Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 23 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 61 to 90 of 683
  1. #61
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-02-10
    Location
    .
    Posts
    9

    Default

    kai gia kapoious filous pou eipan gia to netrition...k poios mou leei emena pws dn to riskarw na parageilw apo ekei..amerikaniko dn einai??? ta lefta mou apo to bodybuilding poios mou leei pws 8a ta parw pisw an metavw sthn esxath lush na ta steilw pisw????
    mexri na piasoun to prwto 8uma einai!

  2. #62
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by soman21

    kai gia kapoious filous pou eipan gia to netrition...k poios mou leei emena pws dn to riskarw na parageilw apo ekei..amerikaniko dn einai??? ta lefta mou apo to bodybuilding poios mou leei pws 8a ta parw pisw an metavw sthn esxath lush na ta steilw pisw????

    </blockquote id=quote>

    Κανεις δε στο λεει! απλως δεν εχει αναφερθει προβλημα μεχρι στιγμης.
    Αν τους πανε τα πραγματα πισω και ειναι αθικτα, θα στα δωσουν τα λεφτα σου μην ανησυχεις. Το κακο ειναι οτι αν κανουν πχ. 100 τα πραγματα και 50 τα μεταφορικα, θα πληρωσεις 50 να πανε πισω και 50 που ηδη πληρωσες ναρθουνε, 100. Δλδ. πληρωσες οσο κανουν τα πραγματα χωρις να τα παρεις.
    Το εξωφρενικο ειναι να κανουν π.χ. 50 τα πραγματα και 50 τα μεταφορικα. Δλδ, αν πανε πισω, θα πληρωσεις 50 τα extra μεταφορικα -50 που θα παρεις πισω, ισον 0! Οποτε λες δεν πανε να μεινουν και στο τελωνειο για παντα?? Στα @@δια μου! Αμ δε! Στο τελωνειο χρεωνεσαι εξοδα αποθηκης, οποτε αν τα αφησεις στη μοιρα τους μπορει να χρεωθεις επιπλεον για κατι που πληρωσες και ποτε δεν πηρες.
    Ολα αυτα τα ειπα στον ΕΟΦ και μου ειπε απλα στειλτα πισω (την 1η φορα που παρηγγειλα χωρις να ξερω ο βλακας με κουριερ).
    Μπορεις να γλιτωσεις οολη αυτη την ταλαιπωρια αν βρεις καποιον γιατρο να σου ΓΡΑΨΕΙ τα συμπληρωματα, οποτε παραλαμβανεις τα παντα ανεξαρτητως ειδους και ποσοτητας. Το κακο ειναι οτι εγω γυρισα ολη την Αθηνα και δε βρηκα ουτε εναν να αναλαβει να μου γραψει τα συμπληρωματα παρολο που καθησα απο πανω να τους εξηγησω αναλυτικα τι ειναι.

    Λοιπον, η συμβουλη ειναι γνωστη: κανετε παραγγελιες των 4 τεμμαχιων (ακομα και αν παρετε το ιδιο πραγμα π.χ. χ5) ή σπαστε τις παραγγελιες σε ξεχωριστες των 4 τεμμαχιων.
    Παιρνετε μονο μικρα πραγματακια (δλδ. οχι πρωτεϊνες) και να μη φαινεται απεξω τι ειναι! ωστε να μην κινησει υποψιες, εν ολιγοις να μην ελεγχθει καθολου, παρα μονο απο τα βασικα (για οπλα και ναρκωτικα απο σκυλια).
    Σκεφτειτε διπλα πριν παραγγειλετε συμπληρωματα εστω νομιμα, αλλα του τυπου Νοvedex, M-STAK, κτλ. και οχι ποσοτητες ωστε το κακο να ειναι οσο γινεται μικροτερο.

    Μην αγχωνεστε, φανταζομαι ειναι μικρο το ποσοστο κολληματων στο τελωνειο..
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  3. #63
    New Member el.stel's Avatar
    Join Date
    05-02-10
    Location
    Rethymno, Crete.
    Posts
    94

    Default

    Συμφωνώ με τον soman21, έχουν σπάσει και μένα τα νεύρα, κυρίως με τις απαντήσεις που δίνουν όταν τους τα λες και τους εξηγείς πως δεν έχουν λογική αυτά που μας κάνουν. Οι μαλ@@@@κες?

  4. #64
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-02-10
    Location
    .
    Posts
    9

    Default

    dhladh egw pou plhrwsa 160 eurw sun to shipping ti 8a parw an ta steilw pisw?? ta ****** mou mes suxgwreitai ade 50 eurw!!!! afto me to giatro borei na sta grapsei kai aplos pa8ologos????

  5. #65
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Αν μπορουσατε να γραφετε με ελληνικους χαρακτηρες καλα θα ητανε..
    Δεν ειμαι σιγουρος αν μπορει να στα γραψει απλος παθολογος. Παντως αθλητιατρος σιγουρα. Καλο θα ηταν να ρωτησετε τον ΕΟΦ για αυτο. Εγω εψαχνα για αθλητιατρους για να ειναι σχετικοι με το αντικειμενο και να με βοηθησουν, αλλα ουτε αυτοι ηξεραν ή τουλαχιστον εκαναν οτι δεν ηξεραν για να μην ασχοληθουν μαζι μου. Παντως δεν πολυξερουν γιατι βγαζουν περισσοτερα λεφτα απο φυσικοθεραπειες και γιαγιαδες που πανε με στανταρ προβληματα. Αντε ειναι και αυτοι...
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  6. #66
    Pumping Iron elefterios's Avatar
    Join Date
    29-02-08
    Location
    athens.
    Posts
    462

    Default

    ελεος ρε παιδια...
    διαβαστε και λιγο τι εχουμε γραψει στο φορουμ...
    η ημιμαθεια ειναι χειροτερη της αμαθειας.
    o tempora o mores!

  7. #67
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by elefterios

    ελεος ρε παιδια...
    διαβαστε και λιγο τι εχουμε γραψει στο φορουμ...
    η ημιμαθεια ειναι χειροτερη της αμαθειας.
    </blockquote id=quote>
    Τι ακριβως εννοεις?
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  8. #68
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    04-02-10
    Location
    .
    Posts
    118

    Default

    Θελω να παραγγειλω απο netrition.com 6 τεμαχια .Tα παρακατω :

    Μια πρωτεινη ΟΝ 2,3 κιλα
    Ενα ON fish oil
    Ενα NOW CLA
    Ενα NOW L-Carnitine
    Ενα Universal Vitamins Pack
    Και ενα ON Pro Complex Stress+Vitamin C

    Βγαινουν συνολικα 100 δολλαρια χωρισ μεταφορικα .

    Να βαλω το giftbox που λεει . Θα φαινεται τι περιεχει ?

    Με τι να επιλεξω να ρθουν ?
    1)Airmail
    2)Ups
    3)FedEx

    Ποιο απο αυτα?

    Θα ερθουν σε συσκευασια δωρου που δεν θα φαινεται τι εχει ?
    Θα μου ερθουν η θα κολλησουν ?

    Ξερει καποιος που εχει κανει παρομοια παραγγελεια να μου πει σιγουρα ?

    Ευχαριστω
    Τρωω πιο πολυ και χανω και κιλα ... ωραια πραγματα

  9. #69
    New Member el.stel's Avatar
    Join Date
    05-02-10
    Location
    Rethymno, Crete.
    Posts
    94

    Default

    Δεν την στέλνουν την πρωτεΐνη παιδιά?

    Δεν μπορώ να καταλάβω?

    Έχω διαβάσει όλα τα σχετικά topics, έκανα αυτά που λένε παραπάνω οι συνφορουμίτες αλλά τίποτα.

    Όλοι λένε πως πρωτεΐνες τουλάχιστον περνάνε.

    Τι να πω. Καλή τύχη στους υπόλοιπους.

  10. #70
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Μα πως ειναι δυνατον να μην επιτρεπουν κατι που ΔΕΝ περιεχει απαγορευμενες ουσιες (ξερουν κατι που δεν ξερουμε)? Και αν ειναι ετσι πως επιτρεπονται στην ελληνικη αγορα τα ιδια συμληρωματα που αυτοι απαγορευουν? Και στο κατω κατω ας επιτρεπουν σχεδον τα παντα και ας κανει τη δουλεια το anti-doping control. Επαγγελματιες ειμαστε?
    Αυτο ειναι εξωφρενικο. Τι θελουν επιτελους? Να μπει κανενας με ουζι εκει μεσα?
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  11. #71
    New Member el.stel's Avatar
    Join Date
    05-02-10
    Location
    Rethymno, Crete.
    Posts
    94

    Default

    Μάλλον δεν μπορούν να απαντήσουν σε αυτό ούτε οι ίδιοι.

  12. #72
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    10-07-05
    Location
    .
    Posts
    107

    Default

    Η αλπουμινη ειναι βρε παιδια αναβολικο?????η παραγγελια μου ειναι αυτη http://www.bodybuilding.com/store/un...ρωτεινη της universal.ο εοφ δεν την εγκρινει.τωρα τι κανω?την στελνω πισω?μαζι ειχα παρει και αμινοξεα τις ον αυτα οκ.

  13. #73
    New Member el.stel's Avatar
    Join Date
    05-02-10
    Location
    Rethymno, Crete.
    Posts
    94

    Default

    Αλβουμίνη λέγεται? το ίδιο είπαν και σε μένα. Και συγκεκριμένα η myofusion έχει Αλβουμίνη αυγού την οποία έχουν και πολλές πρωτεΐνες τις EAS(που είναι αναγνωρισμένες από τον Ε.Ο.Φ). παρακαλώ αν κάποιος ξέρει κάτι για αυτό ας μας φωτίσει

  14. #74
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Θα τρελαθουμε τελειως. Αν τους παμε αυγα, θα τα απορριψουν ως αναβολικα. Μαλλον επειδη θα τα φανε στη μουρη περισσοτερο.
    Παντως δε μπορεις να κανεις τπτ αλλο παρα να τη στειλεις πισω.

    Download Attachment:
    WADA_Prohibited_List_2010_2010.pdf
    93.72KB
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  15. #75
    New Member el.stel's Avatar
    Join Date
    05-02-10
    Location
    Rethymno, Crete.
    Posts
    94

    Default

    <blockquote id=quote>Quote: ελεος ρε παιδια...
    διαβαστε και λιγο τι εχουμε γραψει στο φορουμ...
    η ημιμαθεια ειναι χειροτερη της αμαθειας</blockquote id=quote>

    Φίλε elefterios επειδή έχω διαβάσει σχεδόν όλα όσα έχεις γράψει εσύ και κάποιοι άλλοι σε άλλα σχετικά topics θα ήθελα αν μπορούσες να μου εξηγήσεις τι έκανα λάθος για να ξέρω την επόμενη φορά? Μήπως να μη ξαναπαραγγείλω από εξωτερικό????

  16. #76
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    10-07-05
    Location
    .
    Posts
    107

    Default

    Δηλ.στελνω πισω την προτεινη και περνω μονο τα αμινοξεα?ποσο περιπου θα χρεοθω για το πηγαινε ελα της πρωτεινης?

  17. #77
    Pumping Iron elefterios's Avatar
    Join Date
    29-02-08
    Location
    athens.
    Posts
    462

    Default

    η νομοθεσια απαγορευει ρητα την εισαγωγη οποιουδηποτε συμπληρωματος διατροφης διχως την εγγραφη εγκριση του ΕΟΦ.
    ποσο δυσνοητο ειναι το παραπανω.
    θα σας παρακαλεσω επισης σχολια τυπου "ουζι" κτλ να τα κρατησετε για τους εαυτους σας.
    δεν οριζουν τα Ελ.Τελ. τη νομοθεσια,απλα την εφαρμοζουν.
    και κατι ακομη.
    λετε οτι προκειτε για απλες πρωτεινες κτλ και δεν καταλαβαινετε γιατι τα δεσμευουν.
    και ρωτω κατι απλο.
    ποιος απο εσας θα μπορουσε να εγγυηθει διχως τα απαραιτητα δικαιολογητικα οτι μια whey ειναι πραγματι whey?
    αυτο , λυπαμαι , αλλα μονο επαγγελματισμος δεν λεγεται.
    o tempora o mores!

  18. #78
    New Member el.stel's Avatar
    Join Date
    05-02-10
    Location
    Rethymno, Crete.
    Posts
    94

    Default

    Αφού ένα προϊόν κυκλοφορεί ΝΟΜΙΜΑ σε μαγαζιά όλης της Ελλάδας και εγώ απλά το αγοράζω από εξωτερικό φθηνότερα, δε καταλαβαίνω γιατί μου το σταματάνε και δεν το περνούν στο τελωνείο.
    Νομίζω πως το ερώτημα μου είναι σαφές και δεν με καλύπτει και πολύ η απάντηση σου. Φυσικά και δεν μπορώ να εγγυηθώ πως μια whey είναι πράγματι whey, αλλά από τη στιγμή που κάτι πουλιέται νόμιμα σε καταστήματα, εγώ ως απλός πολίτης το αποδέχομαι ως νόμιμο προϊόν και δεν έχει καμία διαφορά είτε το αγοράζω από εξωτερικό είτε από Ελλάδα.
    Εξάλλου Αλβουμίνη αυγού έχουν και πολλές πρωτεΐνες τις ΕΑS που είναι ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΜΕΝΕΣ από τον Ε.Ο.Φ.
    Δεν είναι λοιπόν παράλογο εντελώς?
    Φιλικά πάντα.

  19. #79
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Τα σχολια τυπου ¨να τα κρατησετε για τους εαυτους σας¨ αν παργματικα τα πιστευετε, τοτε τηρηστε τα και αρα κρατηστε τα για τους ευατους σας!
    Δεν αναφερθηκε κανεις στα ελληνικα Τελωνεια, αλλα στον ΕΟΦ.
    Οσον αφορα στη γνησιοτητα ή μη μιας whey αν δεν εχουμε τα απαραιτητα δικαιολογητικα, τοτε υπολογη ειναι η εταιρεια που εχει τη συγκεκριμενη ετικετα με το συγκεκριμενο περιεχομενο και οχι εμεις. Και αν αυτο παραβλεπεται απο τη νομοθεσια (ή την εφαρμογη της), τοτε δευτερος υπολογος ειναι ο ΕΟΦ που ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ για να το διαπιστωσει, αλλα τσεκαρει τις ουσιες με λιστες που κατεβασε απ`το ιντερνετ! και δεν ξερουμε καν με τι κριτηρια!
    Και αν δεν ειναι υπολογος ουτε ο ΕΟΦ, τοτε ειναι υπολογο το ελληνικο κρατος που τα επιτρεπει στα ραφια των ελληνικων καταστηματων. Και επισης υπολογο που επιτρεπει την παραγγελια τους εξαρχης.
    Και επισης, αν ξερει κατι παραπανω ο ΕΟΦ για τα συστατικα αυτων των συμπληρωματων ας το δημοσιευσει! Οχι να περιμενει να τα παραγγειλουμε και μετα να μας τα κοψει.
    Με συγχωρεις ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΟΝΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ.
    Και στο κατω κατω ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ, δεν υποκειται κανεις μας (ερασιτεχνης) σε anti-doping control. Αλλα και σε antidopng control να υποβαλομασταν, παλι δε θα εβγαζε τιποτα επιληψιμο ΜΕ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ συμπληρωματα. Προς τι ολη αυτη η φασαρια?
    Ε Λ Ε Ο Σ!!! Ειναι παρανοϊκο ολο αυτο.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  20. #80
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Αληθεια, αν τους πεταξω αυγα στη μουρη, θα μου τα βγαλουν παρανομα? Αν τους επισυναψω και εργαστηριακες εξετασεις γνησιοτητας? Παλι θα μου τα βγαλουν ακυρα???
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  21. #81
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Z_750

    Δηλ.στελνω πισω την προτεινη και περνω μονο τα αμινοξεα?ποσο περιπου θα χρεοθω για το πηγαινε ελα της πρωτεινης?
    </blockquote id=quote>
    Ναι, μπορεις να το κανεις αυτο.
    Για την πρωτεΐνη εσυ ξερεις ποσο κοστισε να ερθει. Ενδεικτικα βλεπω σε ενα site οτι κανει οσο και η πρωτεΐνη..
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  22. #82
    New Member el.stel's Avatar
    Join Date
    05-02-10
    Location
    Rethymno, Crete.
    Posts
    94

    Default

    Δεν θα ήταν καλή ιδέα να καρφώσω την EAS στον Ε.Ο.Φ. πως κυκλοφορεί τα προϊόντα της με παράνομες ουσίες και αύριο να αρχίσουν να την μαζεύουν από τα ράφια???
    Έτσι για να δημιουργήσω και εγώ λίγο χάος [:-devil][:-devil][:-devil][:-jester]

  23. #83
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Ας μην το παμε και εκει. Καλυτερα να πιεσουμε προς την αντιθετη κατευθυνση ωστε να εχουμε και κανενα οφελος.
    ΠΑντως η EAS εσκασε 18 χιλιαρικα για να παρει την πιστοποιηση. Και καλο ειναι να ξερουμε οτι ειναι εταιρεια του Βαρδινογιαννη... Δε νομιζω να κινδυνευει, καρφωσεις δεν καρφωσεις.. :)
    Και δε νομιζω το επωνυμο σου να αρχιζει απο Βαρδι και να τελειωνει σε..νογιαννης, ωστε να περνας οτι θες. Για κατσε... που νομιζεις οτι πας?
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  24. #84
    Pumping Iron elefterios's Avatar
    Join Date
    29-02-08
    Location
    athens.
    Posts
    462

    Default

    για να κλεισει το θεμα,αντιλαμβανοντας τη συγχυση αρκετων, το μονο που θα πω ειναι εαν καποιος απο την Αμερικη αγορασει ενα οποιοδηποτε συμπληρωμα απο την Ελλαδα τι πιστευετε οτι θα γινει?
    θα περασει κανονικοτατα αφου στις ΗΠΑ τετοιου ειδους σκευασματα πωλουνται και στα Σ/Μ ή θα δεσμευτει για περεταιρω ελεγχο?
    επειδη εχω βρεθει στις ΗΠΑ για αρκετους μηνες στο τελωνειο του JFK το μονο που θα σας πω ειναι πως μονο την ποινικη σας διωξη δεν θα ζητησουν! ολα τ αλλα μπορει.
    επισης ο ΕΟΦ σαφως και ειναι κρατικο οργανο ελεγχου αλλα για να σας λυθουν οι αποριες τις αναλυσεις τις προωθει στο χημειο του κρατους λαμβανοντας πληρης αναφορα συστατικων κτλ.
    η ελληνικη νομοθεσια τελος (σ αυτο το κομματι παντα) εχει χαοτικες διαφορες με την Αμερικη αλλα και μ αλλες χωρες της ΕΕ οπως για παραδειγμα την Αυστρια που η εισαγωγη οποιουδηποτε συμπληρωματος ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ρητα.
    οσοι εχουν παει μπορουν να το επαληθευσουν αν και το γραφουν και πολλα site αγορων μεσω internet.
    κλεινοντας υπολογος σ μια αγορα ειναι παντα ο εντολεας, ο οποιος καλειται και για εξηγησεις και οχι η εταιρεια που το πουλα.
    και αυτο ειναι ευκολα κατανοητο αν λαβετε υποψη οτι ολες αυτες οι εταιρειες εχουν αδεια ΜΟΝΟ για τη χωρα που εδρευουν και γι αυτο αλλωστε το δηλωνουν στις international orders μεσω της σελιδας τους.
    o tempora o mores!

  25. #85
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by elefterios

    υπολογος σ μια αγορα ειναι παντα ο εντολεας, ο οποιος καλειται και για εξηγησεις και οχι η εταιρεια που το πουλα.

    </blockquote id=quote>

    οποία υποκρισια! (του αστικου κρατους)
    Δλδ. αν παραγγειλω κατι οντως παρανομο φταιω εγω που το παρηγγειλα. Η εταιρια καλα εκανε και τα παρηγαγε. Και αν παρω ναρκωτικα φταιω μονο εγω? Ο εμπορος καλα κανει και τα πουλαει?
    Και κλεινω και εγω το θεμα. Θα postαρω μονο αμα εχω κατι καινουριο και χρησιμο.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  26. #86
    Pumping Iron elefterios's Avatar
    Join Date
    29-02-08
    Location
    athens.
    Posts
    462

    Default

    αναφερομαι παντα σε περιπτωσεις που η εκαστοτε εταιρεια σ εχει πρωτιστως ενημερωσει

    # You are responsible for any duties or taxes that may apply. We do not collect any duties or taxes from you and do not know how much they will cost you. Check with your own country. We report the exact amount of the sale on the Customs form. Please do not ask us to claim less than the actual sale amount.
    # For a description of the package contents on the Customs form, we claim "Food supplements - for personal use only". Please do not ask us to claim a "gift" or other incorrect description.
    # Some countries allow for importation of otherwise disallowed products "for personal use only", but not for resale. Check with your Customs office.

    copy-paste απο netrition.com
    o tempora o mores!

  27. #87
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    05-02-10
    Location
    .
    Posts
    9

    Default

    Λοιπον.. ας μπουμε λιγο στο θεμα τι λετε??? Οπως εχω ξαναποσταρει εκανα παραγγελια απο bb.com 25 Ιανουαριου.
    Εχω μαζεψει ολα τα απαραιτητα εγγραφα και περιμενω. Μεχρι στιγμης τιποτα ουτε ετσι ουτε αλλιως. Καμια ειδοποιηση. Αναφερω πως εχω παραγγειλει προιοντα της muscletech pro series(nitro tech cell tech nanox9 klp). Πρεπει να ειναι 4 με 5 (χωρις τα δωρα) και πανω κατω 10 lbs η παραγγελια. Λοιπον ρωταω εγω τωρα. Μηπως πρεπει να ανυσηχω??? Να μεταβω σε καποια ενέργεια η να περιμενω ειδοποιηση απο τελωνειο??? Και τελος υπαρχει περιπτωση να περασει η παραγγελια μου και να την παραλαβω κανονικα??

  28. #88
    New Member el.stel's Avatar
    Join Date
    05-02-10
    Location
    Rethymno, Crete.
    Posts
    94

    Default

    Ας το σταματήσω και εγώ εδώ μιας και κανείς δεν φαίνεται να ξέρει να μου λύσει την απορία.
    Soman21, μέχρι 3 προϊόντα μου είπαν ότι περνάμε κάθε φορά. Απλά περίμενε λίγο ακόμα και αν δεις ότι αργούν υπερβολικά πάρε τους τηλ.

  29. #89
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    10-07-05
    Location
    .
    Posts
    107

    Default

    Εποικινωνισα παλι σημερα και μου εδωσε το τηλ.του ανθρωπου που ειναι στις εγκρισεις.αλλα το θεμα ειναι οτι θα επιστρεψει την τριτη,αν και δεν νομιζω να κανω δουλεια αφου η αποφαση εχει βγει οτι η προτεινη ειναι αναβολισμενη :D.απο οτι φαινεται θα παρω μονο τα αμινοξεα της ον.α μου ειπε οτι για την προτεινη θελω συνταγη απο διατροφολογο,δηλ.συν εξτρα χρηματα για να σου το γραψει.δεν νομιζω να πας στο ιατρειο του και να στο γραψει ετσι.

  30. #90
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by soman21

    Λοιπον.. ας μπουμε λιγο στο θεμα τι λετε??? Οπως εχω ξαναποσταρει εκανα παραγγελια απο bb.com 25 Ιανουαριου.
    Εχω μαζεψει ολα τα απαραιτητα εγγραφα και περιμενω. Μεχρι στιγμης τιποτα ουτε ετσι ουτε αλλιως. Καμια ειδοποιηση. Αναφερω πως εχω παραγγειλει προιοντα της muscletech pro series(nitro tech cell tech nanox9 klp). Πρεπει να ειναι 4 με 5 (χωρις τα δωρα) και πανω κατω 10 lbs η παραγγελια. Λοιπον ρωταω εγω τωρα. Μηπως πρεπει να ανυσηχω??? Να μεταβω σε καποια ενέργεια η να περιμενω ειδοποιηση απο τελωνειο??? Και τελος υπαρχει περιπτωση να περασει η παραγγελια μου και να την παραλαβω κανονικα??
    </blockquote id=quote>
    Oχι μονο υπαρχει περιπτωση να περασει, αλλα ειναι και το πιθανοτερο. Ειναι πολυ νωρις για να ανησυχεις. Αρχισε απο τον 1,5 μηνα και μετα.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.


 
Page 3 of 23 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •