Εδω και 2 χρόνια γυμνάζομαι σκληρά(2 ώρες τη μερα 4-5 φορες την εβδομάδα.)έχω φτάσει σε ένα επίπεδο αρκετά καλό αλλα δεν είμαι ικανοποιημένος με την μυική μου μάζα.παρόλο που φαίνομαι γραμομενος είμαι μολις 71 κιλα 1.78 ιψος.δεν έχω πάρει ποτέ καποιο σιμπλιρωμα η κατι βοηθητικό.ο ένας γυμναστής μου λέει πάρε πολιβιταμινες(την gatamega5000)ο άλλος πάρε nitrotech(νομιζω πρωτεινες ειναι) πείτε μου καποιος τι να κάνω? νομιζω είναι καιρός για ένα boost αλλά δεν ξέρω τι να πάρω.αφήνομαι στα χέρια σας.ότι μου πείτε θα παω να το πάρω(κάτι όχι και ακριβό).κικλοφορούν τόσα πολλα παρασκευάσματα! δεν ξερω τι είναι καλό για την περίπτωση μου.επίσης το κακό με μένα είναι οτι πρέπει να έχω γονιδιακό πρόβλημα στην κοιλιά.κανω 400-500 κοιλιακούς τη μέρα αλλά τίποτα.εχω κοιλίτσα.απο 5 χρονών είχα.υπάρχει λύση γιαυτό? κάτι άκουσα για λιπογλιπτικη.το κακό είναι ότι κάνω χάλια διατροφή και ειδικά όταν πηγαίνω στα ΤΕΙ θεσσαλονικης.ποτέ μου δεν ήθελα να πάρω κάτι αλλά δεν γίνετε αλλιώς.πρέπει να τιμήσω τα λεφτά του γυμναστηρίου.σας ευχαριστώ
θα έλεγα απο αυτα που διαβασα να πάρω πολιβιταμίνη(ποια είναι καλή μάρκα? η gatamega5000?) και μια πρωτείνη(whey λεγετε?) εσείς τη λέτε? κάτι καλό και οικονομικό?