Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 10 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 31 to 60 of 299
  1. #31
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    06-09-08
    Location
    piraious, Greece.
    Posts
    214

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GS

    Εγώ μένω Ισπανία και πάω σε ένα της περιοχής. Θα ήθελα να ρωτήσω όσους πάνε σε Joe Weider, σε περίπτωση που πληρώσεις την ετήσια συνδρομή π.χ. στο Joe Weider γλυφάδας, μπορείς να κάνεις και σε άλλο Joe Weider κάποιας άλλης περιοχής προπόνηση ή αποκλειστικα σε αυτό; Ρωτάω γιατί εδώ μπορώ να κάνω και αλλού προπόνηση που φυσικά ανήκει στην ίδια αλυσίδα και επειδή προετοιμάζομαι για Ελλάδα θα με ενδιέφερε κάτι ευέλικτο.
    </blockquote id=quote>

    Φιλε τα Joe Weider εχουν διαφορα προγραμματα.Ενα απο αυτα τα προγραμματα ειναι να βγαλεις καρτα δικτυου.Αυτο σημαινει οτι θα μπορεις να κανεις γυμναστικη σε οποια περιοχη θελεις.Βεβαια το προγραμμα αυτο ειναι και το πιο ακριβω.Δυστιχως δεν θυμαμαι ομως ποσο παει περιπου..

  2. #32
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    06-09-08
    Location
    piraious, Greece.
    Posts
    214

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by GS

    Εγώ μένω Ισπανία και πάω σε ένα της περιοχής. Θα ήθελα να ρωτήσω όσους πάνε σε Joe Weider, σε περίπτωση που πληρώσεις την ετήσια συνδρομή π.χ. στο Joe Weider γλυφάδας, μπορείς να κάνεις και σε άλλο Joe Weider κάποιας άλλης περιοχής προπόνηση ή αποκλειστικα σε αυτό; Ρωτάω γιατί εδώ μπορώ να κάνω και αλλού προπόνηση που φυσικά ανήκει στην ίδια αλυσίδα και επειδή προετοιμάζομαι για Ελλάδα θα με ενδιέφερε κάτι ευέλικτο.
    </blockquote id=quote>

    Φιλε τα Joe Weider εχουν διαφορα προγραμματα.Ενα απο αυτα τα προγραμματα ειναι να βγαλεις καρτα δικτυου.Αυτο σημαινει οτι θα μπορεις να κανεις γυμναστικη σε οποια περιοχη θελεις.Βεβαια το προγραμμα αυτο ειναι και το πιο ακριβω.Δυστιχως δεν θυμαμαι ομως ποσο παει περιπου..

  3. #33
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    14-05-08
    Location
    Greece.
    Posts
    105

    Default

    Σε ευχαριστώ chris13. Το τσέκαρα και στην ιστοσελίδα τους και έμαθα τιμές.

  4. #34
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    14-05-08
    Location
    Greece.
    Posts
    105

    Default

    Σε ευχαριστώ chris13. Το τσέκαρα και στην ιστοσελίδα τους και έμαθα τιμές.

  5. #35
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    20-05-05
    Location
    Athens, Ripping..., Greece.
    Posts
    1,841

    Default

    GS πού στην Ισπανία μένεις; :D

  6. #36
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    14-05-08
    Location
    Greece.
    Posts
    105

    Default

    Ανδαλουσία μεριά. Μένω στην La Linea και δουλεύω στο Γιβραλτάρ. Είχα διαβάσει σε ένα τόπικ ότι είχες μείνει Ισπανία για κάποια περίοδο. Ήσουν νότια ή βόρεια; :)

  7. #37
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    20-05-05
    Location
    Athens, Ripping..., Greece.
    Posts
    1,841

    Default

    Hehe ωραίος! Εγώ Βαλένθια ήμουν.. Ωραία η Ανδαλουσία (Γρανάδα, Σεβίγια έχω πάει)... Sorry για το off-topic!

  8. #38
    Pumping Iron malmsteen's Avatar
    Join Date
    20-01-08
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    387

    Default

    εγώ πήγαινα παλιά στο forum επί της δαβάκη με λαγκαδά. μετά πήγα στο fitness station κάπου απέναντι σ'ένα στενό μέσα το οποίο ήταν πάρα πολύ καλό αλλά εδώ και 3 περίπου βδομάδες είναι κλειστό "λόγω πένθους". τώρα είμαι προς αναζήτηση καινούργιου γυμναστηρίου. ξέρει κανείς κάποιο καλό στις δυτικές συνοικίες που να έχει και πάρκινγκ η γειτονιά?
    yngwie or the highway
    http://www.youtube.com/watch?v=xfVlWNNumkc

  9. #39
    Pumping Iron BISTOUR's Avatar
    Join Date
    24-05-08
    Location
    KASTORIA, Greece.
    Posts
    376

    Default

    Στη δουλεια εχουμε δημιουργησει ενα χωρο ο οποιος αποτελειται απο ενα παγκο ενα πολυοργανο και εναν διαδρομο .....ειναι καλο μετα την δουλεια να ασχολεισαι με κατι που σ΄αρεσει .

  10. #40
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    14-05-08
    Location
    Greece.
    Posts
    105

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by malmsteen

    ξέρει κανείς κάποιο καλό στις δυτικές συνοικίες που να έχει και πάρκινγκ η γειτονιά?
    </blockquote id=quote>

    Σε ποιά περιοχή μένεις αν επιτρέπεται;

  11. #41
    Pumping Iron malmsteen's Avatar
    Join Date
    20-01-08
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    387

    Default

    πλέον μένω στο ωραιόκαστρο αλλά κατεβαίνω μέχρι και αμπελόκηπους για γυμναστήριο.
    yngwie or the highway
    http://www.youtube.com/watch?v=xfVlWNNumkc

  12. #42
    Pumping Iron mlrs's Avatar
    Join Date
    24-01-08
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    284

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by malmsteen

    πλέον μένω στο ωραιόκαστρο αλλά κατεβαίνω μέχρι και αμπελόκηπους για γυμναστήριο.
    </blockquote id=quote>
    Ολόκληρο Ωραιόκαστρο ένα γυμναστήριο δεν έχει; Εκτός κι αν είναι κανένα μούφα. Κάτι φίλες μου πάνε τέννις εκεί πάνω και μου κάνει εντύπωση.
    Never back down!

  13. #43
    Pumping Iron malmsteen's Avatar
    Join Date
    20-01-08
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    387

    Default

    άστα να πάνε φίλε. πολύ χάλια τα πράγματα. για να καταλάβεις έχει ένα γυμναστήριο winner το οποίο είναι σε ένα μεγάλο κτίριο. όταν το είδα σκέφτηκα ότι θα είναι καλό, θα έχει πολλά μηχανήματα. και όμως δεν έχει ούτε τα απαραίτητα... έχει μια μικρή πισίνα της πλάκας για να πουλάνε μούρη, διάδρομους και πολλές αίθουσες για aerobic yoga και powerplates!! τα βάρη είναι πολύ λίγα, παλιά και γενικώς όταν τα είδα ξενέρωσα...
    yngwie or the highway
    http://www.youtube.com/watch?v=xfVlWNNumkc

  14. #44
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    14-05-08
    Location
    Greece.
    Posts
    105

    Default

    Φίλε malmsteen; Κανένα Joe Weider δεν σε εξυπηρετεί; Έχω παρατηρήσει ότι παίζουν σε αρκετές περιοχές.

  15. #45
    Pumping Iron malmsteen's Avatar
    Join Date
    20-01-08
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    387

    Default

    joe weider? απ'ότι ξέρω η θεσσαλονίκη δεν έχει weider γυμναστήρια. είμαστε β κατηγορίας εμείς εδώ πάνω...
    yngwie or the highway
    http://www.youtube.com/watch?v=xfVlWNNumkc

  16. #46
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    14-05-08
    Location
    Greece.
    Posts
    105

    Default

    Πακέτο. :(

  17. #47
    Pumping Iron malmsteen's Avatar
    Join Date
    20-01-08
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    387

    Default

    και τελικά θα πάω να γραφτώ σήμερα στο καινούργιο γυμναστήριο που ανακάλυψα. για όσους είναι από δυτικές συνοικίες θα ξέρουν τον δρόμο που λέγεται ιατρού γωγούση. ο γνωστός δρόμος που είναι τα κούκου τέλοςπάντων. λοιπόν εκεί άνοιξε ένα καινούργιο aldi. ακριβώς πίσω απ'το aldi έχει ένα καινούργιο γυμναστήριο το οποίο λέγεται "adore".
    το γυμναστήριο δεν έχει πρόσοψη μπροστά στο δρόμο αλλά είναι από την πίσω πλευρά και στον 1ο όροφο για όσους ενδιαφέρονται και το βρίσκεις μόνο από την πινακίδα ή από γνωστό...
    ωραίο γυμναστήριο με πολλά ελεύθερα βάρη και πολλά μηχανήματα

    λοιπόν ο ιδιοκτήτης είναι ο Τάσος Αλεξανδρής ο οποίος πρέπει να είναι παλιός αθλητής του bodybuilding γιατί έχει ένα ράφι γεμάτο μετάλλεια και κορνίζες από παλιές δοξασμένες εποχές.
    κάποιοι του αθλήματος ίσως να τον ξέρουν. εγώ είμαι πολύ νέος για να ξέρω[:-crazy]

    και κάτι τελευταίο και ενδιαφέρον. είναι ανοιχτά και την κυριακή, γιατί σύμφωνα με το νόμο όσοι θέλουν πλέον ανοίγουν.:D
    yngwie or the highway
    http://www.youtube.com/watch?v=xfVlWNNumkc

  18. #48
    New Member dReik0's Avatar
    Join Date
    10-05-08
    Location
    .
    Posts
    78

    Default

    παλμός gym στο αιγάλεω , μια χαρά είναι . Γιορτές και καλοκαίρι που κατεβαίνω λευκάδα έχει 2 gym εκεί και είναι και τα 2 μάπα

  19. #49

    Join Date
    01-06-08
    Posts
    2,609

    Default

    Αρχισα στο Planet που είναι στην Ευρυάλη της Γλυφάδας.Εκέι πήγαινε και ο Casper Kas και γυμναζόμασταν παρέα για ένα χρόνο.Ωραίες εποχές:D!Ήταν και η Βιβή η Κακατσίδα ως γυμνάστρια που ήταν και αυτή respect.
    Τώρα κάνω στο γυμναστήριο του πανεπιστημιού μου εδώ Λονδίνο , και όταν είμαι Ελλάδα κάνω σπίτι...

  20. #50
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    13-10-08
    Location
    athens
    Posts
    26

    Default

    Εγω πηγαινω στα joe weider της Νεας Ερυθραιας... [:-bouncy]
    ~ Mens sana in corpore sano ~

  21. #51
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    27-09-08
    Location
    .
    Posts
    155

    Default

    Παλαιοτερα πηγαινα Joe Weider Παγκρατιου,τον τελευταιο χρονο στο Champ στους Αμπελοκηπους και πριν απο 1 μηνα σε ενα μικρο συνοικιακο,το Genesis στο Γουδι.Καθολου καλο σε σχεση με τα αλλα δυο απο πλευρας εξοπλισμου,ομως ειναι διπλα μου σχεδον και εχει πολυ ησυχια.Το μονο μου προβλημα ειναι οταν παω Κυπρο για διακοπες που ολα τα γυμναστηρια ειναι γεματα ειδικα τωρα που καλοκαιριαζει
    ' ' ',

  22. #52
    Pumping Iron
    Join Date
    23-02-09
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    388

    Default

    Βody & Soul , Νέα Σμύρνη.

  23. #53
    Pumping Iron
    Join Date
    23-02-09
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    388

    Default

    Βody & Soul , Νέα Σμύρνη.

  24. #54
    Pumping Iron radionuclide's Avatar
    Join Date
    08-10-06
    Location
    .
    Posts
    446

    Default

    Παλμός στα Κ.Πατήσια.Καθόλου προσεγμένο.Χαλάει κάτι και περνάει πάνω από ένας μήνας για να επισκευαστεί.Από καθαριότητα ψιλοχάλια.Έχει χάρει που είναι κοντά και βολεύει με τα πόδια.
    Πολύ παλια πήγαινα σε ένα στο Χαιδάρι Bodyworks λεγόταν και δεν ξέρω αν λειτουγεί ακόμη.Επίσης πέρσι για μερικούς μήνες στο Weider Περιστέρι.Έπεσα στην αλλαγή κτιρίου.Το παλιό θεωρώ οτί ήταν πολύ ανώτερο από το καινούργιο.
    Δεν μένω τυφλός στα ψεγάδια μου, αλλά έχω την ιδιοτροπία να πιστεύω στον εαυτό μου.

  25. #55
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Greece.
    Posts
    12

    Default

    Μετά το τέλος των εξετάσεων σκέφτομαι να γραφτώ στο joe weider Καλλιθέας στην Αττική.Καλό είναι ή να προτιμήσω το let's go ή το άμιλλα;

  26. #56
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-03-08
    Location
    Κουκάκι - Λάρισα, Greece.
    Posts
    182

    Default

    Επειδή όταν είμαι Αθήνα πάω στα Joe Weider της Καλλιθέας,θεωρώ ότι είναι καλύτερα απο τα άλλα 2 που ανέφερες....Στα let's go είχα πάει να δω και πηγαίνω επειδή είναι η αδερφή μου εκεί,αλλά είναι όλο όργανα,απο ελεύθερα δεν ενθουσιάστικα,στο Άμιλλα το μόνο καλό είναι οτι γυμνάζεται εκεί ο Γιάννης Γρίμης (VR2):D κατα τα άλλα είναι μικρό γυμναστηριάκι...
    Περίοδος εξερεύνησης του σώματος μου...

  27. #57
    Bodybuilding Newbie NIKOLAS64's Avatar
    Join Date
    30-06-09
    Location
    ATHENS, Greece.
    Posts
    45

    Default

    Stadium στο Ν.Ηρακλειο.
    Αρκετα καλο, και με καλο κοσμο..

  28. #58
    Bodybuilding Newbie NIKOLAS64's Avatar
    Join Date
    30-06-09
    Location
    ATHENS, Greece.
    Posts
    45

    Default

    Stadium στο Ν.Ηρακλειο.
    Αρκετα καλο, και με καλο κοσμο..

  29. #59
    New Bodybuilder
    Join Date
    18-05-09
    Location
    .
    Posts
    1

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by NIKOLAS64

    Stadium στο Ν.Ηρακλειο.
    Αρκετα καλο, και με καλο κοσμο..
    </blockquote id=quote>ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΟ

  30. #60
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    εγω κανω προπονηση στον ωρωπο... σε ενα γυμναστηριο χαλια τελειως... τη χαλια δηλαδη, αχουρι... δινω 50 ευρω το μηνα... κλεινει 2 με 5:30 το μεσημερι. και 9:30 το βραδυ.... πανε και 7 πακιστανοι και πιανουν τα οργανα... ειναι και 2χ2.
    απο χειμωνα αθηνα, η γερακα η βριλλησια η χαλανδρι η αγια παρασκευη θα μενω... οταν δειξει που θα μεινω θα σας ρωτησω για καποιο καλο της περιοχης


 
Page 2 of 10 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •