Γεια χαρα σε ολους καιο παλι (ελπιζω αυτην την φορα να τα βλεπετε σωστα τα γραμματα!)
Λοιπον θα αρχισω παλι λεγοντας πως εχωδιαβαειο πολλα απο τα μηνυματα και τα αρθρα πολλων μεσλλων εδω μεσα ακιε ιανια ρκετα ενδιαφεροντα ολα.
Θελω να επισημανω οτι ειμαι αρκεταμικροσωμος και δεν αναζητων σε καμια περιπτωση ογκο γιατι ειαμι σιγουρος οτι δν θα τον πετυχω αλλα και δεν τον υθελω να πω τη αληθεια. Γυμναζομαι για μια καλυτερη φυσικηκατασταση και καποια καλυτερη αναλογια στο σωμα μου σαν συνολο.Πηγαινω γυμναστηρο οσο προλαβαινω..αυτο μπορει να ειναι απο τριες μεχρι και 4 μερες τη βδομαδα με περιπου 30 λεποτα διαδρομο και τον υπολοιπο χρονο μου βαρη και κοιλιακους.
Το προβλημα που αντιμετωπιζω, και απο οτι εχω διαβασει εδω μεσα, ειανια ρκετοι οπου ειναι στην κατασταση μου ειανι οτι αυτοι οι κολιακοι δεν γινονται καλα με τιποτα..ισως να ειαστα γονιδια μου..ισως δεν προσπθω αρκετα. Απλα οι κατω ειναι σνα να μην εχουν γυμναστει ποτε!αρχισα Lcarnitine δεν ξερω εξνα θα επρεπε να το κανω με συνδυασμο με καποιο αλλο συμπληρωμα και οσον αφορα την διατροφη μου τρωω παντα σε νορμαλ ποσοτητες και οχι junk food και προσπαθω νε χαμηλα λιπαρα
Θα ηθελα την γνωμη σας στο τι μπρω να κανω περισσοτερο για να μειωσω αυτο το "σωσιβιπ". δεν ενδιαφερομαι για six pack να σας πω την αληθεια..απλα για ενα πιο flat στομαχι..
οποια γνωμη καλοδεχουμενη!