω να πιασω οριζοντιο παγκο,για να κανω τρικεφαλα με στραβομπαρα και υψωσα λιγο το τονο της φωνης μου.δεν ηταν ωραιο αλλα νταξει,ειναι αηδιαστικο,να βλεπεις τον παγκο λες και εριξες εναν κουβα νερο.
    </blockquote id=quote>


    ορθά έπραξες κατά την γνώμη μου [:-thumbu]

    Η υγιεινή είναι πολύ σημαντική και αισθητικά και ουσιαστικά.

  20. #260
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    02-04-08
    Location
    .
    Posts
    171

    Default

    μην τρελενεστε το γυμναστηριο ειναι ενας μικροκοσμος της κοινωνιας μας!οσο σταρχιδιστες ειμαστε στην κανονικη ζωη ειμαστε και εκει!!οταν θα φτιαξουμε την συμπεριφορα μας στην προσωπικη μας ζωη θα φτιαξουν ολα.......[:-cry]

  21. #261
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-02-09
    Location
    Chania-Athens, Greece.
    Posts
    219

    Default

    +1 !! Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα!!!!!!
    Train Hard, Push yourself Forward--&gt; Enjoy the Result!!!

  22. #262
    Advanced Bodybuilder HEAVY DUTY's Avatar
    Join Date
    12-10-07
    Location
    .
    Posts
    940

    Default

    ειναι πραγματικα σπαστικο οι πιτσιρικαδες που ερχοντε στο γυμ και ζυγηζουν 50-55 κιλα.........και ενω εχουν προγραμα πανε και πιανουν χωρις λογο τα οργανα που θελεις να κανεις χωρις να κανουνε προπονηση παρα μονο να μακακιζοντε.........οταν ρε φιλε δεν κανεις προπονηση και κανεις χαβαλε με το φιλαρακι σου τουλαχιστον καντο καπου αλλου οχι εκει που ο αλλος κανει σοβαρη προπονηση............

  23. #263
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    02-05-09
    Location
    Greece.
    Posts
    51

    Default

    Είναι απίστευτο αυτό που έπαθα σήμερα!! Έκανα προβολές και καθόταν ένας τύπος δίπλα μου και με κοίταζε με το που πέρνω μια ανάσα μου κόβεται η αναπνοη! Μιλάμε για πολύ έντονη βρώμα! ... Τόσο έντονα μύριζε που ήταν οι πόρτες ανοιχτές και δεν ξεμύριζε το γυμναστήριο.. Άσε για να μην θυμηθώ για τις κοπέλες που βάζουν όλο το μπουκάλι άρωμα πάνω τους και σε πιάνει ζαλάδα!

  24. #264
    Pumping Iron
    Join Date
    03-06-09
    Location
    Greece.
    Posts
    318

    Default

    Σπανια ειμαι με καποιον αλλον στο γυμναστηριο αλλα εχτες εσκασε τυπακι που εκανε παγγο με τζην και σκαρπινι (κινεζος) και αργοτερα εκανε κ τσιγαρο στο παραθυρο. Εφαγε μπινελικι στα ελληνικα αλλα βεβαια δεν καταλαβε τιποτα...

  25. #265

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by rapa

    Σπανια ειμαι με καποιον αλλον στο γυμναστηριο αλλα εχτες εσκασε τυπακι που εκανε παγγο με τζην και σκαρπινι (κινεζος) και αργοτερα εκανε κ τσιγαρο στο παραθυρο. Εφαγε μπινελικι στα ελληνικα αλλα βεβαια δεν καταλαβε τιποτα...

    </blockquote id=quote>


    [:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes]:DΕ εντάξει,μετά και από αυτό τα έχουμε δει όλα!!!ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!!

  26. #266
    Pumping Iron
    Join Date
    18-10-07
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    376

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by rapa

    Σπανια ειμαι με καποιον αλλον στο γυμναστηριο αλλα εχτες εσκασε τυπακι που εκανε παγγο με τζην και σκαρπινι (κινεζος) και αργοτερα εκανε κ τσιγαρο στο παραθυρο. Εφαγε μπινελικι στα ελληνικα αλλα βεβαια δεν καταλαβε τιποτα...

    </blockquote id=quote>
    Δηλαδή έκανε τον κινέζο ε;:D
    ,___,
    [O.o]
    /)__)
    -"--"- http://diotima-diotima.blogspot.com

  27. #267
    Pumping Iron
    Join Date
    18-10-07
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    376

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by gianna

    Είναι απίστευτο αυτό που έπαθα σήμερα!! Έκανα προβολές και καθόταν ένας τύπος δίπλα μου και με κοίταζε με το που πέρνω μια ανάσα μου κόβεται η αναπνοη! Μιλάμε για πολύ έντονη βρώμα! ... Τόσο έντονα μύριζε που ήταν οι πόρτες ανοιχτές και δεν ξεμύριζε το γυμναστήριο.. Άσε για να μην θυμηθώ για τις κοπέλες που βάζουν όλο το μπουκάλι άρωμα πάνω τους και σε πιάνει ζαλάδα!
    </blockquote id=quote>

    Απαραίτητο gadget στο gym:
    Attached Image:

    ,___,
    [O.o]
    /)__)
    -"--"- http://diotima-diotima.blogspot.com

  28. #268
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Διακριτικό αξεσουάρ που άνετα χωράει στο νεσεσέρ της τσάντας του γυμναστηρίου:D
    Ωραίο Ρέα, έλιωσα στο γέλιο:D

  29. #269
    Advanced Bodybuilder damian's Avatar
    Join Date
    22-03-05
    Location
    .
    Posts
    1,177

    Default

    :D:D[:-thumbu]

  30. #270
    Pumping Iron
    Join Date
    03-06-09
    Location
    Greece.
    Posts
    318

    Default

    @Ρεα: Ρεα δεν εκανε τον Κινεζο ητανε Κινεζος!!!
    Κινα μενω μονιμα,....αλλα 37 και σημερα ειναι πολλες???


 
Page 9 of 44 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •