Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 7 of 10 FirstFirst ... 345678910 LastLast
Results 181 to 210 of 299
  1. #181
    New Member
    Join Date
    25-02-12
    Posts
    21

    Default

    Mega gym λυκόβρυση, 500 τετ. και 180 τον χρόνο.

  2. #182
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by Xenofon View Post
    Mega gym λυκόβρυση, 500 τετ. και 180 τον χρόνο.
    Ε καλα μη περνεις και ορκο οτι ειναι ολα bbing....
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  3. #183
    Senior Bodybuilder iceburner's Avatar
    Join Date
    07-03-12
    Location
    Athens
    Posts
    2,926

    Default

    Είχα σκοπό να κοιτάξω γενικά το θέμα MEga gym ....ωσπου είδα μία διαφήμιση του που έλεγε
    "Δεν είναι γυμναστήριο, είναι τόπος γνωριμίας" ή καπως έτσι..με ένα ζευγάρι για φωτό που κουβέντιαζαν..
    Οπότε δεν πήγα ΚΑΝ να κοιτάξω!!
    Αυτό στη Λυκόβρυση, μιας και είμαι γείτονας, αξίζει? (έμφαση στα ελεύθερα βάρη και μεγάλους αλτήρες)

  4. #184
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Quote Originally Posted by iceburner View Post
    Είχα σκοπό να κοιτάξω γενικά το θέμα MEga gym ....ωσπου είδα μία διαφήμιση του που έλεγε
    "Δεν είναι γυμναστήριο, είναι τόπος γνωριμίας" ή καπως έτσι..με ένα ζευγάρι για φωτό που κουβέντιαζαν..
    Οπότε δεν πήγα ΚΑΝ να κοιτάξω!!
    Ετσι ακριβως ειναι και απο κοντα. Μιλφαρες και 14χρονα να κυκλοφορουν περα δωθε σαν καφετερια (μεση ηλικια δεν ειδα). Μία πορνοσταρ με λοβοτομημενο βλεμμα να σε υποδεχεται στη ρεσεψιον και ο φωτισμος ειναι μπλε και κοκκινος χαμηλος σαν κλαμπ, το παρκε καθρεφτης και τα οργανα ευθραυστα και ψευτικα.
    Αλλα δε φταινε αυτοι, φταιει ο συγχρονος πελατης-αγοριτσι που τρεχει σα σκυλακι πισω απο τις γκομενες, δε ζηταει αυτα που πραγματικα αξιζουν και φοβαται να ιδρωσει και να προσπαθησει.

    Quote Originally Posted by iceburner View Post
    Αυτό στη Λυκόβρυση, μιας και είμαι γείτονας, αξίζει? (έμφαση στα ελεύθερα βάρη και μεγάλους αλτήρες)
    ΧΑΧΑΧΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑ! ΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  5. #185
    Senior Bodybuilder iceburner's Avatar
    Join Date
    07-03-12
    Location
    Athens
    Posts
    2,926

    Default

    [QUOTE=PowerBuilderi;998793]Ετσι ακριβως ειναι και απο κοντα. Μιλφαρες και 14χρονα να κυκλοφορουν περα δωθε σαν καφετερια (μεση ηλικια δεν ειδα). Μία πορνοσταρ με λοβοτομημενο βλεμμα να σε υποδεχεται στη ρεσεψιον και ο φωτισμος ειναι μπλε και κοκκινος χαμηλος σαν κλαμπ, το παρκε καθρεφτης και τα οργανα ευθραυστα και ψευτικα.
    Αλλα δε φταινε αυτοι, φταιει ο συγχρονος πελατης-αγοριτσι που τρεχει σα σκυλακι πισω απο τις γκομενες, δε ζηταει αυτα που πραγματικα αξιζουν και φοβαται να ιδρωσει και να προσπαθησει.

    XAXAXAXA...Γέλασα με τη περιγραφή..λες να ανοίξει δίπλα και το μπλέ μύδι?!! Επανερχόμενος βέβαια..ειναι θλιβερό και πραγματικό το πρόβλημα που περιγράφεις.. Τα γυμναστήρια (και η κάθε μορφής επιχείρηση) κοιτάει να καλύψει "τις ανάγκες" της αγοράς.
    Βέβαια υπάρχουν και στην αγορά άτομα που κάνουν σοβαρή προπόνηση.....αυτοί που πάνε? οεο..

    Thank για την απάντηση πάντως..καλά έκανα και δεν πήγα καν! Και μάλλον θα παραμείνω εδώ που είμαι που έχω μάθει και τα χούγια του...Γιατί προς Β.Π δεν έχω ακούσει και καμμία αξιόλογη πρόταση από εδω......

  6. #186
    Senior Bodybuilder nektar's Avatar
    Join Date
    17-03-12
    Location
    Athens. Ohhh! This? Last year!!!! lol
    Posts
    1,485

    Default

    [QUOTE=iceburner;998803]
    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Ετσι ακριβως ειναι και απο κοντα. Μιλφαρες και 14χρονα να κυκλοφορουν περα δωθε σαν καφετερια (μεση ηλικια δεν ειδα). Μία πορνοσταρ με λοβοτομημενο βλεμμα να σε υποδεχεται στη ρεσεψιον και ο φωτισμος ειναι μπλε και κοκκινος χαμηλος σαν κλαμπ, το παρκε καθρεφτης και τα οργανα ευθραυστα και ψευτικα.
    Αλλα δε φταινε αυτοι, φταιει ο συγχρονος πελατης-αγοριτσι που τρεχει σα σκυλακι πισω απο τις γκομενες, δε ζηταει αυτα που πραγματικα αξιζουν και φοβαται να ιδρωσει και να προσπαθησει.

    XAXAXAXA...Γέλασα με τη περιγραφή..λες να ανοίξει δίπλα και το μπλέ μύδι?!! Επανερχόμενος βέβαια..ειναι θλιβερό και πραγματικό το πρόβλημα που περιγράφεις.. Τα γυμναστήρια (και η κάθε μορφής επιχείρηση) κοιτάει να καλύψει "τις ανάγκες" της αγοράς.
    Βέβαια υπάρχουν και στην αγορά άτομα που κάνουν σοβαρή προπόνηση.....αυτοί που πάνε? οεο..

    Thank για την απάντηση πάντως..καλά έκανα και δεν πήγα καν! Και μάλλον θα παραμείνω εδώ που είμαι που έχω μάθει και τα χούγια του...Γιατί προς Β.Π δεν έχω ακούσει και καμμία αξιόλογη πρόταση από εδω......
    Πιστεύω ότι αν θες να κάνεις σοβαρή προπόνηση, θα την κάνεις όπου κι αν πας, αρκεί βέβαια το γυμναστήριο να παρέχει τα βασικά. Όπως και όπου κι αν πας θα υπάρχουν άτομα που πάνε gym για γνωριμίες και δημόσιες σχέσεις.
    "Man cannot discover new oceans unless he has the courage to lose sight of the shore." Andre Gide

  7. #187
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Quote Originally Posted by nektar View Post
    Πιστεύω ότι αν θες να κάνεις σοβαρή προπόνηση, θα την κάνεις όπου κι αν πας, αρκεί βέβαια το γυμναστήριο να παρέχει τα βασικά. Όπως και όπου κι αν πας θα υπάρχουν άτομα που πάνε gym για γνωριμίες και δημόσιες σχέσεις.
    Mε μια απλη απαντηση: ΟΧΙ.
    Το γυμναστηριο δεν εχει καν smith. Δλδ για ποδια κανεις μονο πρεσσα (και αν σ`αρεσει).
    Εν πολλοις εκει στηριζονται, στην αγνοια του κοσμου για το τι υπαρχει. Τι μπαρες, τι κιλα, τι οργανα...
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  8. #188
    Senior Bodybuilder nektar's Avatar
    Join Date
    17-03-12
    Location
    Athens. Ohhh! This? Last year!!!! lol
    Posts
    1,485

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Mε μια απλη απαντηση: ΟΧΙ.
    Το γυμναστηριο δεν εχει καν smith. Δλδ για ποδια κανεις μονο πρεσσα (και αν σ`αρεσει).
    Εν πολλοις εκει στηριζονται, στην αγνοια του κοσμου για το τι υπαρχει. Τι μπαρες, τι κιλα, τι οργανα...
    Το smtih το εντάσσω στα βασικά...
    "Man cannot discover new oceans unless he has the courage to lose sight of the shore." Andre Gide

  9. #189
    Senior Bodybuilder iceburner's Avatar
    Join Date
    07-03-12
    Location
    Athens
    Posts
    2,926

    Default

    [QUOTE=nektar;998804]
    Quote Originally Posted by iceburner View Post

    Πιστεύω ότι αν θες να κάνεις σοβαρή προπόνηση, θα την κάνεις όπου κι αν πας, αρκεί βέβαια το γυμναστήριο να παρέχει τα βασικά. Όπως και όπου κι αν πας θα υπάρχουν άτομα που πάνε gym για γνωριμίες και δημόσιες σχέσεις.
    Συμφωνώ απόλυτα με αυτό. Το ουσιαστικό πρόβλημα από εκεί που πάω είναι ότι έχει μέχρι 30αρηδες αλτήρες καθώς και δεν συζητώ καν για βαρίες άρσης που θα ακουμπίσουν δυνατά (όχι πέταμα) κάτω... Σε κοιτάνε σαν εξωγήινο και παίζουν και παρατηρήσεις.
    Πλην τούτου και ελλείψεων που πάντα θα παίζουν..δεν έχω λόγο να αλλάξω γυμναστήριο...(Οι αλτήρες με καίνε....)

  10. #190
    Senior Bodybuilder iceburner's Avatar
    Join Date
    07-03-12
    Location
    Athens
    Posts
    2,926

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Mε μια απλη απαντηση: ΟΧΙ.
    Το γυμναστηριο δεν εχει καν smith. Δλδ για ποδια κανεις μονο πρεσσα (και αν σ`αρεσει).
    Εν πολλοις εκει στηριζονται, στην αγνοια του κοσμου για το τι υπαρχει. Τι μπαρες, τι κιλα, τι οργανα...
    message ελήφθη! και ευχαριστώ και για τις πληροφορίες....Δυστυχώς έχεις τρελό δίκιο!!
    εκεί που έχουν βάλει όλοι τις συνδρομές...και με το target group τους...αν παρακάνεις παράπονα..σου λένε..ΑΝ σου αρέσει...
    Έτσι και αλλιώς από τους αφοσιωμένους..μέσα μπαίνουν (δεν συμφωνώ με τη νοοτροπία)

  11. #191
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Για την ιστορια εχει μεχρι 32kg αλτηρες αν θυμαμαι..
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  12. #192
    Senior Bodybuilder iceburner's Avatar
    Join Date
    07-03-12
    Location
    Athens
    Posts
    2,926

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Για την ιστορια εχει μεχρι 32kg αλτηρες αν θυμαμαι..
    Οπότε pointless και από αυτή την οπτική...θα γένει του δισετ και φέτο δλδ!!
    Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!!!!

  13. #193
    New Bodybuilder
    Join Date
    18-06-12
    Posts
    2

    Default

    Quote Originally Posted by matsolas View Post
    Εγω παω στο gymnasium ..
    poio gymnasium gt ki egw se gymnasium paw ston evosmo thessalonikhs

  14. #194
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Εγώ πάω στο Δημοτικό γυμναστηριο της περιοχής μου Νεάπολη αλλά νομίζω δεν με καλυπτει σε όργανα και επίσης το μέγα πρόβλημα ειναι οι διάδρομη έχει 4ρεις και μόνο οι 2 λειτουργουν και ο ένας είναι ετοιμοθάνατος. Ξέρει κανένας κανενα στη Νεάπολη ή κοντα που να είναι καλό?
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  15. #195
    New Member thomas1000's Avatar
    Join Date
    02-07-12
    Location
    ΝΙΚΑΙΑ
    Posts
    29

    Default

    Palestra Αμπελοκηποι.
    Καλό είναι, πρόσφατη ανακαίνιση,spinnig κλπ έχει κόσμο αλλά κάνεις την δουλειά σου.

  16. #196
    Senior Bodybuilder Αλεξανδρος Μπ's Avatar
    Join Date
    04-07-12
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    5,328

    Default

    cosmos fit club

    στην δαφνη ;) καλα παιδια οι γυμναστες να σε βοηθησουν και να σου πουν δυο τρια πραγματα....κανουν την δουλεια τους εχει ολα τα απαραιτητα και για μας του hardcore (μια πισουνουλα δεν θα με χαλουσε)

    90ευρω το χρονο για ανεργους 130 για μισθοτους

  17. #197
    Ratamahatta's Avatar
    Join Date
    05-03-12
    Location
    αχαρνες
    Posts
    390

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Βλεπω οι μπαρες που εγιναν στραβομπαρες -παρενθεση στυλ, ( ή ) - δε σας ενοχλουν..
    ειναι για να στοχευεις σε αλλη γωνια τον μυ..πολυ μπροστα λεμε

    καμια γνωμη για το MEGA GYM μεταμορφωσης??

  18. #198
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Quote Originally Posted by Ratamahatta View Post
    καμια γνωμη για το MEGA GYM μεταμορφωσης??
    Αν είναι αυτό που είχα δει κάποτε, ο χώρος για τα ελεύθερα βάρη έχει το μέγεθος περιπτέρου.

  19. #199
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Quote Originally Posted by Ratamahatta View Post
    καμια γνωμη για το MEGA GYM μεταμορφωσης??
    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Ετσι ακριβως ειναι και απο κοντα. Μιλφαρες και 14χρονα να κυκλοφορουν περα δωθε σαν καφετερια (μεση ηλικια δεν ειδα). Μία πορνοσταρ με λοβοτομημενο βλεμμα να σε υποδεχεται στη ρεσεψιον και ο φωτισμος ειναι μπλε και κοκκινος χαμηλος σαν κλαμπ, το παρκε καθρεφτης και τα οργανα ευθραυστα και ψευτικα.
    Αλλα δε φταινε αυτοι, φταιει ο συγχρονος πελατης-αγοριτσι που τρεχει σα σκυλακι πισω απο τις γκομενες, δε ζηταει αυτα που πραγματικα αξιζουν και φοβαται να ιδρωσει και να προσπαθησει.
    Λιγο παραπανω..
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  20. #200
    New Member chrn's Avatar
    Join Date
    02-03-12
    Posts
    26

    Default

    Ξέρεις κανένας αν είναι καλό το Fitness Star στο Ρέντη; Αν όχι προτείνετε μου ένα καλό στις γύρω περιοχές.

  21. #201
    New Member
    Join Date
    30-01-13
    Posts
    50

    Default

    Let's go Αγ. Δημήτριο... Αν ημουν αρχαριος ομως δεν θα πηγαινα στο let's go θα πηγαινα στο President στα Καναρια που ειναι 10 λεπτα με τα ποδια απο το let's go.... Το καλο με το president ειναι οτι ενδιαφερονται οι γυμναστες και δειχνουν στο κοσμο πως να κανουνε σωστα μια ασκηση.... Σου μαθαινει να κανεις σωστα πχ αρσεις θανατου Απλα για να σας λυσω την απορια δεν παω President γιατι παει και η μανα μου !!!

  22. #202
    Junior Bodybuilder o giannakias's Avatar
    Join Date
    16-01-13
    Location
    ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ
    Posts
    132

    Default

    FITNESS στο Καρπενήσι.

  23. #203
    Pumping Iron
    Join Date
    09-10-12
    Posts
    262

    Default

    Μετά το κλείσιμο του Champ ψάχνω για ΦΤΗΝΟ γυμναστήριο σε Αμπελόκηπους ή Κέντρο Αθήνας.
    Ενδιαφέρομαι να έχει αρκετούς διαδρόμους και από όργανα τα βασικά.

  24. #204
    Pumping Iron HoHe's Avatar
    Join Date
    14-06-12
    Location
    Εδω!
    Posts
    678

    Default

    Intro Hall, Περιστερι.
    79ε το χρονο!!!
    Απο θεμα τιμης, δεν πιστευω οτι υπαρχει καλυτερο! Απο θεμα εγκαταστασης, οργανων κτλ... καλουτσικο ειναι!

  25. #205
    Pumping Iron
    Join Date
    09-10-12
    Posts
    262

    Default

    ευχαριστώ αλλά Περιστέρι μου πέφτει μακρυά, μάλλον για Weider Κλαυθμώνος με βλέπω

    edit είπαμε φτηνό, αλλά 79 ε είναι εξωπραγματική τιμή, ούτε για το νερό του ντουζ δε φτάνει, απορώ πώς επιβιώνουν
    Last edited by digger; 12-03-13 at 21:55.

  26. #206
    New Bodybuilder
    Join Date
    03-05-13
    Posts
    1

    Smile

    Απο το 2009 εως σημερα πηγαινω στο Gymnasium που βρισκεται στην πλατεια Αριστοτελους τις Θεσσαλονικης καθημερινα και μετα τις 18:00 εως τις 23:00. Ενω απο το 2003 εως το 2009 πηγαινα στο γυμναστηριο του Στυλιανιδη που βρισκονταν στην Δημητριου Γουναρη με Πλατεια Ναυαρινου 21:00-23:00.

  27. #207
    Pumping Iron sofi12345's Avatar
    Join Date
    10-04-13
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    356

    Default

    το gymnasium ειναι καλό, οι γυμναστές του λιγο κοιμούνται βέβαια, τεσπα.
    Εγώ έχω homegym και που και που παω στο life gym στη Χαρίλαου για καμία προπόνηση.
    "Strength does not come from winning. your struggles develop your strengths.
    When you go through hardships and decide not to surrender, that is strength

  28. #208

    Default

    EDIT: το ποσταρα στο thread συγεκριμενα για το joe weider boyliagmenhs
    Last edited by SwampZero; 03-09-13 at 03:09.

  29. #209
    Banned
    Join Date
    06-08-10
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    65

    Default

    θεσσαλονικη στο all star στην αγιου δημητριου...απογοητευση σκετη.αλλα ειναι το πιο φθηνο κοντα στο σπιτι μου

  30. #210

    Default

    καλησπερα,γνωριζει καποιος κανενα καλο(σιδεραδικο)γυμναστηριο στην θεσσαλονικη?να εχει δηλαδη τα βασικα ελευθερα,ελευθερα squat πολλους αλτηρες κλπ


 
Page 7 of 10 FirstFirst ... 345678910 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •