Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    14-03-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    17

    Default τι ειναι αυτο??

    γεια σας παιδια.... θα ηθελα να ρωτησω τι ειναι αυτο??

    http://www6.netrition.com/ams_hormone_reg_kit_utt.html

    εννωω συμπληρωμα η αασ???? μου φαινεται λιγο περιεργο που ειναι σε σελιδα συμπληρωματων.....

    σορρυ κιολας αλλα δεν εχω ασχολειθει ιδιαιτερα με τον τομεα των συμπληρωματων και δεν γνωριζω πολλα, γι αυτο ζηταω την γνωμη αυτων που το κατεχουν
    no pain.... no counterpain!!!

  2. #2

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by trypasss

    γεια σας παιδια.... θα ηθελα να ρωτησω τι ειναι αυτο??

    http://www6.netrition.com/ams_hormone_reg_kit_utt.html

    εννωω συμπληρωμα η αασ???? μου φαινεται λιγο περιεργο που ειναι σε σελιδα συμπληρωματων.....

    σορρυ κιολας αλλα δεν εχω ασχολειθει ιδιαιτερα με τον τομεα των συμπληρωματων και δεν γνωριζω πολλα, γι αυτο ζηταω την γνωμη αυτων που το κατεχουν
    </blockquote id=quote>

    Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο ...
    Είναι συνδυασμός απο 2 προ-ορμονικά (εδώ θα πρέπει να διαβάσεις λιγο για να καταλάβεις ποιά προ-ορμονικά είναι έτοιμες ορμόνες με ελαφρά μετατροπή (μεταβολική επεξεργασία) μέσα τον οργανισμό , και ποια είναι designer φάρμακα , δηλαδή ουσιαστικά αναλογα με κάποια ΑΑΣ που δεν έχουν απαγορευτεί ακομα ή δέν έχουν μπεί στήν λίστα ελέγχου ) και τέλος ένα Αντι-οιστρογόνο με τήν μορφή κάποιου ανταγωνιστή τής αρωματάσης τών ανδρογόνων που θα βοηθήσει μετά (και καλά) στο να επενέλθει ομαλά η φυσιολογική λειτουργία τής εσωτερικά εκκρινομενης τεστοστερόνης (σου) τη οποια θα εχουν (πολύ πιθανά ...) καταπιέσει ή εκμηδενίσει τα δυο πρώτα
    Αποψή μου ειναι οτι δεν αξίζει κανείς να ασχολείται με προορμονικά , υπο το πρίσμα , οτι αν είναι κάτι τοσο δυνατό (και αποτελεσματικό) όσο και τα κλασσικά ΑΑΣ τότε θα έχει και παρενέργειες οπως τα ΑΑΣ και επιπροσθέτως τοσο η έρευνα οσο και η σχετική ασφάλεια γύρω απο αυτό είναι πενιχρή σε σχέση με τα χρόνια έρευνας και δοκιμών των κλασσικών ΑΑΣ
    Η μονη εξαίρεση για χρήση προ-ορμονικών κατά τήν ταπεινή μου αποψη είναι απο εκείνους που ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΑΣ και ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ , ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΟΥΝ ΠΡΟ-ΟΡΜΟΝΙΚΟ (γιατι το 90% είναι "αβαβά" ) και ΞΕΡΟΥΝ ΕΠΙΠΡΟΣΘΕΤΩΣ ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΚΑΚΟΤΟΠΙΕΣ ΚΑΙ ΕΝ ΤΕΛΕΙ ΠΩΣ ΝΑ δια-ΧΕΙΡΙΣΤΟΥΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

    Αλλα δέν βλέπω τον λογο να πάρεις κάτι ασθενέστερο τής τεστοστερόνης το οποιο και θα σου κλεισει τή παραγωγή , ΚΑΙ δέν ξέρεις πώς ακριβώς δουλεύει ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ πως θα κάνεις επιτυχές και γρήγορο PCT ώστε να μην επιστρέψεις χειρότερος απο οτι ξεκίνησες

  3. #3
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    14-03-09
    Location
    serres, Greece.
    Posts
    17

    Default

    MATZ..... με καλυψες πληρως.. εχεις σπουδασει τιποτα περι φαρμακολογιας η ορμονολογιας.... γιατι σε βρησκω πολυ διαβασμενο..

    βασικα δεν το ποσταρα επειδη θελω να το χρησιμοποιησω αλλα επειδη μου φανηκε περιεργο το οτι σε σελιδα συμπληρωματων υπαρχουν τετοια σκευασματα που οπως λες κι εσυ εχουν παρενεργειες... τελως παντων... προσωπικη μου αποψη ειναι οτι δεν αξιζει για 5 κιλα μυες να βαλεις σε κινδυνο την ιδια σου τη ζωη.. (εκτος αν το σωμα σου ειναι η δουλεια σου, επαγγελματιες bb κτλ)
    no pain.... no counterpain!!!

  4. #4

    Join Date
    27-11-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,724

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by trypasss

    MATZ..... με καλυψες πληρως.. εχεις σπουδασει τιποτα περι φαρμακολογιας η ορμονολογιας.... γιατι σε βρησκω πολυ διαβασμενο..

    βασικα δεν το ποσταρα επειδη θελω να το χρησιμοποιησω αλλα επειδη μου φανηκε περιεργο το οτι σε σελιδα συμπληρωματων υπαρχουν τετοια σκευασματα που οπως λες κι εσυ εχουν παρενεργειες... τελως παντων... προσωπικη μου αποψη ειναι οτι δεν αξιζει για 5 κιλα μυες να βαλεις σε κινδυνο την ιδια σου τη ζωη.. (εκτος αν το σωμα σου ειναι η δουλεια σου, επαγγελματιες bb κτλ)
    </blockquote id=quote>

    Οχι δέν έχω σπουδάσει κάτι σχετικό , ας μείνουμε στο διαβασμένος


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •