Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 5 of 10 FirstFirst 123456789 ... LastLast
Results 121 to 150 of 299
  1. #121
    New Member gogeta5's Avatar
    Join Date
    13-03-10
    Location
    Άλιμος
    Posts
    44

    Default

    Παιδες καλησπερα,επειδη μετακομιζω απο βδομαδα στην περιοχη Π.Φαληρου συνορα με Αλιμο και αναγκαστηκα ξεβολευομαι απο το δικο μου μετα απο χρονια (πραγματικα ειναι γαματο,εχει τα ΠΑΝΤΑ,αλλα λογω αποστασης πια-που λεφτα για βενζινες τωρα και που χωρος να παρκαρεις,μιας και βρισκεται πολυ κεντρικα)...ξερετε κανενα γυμναστηριο (που να χει τουλαχιστον squat rack,ελευθερα βαρη,αλτηρες,παγκους...)?απο τον νετ μεχρι στιγμης ειδα το υγεια και διαπλαση και το lifeline που φαινεται να εχουν εξοπλισμο,εχει παει κανενας σε αυτα και μπορει να μου ή εστω να μου προτεινει κατι καλο σε αυτη την περιοχη?
    Last edited by gogeta5; 20-03-11 at 20:17.
    Die young...
    ...Die strong...

  2. #122
    Bodybuilding Competitor
    Join Date
    28-03-10
    Posts
    595

    Default

    joe weider στη λεωφ βουλιαγμενης με κλειστα ματια φιλε.εχει τα παντα ειναι συνεχεια ανοιχτο(ακομα και αργιες,κυριακες κτλ) και ειναι παμφηνο.

    στο υψος του μετρο του αγιου δημητριου(λιγο πιο κατω για την ακριβεια,καμια 500αρια μετρα),απο την απεναντι μερια της βουλιαγμενης.

  3. #123
    New Member gogeta5's Avatar
    Join Date
    13-03-10
    Location
    Άλιμος
    Posts
    44

    Default

    Φιλε μου ευχαριστω,εχω ακουσει καλα λογια για το συγκεκριμενο & στο σαιτ του ειδα απο το φωτογραφικο υλικο οτι εχει πολυ εξοπλισμο,γνωστοι μου,μου ειπαν ειναι σχεδον οσο καλο ειναι αυτο που παω τωρα,θα ηθελα να το δοκιμασω αλλα το προβλημα ειναι οτι ειμαι αρκετα μακρυα για να το κοψω ποδαρατο (γυρω στα 8 χιλιομετρα) & δυστυχως θα πρεπει να αλλαζω 2 τουλαχιστον συγκοινωνιες για να παω βουλιαγμενης (ειναι αναποδα ειδικα τωρα που αλλαξαν το δρομολογια)...ευχαριστω παντως,εαν ξερεις τπτ αλλο στην περιοχη κοντα στο ρεμα της πικροδαφνης,εστω με 1 λεωφορειο (μηχανη δεν παιζει,μονο αμαξι,αλλα ειναι μεγαλο και το παρκαρισμα σημερα εχει γινει μεγαλυτερη πολυτελεια απο το να εχεις αυτοκινητο...)...
    Die young...
    ...Die strong...

  4. #124
    Senior Bodybuilder l3onid4s's Avatar
    Join Date
    29-09-10
    Location
    Πάτρα
    Posts
    1,548

    Default

    Φιλε μου και εγω οσο ξερω απο Π.Φαληρο,αυτα τα 2 που λες ειχα δει.
    Απο εξω φαινονται μια χαρα,γιατι δεν περνας απο μεσα να τους ριξεις μια ματια?
    Δεν ειναι ντροπη.

    Υ.Γ Εισαι πολυ τυχερος που μενεις Π.Φαληρο,απο τα μοναδικα μερη που θα μπορουσα να ζησω στην Αθηνα,πραγματικα,ειλικρινα πανεμορφη περιοχη!

  5. #125
    New Member gogeta5's Avatar
    Join Date
    13-03-10
    Location
    Άλιμος
    Posts
    44

    Default

    Φιλε μου ξερω οτι θα ακουστω παραξενος και μη με παρεξηγησεις γιατι ετσι μεγαλωσα,αλλα αναγκαστηκα αγοραζω σπιτι εκει (να εχουμε κοντα τη μητερα της γυναικας μου να βοηθαει),ΔΕΝ αντεχω τη θαλασσα,ΔΕΝ αντεχω την απλα,το οτι καμοια πολυκατοικια δεν ειναι κολημμενη με την αλλη,ΜΙΣΩ το οτι δεν εχει φασαρια,πχ να φευγουν τα καλωδια του τρολει νυχτιατικο ή τις γατες οταν εχουν καψες ή να μαλωνουν για 1 θεση στις 2 το πρωι,ΜΙΣΩ το παρκακι με την πρασιναδα απεναντι και το γεγονος οτι ΔΕΝ εχει πολυκατοικια απεναντι μου,πανω απ'ολα ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ οτι θα πρεπει να μεινω σε 1 σπιτι που ΕΧΕΙ παραθυρα και μπαινει φως μεσα,βλεπεις θαλασσα και ουρανο και ειναι ΠΑΝΩ απο το εδαφος,πραγματικα ΘΕΛΩ να βγαινω και να μη μπορω να δω ουρανο...απλα επειδη εκανα υποχωρηση,βρηκε το σπιτι η γυναικα μου,εγω δεν το ειδα καν,απλα πηγα στην τραπεζα να βγαλω το δανειο και να κανω ΟΛΕΣ τις ιατρικες εξετασεις (ηταν παρα πολλες πιστεψε με) που μου απαιτησε η τραπεζα και η ασφαλιστικη (γιατι 28 χρονων εισαι πολυ μεγαλος οπως ειπαν για να ξεχρεωνεις μεχρι τα 68,οποτε θελουμε να διασφαλισουμε το κεφαλαιο μας)...την περιοχη τωρα την ειδα και ειπα να αρχισω να ψαχνω γυμναστηρια,βρηκα αυτα τα 2 και λεω μεσα στη βδομαδα να παω να τα δω απο χωρους και τιμες,απλα εαν ηξερε κανεις κανενα καλο σιγουρο...
    Last edited by gogeta5; 21-03-11 at 13:13.
    Die young...
    ...Die strong...

  6. #126
    Senior Bodybuilder l3onid4s's Avatar
    Join Date
    29-09-10
    Location
    Πάτρα
    Posts
    1,548

    Default

    Χαχαχα,πραγματικα τα διαβαζα και ελεγα απο μεσα μου, 'δεν μπορει,στο τελος θα πει οτι κανει πλακα' :D
    Γουστα ειναι αυτα φιλε μου,εμενα με τρελαινουν αυτα που λες εσυ,οι πολυκατοικιες η μια πανω στην αλλη,να μην βλεπω θαλασσα και ουρανο κτλ κτλ.
    Μεγαλωσα σε νησι και για αυτο ισως ειμαι ετσι.Αγαπαω την θαλασσα,τον καθαρο ουρανο και το πρασινο, πραγματικα τα αγαπαω!
    Ενω ειμαι απο νησι που συνδυαζει βουνο+θαλασσα,το βουνο δεν μου αρεσει καθολου!
    Οπως ειπες,ειναι οπως εχει μεγαλωσει ο καθενας!
    Περασα γυρω στους 6 μηνες στο Π.Φαληρο,στην περιοχη κοντα στην Παναγιτσα,στην οδο Τριτωνος,απο ανοιξη εως καλοκαιρι,οταν η Αθηνα εβραζε,πηγαινα τα απογευματα-βραδια βολτα απο την Παναγιτσα,παραλιακα Αλιμο και τελος στη μαρινα του Φλοισβου,καθομουν και γαληνευε η ψυχη μου,απο τα ωραιοτερα μερη,μου αρεσε τρομερα,γιαυτο ειπα την αποψη μου:)
    Σου ευχομαι καλη προσαρμογη λοιπον φιλε μου.
    Πιστευω ολα ειναι θεμα συνηθειας,μην σε παρει απο κατω!:)
    Καλα να περνας!!

    Υ.Γ Οσων αφορα τις τραπεζες δεν θελω να σχολιασω ουτε καν...Υπαιτιες των περισσοτερων κακων που περναμε.
    Last edited by l3onid4s; 21-03-11 at 13:42.

  7. #127
    New Member gogeta5's Avatar
    Join Date
    13-03-10
    Location
    Άλιμος
    Posts
    44

    Default

    Χα χα χα,φιλαρακο,ειμαι 100 μετρα απο την Παναγιτσα στην ευθεια,στο ρεμα της πικροδαφνης πηρα...μολις περιεγραψες το αντιθετο μου,εσυ επρεπε να ερθες εδω,στα μερη σου θα ειχα τρελαθει,λιγο καλυτερα στο βουνο,αρκει να μη βλεπεις ουρανο...το μονο καλο εδω ειναι οτι εχω δικο μου παρκιν,γιατι παγκρατι και εξαρχεια μιλαμε για επικο δραμα,αλλιως θα ζουσα στη μιζερια μου...ευχαριστω,να σαι καλα,καλα να περνας και εσυ...
    Υ.Γ. Πραγματικα η τραπεζα και η ασφαλιστικη με βιασαν,μου ζητησαν ΤΑ ΠΑΝΤΑ...γενικες αιματος,ουρων,καρδιολογο,ουρολογο,ωρυλα,παθολογο,χειρουργο,ενδοκρινολογο,καρδιογραφημα,εγκεφαλογραφημα,ακτινογραφια,τεστ κοπωσεως,τεστ για το AIDS,εαν ειμαι μοναρχιδος ή οχι,επισης επειδη παππους,γιαγια ειχαν διαβητη,γλυκοζημιομενη αιμοσφαιρινη και καμπυλη σακχαρου,οφθαλμιατρο...2 εβδομαδες στους γιατρους,8 φιαλιδια αιμα,3 ποτηρια ουρα ενα καρο ραδιενεργεια,ξεβρακωθηκα σε 10 ατομα για να μου πουνε,οκ μπορεις να χρεωθεις 40 χρονια...
    Die young...
    ...Die strong...

  8. #128
    Senior Bodybuilder l3onid4s's Avatar
    Join Date
    29-09-10
    Location
    Πάτρα
    Posts
    1,548

    Default

    Quote Originally Posted by gogeta5 View Post
    Υ.Γ. Πραγματικα η τραπεζα και η ασφαλιστικη με βιασαν,μου ζητησαν ΤΑ ΠΑΝΤΑ...γενικες αιματος,ουρων,καρδιολογο,ουρολογο,ωρυλα,παθολογο,χειρουργο,ενδοκρινολογο,καρδιογραφημα,εγκεφαλογραφημα,ακτινογραφια,τεστ κοπωσεως,τεστ για το AIDS,εαν ειμαι μοναρχιδος ή οχι,επισης επειδη παππους,γιαγια ειχαν διαβητη,γλυκοζημιομενη αιμοσφαιρινη και καμπυλη σακχαρου,οφθαλμιατρο...2 εβδομαδες στους γιατρους,8 φιαλιδια αιμα,3 ποτηρια ουρα ενα καρο ραδιενεργεια,ξεβρακωθηκα σε 10 ατομα για να μου πουνε,οκ μπορεις να χρεωθεις 40 χρονια...
    Πωπωπω ρε φιλε,τι λες τωρα??
    Ατιμασμενες!!!Και προβλημα να μην εχεις, με τοσους γιατρους πανε να στο δημιουργησουν!!
    Σε ευχαριστω παλικαρε!

  9. #129
    New Member gogeta5's Avatar
    Join Date
    13-03-10
    Location
    Άλιμος
    Posts
    44

    Default

    Να σαι καλα...βγηκαν ολα υπεραριστα στις εξετασεις,που δεν το πιστευε ο ασφαλιστης,υπολογιζαν οτι κατι θα εβρισκαν ωστε να με αναγκασουν να κανω (εκτος απο ασφαλεια δανειου για θανατο ή αναπηρια και ασφαλεια σπιτιου που ειναι υποχρεωτικα πια) ιατροφαρμακευτικη περιθαλψη για να μου δωσουν το οκ να χρεωθω για σπιτι...κατσαπλιαδες...
    Die young...
    ...Die strong...

  10. #130
    Senior Bodybuilder l3onid4s's Avatar
    Join Date
    29-09-10
    Location
    Πάτρα
    Posts
    1,548

    Default

    Μπραβο ρε!
    Υγεια πανω απ'ολα,τους εκανες να τριβουν τα ματια τους και απο την αλλη να σου λενε οτι αμα κανεις σκουωτ και αρσεις θανατου θα εχεις μελλοντικα προβληματα,μεση,αγκωνες,διαβητες,σακχαρα μπλα μπλα μπλα...

  11. #131
    New Member gogeta5's Avatar
    Join Date
    13-03-10
    Location
    Άλιμος
    Posts
    44

    Default

    Χα χα χα...παρασκευη βραδυ με πηρε ο ασφαλιστης οτι δευτερα πρωι κανω γενικες,οποτε δεν εκοψα τπτ,παιρνω συμπληρωματα σχεδον 15 χρονια,τρωω πολυ κρεας,αυγα κτλ,κανω αρσεις θανατου και σκουωτ αλλα τοσα χρονια και ολα βγηκαν αριστα,ο χειρουργος και οι λοιποι γιατροι δεν βρηκαν τπτ εκτος απο τον οθφαλμιατρο οτι εχω στο δεξι ματι μυωπικο αστιγματισμο 0,75 και βγαζω χαλαζιο στο δεξι μου ματι,να παρω κοληριο και αλοιφη...
    Die young...
    ...Die strong...

  12. #132
    Junior Bodybuilder efthimis's Avatar
    Join Date
    26-02-11
    Location
    Constantinople
    Posts
    146

    Default

    Quote Originally Posted by gogeta5 View Post
    Παιδες καλησπερα,επειδη μετακομιζω απο βδομαδα στην περιοχη Π.Φαληρου συνορα με Αλιμο και αναγκαστηκα ξεβολευομαι απο το δικο μου μετα απο χρονια (πραγματικα ειναι γαματο,εχει τα ΠΑΝΤΑ,αλλα λογω αποστασης πια-που λεφτα για βενζινες τωρα και που χωρος να παρκαρεις,μιας και βρισκεται πολυ κεντρικα)...ξερετε κανενα γυμναστηριο (που να χει τουλαχιστον squat rack,ελευθερα βαρη,αλτηρες,παγκους...)?απο τον νετ μεχρι στιγμης ειδα το υγεια και διαπλαση και το lifeline που φαινεται να εχουν εξοπλισμο,εχει παει κανενας σε αυτα και μπορει να μου ή εστω να μου προτεινει κατι καλο σε αυτη την περιοχη?
    Γεια σου γειτονα
    Αν μεγαλωνες σε πολη των 15-20 εκατ. μια χαρα θα σου ερχοταν το Π.Φαληρο αν και δεν τρελαινομε κιολας

    Τα πλησιεστερα σου πιστευω ειναι
    1) LIVESTRONG Αρεως 18 & Αμφιτρίτης πανω απο τον Σκλαβενιτη ( πρην 5-6 χρονια πηγα για 3 μηνες ξενερωσα και δεν μου εδωσε την θεληση να ξαναρχισω αφου τα ειχα παρατισει τοτε πρην 2 χρονια ηταν πανακριβο , φλωρικο απο εργαλεια μετριο )
    2)Physical Gym Ζησιμοπούλου 64 ( Δεν εχω παει πιστευω ειναι καλυτερο . οτν εψαχνα ειχα μπει )

    Αν βρεισ κατι καλο πεστο μου , πια κανω σπιτι εδω και 1 μηνα και δεν θα τα ξανα αφησω , θελω να φτασω στο παλιο μου επιπεδο που μου αρεσε αλλα θελω να πηγαινω 1-2 φορες το μηνα να σε gym να ξαπλωνω κατω απο την μπαρα και να ξεκαυλωνω οπως παλια που ηταν η καλυτερη και η πιο αγαπημενη μου ασκηση .

    Καπου στα 200-300 μετρα μενουμε Μουσων απο Παναγιτσα προς Ποταμι εγω .
    JUST BELIEVE YOUR CAPABILITY

  13. #133
    Junior Bodybuilder efthimis's Avatar
    Join Date
    26-02-11
    Location
    Constantinople
    Posts
    146

    Default

    Παντος και τα δυο δεν ειναι αυτο που θα ηθελα ουτε αυτο που θελεις νομιζω
    JUST BELIEVE YOUR CAPABILITY

  14. #134
    New Member gogeta5's Avatar
    Join Date
    13-03-10
    Location
    Άλιμος
    Posts
    44

    Default

    Φιλαρακο πηγα και τα ειδα,το 1ο πανακριβο (110 ο μηνα η 680 ο χρονος) και δεν ειχε πολλα ελευθερα,γενικα δεν με καλυψε σαν χωρος και καλα επειδη γεμιζει με προσωπικοτητες,θειτσες κτλ βαρανε τιμες,γυμναστηριο θελω,οχι χωρο για επικοινωνια,το 2ο ειναι καλο,εχει και ρακ,ελευθερα,ειναι καθαρο,φιλικο περιβαλλον,70 ο μηνας και 240 το εξαμηνο,δεν ειχε ετησιο προγραμμα...αλλα στα ελευθερα εχει σχετικα μικρο χωρο,2 παγκους (1επικλινη,1 οριζοντιο) 2 παγκους για αλτηρες,1 σμιθ,1 ρακ και μετα καποια μηχανηματα,κροσοβερ και 1 πρεσσα,οποτε αν μαζευτουν 2-3 μονο λες πολυκοσμια...ακριβως διπλα στα 5 μετρα πανω απο το βασιλοπουλο ειναι το Peak Fitness,εχει σιγουρα αυτα που θες,απο τιμες ιδιες ακριβως,εκτος οτι σου δινει ετησιο στα 380...αλλα σου δινει την αισθηση οτι το πανε για κλεισιμο,μπηκα μεσα,περιμενα 2-3 λεπτα μεχρι να με παρουν χαμπαρι οτι μπηκα,μυριζε κλεισουρα λες και δεν ανοιξαν ποτε παραθυρο και οταν ρωτησα συνδρομες,μου πεταει 1 χαρτι και λεει κατι αλλο?ουτε που νοιαζονταν να δειξει το χωρο,βαριοταν που ζουσε,λες και εκανε αγγαρεια,δεν τον ενοιαζε καν να παρει πελατες,ενω στο διπλα σχεδον δεν μ'αφηναν να φυγω,μεχρι να δω και τις τουαλετες,δεν ξερω μου εδωσε την εντυπωση οτι παει για φουντο...
    Μετα ειδα το Υγεια και Διαπλαση,πισω απο την Αdidas βγαινει ο χρονος 320,εχει τα παντα,απ'οτι καταλαβα παιζει πολυ πολυκοσμια...καλυτερο απο τα αλλα 2...Τελος ειδα και το Livestrong στην εκκλησια της Αγ.Βαρβαρας,καπου 250 ο χρονος,εχει και αυτο αυτα που θες,πεφτει λιγο ψηλα βεβαια...
    Επειδη γενικα εδω οι τιμες ειναι τσιμπιμενες,μαλλον λογω περιοχης,αφου ετσι κι αλλιως βγαζω καρτα για τα ΜΜΕ,λεω να δοκιμασω στη Ν.σμυρνη,βρηκα στην Αγ.Φωτεινη το Corpuw με 240 το χρονο,εχει τα παντα και καλυτερο απ'οτι ειδα μεχρι στιγμης στην περιοχη του Π.Φαληρου...οποτε θα δεω στην περιοχη και θα σου πω...
    Die young...
    ...Die strong...

  15. #135
    Junior Bodybuilder efthimis's Avatar
    Join Date
    26-02-11
    Location
    Constantinople
    Posts
    146

    Default

    Κυριλέ μου φάνηκε και αυτό αλλά ίσος όπως λες και να είναι το καλύτερο μέσα σε αυτά , εμένα δεν με βολεύει ιδιαίτερα για το παρκινκ εκείνη η περιοχή αλλά αν αξίζει μια στο τόσο παλεύετε , ξέρεις αν επιτρέπουν και ημερήσια προπόνηση ?
    JUST BELIEVE YOUR CAPABILITY

  16. #136
    New Member gogeta5's Avatar
    Join Date
    13-03-10
    Location
    Άλιμος
    Posts
    44

    Default

    Εχουν νομιζω 10 ευρω την ημερησια σε αυτο στη Ν.Σμυρνη...Τα ελευθερα τα χει στο υπογειο,οποτε εισαι οκ,δεν πολυκατεβαινει πολυς κοσμος για να νιωθεις την κυριλα & απο εξοπλισμο λεει πολλα...βεβαια εαν βολευε η αποσταση ή εστω η συγκινωνια ασυζητητι το joe Weider στη βουλιαγμενης,ειναι απαιχτο απο εξοπλισμο και τι ετησιο 129 μονο...αλλα δεν εχω μηχανακι και το αμαξι ειναι απαγορευτικο εκει,λογω κινησης και παρκιν...ακομη κατεβαινω στο κεντρο,οποτε μαλλον με βλεπω για Ν.Σμυρνη,απο τιμες και εξοπλισμο καλυτερα απο την περιοχη εδω...
    Die young...
    ...Die strong...

  17. #137
    Junior Bodybuilder efthimis's Avatar
    Join Date
    26-02-11
    Location
    Constantinople
    Posts
    146

    Default

    thanks
    με βλεπω να αγοραζω 4 20κιλα , να ανεβασω τους αλτηρες και να συνεχίζω σπιτι .Δεν συμφερει καθολου ημερισια , ρωτισα σε αυτο κοντα μας λιγο πρην και μου ειπαν 15 ευρω . Αν ηταν πιο κοντα το we?der ειναι οντως καλητερο αλλα και με 12-13 το χρονο εισαι οκ γιατι ειναι και φθηνό .

    Τελικα απογοητεύτικα παλι και θυμήθηκα γιατί κάνω σπιτι
    JUST BELIEVE YOUR CAPABILITY

  18. #138
    Bodybuilding Competitor
    Join Date
    28-03-10
    Posts
    595

    Default

    Quote Originally Posted by gogeta5 View Post
    βεβαια εαν βολευε η αποσταση ή εστω η συγκινωνια ασυζητητι το joe Weider στη βουλιαγμενης,ειναι απαιχτο απο εξοπλισμο και τι ετησιο 129 μονο...αλλα δεν εχω μηχανακι και το αμαξι ειναι απαγορευτικο εκει,λογω κινησης και παρκιν....
    εδω κανεις λαθος . και γω με αμαξι παω.παντα βρισκεις να παρκαρεις.ο,τι ωρα κι αν πας. εστω κι αν το αφησεις στο απο πανω τετραγωνο

  19. #139
    New Member gogeta5's Avatar
    Join Date
    13-03-10
    Location
    Άλιμος
    Posts
    44

    Default

    1-2 φορες που το δοκιμασα με αυτοκινητο στην γυρω περιοχη απογοητευτηκα,εχω και μεγαλο και δεν βρισκω ανετα να το βαλω καπου,εστω και στο πανω τετραγωνο,παντως ηταν το καλυτερο αυτο στη βουλιαγμενης,σχεδον οσο καλο ειναι αυτο που πηγαινω τωρα,ακομη το σκεφτομαι να σου πω την αληθεια να πηγαινω με συγκοινωνια,μιας και αυτο που πηγαινω ειναι κεντρικα και τον τελευταιο καιρο με τις πορειες και τις απεργειες δεν μπορω να κατεβαζω ουτε αμαξι (εχει παρκιν το γυμναστηριο),ουτε με συγκοινωνια και αφου μετακομισα ειπα να αλλαξω για να γλυτωσω ταλαιπωρια...την τελευταια πορεια μου πηρε 2,5 ωρες να γυρισω,εγκλωβιστηκα στο αμαξι...
    Die young...
    ...Die strong...

  20. #140
    Junior Bodybuilder efthimis's Avatar
    Join Date
    26-02-11
    Location
    Constantinople
    Posts
    146

    Default

    Αν εχεις αμαξι και δεν σε πιεζει χρονικα δοκιμασε we?der , δεν εχο ακουσει απο κανεναν κακο λογο , πανε και 3 γνωστοι μου εκει ειναι και κοντα στην δουλια της γυναικας μου στο τελος θα ψηθω και εγω , του πουστι με τοσα λευτα και 20 φορες να παω τον χρονο βγαζω τα λεφτα του , Αυτο ειναι 24 ωρο ?
    JUST BELIEVE YOUR CAPABILITY

  21. #141
    Bodybuilding Competitor
    Join Date
    28-03-10
    Posts
    595

    Default

    ναι 24ωρο ειναι πλην σαββατου και κυριακης που εχει νορμαλ ωραριο. να πω κι εναν κακο λογο εγω βεβαια. 6-9 ειναι απλησιαστο λογω πολυκοσμιας ειδκα τωρα που καλοκαιριαζει . εγω καθομαι και κωλοβαραω εδω και 2 ωρες περιμενοντας να περασει η ωρα για να παω μετα τις 9 και να ειναι καπως ανθρωπινα γιατι κατα τις 7 πχ ειδικα τις δευτερες παιζει και να εχει 100+ ατομα αν βαλω και τα ομαδικα

  22. #142
    Junior Bodybuilder efthimis's Avatar
    Join Date
    26-02-11
    Location
    Constantinople
    Posts
    146

    Default

    καπακι απο σουλεια απο κερατσινι 5 παρα θα αρχισω 18 και θα σκουλιζομαι :) σαβ/κα πρωι παω για τρεξιμο αρα μπορω πρην απο αυτο . ετσι η αλιος 1 φορα μαλον γιατι γουσταρω που κανω σπιτι δεν ξερω γιατι αλλα ειναι καβλα τελικα απλος καλο ειναι να σπας την ρουτινα
    απλος μετα απο 7 χρονια εχω χαλασει πολυ , αλιος ηταν που εμπενα μεσα και ημουν απο τους καλητερους και αλιος τωρα που ......... πρεπη να συμαζεψω τα κοματια μου χαχαχαχαχαχ
    JUST BELIEVE YOUR CAPABILITY

  23. #143
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    γυμναστηριο κοντα στον κολονο που να εχει αλτηρες 50+ και βαρη πολλα και ωραιο εξοπλισμενο με πρεσες κτλ...εχει? ξερετε? και κατα το πλειστον να μην στα πριζουν.....
    ή σε κοντινη περιοχη...
    Last edited by pao34; 06-04-11 at 18:25.

  24. #144
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    11-04-11
    Location
    Νικαια
    Posts
    14

    Default

    TOP ACTION στη νικαια!!!φιλικο,καθαρο αλλα μην πεσεις σε ωρες αιχμης!ωστοσο δεν το αλλαζω με τιποτα γιατι ειναι διπλα απο το σπιτι μου και επιπλεον αισθανομαι πολυ οικειο το περιβαλλον!!!

  25. #145
    Junior Bodybuilder efthimis's Avatar
    Join Date
    26-02-11
    Location
    Constantinople
    Posts
    146

    Default

    δεν θυμαμαι που ρωτηθηκε αλλα τελικα ειδα οτι στον Αγ . Κοσμα υπαρχει τελικα ο χορος για bb και ειναι για ολους
    1 χρονο παω για τρεξιμο εκει και ο βλακας το ειδα σημερα , υπερβολκα απλο και εντελος παλια οργανα αλλα για εμενα που γυμναζομαι σπιτι εχει καποια πραγματα που μου λειπουν
    smith , rack , 2 ελευθ bench bress , cross over , press για ποδια , μηχαν ομων soy koy θα δω πιο καλα σημερα μετα το τρεξιμο ημουν θολομενος και δεν ειδα καλα
    εχαι 5-6 25αριδες .
    Δεν κανει με τιποτα σε αυτους που θελουν πολυτελια , εμενα που ειχα σιχαθει αυτα τα gym μου κανει μια χαρα , με πολυ ζεστη δεν ξερω τι παιζει , δεν προσεξα αν εχει a?r cond?t?on , παντος δεν μυριζαι ασχημα
    JUST BELIEVE YOUR CAPABILITY

  26. #146

    Default

    Quote Originally Posted by savage View Post
    ναι 24ωρο ειναι πλην σαββατου και κυριακης που εχει νορμαλ ωραριο. να πω κι εναν κακο λογο εγω βεβαια. 6-9 ειναι απλησιαστο λογω πολυκοσμιας ειδκα τωρα που καλοκαιριαζει . εγω καθομαι και κωλοβαραω εδω και 2 ωρες περιμενοντας να περασει η ωρα για να παω μετα τις 9 και να ειναι καπως ανθρωπινα γιατι κατα τις 7 πχ ειδικα τις δευτερες παιζει και να εχει 100+ ατομα αν βαλω και τα ομαδικα
    υπαρχει και το παγκρατιο γυμν. στην αρχη βουλιαγμενης (διασταυρωση με ηλια ηλιου).... ωραιος κόσμος , ανθρωπινο περιβαλλον πολυ καθαρό .... δεν εχει τεραστια ποικιλια απο μηχανηματα βεβαια αλλα αξίζει!

  27. #147
    Pumping Iron Kos316's Avatar
    Join Date
    02-05-11
    Location
    Χαλανδρι Αττικης
    Posts
    509

    Default

    Το JWeider παντως στα Μελησια ειναι απαραδεκτο..Πραγματικα θυμαμαι με νοσταλγια το παλιο JWeider στο υψος της Ηλιουπολης..

    Δυσκολο να βρεις κατι καλο(τυπου Hamer μηχανηματα,racks,καλολαδωμενα Smith κτλ) κ σε προσιτη τιμη στα Βορεια Προαστια
    ..addicted to that Rush

  28. #148
    New Member
    Join Date
    21-04-11
    Posts
    21

    Default

    IL SPORTIVO ΛΕΥΚΩΣΙΑ, ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣΑ ΑΝΟΙΚΤΟ ΚΥΡΙΑΚΕΣ ΚΑΙ ΔΙΝΕΙ ΒΑΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ......

  29. #149
    Banned Bodybuilding Newbie
    Join Date
    03-04-11
    Posts
    4

    Default

    joe weider κερατσινιου..!!

  30. #150
    Bodybuilding Newbie Marilou92's Avatar
    Join Date
    14-06-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    23

    Default

    εγω παω joe weider κυψελη,φωκιωνος νεγρη... βασικα αυτα τα joe weider δεν ειναι ανοιχτα κυριακες ουτε στις αργιες... κ σαββατο ειν μεχρι τις 6 το απογευμα...δεν εχουν ολα τα joe weider ιδιο ωραριο? :S
    φυσικα το προβλημα ειναι οτι ειν γεματο τις περισσοτερες φορες που παω κ μετα δεν εχω ορεξη να κανω... οσο βαζει τετοιες προσφορες βλεπω να γεμιζει κ αλλο.. :p


 
Page 5 of 10 FirstFirst 123456789 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •