Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 5 of 44 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 121 to 150 of 1298
  1. #121
    Pumping Iron
    Join Date
    18-07-05
    Location
    Αθήνα.
    Posts
    313

    Default

    Αν και τα'χω χώσει ήδη στο vol.1, να προσθέσω και την σε βαθμό δημοσίων έργων καθυστερηση να αλλαχτεί το γ@μωσυρματόσχοινο που κόπηκε ή να πάρουν 3-4 πύρους για τα μηχανήματα να υπάρχουν ή ΝΑ ΣΦΙΞΕΙΣ ΛΙΓΟ ΤΟΥΣ ΑΛΤΗΡΕΣ ρε ντεμέκ αμφίκοιλε παλιολιγούρη κουκουρουκογυμναστή, ΠΡΙΝ χώσουν ντιρέκτ τα κιλά στην άνω γνάθο μου.
    Stay heavy

  2. #122
    Pumping Iron
    Join Date
    18-07-05
    Location
    Αθήνα.
    Posts
    313

    Default

    Αν και τα'χω χώσει ήδη στο vol.1, να προσθέσω και την σε βαθμό δημοσίων έργων καθυστερηση να αλλαχτεί το γ@μωσυρματόσχοινο που κόπηκε ή να πάρουν 3-4 πύρους για τα μηχανήματα να υπάρχουν ή ΝΑ ΣΦΙΞΕΙΣ ΛΙΓΟ ΤΟΥΣ ΑΛΤΗΡΕΣ ρε ντεμέκ αμφίκοιλε παλιολιγούρη κουκουρουκογυμναστή, ΠΡΙΝ χώσουν ντιρέκτ τα κιλά στην άνω γνάθο μου.
    Stay heavy

  3. #123

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Napalm
    ρε ντεμέκ αμφίκοιλε παλιολιγούρη κουκουρουκογυμναστή, ΠΡΙΝ χώσουν ντιρέκτ τα κιλά στην άνω γνάθο μου.
    </blockquote id=quote>

    Χαχαχαχαχα:D

  4. #124

    Join Date
    16-03-05
    Posts
    8,854

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Napalm
    ρε ντεμέκ αμφίκοιλε παλιολιγούρη κουκουρουκογυμναστή, ΠΡΙΝ χώσουν ντιρέκτ τα κιλά στην άνω γνάθο μου.
    </blockquote id=quote>

    Χαχαχαχαχα:D

  5. #125
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    21-09-08
    Location
    .
    Posts
    203

    Default

    Ποπο βρηκα το καταλληλο τοπικ...
    Εμενα μου την σπαει που ολα τα γυμναστηριο εδω ειναι πως να το πω "gay-tredy gym"...Και ιδιετερα μου κανουν ολη την ωρα παρατηρησεις γυμναστες και γυμναστριες...αλλοι μου λενε "Κανεις παρα πολλα κιλα για την ηλικια σου δεν κανει καλο και τετοια" αληθεια τα πολλα κιλα απο τι κρεινετε?Και χτες που με ειδαν να κανω ωμους στρατιωτικες ζεσταμα με 40κιλα λενε [:-bigeyes] τοσα πολλα κιλα κανεις τι νομιζεις οτι θα πετυχεις ετσι?[:-boggled][:-boggled] Δηλαδη αν με εβλεπαν στο λειτουργικο τι θα ελεγαν????
    Η π.χ κανω αρσεις θανατου και το πατωμα ειναι απο πλακακια και οπως ειναι λογικο αν οταν ακουμπαω την μπαρα κατω κανει θορυβο και μου εκαναν παρατηρηση και γι αυτο οτι εννοχλω τους υπολοιπους!!!Και γιατι δεν βαζεις χαλακια παρακαλω αντικραδασμηκα???
    Η ειμαι στις τελευταιες επαναληψεις και τις βγαζω με πολυ ζορι,οχι δεν ειμαι απο αυτους που φωναζουν με το παραμικρο αλλα καμια φορα σου βγαινει φυσικο και οσοι ειναι εκει με κοιταν σαν εξωγηινο και μου λενε δεν χρειαζεται να ζοριζεσε πολυ...
    Και τελος οτι δεν ειναι πληρως εξοπλησμενο...εχει ενα καρο μηχανηματα και δεν εχει τον βασικο εξοπλισμο για βαρη οπως ενα power rack,αρκετα βαροι,ορθοστατες κτλ κτλ...

    Πφφ εχω μπουχτισει και η ειρωνια ειναι οτι και σε αλλο γυμναστηριο να παω τα ιδια ακριβως θα γινουν...
    Ουφφ τα πα και ξαλαφρωσα λιγο...

  6. #126
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    21-09-08
    Location
    .
    Posts
    203

    Default

    Ποπο βρηκα το καταλληλο τοπικ...
    Εμενα μου την σπαει που ολα τα γυμναστηριο εδω ειναι πως να το πω "gay-tredy gym"...Και ιδιετερα μου κανουν ολη την ωρα παρατηρησεις γυμναστες και γυμναστριες...αλλοι μου λενε "Κανεις παρα πολλα κιλα για την ηλικια σου δεν κανει καλο και τετοια" αληθεια τα πολλα κιλα απο τι κρεινετε?Και χτες που με ειδαν να κανω ωμους στρατιωτικες ζεσταμα με 40κιλα λενε [:-bigeyes] τοσα πολλα κιλα κανεις τι νομιζεις οτι θα πετυχεις ετσι?[:-boggled][:-boggled] Δηλαδη αν με εβλεπαν στο λειτουργικο τι θα ελεγαν????
    Η π.χ κανω αρσεις θανατου και το πατωμα ειναι απο πλακακια και οπως ειναι λογικο αν οταν ακουμπαω την μπαρα κατω κανει θορυβο και μου εκαναν παρατηρηση και γι αυτο οτι εννοχλω τους υπολοιπους!!!Και γιατι δεν βαζεις χαλακια παρακαλω αντικραδασμηκα???
    Η ειμαι στις τελευταιες επαναληψεις και τις βγαζω με πολυ ζορι,οχι δεν ειμαι απο αυτους που φωναζουν με το παραμικρο αλλα καμια φορα σου βγαινει φυσικο και οσοι ειναι εκει με κοιταν σαν εξωγηινο και μου λενε δεν χρειαζεται να ζοριζεσε πολυ...
    Και τελος οτι δεν ειναι πληρως εξοπλησμενο...εχει ενα καρο μηχανηματα και δεν εχει τον βασικο εξοπλισμο για βαρη οπως ενα power rack,αρκετα βαροι,ορθοστατες κτλ κτλ...

    Πφφ εχω μπουχτισει και η ειρωνια ειναι οτι και σε αλλο γυμναστηριο να παω τα ιδια ακριβως θα γινουν...
    Ουφφ τα πα και ξαλαφρωσα λιγο...

  7. #127
    Advanced Bodybuilder HEAVY DUTY's Avatar
    Join Date
    12-10-07
    Location
    .
    Posts
    940

    Default

    μου την σπαει πολυ που καποιοι επιδη δεν ξερουν τι θα πει αυτοσυγκεντρωση και πληρης αφοσιωση στην προπονηση...............οταν καποιος ειναι ετσι τον κοιτανε περιεργα..........βεβαια το λογικο για αυτος ειναι 1 σετ παυση 4-5 λεπτα κουβεντουλα.............κ ξανα παλι χαλαρα χαλαρα...................

  8. #128
    Advanced Bodybuilder HEAVY DUTY's Avatar
    Join Date
    12-10-07
    Location
    .
    Posts
    940

    Default

    μου την σπαει πολυ που καποιοι επιδη δεν ξερουν τι θα πει αυτοσυγκεντρωση και πληρης αφοσιωση στην προπονηση...............οταν καποιος ειναι ετσι τον κοιτανε περιεργα..........βεβαια το λογικο για αυτος ειναι 1 σετ παυση 4-5 λεπτα κουβεντουλα.............κ ξανα παλι χαλαρα χαλαρα...................

  9. #129
    Pumping Iron extremist's Avatar
    Join Date
    31-07-08
    Location
    ΧΑΝΙΑ, ΚΡΗΤΗ, Greece.
    Posts
    473

    Default

    Καποιοι τυπαδες που κανουν καταληψη στα μηχανηματα επ'αοριστον
    - "Συγνωμη θα μπορουσαμε να κανουμε εν'αλλαξ ξερετε"
    - "Καλα καλα εσυ ξερεις" και σηκωνονται αργα αργα με τετοιο υφος--&gt; [:-grumpy]
    Όλοι ζούνε δίχως τη παραμικρή υποψία , ενώ η αρρώστεια έχει αρχίσει να μας τρώει το πόδι Θα είναι αργά όταν θα ανακαλύψουν τη συνομωσία ,θα είναι αργά ότα θα βρισκόμαστε στο ξόδι!!

  10. #130
    Pumping Iron extremist's Avatar
    Join Date
    31-07-08
    Location
    ΧΑΝΙΑ, ΚΡΗΤΗ, Greece.
    Posts
    473

    Default

    Καποιοι τυπαδες που κανουν καταληψη στα μηχανηματα επ'αοριστον
    - "Συγνωμη θα μπορουσαμε να κανουμε εν'αλλαξ ξερετε"
    - "Καλα καλα εσυ ξερεις" και σηκωνονται αργα αργα με τετοιο υφος--&gt; [:-grumpy]
    Όλοι ζούνε δίχως τη παραμικρή υποψία , ενώ η αρρώστεια έχει αρχίσει να μας τρώει το πόδι Θα είναι αργά όταν θα ανακαλύψουν τη συνομωσία ,θα είναι αργά ότα θα βρισκόμαστε στο ξόδι!!

  11. #131
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    06-09-08
    Location
    piraious, Greece.
    Posts
    214

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by HEAVY DUTY

    μου την σπαει πολυ που καποιοι επιδη δεν ξερουν τι θα πει αυτοσυγκεντρωση και πληρης αφοσιωση στην προπονηση...............οταν καποιος ειναι ετσι τον κοιτανε περιεργα..........βεβαια το λογικο για αυτος ειναι 1 σετ παυση 4-5 λεπτα κουβεντουλα.............κ ξανα παλι χαλαρα χαλαρα...................
    </blockquote id=quote>

    [:-thumbu][:-thumbu] Και εμενα αυτο ακριβως μου την σπαει!!!Υπαρχουν παρα πολλοι τετοιοι!

  12. #132
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    06-09-08
    Location
    piraious, Greece.
    Posts
    214

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by HEAVY DUTY

    μου την σπαει πολυ που καποιοι επιδη δεν ξερουν τι θα πει αυτοσυγκεντρωση και πληρης αφοσιωση στην προπονηση...............οταν καποιος ειναι ετσι τον κοιτανε περιεργα..........βεβαια το λογικο για αυτος ειναι 1 σετ παυση 4-5 λεπτα κουβεντουλα.............κ ξανα παλι χαλαρα χαλαρα...................
    </blockquote id=quote>

    [:-thumbu][:-thumbu] Και εμενα αυτο ακριβως μου την σπαει!!!Υπαρχουν παρα πολλοι τετοιοι!

  13. #133

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    μου τη σπανε λιγακι αυτοι που βγαζουν στεντορειες κραυγες απο την 1η επαναληψη.
    Μαλιστα υπαρχει και μια κοπελα στο γυμναστηριο μου που ειναι ετσι και ειναι αρκετα ενοχλητικη/αντιαισθητικη.

    Συνηθως βαζω τα mp3 μου και δεν με νοιαζει , αλλα οταν εχω φιλους μου στο γυμναστηριο μ αρεσει να ανταλλασω καμια κουβεντουλα μεταξυ των σετ και την κοροιδευουμε [:-shades]

  14. #134

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    μου τη σπανε λιγακι αυτοι που βγαζουν στεντορειες κραυγες απο την 1η επαναληψη.
    Μαλιστα υπαρχει και μια κοπελα στο γυμναστηριο μου που ειναι ετσι και ειναι αρκετα ενοχλητικη/αντιαισθητικη.

    Συνηθως βαζω τα mp3 μου και δεν με νοιαζει , αλλα οταν εχω φιλους μου στο γυμναστηριο μ αρεσει να ανταλλασω καμια κουβεντουλα μεταξυ των σετ και την κοροιδευουμε [:-shades]

  15. #135
    Bodybuilding Newbie Μαρία's Avatar
    Join Date
    16-04-08
    Location
    .
    Posts
    47

    Default

    Αυτό που με ενοχλει είναι όταν βλέπω γυναίκες στο γυμναστήριο που το έχουν πάρει κάπως ζεστά το θέμα με την γυμναστική και επειδή εκείνη την ώρα στην αίθουσα με τα βάρη είναι 2-3 λιγούριδες, περιμένουν στο διάδρομο ή στο ποδήλατο να περάσει η ώρα (να φύγουν)για να πάνε να ξεκινήσουν το πρόγραμμά τους.Έχουν που έχουν λίγο κόμπλεξ να μπούνε στην αίθουσα με τα βάρη επειδή είναι κυρίως αντροκρατούμενη και νιώθουν κάπως, έχουν και αυτούς τους 2-3 που τους δημιουργούν πρόβλημα.Χαίρομαι να βλέπω γυναίκες να ασχολούνται με γυμναστική γιατί δεν είναι και πολύ συχνό το φαινόμενο σε σχέση με τους άντρες.(Μιλάω πάντα για 2-3 και όχι για το γενικό σύνολο των αντρών που γυμναζονται και εκτιμούν και σέβονται την προσπάθεια του καθενός)
    Από την άλλη με εκνευρίζει αφάνταστα όταν θα έρθουν γυναίκες στο γυμναστήριο με σκοπό να λένε ότι πανε και καλα γυμναστήριο.Είναι αυτές που θα έρθουν βαμμένες λες και πάνε για clubing και με smoky eye που είναι και της μόδας,μαλλί κομμωτηρίου,νυχάκι γαλλικό και με προσοχή ο αλτήρας μην σπάσει το νυχάκι,μπλουζακι με βαθύ ντεκολτέ και σουτιέν με σούπερ ενίσχυση(βολεύει κυρίως στο διάδρομο!!!!)και σε ακραίες περιπτώσεις κολάν άσπρο με μαύρο ή κόκκινο εσώρουχο (και καλά δεν κατάλαβα ότι φαίνεται)ναι το έχω δει και αυτό!!!Όσον αφορά το θέμα της γυμναστικής και όχι της πασαρέλας θα κάνουν ΜΟΝΟ κοιλιακούς 1 σετ των 12 και πόδια 1σετ των 12 σε κάθε πόδι διαφορετικό μηχάνημα την μέρα και αυτά γιατι θέλουν να σφίξει η κοιλιά και να φύγει η κυτταρίτιδα!!!!Και μετά είναι και εξαντλημένες!!!!

  16. #136
    Bodybuilding Newbie Μαρία's Avatar
    Join Date
    16-04-08
    Location
    .
    Posts
    47

    Default

    Αυτό που με ενοχλει είναι όταν βλέπω γυναίκες στο γυμναστήριο που το έχουν πάρει κάπως ζεστά το θέμα με την γυμναστική και επειδή εκείνη την ώρα στην αίθουσα με τα βάρη είναι 2-3 λιγούριδες, περιμένουν στο διάδρομο ή στο ποδήλατο να περάσει η ώρα (να φύγουν)για να πάνε να ξεκινήσουν το πρόγραμμά τους.Έχουν που έχουν λίγο κόμπλεξ να μπούνε στην αίθουσα με τα βάρη επειδή είναι κυρίως αντροκρατούμενη και νιώθουν κάπως, έχουν και αυτούς τους 2-3 που τους δημιουργούν πρόβλημα.Χαίρομαι να βλέπω γυναίκες να ασχολούνται με γυμναστική γιατί δεν είναι και πολύ συχνό το φαινόμενο σε σχέση με τους άντρες.(Μιλάω πάντα για 2-3 και όχι για το γενικό σύνολο των αντρών που γυμναζονται και εκτιμούν και σέβονται την προσπάθεια του καθενός)
    Από την άλλη με εκνευρίζει αφάνταστα όταν θα έρθουν γυναίκες στο γυμναστήριο με σκοπό να λένε ότι πανε και καλα γυμναστήριο.Είναι αυτές που θα έρθουν βαμμένες λες και πάνε για clubing και με smoky eye που είναι και της μόδας,μαλλί κομμωτηρίου,νυχάκι γαλλικό και με προσοχή ο αλτήρας μην σπάσει το νυχάκι,μπλουζακι με βαθύ ντεκολτέ και σουτιέν με σούπερ ενίσχυση(βολεύει κυρίως στο διάδρομο!!!!)και σε ακραίες περιπτώσεις κολάν άσπρο με μαύρο ή κόκκινο εσώρουχο (και καλά δεν κατάλαβα ότι φαίνεται)ναι το έχω δει και αυτό!!!Όσον αφορά το θέμα της γυμναστικής και όχι της πασαρέλας θα κάνουν ΜΟΝΟ κοιλιακούς 1 σετ των 12 και πόδια 1σετ των 12 σε κάθε πόδι διαφορετικό μηχάνημα την μέρα και αυτά γιατι θέλουν να σφίξει η κοιλιά και να φύγει η κυτταρίτιδα!!!!Και μετά είναι και εξαντλημένες!!!!

  17. #137
    Pumping Iron
    Join Date
    28-02-08
    Location
    Greece.
    Posts
    441

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Μαρία
    [...] και σουτιέν με σούπερ ενίσχυση(βολεύει κυρίως στο διάδρομο!!!!)[...] </blockquote id=quote>

    ααα κυρία μου να μιλάτε για το δικό σας γυμναστήριο, στο δικό μας δεν έχουμε τέτοια αίσχη!!
    Τι ενίσχυση και πράσινα άλογα, έχουμε τουλάχιστον 1-2 που έχουν καταργήσει τελείως το σουτιέν [:-censored][:-blindfold]

    Τώρα το πότε θα μας πλακώσει η μπάρα ή θα φύγουμε από το διάδρομο με αυτά που (προσπαθούμε να μη) βλέπουμε...

    :D

  18. #138
    Pumping Iron
    Join Date
    28-02-08
    Location
    Greece.
    Posts
    441

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Μαρία
    [...] και σουτιέν με σούπερ ενίσχυση(βολεύει κυρίως στο διάδρομο!!!!)[...] </blockquote id=quote>

    ααα κυρία μου να μιλάτε για το δικό σας γυμναστήριο, στο δικό μας δεν έχουμε τέτοια αίσχη!!
    Τι ενίσχυση και πράσινα άλογα, έχουμε τουλάχιστον 1-2 που έχουν καταργήσει τελείως το σουτιέν [:-censored][:-blindfold]

    Τώρα το πότε θα μας πλακώσει η μπάρα ή θα φύγουμε από το διάδρομο με αυτά που (προσπαθούμε να μη) βλέπουμε...

    :D

  19. #139
    Bodybuilding Newbie Μαρία's Avatar
    Join Date
    16-04-08
    Location
    .
    Posts
    47

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by cccc

    [quote]Originally posted by Μαρία
    [...] και σουτιέν με σούπερ ενίσχυση(βολεύει κυρίως στο διάδρομο!!!!)[...] </blockquote id=quote>

    ααα κυρία μου να μιλάτε για το δικό σας γυμναστήριο, στο δικό μας δεν έχουμε τέτοια αίσχη!!
    Τι ενίσχυση και πράσινα άλογα, έχουμε τουλάχιστον 1-2 που έχουν καταργήσει τελείως το σουτιέν [:-censored][:-blindfold]

    Τώρα το πότε θα μας πλακώσει η μπάρα ή θα φύγουμε από το διάδρομο με αυτά που (προσπαθούμε να μη) βλέπουμε...

    [:D


    Χα,χα,χα,χα πολύ καλό,αν φοράνε και άσπρο μπλουζάκι ρίξε καμιά μέρα κατά λάθος νερό,χα,χα,χα!!!!!!!!!!!!!!Ρε τι γίνεται στον κόσμο!!!

  20. #140

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by cccc

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Μαρία
    [...] και σουτιέν με σούπερ ενίσχυση(βολεύει κυρίως στο διάδρομο!!!!)[...] </blockquote id=quote>

    ααα κυρία μου να μιλάτε για το δικό σας γυμναστήριο, στο δικό μας δεν έχουμε τέτοια αίσχη!!
    Τι ενίσχυση και πράσινα άλογα, έχουμε τουλάχιστον 1-2 που έχουν καταργήσει τελείως το σουτιέν [:-censored][:-blindfold]

    Τώρα το πότε θα μας πλακώσει η μπάρα ή θα φύγουμε από το διάδρομο με αυτά που (προσπαθούμε να μη) βλέπουμε...

    :D

    </blockquote id=quote>

    Υπάρχει λύση.
    Μάζεψε 4-5 φίλους σου και κάντε πως μιλάτε δίπλα στο διάδρομο, ενω θα κοιτάτε ΟΛΟΙ ΑΔΙΑΚΡΙΤΑ προς το μέρος της..
    Την επομένη ή που θα έρθει με ράσα ή θα την δεις παρέα με κανένα γνωστό σου.. :D

  21. #141
    Bodybuilding Newbie Μαρία's Avatar
    Join Date
    16-04-08
    Location
    .
    Posts
    47

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ikamak

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by cccc

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Μαρία
    [...] και σουτιέν με σούπερ ενίσχυση(βολεύει κυρίως στο διάδρομο!!!!)[...] </blockquote id=quote>

    ααα κυρία μου να μιλάτε για το δικό σας γυμναστήριο, στο δικό μας δεν έχουμε τέτοια αίσχη!!
    Τι ενίσχυση και πράσινα άλογα, έχουμε τουλάχιστον 1-2 που έχουν καταργήσει τελείως το σουτιέν [:-censored][:-blindfold]

    Τώρα το πότε θα μας πλακώσει η μπάρα ή θα φύγουμε από το διάδρομο με αυτά που (προσπαθούμε να μη) βλέπουμε...

    :D

    </blockquote id=quote>

    Υπάρχει λύση.
    Μάζεψε 4-5 φίλους σου και κάντε πως μιλάτε δίπλα στο διάδρομο, ενω θα κοιτάτε ΟΛΟΙ ΑΔΙΑΚΡΙΤΑ προς το μέρος της..
    Την επομένη ή που θα έρθει με ράσα ή θα την δεις παρέα με κανένα γνωστό σου.. :D
    </blockquote id=quote>

    Μπορεί να το πάρει και πάνω της(πω πω αρχίζει να φαίνεται η γυμναστική που κάνω,όλα τα βλέμματα πάνω μου καρφωμένα,αύριο θα σκάσω μύτη με κολάν άσπρο να τους τρελάνω όλους!!!!χα,χα,χα)

  22. #142
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    07-07-08
    Location
    mytilini, building, Greece.
    Posts
    1,144

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Μαρία

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by ikamak

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by cccc

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Μαρία
    [...] και σουτιέν με σούπερ ενίσχυση(βολεύει κυρίως στο διάδρομο!!!!)[...] </blockquote id=quote>

    ααα κυρία μου να μιλάτε για το δικό σας γυμναστήριο, στο δικό μας δεν έχουμε τέτοια αίσχη!!
    Τι ενίσχυση και πράσινα άλογα, έχουμε τουλάχιστον 1-2 που έχουν καταργήσει τελείως το σουτιέν [:-censored][:-blindfold]

    Τώρα το πότε θα μας πλακώσει η μπάρα ή θα φύγουμε από το διάδρομο με αυτά που (προσπαθούμε να μη) βλέπουμε...

    :D

    </blockquote id=quote>

    Υπάρχει λύση.
    Μάζεψε 4-5 φίλους σου και κάντε πως μιλάτε δίπλα στο διάδρομο, ενω θα κοιτάτε ΟΛΟΙ ΑΔΙΑΚΡΙΤΑ προς το μέρος της..
    Την επομένη ή που θα έρθει με ράσα ή θα την δεις παρέα με κανένα γνωστό σου.. :D
    </blockquote id=quote>

    Μπορεί να το πάρει και πάνω της(πω πω αρχίζει να φαίνεται η γυμναστική που κάνω,όλα τα βλέμματα πάνω μου καρφωμένα,αύριο θα σκάσω μύτη με κολάν άσπρο να τους τρελάνω όλους!!!!χα,χα,χα)


    </blockquote id=quote>

    και μετα καθομαστε και ψαχνουμε προγραμματα γυμναστικης για πιο καλα αποτελεσματα.....αμα εχουμε καθε μερα 2-3 τετοιες μπροστα μας τοτε δε μπορουμε να κανουμε πανω απο 3-4 σετακια.....οποτε ή απολαμβανεις το οφθαλμολουτρο (αλλα εχε γεια προπονηση) ή αλλαζεις ωρα στο γυμναστηριο:D:D:D
    ()

  23. #143
    Advanced Bodybuilder damian's Avatar
    Join Date
    22-03-05
    Location
    .
    Posts
    1,177

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Andrikos


    Μαλιστα υπαρχει και μια κοπελα στο γυμναστηριο μου που ειναι ετσι και ειναι αρκετα ενοχλητικη/αντιαισθητικη.


    </blockquote id=quote>

    Παραξενο,αλλα και σε μενα συνεβη κατι τετοιο προχθες....μια κοπελα που γνωριζομαστε απο παλια απο τη πυγμαχια...ερχεται τελευταια στο γυμναστηριο που παω...και μου ζητησε να κανω τον σποτερ για την προπονηση στηθους που ειχε.
    Το κακο ηταν οτι ενω ειχε φορτωσει κιλα....στις τελευταιες επαναληψεις των σετ...σε οποια ασκηση και να εκανε...ειχε αυτο το συνηθειο να βγαζει αυτες τις κραυγουλες οι οποιες...χμμμ...ας πουμε σου φερναν ευκολα στο μυαλο στιγμες χαρας.Δεν θα ελεγα οτι κραυγαζε ή οτι ηταν αντιαισθητικη αλλα ηταν μικρες ενθουσιωδεις εκφρασεις παθους σιγουρα ιδιαιτερες.
    Και ενω κανονικα δεν θα επρεπε να με πειραζει και ιδιαιτερα αυτο,αντιλαμβανομαι σε μια στιγμη οτι το ρεμαλι ο υπευθυνος εχει χαμηλωσει την ενταση της μουσικης και 20-25 μαντραχαλοι εχουν σταματησει τη προπονηση και χαζευουν την τυπισα.Wierd stuff

    υγΕυτυχως δεν μου ζητησε να κανω το σποτερ στα squat....φανταζεστε εικονα?:D:D

  24. #144
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    07-07-08
    Location
    mytilini, building, Greece.
    Posts
    1,144

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by damian

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Andrikos


    Μαλιστα υπαρχει και μια κοπελα στο γυμναστηριο μου που ειναι ετσι και ειναι αρκετα ενοχλητικη/αντιαισθητικη.


    </blockquote id=quote>

    Παραξενο,αλλα και σε μενα συνεβη κατι τετοιο προχθες....μια κοπελα που γνωριζομαστε απο παλια απο τη πυγμαχια...ερχεται τελευταια στο γυμναστηριο που παω...και μου ζητησε να κανω τον σποτερ για την προπονηση στηθους που ειχε.
    Το κακο ηταν οτι ενω ειχε φορτωσει κιλα....στις τελευταιες επαναληψεις των σετ...σε οποια ασκηση και να εκανε...ειχε αυτο το συνηθειο να βγαζει αυτες τις κραυγουλες οι οποιες...χμμμ...ας πουμε σου φερναν ευκολα στο μυαλο στιγμες χαρας.Δεν θα ελεγα οτι κραυγαζε ή οτι ηταν αντιαισθητικη αλλα ηταν μικρες ενθουσιωδεις εκφρασεις παθους σιγουρα ιδιαιτερες.
    Και ενω κανονικα δεν θα επρεπε να με πειραζει και ιδιαιτερα αυτο,αντιλαμβανομαι σε μια στιγμη οτι το ρεμαλι ο υπευθυνος εχει χαμηλωσει την ενταση της μουσικης και 20-25 μαντραχαλοι εχουν σταματησει τη προπονηση και χαζευουν την τυπισα.Wierd stuff

    υγΕυτυχως δεν μου ζητησε να κανω το σποτερ στα squat....φανταζεστε εικονα?:D:D
    </blockquote id=quote>

    αρχιζει και αγριευει το πραγμα......[:-hot][:-hot]
    [:-hot]
    ()

  25. #145
    Pumping Iron mlrs's Avatar
    Join Date
    24-01-08
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    284

    Default

    Χαχα, και που να πιάσουν κι οι ζέστες!:D
    Never back down!

  26. #146
    New Bodybuilder
    Join Date
    23-01-09
    Location
    .
    Posts
    4

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:</blockquote id=quote>Παραξενο,αλλα και σε μενα συνεβη κατι τετοιο προχθες....μια κοπελα που γνωριζομαστε απο παλια απο τη πυγμαχια...ερχεται τελευταια στο γυμναστηριο που παω...και μου ζητησε να κανω τον σποτερ για την προπονηση στηθους που ειχε.
    Το κακο ηταν οτι ενω ειχε φορτωσει κιλα....στις τελευταιες επαναληψεις των σετ...σε οποια ασκηση και να εκανε...ειχε αυτο το συνηθειο να βγαζει αυτες τις κραυγουλες οι οποιες...χμμμ...ας πουμε σου φερναν ευκολα στο μυαλο στιγμες χαρας.Δεν θα ελεγα οτι κραυγαζε ή οτι ηταν αντιαισθητικη αλλα ηταν μικρες ενθουσιωδεις εκφρασεις παθους σιγουρα ιδιαιτερες.
    Και ενω κανονικα δεν θα επρεπε να με πειραζει και ιδιαιτερα αυτο,αντιλαμβανομαι σε μια στιγμη οτι το ρεμαλι ο υπευθυνος εχει χαμηλωσει την ενταση της μουσικης και 20-25 μαντραχαλοι εχουν σταματησει τη προπονηση και χαζευουν την τυπισα.Wierd stuff

    υγΕυτυχως δεν μου ζητησε να κανω το σποτερ στα squat....φανταζεστε εικονα?
    <blockquote id=quote>Quote:</blockquote id=quote>

    Τι να πω και εγώ... Δεν βρίσκω λόγια, πραγματικά...
    Ώρες - ώρες είμαστε πολύ ...μπιπ και εμείς οι γυναίκες...
    Τέλος πάντων... Και το ... καμάκι δεν είναι κακό (γιατί αλλιώς δεν μου επιτρέπεται να το χαρακτηρίσω) , αλλά υπάρχουν και κάποια όρια...

    Και καλό είναι να καταδικάζονται τέτοια καραγκιοζιλίκια γιατί μπορεί να καταλήξουν στο να διστάζει ο άλλος να πηγαίνει γυμναστήριο, γιατί θα αισθάνεται άβολα.

    Δυστυχώς παρόμοια φαινόμενα τα βλέπω και εγώ μερικές φορές. Και, εντάξει, ένα οφθαλμόλουτρο, όπως το λέτε, δεν πειράζει να υπάρχει, ως ενός βαθμού τουλάχιστον, ένα όμορφο ανθρώπινο σώμα πάντα το θαυμάζεις και, στο κάτω κάτω όλοι αυτό θέλουμε να αποκτήσουμε και λιώνουμε κάθε μέρα στο γυμναστήριο, αλλά πάντα πρέπει να τηρείται αξιοπρέπεια και να υπάρχει σοβαρότητα.

  27. #147

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    Κύριοι , συγγνώμη , αλλα κάνετε ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ !!!!
    Λοιπόν αναφερομαι και στίς ...αναστεναγμο-κραυγούλες , αλλα και στην μη χρήση στηθοδέσμων συνδυαζόμενη με κινητικές ασκήσεις ..κλπ κλπ (σκυψίματα , τεντώματα , και καλά απονήρευτες αποκαλυπτικές αρσεις )

    Εδώ εχουμε την ευκαιρία να εκμεταλευτούμε το γεγονός και να έχουμε με ένα σμπάρο τουλάχιστον 2 τρυγόνια

    Εμείς δέν είμαστε που λέμε, οτι θέλουμε να ανεβάσουμε τίς τεστοστερόνες μας και τα τοιαύτα ...Ε!...πάρα πολύ ωραία , αυτό γίνεται εύκολα παρακολουθώντας (σιωπηρά) και σάν bonus κάνουμε και παράλληλα ασκήσεις υπομονής και συγκέντρωσης , θέματα που είναι ΑΚΡΩΣ ΧΡΗΣΙΜΑ στα άθλημα μας

    Αφήστε λοιπόν τα κοριτσάκια να εκφρασθούν , η γλώσσα του κορμιού είναι διεθνής
    Και Φορτώστε ένταση :D[:-bouncy][:-bigeyes]

  28. #148
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    21-01-09
    Location
    .
    Posts
    50

    Default

    Εμενα με ενοχλει πολυ που τα βαρη στο γυμναστηριο που παω, ειναι σε λιμπρες.... (ο ξεμπαρκος, ο ακυρος!! χαχαχαχα)
    Ενταξει τα υπολογιζεις αλλα δεν ειναι σαν τα kg που τα εχουμε συνηθισει.
    Και με χαλανε και κατι γιαγιαδες που φτιαχνονται τρελα, με αμανικα, κολαν, ροζ ρουχακια, κλπ κλπ.. και σκανε μυτη στο gym λεμε.. ππσσσσ.. [:-bouncy] [:-scared]


    Οσο για τα θηλυκα στα γυμναστηριο δεν με πειραζει προσωπικα οτι και να κανουν οτι και να φορανε, αρκει να μην μου την πεφτουν ολη την ωρα και με απασχολουν ρε γ*μωτο........ [:-fight][:-fight][:-boggled][:-boggled]
    Σοβαρα τωρα, ειναι μερικες που ερχονται γιατι θελουν να κανουν δουλεια και μερικες γιατι θελουν να κανουν βολτα.
    Το χειροτερο ομως, ειναι κατι ασυγκρατητοι γοηδες που μπερδευουν τις δυο αυτες περιπτωσεις γυναικων
    και ενοχλουν/σχολιαζουν τα νορμαλ και ηρεμα κοριτσακια (που εχουν ερθει να κανουν λιγη γυμνσατικη τα καημενα) επειδη απλα ειναι ομορφες..! Ε, αυτο ειναι μ*****α τωρα.

  29. #149
    Advanced Bodybuilder magman's Avatar
    Join Date
    09-11-08
    Location
    Nikaia, Greece.
    Posts
    1,021

    Default

    Αυτό που με ενοχλεί τα μάλα στο γυμναστήριο είναι να αφήνουν τα βάρη στις μπάρες και τους αλτήρες όπου βρουν. Φαντάσου τώρα να είναι μικρό το γυμναστήριο και να πρέπει να κάνεις σλάλομ ανάμεσα από τους αλτήρες για να πάς στην επόμενη άσκηση. Οι γυμναστές δεν είναι υπηρετικό προσωπικό ούτε εγώ είμαι υποχρεωμένος να βγάζω 90 κιλά από την μπάρα και 160 από την πρέσα κάθε φορά που μπαίνεις εσύ. Και δεν με χαλάει να σηκώσω τους αλτήρες ή τα βάρη και να τα βάλω στη θέση τους, αλλά βάλε βγάλε το κάναμε το διάλλειμα διπλό.
    I want to train damn it!!!!

  30. #150
    Advanced Bodybuilder DimitrisK's Avatar
    Join Date
    01-02-06
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    883

    Default

    Κατ' αρχήν με ενοχλεί ότι το ΒΒ και γενικότερα το να αθλήσε στα σοβαρά δεν είναι "in" με αποτέλεσμα τα γυμναστήρια έγιναν πασαρέλες, βγάλανε τα ελεύθερα βάρη και τα μηχανήματα που όντως δούλευαν και βάλανε κάτι εφετζίδικα που είναι μόνο για πολυτραυματίες και καρδιοπαθείς.
    Προτιμούνε κυρίως άτομα που κάνουν μια ετήσια συνδρομή και πατάνε 2-3 φορές το μήνα (και αυτό παίζεται).
    Πας να τρέξεις σε κανά διάδρομο και περιμένεις το ζόμπι που περπατάει με 4-5 χιλ/ώρα για 30-40 λεπτά. Έχω παρατηρήσει ότι από τους 10 που ανεβένουν στους διαδρόμους ζήτημα 2-3 να τρέχουν έστω και σε ρυθμό τζόγκινγκ ή να κάνουν περπάτημα με κάποια κλίση. Οι υπόλοιποι απλά βλέπουν τηλεόραση κουνώντας τα πόδια τους.
    Όσο για τις γυναίκες τα είπαν οι προηγούμενοι. Τι κομμωτήριο τι γυμναστήριο το ίδιο κάνει. Ελάχιστες προσπαθούν για κάτι παραπάνω. Λογικά μετά και οι γυμναστές που δουλεύουν να είναι ανάλογοι των απαιτήσεων του "κομμωτηρίου".

    Δε λέω ότι τα σιδεράδικα είναι πιο καλά αλλά τα προτιμώ από τα σημερινά "γυμναστήρια - κομμωτήρια".


 
Page 5 of 44 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •