Γεια σας και χρονια πολλα, με υγεια και καλες επιδόσεις.

Με λένε Γιωργο και ειμαι 31 ετων. Βρηκα τυχαια το φορουμ σας πριν απο κανενα μηνα και αφου γραφτηκα περιπλανηθηκα αρκετα σε διαφορα θεματα ωστε να καταλαβω κατι απο το χωρο του Β/Β. Πρεπει να πω πως βρήκα συμπηκνωμενη γνωση και ανοιξαν λιγο τα ματια μου.

Στο θεμα μας τωρα. Ειμαι 1.89 και 98 κιλα. Αυτη τη στιγμη ειμαι σε φαση διαιτας γιατι δεν παει αλλο. Οσο θυμαμαι τον εαυτο μου γυμναζομουν ειτε κανοντας διαφορα αθληματα, ειτε κανοντας ''βαρακια'' παντα μονος μου και ποτε σε συνδιασμο με σωστη διατροφη. Διαβαζοντας σας αυτες τις μερες καταλαβα πως τοσο καιρο γυμναξομουν λαθος. Εφτιαξα λοιπον μια διατροφη που μου ταιριαζει καλυτερα υστερα απο αναγνωση των συμβουλων των παλαιωτερων και ξεκινησα αεροβιο και βαρη. Έχω φτιαξει ενα προσωπικο γυμναστηριο και εκει γυμναζομαι μονος (ποτε δεν μπορεσα να συγκεντρωθω σε γυμναστηριο). Σκοπος μου ειναι να φτασω στα 85 κιλα γραμωμενος. Έχω πολλες ερωτησεις αλλα θα τις απαντησω σιγα σιγα βρισκοντας τες μεσα στο φορουμ. Σε αυτες που θα μου παραμεινουν απλα ελπιζω στη βοηθεια σας.

Ξεχασα να σας πω πως ειμαι παντρεμενος με 2 μωρα (2.5 ετων και 9 μηνων) δουλευω αρκετα και η ωρα που ξεκλεβω για γυμναστικη δεν ειναι παντα η ιδια.

Ευχαριστω για την φιλοξενεια και καλη χρονια να εχουμε.