Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 51 of 51
  1. #31

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Eye_Candy

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Lara

    ...Και λέει να βρεθείς επιτέλους με τον άντρα των ονείρων σου και την επίμαχη στιγμή να σου το ξεφουρνίσει..."εεε, συγνώμη...αλλά δεν μπορω, έχω τελειώσει από οργασμούς γι' αυτή την εβδομάδα!"
    ΠΩ!ΠΩ!ΞΕΝΕΡΩΜΑ.....!!!![:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes]
    Πολύ ξεφτίλα ρε σεις!Δεν μπορώ να πιστέψω ότι υπάρχουν άνθρωποι(όχι επαγγελματίες bbers) που σκέφτονται έτσι.Σιγά σιγά θα ακούσουμε και ότι υπάρχουν άτομα που προτιμούν την προπόνηση από το sex!

    Kαι ναι μπαίνω στον πειρασμό να ρωτήσω...
    Τι θα προτιμούσατε, μια προπόνηση στην οποία θα κάνατε σε όλες τις ασκήσεις ατομικό ρεκόρ ή ένα "........." (επιλέξτε εσείς τη λέξη)δύορο με τη σύντροφό σας;;;

    Υ.Γ. Ατζελίνα Ζολι, Μπραντ Πιτ και λοίποι πρωταγωνιστες εξαιρούνται.[:-devil]
    </blockquote id=quote>+1

    Ακριβώς ότι σκέφτηκα όταν διάβασα την ερώτηση του τόπικ.
    (έλεος, τι άλλο θα διαβάσουμε)
    </blockquote id=quote>


    Κορίτσια (με ή χωρίς βίτσια - αυτό είναι χιούμορ έτσι?) , η παντελής απλούστευση ενός συλλογισμού , δέν κατευθυνει ΠΑΝΤΑ σε σωστά συμπεράσματα
    Διοτι άμα βρεθεί κανείς με το φανταστικό ονειρικό ταίρι (και καλά ...) θα πράξει αναλόγως .
    Ολα στήν ζωή μας είναι θέμα προτεραιοτήτων (που νομίζουμε ), γιατί δέν κάνουμε και τίποτα άλλο απο το να νομίζουμε
    Οπότε ας μήν ξεστομίζουμε αβίαστα, εντυπωσιακές εκφράσεις του τύπου .."έλεος"... τήν στιγμή που δεν είμαστε έτοιμοι εμείς (κι εσείς και ολοι ) να δείξουμε έλεος...

    Καλημέρα σας

  2. #32
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    14-05-07
    Location
    aigaleo, athens, Greece.
    Posts
    247

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by MATZ

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by PEPI

    [:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes]

    Sex χωρίς sex...
    </blockquote id=quote>

    Ναι κάπως έτσι , ηρεμο (φυσικά) sex χωρίς εκσπερμάτωση !
    Πάντως η προσέγγιση αυτή δέν είναι τωρινή , υπάρχουν τουλάχιστον 3-4 αναφορές σε σχέση με τήν χρήση της απο αρχαιοτάτων χρόνων για τήν "συλλογή ενέργειας" , με σκοπό τήν χρήση της , γυρω απο (κυριώς εσω-ερευνητικά τεκταινόμενα ) μυστικιστικών/γνωστικιστικών σχολών .
    Εκείνο που ΑΠΟΚΛΕΙΕΙ εκ προοιμίου το θέμα αυτό είναι το "κοινόβιο" ...
    </blockquote id=quote>

    Ποια είναι τα αρχαία αυτά κείμενα που αναφέρονται στο συγκεκριμένο θέμα; Τίποτα Ινδουιστικά της tantra yoga;

  3. #33
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    ΜΑΤΖ, ένα μεγάλο "μπράβο" και "ευχαριστώ" για τις πληροφορίες και τις γνώσεις που μας δίνεις[:-thumbu]

  4. #34

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by dortias

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by MATZ

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by PEPI

    [:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes]

    Sex χωρίς sex...
    </blockquote id=quote>

    Ναι κάπως έτσι , ηρεμο (φυσικά) sex χωρίς εκσπερμάτωση !
    Πάντως η προσέγγιση αυτή δέν είναι τωρινή , υπάρχουν τουλάχιστον 3-4 αναφορές σε σχέση με τήν χρήση της απο αρχαιοτάτων χρόνων για τήν "συλλογή ενέργειας" , με σκοπό τήν χρήση της , γυρω απο (κυριώς εσω-ερευνητικά τεκταινόμενα ) μυστικιστικών/γνωστικιστικών σχολών .
    Εκείνο που ΑΠΟΚΛΕΙΕΙ εκ προοιμίου το θέμα αυτό είναι το "κοινόβιο" ...
    </blockquote id=quote>

    Ποια είναι τα αρχαία αυτά κείμενα που αναφέρονται στο συγκεκριμένο θέμα; Τίποτα Ινδουιστικά της tantra yoga;
    </blockquote id=quote>

    Το μόνο που ξέρω σίγουρα (γιατί τα άλλα υπάρχουν και σε Ελληνικά κείμενα και σε Θιβετιανά κείμενα ) είναι οτι η διακεκκομένη συν-ουσία χωρίς οργασμό , είναι η πλέον συνήθης πρακτική συλλογής ενέργειας για τήν χρήση τής στήν εκπαίδευση/διδασκαλία τών Γνωστικιστών για τήν αναζήτηση τής "έγερσης τής συνείδησης" με σκοπό/στόχο τήν γνώση τής "ουσίας"

  5. #35

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Kardoula

    ΜΑΤΖ, ένα μεγάλο "μπράβο" και "ευχαριστώ" για τις πληροφορίες και τις γνώσεις που μας δίνεις[:-thumbu]
    </blockquote id=quote>

    Νάσαι καλά Kardoula ,νάσαι πάντα καλά [:-thumbu]

  6. #36
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    31-01-08
    Location
    LonDoN, United Kingdom.
    Posts
    168

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by MATZ

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Eye_Candy

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Lara

    ...Και λέει να βρεθείς επιτέλους με τον άντρα των ονείρων σου και την επίμαχη στιγμή να σου το ξεφουρνίσει..."εεε, συγνώμη...αλλά δεν μπορω, έχω τελειώσει από οργασμούς γι' αυτή την εβδομάδα!"
    ΠΩ!ΠΩ!ΞΕΝΕΡΩΜΑ.....!!!![:-bigeyes][:-bigeyes][:-bigeyes]
    Πολύ ξεφτίλα ρε σεις!Δεν μπορώ να πιστέψω ότι υπάρχουν άνθρωποι(όχι επαγγελματίες bbers) που σκέφτονται έτσι.Σιγά σιγά θα ακούσουμε και ότι υπάρχουν άτομα που προτιμούν την προπόνηση από το sex!

    Kαι ναι μπαίνω στον πειρασμό να ρωτήσω...
    Τι θα προτιμούσατε, μια προπόνηση στην οποία θα κάνατε σε όλες τις ασκήσεις ατομικό ρεκόρ ή ένα "........." (επιλέξτε εσείς τη λέξη)δύορο με τη σύντροφό σας;;;

    Υ.Γ. Ατζελίνα Ζολι, Μπραντ Πιτ και λοίποι πρωταγωνιστες εξαιρούνται.[:-devil]
    </blockquote id=quote>+1

    Ακριβώς ότι σκέφτηκα όταν διάβασα την ερώτηση του τόπικ.
    (έλεος, τι άλλο θα διαβάσουμε)
    </blockquote id=quote>


    Κορίτσια (με ή χωρίς βίτσια - αυτό είναι χιούμορ έτσι?) , η παντελής απλούστευση ενός συλλογισμού , δέν κατευθυνει ΠΑΝΤΑ σε σωστά συμπεράσματα
    Διοτι άμα βρεθεί κανείς με το φανταστικό ονειρικό ταίρι (και καλά ...) θα πράξει αναλόγως .
    Ολα στήν ζωή μας είναι θέμα προτεραιοτήτων (που νομίζουμε ), γιατί δέν κάνουμε και τίποτα άλλο απο το να νομίζουμε
    Οπότε ας μήν ξεστομίζουμε αβίαστα, εντυπωσιακές εκφράσεις του τύπου .."έλεος"... τήν στιγμή που δεν είμαστε έτοιμοι εμείς (κι εσείς και ολοι ) να δείξουμε έλεος...

    Καλημέρα σας
    </blockquote id=quote>Που δεν είσαι έτοιμος να δείξεις έλεος ;;
    Επίσης, θα σου ήταν εύκολο να μου εξηγήσεις πως συνδιάζεται το ποστ σου με το θέμα μας ;; (Δυστυχώς δεν τις καταλαβαίνω τις φιλοσοφίες σου) [:-glasses]
    , !

  7. #37

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    Originally posted by Eye_Candy

    <blockquote id=quote>Quote:Που δεν είσαι έτοιμος να δείξεις έλεος ;;
    Επίσης, θα σου ήταν εύκολο να μου εξηγήσεις πως συνδιάζεται το ποστ σου με το θέμα μας ;; (Δυστυχώς δεν τις καταλαβαίνω τις φιλοσοφίες σου) [:-glasses]
    </blockquote id=quote>

    Εφόσον , (δυστυχώς όπως είπες κι εσύ ) δέν καταλαβαίνεις τίς "φιλοσοφίες" μου , δέν υπάρχει λογος να αναλώνεσαι και να προσπαθείς να ερμηνεύσεις οτι θα σου έγραφα ...

    Ομως επειδή , η απάντησή σου είναι "κάπως" και επειδή το υφάκι περί εξηγήσεων και φιλοσοφιών δέν μου έκατσε καλά , θα ήθελα να σου τονίσω οτι , και εριστικός μπορώ να γίνω και ειρωνικός και τόσα άλλα πράγματα ...

    Φιλική παρότρυνση :
    Αν διαβάσεις με προσοχή το σχόλιο (σου-σας) περί ΟΝΕΙΡΙΚΟΥ ΕΡΩΤΑ και
    μετά διαβασεις πάλι με προσοχή αυτά που σου έγραψα , πιστεύω οτι θα δείς εύκολα τήν (αδικη ? - απαξιωτική ? ...) απλούστευση τών συλλογισμών που χρησιμοποιήσες (-σατε) σάν επιχείρημα.
    Επίσης ΜΗΠΩΣ ??? η συνάφεια του μηνύματος σου (σας)για το αντικείμενο του θέματος είναι δεδομένη ..? (εδώ πάει το έλεος .:D[:-smile_green])
    Εν κατακλείδι , δέν πιστεύω να σε πειράζει επειδή υπάρχουν και μερικοι dedicated ΒΒers που σε κάποιες φάσεις τής ζωής τους θα προτιμήσουν τήν προσήλωση στήν προσπάθειά τους , απο το να κανουν sex (γιατί έρωτας με τέτοιες προυποθέσεις σαν του επιχειρηματός σου δεν μπορεί να υπάρξει...)

    Καλημέραααααα

  8. #38
    Honorary Mod Senior Bodybuilder
    Join Date
    16-08-04
    Location
    Greece.
    Posts
    4,148

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Eye_Candy


    Επίσης, θα σου ήταν εύκολο να μου εξηγήσεις πως συνδιάζεται το ποστ σου με το θέμα μας ;; [:-glasses]
    </blockquote id=quote>

    Eye candy πλακα κανεις ετσι;

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Eye_Candy


    (Δυστυχώς δεν τις καταλαβαίνω τις φιλοσοφίες σου)
    </blockquote id=quote>

    Eye candy οσο κι αν δεν σου ακουγονται προσφιλεις οι πρακτικες που ο ΜΑΤΖ περιγραφει, θα πρεπει να τις σεβαστεις σαν αντικειμενικη "εγκυκλοπαιδικη" γνωση. Αν οντως δεν καταλαβες κατι, για το οποιο αμφιβαλλω αν διαβασες τα κειμενα του προσεκτικα, ρωτησε τον να το αποσαφηνισει.

    Καλημερα μας!

  9. #39
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    31-01-08
    Location
    LonDoN, United Kingdom.
    Posts
    168

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by MATZ

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Eye_Candy

    </blockquote id=quote>Που δεν είσαι έτοιμος να δείξεις έλεος ;;
    Επίσης, θα σου ήταν εύκολο να μου εξηγήσεις πως συνδιάζεται το ποστ σου με το θέμα μας ;; (Δυστυχώς δεν τις καταλαβαίνω τις φιλοσοφίες σου) [:-glasses]


    Εφόσον , (δυστυχώς όπως είπες κι εσύ ) δέν καταλαβαίνεις τίς "φιλοσοφίες" μου , δέν υπάρχει λογος να αναλώνεσαι και να προσπαθείς να ερμηνεύσεις οτι θα σου έγραφα ...

    Ομως επειδή , η απάντησή σου είναι "κάπως" και επειδή το υφάκι περί εξηγήσεων και φιλοσοφιών δέν μου έκατσε καλά , θα ήθελα να σου τονίσω οτι , και εριστικός μπορώ να γίνω και ειρωνικός και τόσα άλλα πράγματα ...

    Φιλική παρότρυνση :
    Αν διαβάσεις με προσοχή το σχόλιο (σου-σας) περί ΟΝΕΙΡΙΚΟΥ ΕΡΩΤΑ και
    μετά διαβασεις πάλι με προσοχή αυτά που σου έγραψα , πιστεύω οτι θα δείς εύκολα τήν (αδικη ? - απαξιωτική ? ...) απλούστευση τών συλλογισμών που χρησιμοποιήσες (-σατε) σάν επιχείρημα.
    Επίσης ΜΗΠΩΣ ??? η συνάφεια του μηνύματος σου (σας)για το αντικείμενο του θέματος είναι δεδομένη ..? (εδώ πάει το έλεος .:D[:-smile_green])
    Εν κατακλείδι , δέν πιστεύω να σε πειράζει επειδή υπάρχουν και μερικοι dedicated ΒΒers που σε κάποιες φάσεις τής ζωής τους θα προτιμήσουν τήν προσήλωση στήν προσπάθειά τους , απο το να κανουν sex (γιατί έρωτας με τέτοιες προυποθέσεις σαν του επιχειρηματός σου δεν μπορεί να υπάρξει...)

    Καλημέραααααα
    </blockquote id=quote>Σε ευχαριστώ πολύ που απάντησες. Όσο για το τι είμαι και τι όχι, είναι λίγο δύσκολο να το κατανοήσεις εδώ μέσα.
    Ωστόσο, εφόσον δε με ξέρεις και προσωπικά μπορείς να πιστεύεις ότι θέλεις. (εδώ χρειάζεται σμάιλι για να μην πέσουν να με φάνε μερικοί μερικοί)

    Ούτε ερειστική είμαι, ούτε είχα πρόθεση να σε προσβάλλω. Και το φιλοσοφίες δεν ήταν ειρωνικό.
    Απλά και σε άλλα ποστς σου έχω δει πως γράφεις με υπονοούμενα ή έστω έχοντας στο μυαλό ότι 'τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται' που έχει σαν αποτέλεσμα καμία φορά να γίνεται λίγο δύσκολο να καταλάβει κάποιος τι ακριβώς εννοείς ή τι θα ήθελες να φανταστούν οι άλλοι.

    Το ότι κάποιοι δε συμφωνούμε σε όλα ή δεν τρελαίνομαστε στα σμάιλις, δε σημαίνει πως είμαστε αγενείς ή απαξιωτικοί.

    Όσο για το θέμα μας, προσωπικά θα μου φαινόταν πολύ παράξενο να μη θέλει ο φίλος μου να κάνουμε έρωτα ή να βάζει όρια εξαιτίας του ββ.

    Φιλικά
    , !

  10. #40
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    31-01-08
    Location
    LonDoN, United Kingdom.
    Posts
    168

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Aggelos

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Eye_Candy


    Επίσης, θα σου ήταν εύκολο να μου εξηγήσεις πως συνδιάζεται το ποστ σου με το θέμα μας ;; [:-glasses]
    </blockquote id=quote>

    Eye candy πλακα κανεις ετσι;

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Eye_Candy


    (Δυστυχώς δεν τις καταλαβαίνω τις φιλοσοφίες σου)
    </blockquote id=quote>

    Eye candy οσο κι αν δεν σου ακουγονται προσφιλεις οι πρακτικες που ο ΜΑΤΖ περιγραφει, θα πρεπει να τις σεβαστεις σαν αντικειμενικη "εγκυκλοπαιδικη" γνωση. Αν οντως δεν καταλαβες κατι, για το οποιο αμφιβαλλω αν διαβασες τα κειμενα του προσεκτικα, ρωτησε τον να το αποσαφηνισει.

    Καλημερα μας!
    </blockquote id=quote>Άμα δεν έκανα πλάκα τι θα γινόταν ;; Θα μου έλεγες ότι εγώ είμαι η χαζή και εσύ ο έξυπνος ;;

    Τις αμφιβολίες σου κράτα τις για τον εαυτό σου. Επαναλαμβάνω, το ότι δεν τρελαινόμαστε στα σμάιλις δε σημαίνει πως δε σεβόμαστε τις γνώσεις και τις απόψεις των άλλων. Δεν κατάλαβα τι εννοούσε και τον ρώτησα. Εσύ, δεν υπάρχει λόγος να ζορίζεσαι.

    Ευχαριστώ πολύ πάντως για το ενδιαφέρον σου.
    , !

  11. #41
    Honorary Mod Senior Bodybuilder
    Join Date
    16-08-04
    Location
    Greece.
    Posts
    4,148

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Eye_Candy


    Άμα δεν έκανα πλάκα τι θα γινόταν ;; Θα μου έλεγες ότι εγώ είμαι η χαζή και εσύ ο έξυπνος ;;

    </blockquote id=quote>

    Μα δεν εκανες πλακα. Δεν εχεις καταλαβει αυτα που λεει ο ΜΑΤΖ και εμεινες μονο σε αυτο που σου κακαφανηκε. Το ποιος ειναι ο χαζος και ποιος ο εξυπνος φαινεται μονο εσενα απασχολει.

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Eye_Candy


    Τις αμφιβολίες σου κράτα τις για τον εαυτό σου.
    </blockquote id=quote>

    Καλο ακουγεται αυτο, αλλα δεν εχει νοημα. Δεν εχεις καταλαβει ουτε την ουσια αυτων που γραφει ο ΜΑΤΖ ουτε τον τροπο με τον οποιο τα γραφει


    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Eye_Candy


    Επαναλαμβάνω, το ότι δεν τρελαινόμαστε στα σμάιλις δε σημαίνει πως δε σεβόμαστε τις γνώσεις και τις απόψεις των άλλων.
    </blockquote id=quote>

    Παρακαλω; Τι σχεση εχει αυτο τωρα;

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Eye_Candy


    Δεν κατάλαβα τι εννοούσε και τον ρώτησα.
    </blockquote id=quote>

    Ρωτα τον, θα συμφωνησει; Μονο αυτο δεν εκανες

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Eye_Candy


    Εσύ, δεν υπάρχει λόγος να ζορίζεσαι.
    </blockquote id=quote>

    Τα "ζορια" αλλου. Εδω ειναι φορουμ με καποιο επιπεδο. Αν δεν σου αρεσει "υπαρχουν κι αλλου πορτοκαλιες".

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Eye_Candy


    Ευχαριστώ πολύ πάντως για το ενδιαφέρον σου.
    </blockquote id=quote>

    No comments

  12. #42
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    31-01-08
    Location
    LonDoN, United Kingdom.
    Posts
    168

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Aggelos

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Eye_Candy


    Άμα δεν έκανα πλάκα τι θα γινόταν ;; Θα μου έλεγες ότι εγώ είμαι η χαζή και εσύ ο έξυπνος ;;

    </blockquote id=quote>

    Μα δεν εκανες πλακα. Δεν εχεις καταλαβει αυτα που λεει ο ΜΑΤΖ και εμεινες μονο σε αυτο που σου κακαφανηκε. Το ποιος ειναι ο χαζος και ποιος ο εξυπνος φαινεται μονο εσενα απασχολει.

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Eye_Candy


    Τις αμφιβολίες σου κράτα τις για τον εαυτό σου.
    </blockquote id=quote>

    Καλο ακουγεται αυτο, αλλα δεν εχει νοημα. Δεν εχεις καταλαβει ουτε την ουσια αυτων που γραφει ο ΜΑΤΖ ουτε τον τροπο με τον οποιο τα γραφει


    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Eye_Candy


    Επαναλαμβάνω, το ότι δεν τρελαινόμαστε στα σμάιλις δε σημαίνει πως δε σεβόμαστε τις γνώσεις και τις απόψεις των άλλων.
    </blockquote id=quote>

    Παρακαλω; Τι σχεση εχει αυτο τωρα;

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Eye_Candy


    Δεν κατάλαβα τι εννοούσε και τον ρώτησα.
    </blockquote id=quote>

    Ρωτα τον, θα συμφωνησει; Μονο αυτο δεν εκανες

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Eye_Candy


    Εσύ, δεν υπάρχει λόγος να ζορίζεσαι.
    </blockquote id=quote>

    Τα "ζορια" αλλου. Εδω ειναι φορουμ με καποιο επιπεδο. Αν δεν σου αρεσει "υπαρχουν κι αλλου πορτοκαλιες".

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Eye_Candy


    Ευχαριστώ πολύ πάντως για το ενδιαφέρον σου.
    </blockquote id=quote>

    No comments
    </blockquote id=quote>[:-bouncy] [:-bouncy] [:-bouncy] [:-bouncy]
    Τρελή ανάλυση για το τίποτα. Ευθύς εξαρχής, δεν έπρεπε να ανακατευτείς. Απλά και όμορφα.
    Το αν κατάλαβα ή όχι και το τι έχω εγώ με τον ΜΑΤΖ δε σε αφορά.
    Νομίζω πως η απάντησή του ήταν υπερ-αρκετή.
    , !

  13. #43
    Honorary Mod Senior Bodybuilder
    Join Date
    16-08-04
    Location
    Greece.
    Posts
    4,148

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Eye_Candy


    [quote][:-bouncy] [:-bouncy] [:-bouncy] [:-bouncy]
    Τρελή ανάλυση για το τίποτα. Ευθύς εξαρχής, δεν έπρεπε να ανακατευτείς. Απλά και όμορφα.
    Το αν κατάλαβα ή όχι και το τι έχω εγώ με τον ΜΑΤΖ δε σε αφορά.
    Νομίζω πως η απάντησή του ήταν υπερ-αρκετή.
    </blockquote id=quote>

    http://www.bodybuilders.gr/data/main...p?TOPIC_ID=283

    Σαν moderator ειμαι υπευθυνος να τηρουνται αυτοι οι κανονες και ειναι καθηκον μου να ανακατευομαι οταν δεν τηρουνται.

    Προσεχε γιατι δεν ειναι η πρωτη φορα που προκαλεις ουτε ειμαι ο μονος moderator που εχει προβλημα μαζι σου. Η΄ αλλαζεις συμπεριφορα ή τρως ban.

  14. #44

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    @ Eye_Candy

    Λοιπόν ...επι τής ουσίας !

    1) Αυτά που σου έγραψα στο PM ισχύουν

    2) Το οτι θα σου κακοφαινόταν , πχ πώς σε δεδομένη στιγμή ο φίλος σου (εφόσον ήταν dedicated σε κάτι και σοβαρός/ πειθαρχημένος με στόχους - αποφάσεις ) μπορεί να (οχι ακριβώς να προτιμούσε ) έπρεπε να ακολουθήσει συγκεκριμμένη πρακτική , ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟΝ ΤΙΜΟΥΣΕ και ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΣΟΥ (σκεπτόμενη μακροπρόθεσμα και ΟΧΙ βραχυπρόθεσμα )- Και επειδή ανέφερες έρωτα και εγώ για ΕΡΩΤΑ μιλάω , ΟΧΙ ΑΠΛΩΣ SEX ...(αυτό λύνεται με πολλούς τρόπους )

    3) Σχετικά με το σχόλιο για τον τρόπο γραφής μου , η κριτική σου είναι απολύτως δεκτή , Το μόνο που επιθυμώ να έχεις στα υπ όψιν είναι οτι αποτελεί ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ και ΤΡΟΠΟ ΖΩΗΣ να κάνω τούς συνομιλητές μου ΝΑ ...ΣΚΕΠΤΟΝΤΑΙ (όπως ακριβώς θα επιθυμούσα και εγώ απο αυτούς )

    4)Οπως κι εσύ είπες , δέν σε γνωρίζω (ούτε θα ήταν δυνατόν μονο μέσα απο 2 μηνύματα ...) , αλλά το ιδιο ακριβώς ισχύει και για σένα , οτι δηλαδή κι εσύ δέν με γνωρίζεις.

  15. #45
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    31-01-08
    Location
    LonDoN, United Kingdom.
    Posts
    168

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Aggelos

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Eye_Candy


    </blockquote id=quote>[:-bouncy] [:-bouncy] [:-bouncy] [:-bouncy]
    Τρελή ανάλυση για το τίποτα. Ευθύς εξαρχής, δεν έπρεπε να ανακατευτείς. Απλά και όμορφα.
    Το αν κατάλαβα ή όχι και το τι έχω εγώ με τον ΜΑΤΖ δε σε αφορά.
    Νομίζω πως η απάντησή του ήταν υπερ-αρκετή.
    </blockquote id=quote>

    http://www.bodybuilders.gr/data/main...p?TOPIC_ID=283

    Σαν moderator ειμαι υπευθυνος να τηρουνται αυτοι οι κανονες και ειναι καθηκον μου να ανακατευομαι οταν δεν τηρουνται.

    Προσεχε γιατι δεν ειναι η πρωτη φορα που προκαλεις. Η΄ αλλαζεις συμπεριφορα ή τρως ban


    [/quote]Εσένα προκάλεσα ;; Ας γελάσω... Πως ακριβώς σε προκάλεσα ;;
    Εσύ ανακατεύτηκες χωρίς λόγο και επειδή σου ανταποδίδω, βάλθηκες να μου υπενθυμίσεις πως είσαι μοντερέιτορ.

    Δε με ενδιαφέρει καθόλου αν με κάνεις μπαν. Το μόνο που με ενδιέφερε ήταν να λυθεί η παρεξήγηση με τον ΜΑΤΖ γιατί δεν είχα πρόθεση να τον προσβάλλω με τα λεγόμενά μου. Πράγμα που έγινε.

    Αν σε κάνει να νιώσεις καλύτερα, κάνε με μπαν και σβήσε και το ποστ μου να μη σου χαλάω το ίματζ.
    , !

  16. #46

    Join Date
    06-08-04
    Posts
    8,354

    Default

    Eye_candy εδώ είμαστε bodybuilding forum.
    Αμπελοφιλοσοφίες περί σεξ και προτιμήσεων στα οφ-τοπικς ή σε άλλα φόρουμ(πχ μενς χελθ,κοσμοπολιταν κλπ) , ειδικά όταν δε γνωρίζεις τον άλλον (και εμμέσως-πλην ΕΥΘΕΩΣ-τον προσβάλλεις, κάτι που δεν έχεις κάνει πρώτη φορά σε αυτό το φόρουμ).

  17. #47
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    31-01-08
    Location
    LonDoN, United Kingdom.
    Posts
    168

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by MATZ

    @ Eye_Candy

    Λοιπόν ...επι τής ουσίας !

    1) Αυτά που σου έγραψα στο PM ισχύουν

    2) Το οτι θα σου κακοφαινόταν , πχ πώς σε δεδομένη στιγμή ο φίλος σου (εφόσον ήταν dedicated σε κάτι και σοβαρός/ πειθαρχημένος με στόχους - αποφάσεις ) μπορεί να (οχι ακριβώς να προτιμούσε ) έπρεπε να ακολουθήσει συγκεκριμμένη πρακτική , ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟΝ ΤΙΜΟΥΣΕ και ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΣΟΥ (σκεπτόμενη μακροπρόθεσμα και ΟΧΙ βραχυπρόθεσμα )- Και επειδή ανέφερες έρωτα και εγώ για ΕΡΩΤΑ ΟΧΙ ΑΠΛΩΣ SEX ...(αυτό λύνεται με πολλούς τρόπους )

    3) Σχετικά με το σχόλιο για τον τρόπο γραφής μου , η κριτική σου είναι απολύτως δεκτή , Το μόνο που επιθυμώ να έχεις στα υπ όψιν είναι οτι αποτελεί ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ και ΤΡΟΠΟ ΖΩΗΣ να κάνω τούς συνομιλητές μου ΝΑ ...ΣΚΕΠΤΟΝΤΑΙ (όπως ακριβώς θα επιθυμούσα και εγώ απο αυτούς )

    4)Οπως κι εσύ είπες , δέν σε γνωρίζω (ούτε θα ήταν δυνατόν μονο μέσα απο 2 μηνύματα ...) , αλλά το ιδιο ακριβώς ισχύει και για σένα , οτι δηλαδή κι εσύ δέν με γνωρίζεις.
    </blockquote id=quote>Να 'σαι καλά γιατί πέσανε να με φάνε. Σε ευχαριστώ που με κατάλαβες.
    , !

  18. #48
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Δε μπορώ να καταλάβω γιατί αφού είναι υπεραρκετά τα ποστ του ίδιου του ΜΑΤΖ για να λυθεί η παρεξήγηση (και μιας και το είπε πρώτος ο ίδιος ο Άγγελος να πω κι εγώ), επειδή έχει δημιουργηθεί ξανα θέμα με το συγκεκριμένο τόπικ (όπου σβήστηκε και δικό μου ποστ και καλώς διεγράφει[:-fight]), γιατί δε θα μπορούσαν οι Μod να λύσουν το θέμα με PΜ.
    Η υπενθύμηση ότι είμαστε Bodybuilding forum γίνεται πολύ καλά, αλλά πρώτοι εμείς το κάνουμε μεσημεριανή εκπόμπη...
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  19. #49
    Unworthy
    Join Date
    12-04-07
    Location
    αθηνα, Greece.
    Posts
    817

    Default

    για να ειμαστε σωστοι το θεμα δεν θα επρεπε να ανοιχτει αν δεν θελαμε να γινει
    κοσμοπολιταν

  20. #50

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Eye_Candy

    </blockquote id=quote>Να 'σαι καλά γιατί πέσανε να με φάνε. Σε ευχαριστώ που με κατάλαβες.
    [/quote]

    Ναι μεν σε κατάλαβα Eye_Candy , αλλά μάλλον κατόπιν εορτής ...
    Και επειδή μου αρέσει να παίρνω θέση , αλλά και τήν ευθύνη τής θέσης αυτής , αποψή μου είναι οτι ΔΕΝ ΕΠΕΣΑΝ ΝΑ ΣΕ ΦΑΝΕ , εντελώς αδίκως.
    Για τον πολύ απλό λόγο οτι μάλλον ένοιωσαν περίπου (οχι αδικα ) οπως κι εγώ διαβάζοντας σε ...

    PS
    ...τώρα να σου πώ και κάτι άλλο , με το συμπάθιο ?
    ...αυτό , δηλαδή να χρησιμοποιήσεις τήν λύση τής παραξήγησης μεταξύ μας , για επιχείρημα σε σχέση με τήν συζήτησή σου με τούς mods , δεν ήταν ...κομψό και δυστυχώς (ανεξάρτητα απο το αν είναι έτσι ή οχι ) έχει πολλές ερμηνείες που δέν σε κολακεύουν...

  21. #51

    Default

    Ωραια αρχισε ο Μαιος! Μπορειτε να συνεχισετε με ΠΜ.

    Προσωρινο Lock.
    Μεγάλες Εκπτώσεις Συμπληρωμάτων Διατροφής <==== Πατήστε Εδώ!

    --------------------------------------------------
    - M.Sc.
    - ISSA BODYBUILDING Specialist
    - NSCA Certified Personal Trainer
    - NASM Certified Nutrition Coach


    "Να θυμάστε ότι αυτό που κάνετε είναι κάτι που ελάχιστοι άνθρωποι στον κόσμο έχουν τη δύναμη της θέλησης ή την αποφασιστικότητα να πραγματοποιήσουν. Χρειάζεται κάτι πολύ περισσότερο από τη σωματική μας δύναμη για να χτίσουμε και να σμιλέψουμε το σώμα μας. Χρειάζεται και μια τεράστια ποσότητα πνευματικής δύναμης, και αυτό είναι που οι υπόλοιποι άνθρωποι πραγματικά ζηλεύουν. Πάρτε το ως κοπλιμέντο, διότι ξεχωρίζετε μέσα σε ένα πλήθος ατόμων που μόνο ξέρουν να είναι ακόλουθοι."

    "Just remember that you are doing something that so few people in the world have the will power or determination to do. It takes much more than physical strength for us to build and sculpt our bodies. It takes an enormous amount of mental strength as well, and that's what people are truly jealous of. Take it as a compliment, for you stand out in a crowd full of followers."

    "You got a dream, you gotta protect it. If people can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. If you want something, go get it. Period."
    ~ Chris Gardner


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •