Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 61 FirstFirst 123456781454 ... LastLast
Results 91 to 120 of 1821

Hybrid View

  1. #1
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-01-06
    Location
    Athens, Victoria City, Greece.
    Posts
    1,472

    Default

    10 κουταλιές καφέ + 5 φακελάκια τσάι = ΤΡΕΛΟ ΚΑΨΙΜΟ.

    Εγω σε είχα προειδοποιήσει (μαζί με άλλους) παλαιότερα,και εσυ μας έγραψες στα (beeep) σου.Τώρα η αυπνίες είναι το λιγότερο πιστεύω απο τα προβλήματα που θα αντιμετωπίσεις λόγω της ψύχωσης με τους κοιλιακούς σου.Και άλλοι είδαν κοιλιακούς χωρίς να καταστρέψουν την υγεία τους...

    Διάβασε καλ΄όλα τα παραπάνω ποστς και πράξε αναλόγως,καλή τύχη.
    "It ain't about how hard you hit.
    It's about how hard you can get hit"

  2. #2
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-06-06
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    1,974

    Default

    Το δύσκολο φίλε είναι όταν θα το σταματήσεις αυτό που κάνεις.Τότε είναι τα ζόρια.

    Α)Πιθανότατα να εθιστείς στην καφείνη.
    Β)Χωρίς υδατάνθρακα για αρκετό διάστημα,όταν θα τον ξαναπάρεις ο οργανισμός δεν θα ξέρει πως να τον χρησημοποιήσει.


    Σχετικά με αυτό που ρωτάς, μπορείς ωραιότατα να πας σε ένα γιατρό να σου γράψει ένα κουτί ηρεμιστικά για να κοιμηθείς[:-timebm].Νέο παιδί να είσαι με τα ηρεμιστικά.Δεν είναι και ότι καλύτερο...[:-skull]

    Γνώμη μου είναι να μην καταστρέψεις την υγεία σου και τον οργανισμό σου για να φτιάξεις ένα σώμα για ένα καλοκαίρι.
    KaKoFoNiX WaS HeRE !!!

  3. #3
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    18-04-05
    Posts
    1,769

    Default

    αν θες βάλε πριν και μετά φώτο να δούμε πως δούλεψε η δίαιτα πάνω σου.



    κακοφονιξ??!?!?!?!




    EDIT
    XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAAAxaaxXXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXAXXAAXXAXA
    ε εχω δει και εχω δει στο Internet αλλα αυτο ηταν πρωτοφανες.
    Μπαινω στο τοπικ και βλεπω στο αβαταρ στο κακοφονιξ μια προστυχη τυπισσα με τα tits απεξω και να κραταει ενα μπουκαλι γαλα!
    Παιδια σας ορκιζομαι δεν εχω παρει τιποτα. Παρατριχα δεν εβγαλα screenshot.
    Ειλικρινα ειναι οτι πιο αλμοδοβαρ μου εχει τυχει στο Internet.
    Και στο Imdb πηγα να δω μια ταινια και στις φωτο ειχε τσοντα!!!!
    Δεν εχω λογια ΟΥΑΟΥ!!(βρηκα ακρη αλλα για 1-2 λεπτα που κρατησε αυτο το φατσιδι μου ηταν ολα τα λεφτα!)
    -||-Work like u don't need the money,love like u've never been hurt,
    dance like nobody is watching and f-*-*-k like u are being filmed!! -||-

  4. #4
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    14-05-07
    Location
    .
    Posts
    115

    Default

    Αμα βρείτε τίποτα για τις αυπνίες πείτε και σε μένα... Έκοψα τη whey το βράδυ και πίνω μόνο γάλατα και γιαούρτια... Δεν πίνω πάνω από 1 καφέ αλλά πάλι δεν κλέινει το άτιμο το μάτι... Μέχρι και τα λεξοτανίλ δε με πιάνουν... Και το χειρότερο; Δε βλέπω 6 κοιλιακούς ακόμα!!!

  5. #5
    Advanced Bodybuilder A_K_I_S's Avatar
    Join Date
    25-10-06
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    1,104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by picatsu

    Γεια σας παιδια.
    θελω να σας ενημερωσω για τα αποτελεσματα της extreme διαιτας που ακουλουθησα.
    Παρολο που κανατε οτι μπορουσατε για να με αποτρεψετε εγω την σινεχισα,και τα αποτελεσματα ηταν πολυ καλα.
    Για πρωτη φορα στην ζωη μου ειδα τους κοιλιακους μου 6 για την ακριβια.
    Τα επιπεδα λυπους επεσαν εσθητα.
    Αυτην την διαιτα για να μην παρεξιγηθω,δεν την σιστηνω σε ΚΑΝΕΝΑ γιατι πολυ απλα ειναι επικυνδινη.
    Στο προβλημα μου τωρα.
    Επειδη το προγραμμα μου εχει στην κιριολεξια 0 υδατανθρακες για να μπορεσω να κρατηθω (ορθιος) το εριξα στην καφεινη.
    Οι ποσοτητες καφεινης που καταναλωνω ειναι πολυ μεγαλες πχ 10 κουταλιες καφε την ημερα και 5 φακελακια τσαι.
    Θελω να μου πειτε αν υπαρχει κανενα προιον να με βοηθισει στο να μπορεσω να κοιμηθω,γιατι εχω τρομερες αιπνιες.
    Δεν θελω ΖΜΑ.
    Κατι αμπουλες μαγνισιου απο το φαρμακειο θα οφελισουν?
    Σορι για τα ορθογραφικα...
    </blockquote id=quote>Φιλε μου σου εύχομαι καλή επιτυχία στην δύσκολη πορεία που διάλεξες αλλα κατά την γνώμη μου δεν κανεις καλά kia τα αποτελέσματα θα έινια παροδικά...Για του λόγου το αληθές ας επανέλθεις στο "τοπικ" μετά από 2 μήνες να μας πεις αν συνεχίζεις έτσι....
    Filika panta:D
    Hellenic Skydivers

  6. #6
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    18-04-05
    Posts
    1,769

    Default

    Για τις αϋπνίες υπάρχει κάτι ιατρικά αποδεδειγμένο αλλά δεν το αναφέρω γιατί δεν έχω όρεξη να μου σβήνουν ποστ.
    Ψάξτε αν θέλετε μόνοι σας στο νετ, γιατί ουτε σε πμ προκειτε να απαντήσω, τι εναλλακτικές μεθόδους εφαρμόζουν άνθρωποι με χρόνιες αϋπνίες.

    Αλλα το παιδί το ανάποδο δεν έχει?!
    [:-fight]
    -||-Work like u don't need the money,love like u've never been hurt,
    dance like nobody is watching and f-*-*-k like u are being filmed!! -||-

  7. #7
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    29-05-06
    Location
    .
    Posts
    55

    Default

    Φιλικα παντα χρισα,νομιζω οτι τα παραλες.
    Οχι και 'θα εχεις την αισθηση οτι πεθαινεις'.
    Βασικα ρε παιδια και τα συμπλιρωματα καφεινης πρασινου τσαγιου κτλ το ιδιο δεν ειναι?

  8. #8
    Pumping Iron
    Join Date
    25-04-07
    Posts
    369

    Default

    Χρύσα πραγματικά δεν ήξερα ότι υπάρχει κάτι τέτοιο και μπορώ να πω ότι από την περιγραφή σου δεν θέλω να το πάθει ούτε ο χειρότερος εχθρός μου! Πραγματικά εύγε που το ξεπέρασες....

    picatsu ετοιμάσου μόλις φτάσεις στο σημείο 0 (όπως το λέω εγώ) να θυμηθείς αυτό το ποστ......Θα έρθει μία μέρα που θα σηκώνεσαι το πρωί και το μόνο που θα έχεις στο μυαλό σου θα είναι να χλαπακιάζεις ότι σαβούρα μπορείς να βρεις και σου έχει λήψει όλο αυτό το διάστημα της extreme δίαιτας όπως λες. Σου εύχομαι να μην γίνει άλλα όποτε έχω δει ανάλογες δίαιτες η κατάληξη ήταν αυτή.[:-skull]

    Το έπαθε ο ξάδερφος μου πέρισυ όταν θέλησε να κατέβει σε κιλά κατηγορίας φτερού και το αποτέλεσμα ήταν τραγελαφικό......κοιλιακοί φέτες μεν, ελάχιστα επίπεδα μυικού ιστού δε!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ....Σαν ανορεκτικό παιδάκι είχε γίνει ο μ@λ@κ@ς! Αλλά μόνος μου τα έλεγα μόνος μου τα άκουγα....Έφτασε η μέρα που τα είδε όλα flashback και πήρε ότι κιλά είχε χάσει.

  9. #9
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    18-04-05
    Posts
    1,769

    Default

    στον vel και σε σενα απαντούσα mamy!!o mamy!
    -||-Work like u don't need the money,love like u've never been hurt,
    dance like nobody is watching and f-*-*-k like u are being filmed!! -||-

  10. #10
    Pumping Iron
    Join Date
    27-05-06
    Location
    Greece.
    Posts
    375

    Default

    Η διαταραχή πανικού έχει ψυχογενή αίτια..όπως για παράδειγμα χρόνιο άγχος και άλλα. Με όλο το σεβασμό χρύσα σε αυτό που πέρασες(ξέρω οτι είναι παρα πολύ δύσκολο) μην το συνδέεις με τους καφέδες, ίσως ήταν η αφορμή.

  11. #11
    Pumping Iron
    Join Date
    27-05-06
    Location
    Greece.
    Posts
    375

    Default

    Χρύσα ελπίζω να μην σε έθιξα...δεν είχα τέτοια πρόθεση.
    Ο καθένας είναι υπεύθυνος για τις επιλογές του οπότε μην σκοτίζεσαι.

  12. #12
    Pumping Iron
    Join Date
    27-05-06
    Location
    Greece.
    Posts
    375

    Default

    Μπορείς να παραθέσεις την πηγή του άρθρου σε παρακαλώ;

  13. #13
    Senior Bodybuilder Crimson's Avatar
    Join Date
    13-02-06
    Posts
    5,708

    Default

    Έλα βρε Αγγελικούλα! Το άρθρο πλήρες είναι εδώ:

    http://www.bodybuilders.gr/data/main...hpage=1#100157

    Αναφέρεται και η πηγή στην αρχή...

  14. #14
    Senior Bodybuilder Crimson's Avatar
    Join Date
    13-02-06
    Posts
    5,708

    Default

    Εγώ πάντως πιστεύω τη Χρύσα.

    Για του λόγου το αληθές:

    <blockquote id=quote>Quote: ΤΙ ΠΑΘΑΙΝΕΙΣ?
    Αυτό που έζησα ήταν:

    Στην αρχή με τον καφέ έχεις εγρήγορση όλες οι δουλειές γίνονται πιο γρήγορα και πιο τακτοποιημένα, σαφώς εξαιτίας της εγρήγορσης που σε φέρνει η καφείνη η προπόνηση είναι όλη στην τσίτα, όλα ωραία.

    Μετά από λίγο καιρό όμως αρχίζεις και έχεις επιθετικές διαθέσεις, ξεσπάσματα χωρίς λόγο για την πιο ηλίθια αιτία πχ γιατί έπεσε η πετσέτα κάτω και δεν σε ρώτησε.

    Η αυπνία σε φέρνει σε μία κατάσταση σύγχυσης. Παρεξηγείς όλο τον κόσμο. Όλα αρχίζουν και σου φαίνονται αρνητικά.
    </blockquote id=quote>

    Μέχρι και αυτό το στάδιο, το έζησα & είναι ακριβώς έτσι όπως τα λέει... Το υπόλοιπο, με λυπήθηκε ο Θεός & μου έβαλε μυαλό.... Η κατάσταση αυτή διήρκησε κανα δίμηνο.

  15. #15
    Pumping Iron
    Join Date
    27-05-06
    Location
    Greece.
    Posts
    375

    Default

    Thnx μαριάννα..δεν αμφισβηττώ τη χρύσα σε ότι λέει... απλά αυτό το γεγονός για να εξελιχθεί σε πανικό
    χρειάζεται καιρό δεν νομίζω οτι γίνεται σε 4 μέρες αυπνίας..αυτό αμφισβητώ και μόνον, και πάλι ειδικός δεν είμαι.

  16. #16
    Pumping Iron
    Join Date
    07-11-05
    Location
    THESSALONIKI, Greece.
    Posts
    283

    Default

    To συγκεκριμενο θεμα ειναι τεραστιο και σηκωνει μερες συζητησης και αναλυσης. Μια λαθος διαιτα που παρατεινεται περα του 3μηνου μπορει να οδηγηση σε επινεφριδιακη εξαντληση, υπερκοπωση, καταθλιψη, αυπνιες, ορμονικες διαταραχες και πολλα αλλα κακα πραγματακια.

    Καταλαβαινω τι περασε η xrisa γιατι i've been there i've lived that.
    Ψιλοκολαση κατασταση και αμα δεν το ζησεις δεν μπορεις να το καταλαβεις.

    pikatsu καταρχην κοψε του καφεδες προς το απογευματακι. Το μαγνησιο, η θεανινη και το GABA ειναι χαλαρωτικα του νευρικου συστηματος και ισως σε βοηθησουν. Μπορεις επισης να δοκιμασεις και caps μελατονινης μαζι με τα παραπανω.
    Ενα ζεστο μπανιο πριν τον υπνο βοηθαει επισης. Απεφυγε να βλεπεις τηλεοραση η να κατσεις στο pc καμια ωρα πριν τον υπνο γιατι ο ρυθμος ανανεωσεις των εικονων ειναι ερεθιστικος για το νευρικο συστημα.
    Αμα δεν τα καταφερεις με αυτα τοτε δεν παιζει τπτ αλλο natural.

    Το lexotanil που αναφερε καποιος ειναι αγχωλυτικο φαρμακο κυριως και δεν κανει τοσο για υπνωτικο. Επισης ο οργανισμος το συνηθιζει πολυ ευκολα οπως και ολες τις βενζοδιαζεπινες. Stay away προς το παρον.
    Ακομη και ενα απλο αντι-ισταμινικο σε ριχνει πιο ευκολα για υπνο απο το lexotanil και δεν **** up with your brain chemicals.

  17. #17
    Pumping Iron
    Join Date
    27-05-06
    Location
    Greece.
    Posts
    375

    Default

    Χρύσα καλά κάνεις και ενημερώνεις τον κόσμο...κιεγώ έχω τέτοια επαφή με συγγενικό άτομο..δεν ξέρω πώς είναι γιατί πρέπει να το βιώσεις για να καταλάβεις αλλά δεν μου φαίνεται περίεργο ούτε σαφώς μουρλαμάρα. Μπορεί να το πάθει ο καθένας μας...ειναι ύπουλο.
    Μπορώ να ρωτήσω πόσο καιρό σου πήρε;

  18. #18
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    18-04-05
    Posts
    1,769

    Default

    κορίτσια μην μαλώνετε αναλάβατε ποπ-κορν ανα χείρας, αφήστε αυτές τις βαρετές μελέτες και ακολουθήστε

    El Maquinista (The Machinist) 2004
    http://imdb.com/title/tt0361862/

    Με τον Christian Bale να παιζει μοναδικα και να εχει μεταμορφωθει οπως κανεις αλλος για ταινια και περιγράφει σε ρυθμους Hollywood ολα οσα ειπωθηκαν στο τοπικ. Φέρνει και λίγο σε Memento(του οποίου ο σκηνοθέτης έκανε και την παρακάτω ταινία)

    Insomnia (2002)
    http://imdb.com/title/tt0278504/

    Λιγο πιο βαρετό αλλά ον-τοπικ!Με τον αλ πατσινο στο ρολο, αλλά όχι τον πατσινο οπως τον ξέρουμε, σε σκηνοθεσία Christopher Nolan (αυτός που γύρισε το καινούργιο Batman και το Prestige με τον Christian Bale της αποπανω ταινίας)
    -||-Work like u don't need the money,love like u've never been hurt,
    dance like nobody is watching and f-*-*-k like u are being filmed!! -||-

  19. #19
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-01-06
    Location
    Athens, Victoria City, Greece.
    Posts
    1,472

    Default

    10 κουταλιές καφέ + 5 φακελάκια τσάι = ΤΡΕΛΟ ΚΑΨΙΜΟ.

    Εγω σε είχα προειδοποιήσει (μαζί με άλλους) παλαιότερα,και εσυ μας έγραψες στα (beeep) σου.Τώρα η αυπνίες είναι το λιγότερο πιστεύω απο τα προβλήματα που θα αντιμετωπίσεις λόγω της ψύχωσης με τους κοιλιακούς σου.Και άλλοι είδαν κοιλιακούς χωρίς να καταστρέψουν την υγεία τους...

    Διάβασε καλ΄όλα τα παραπάνω ποστς και πράξε αναλόγως,καλή τύχη.
    "It ain't about how hard you hit.
    It's about how hard you can get hit"

  20. #20
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-06-06
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    1,974

    Default

    Το δύσκολο φίλε είναι όταν θα το σταματήσεις αυτό που κάνεις.Τότε είναι τα ζόρια.

    Α)Πιθανότατα να εθιστείς στην καφείνη.
    Β)Χωρίς υδατάνθρακα για αρκετό διάστημα,όταν θα τον ξαναπάρεις ο οργανισμός δεν θα ξέρει πως να τον χρησημοποιήσει.


    Σχετικά με αυτό που ρωτάς, μπορείς ωραιότατα να πας σε ένα γιατρό να σου γράψει ένα κουτί ηρεμιστικά για να κοιμηθείς[:-timebm].Νέο παιδί να είσαι με τα ηρεμιστικά.Δεν είναι και ότι καλύτερο...[:-skull]

    Γνώμη μου είναι να μην καταστρέψεις την υγεία σου και τον οργανισμό σου για να φτιάξεις ένα σώμα για ένα καλοκαίρι.
    KaKoFoNiX WaS HeRE !!!

  21. #21
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    18-04-05
    Posts
    1,769

    Default

    αν θες βάλε πριν και μετά φώτο να δούμε πως δούλεψε η δίαιτα πάνω σου.



    κακοφονιξ??!?!?!?!




    EDIT
    XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAAAxaaxXXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXAXXAAXXAXA
    ε εχω δει και εχω δει στο Internet αλλα αυτο ηταν πρωτοφανες.
    Μπαινω στο τοπικ και βλεπω στο αβαταρ στο κακοφονιξ μια προστυχη τυπισσα με τα tits απεξω και να κραταει ενα μπουκαλι γαλα!
    Παιδια σας ορκιζομαι δεν εχω παρει τιποτα. Παρατριχα δεν εβγαλα screenshot.
    Ειλικρινα ειναι οτι πιο αλμοδοβαρ μου εχει τυχει στο Internet.
    Και στο Imdb πηγα να δω μια ταινια και στις φωτο ειχε τσοντα!!!!
    Δεν εχω λογια ΟΥΑΟΥ!!(βρηκα ακρη αλλα για 1-2 λεπτα που κρατησε αυτο το φατσιδι μου ηταν ολα τα λεφτα!)
    -||-Work like u don't need the money,love like u've never been hurt,
    dance like nobody is watching and f-*-*-k like u are being filmed!! -||-

  22. #22
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    14-05-07
    Location
    .
    Posts
    115

    Default

    Αμα βρείτε τίποτα για τις αυπνίες πείτε και σε μένα... Έκοψα τη whey το βράδυ και πίνω μόνο γάλατα και γιαούρτια... Δεν πίνω πάνω από 1 καφέ αλλά πάλι δεν κλέινει το άτιμο το μάτι... Μέχρι και τα λεξοτανίλ δε με πιάνουν... Και το χειρότερο; Δε βλέπω 6 κοιλιακούς ακόμα!!!

  23. #23
    Advanced Bodybuilder A_K_I_S's Avatar
    Join Date
    25-10-06
    Location
    Thessaloniki, Greece.
    Posts
    1,104

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by picatsu

    Γεια σας παιδια.
    θελω να σας ενημερωσω για τα αποτελεσματα της extreme διαιτας που ακουλουθησα.
    Παρολο που κανατε οτι μπορουσατε για να με αποτρεψετε εγω την σινεχισα,και τα αποτελεσματα ηταν πολυ καλα.
    Για πρωτη φορα στην ζωη μου ειδα τους κοιλιακους μου 6 για την ακριβια.
    Τα επιπεδα λυπους επεσαν εσθητα.
    Αυτην την διαιτα για να μην παρεξιγηθω,δεν την σιστηνω σε ΚΑΝΕΝΑ γιατι πολυ απλα ειναι επικυνδινη.
    Στο προβλημα μου τωρα.
    Επειδη το προγραμμα μου εχει στην κιριολεξια 0 υδατανθρακες για να μπορεσω να κρατηθω (ορθιος) το εριξα στην καφεινη.
    Οι ποσοτητες καφεινης που καταναλωνω ειναι πολυ μεγαλες πχ 10 κουταλιες καφε την ημερα και 5 φακελακια τσαι.
    Θελω να μου πειτε αν υπαρχει κανενα προιον να με βοηθισει στο να μπορεσω να κοιμηθω,γιατι εχω τρομερες αιπνιες.
    Δεν θελω ΖΜΑ.
    Κατι αμπουλες μαγνισιου απο το φαρμακειο θα οφελισουν?
    Σορι για τα ορθογραφικα...
    </blockquote id=quote>Φιλε μου σου εύχομαι καλή επιτυχία στην δύσκολη πορεία που διάλεξες αλλα κατά την γνώμη μου δεν κανεις καλά kia τα αποτελέσματα θα έινια παροδικά...Για του λόγου το αληθές ας επανέλθεις στο "τοπικ" μετά από 2 μήνες να μας πεις αν συνεχίζεις έτσι....
    Filika panta:D
    Hellenic Skydivers

  24. #24
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    18-04-05
    Posts
    1,769

    Default

    Για τις αϋπνίες υπάρχει κάτι ιατρικά αποδεδειγμένο αλλά δεν το αναφέρω γιατί δεν έχω όρεξη να μου σβήνουν ποστ.
    Ψάξτε αν θέλετε μόνοι σας στο νετ, γιατί ουτε σε πμ προκειτε να απαντήσω, τι εναλλακτικές μεθόδους εφαρμόζουν άνθρωποι με χρόνιες αϋπνίες.

    Αλλα το παιδί το ανάποδο δεν έχει?!
    [:-fight]
    -||-Work like u don't need the money,love like u've never been hurt,
    dance like nobody is watching and f-*-*-k like u are being filmed!! -||-

  25. #25
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    29-05-06
    Location
    .
    Posts
    55

    Default

    Φιλικα παντα χρισα,νομιζω οτι τα παραλες.
    Οχι και 'θα εχεις την αισθηση οτι πεθαινεις'.
    Βασικα ρε παιδια και τα συμπλιρωματα καφεινης πρασινου τσαγιου κτλ το ιδιο δεν ειναι?

  26. #26
    Pumping Iron
    Join Date
    25-04-07
    Posts
    369

    Default

    Χρύσα πραγματικά δεν ήξερα ότι υπάρχει κάτι τέτοιο και μπορώ να πω ότι από την περιγραφή σου δεν θέλω να το πάθει ούτε ο χειρότερος εχθρός μου! Πραγματικά εύγε που το ξεπέρασες....

    picatsu ετοιμάσου μόλις φτάσεις στο σημείο 0 (όπως το λέω εγώ) να θυμηθείς αυτό το ποστ......Θα έρθει μία μέρα που θα σηκώνεσαι το πρωί και το μόνο που θα έχεις στο μυαλό σου θα είναι να χλαπακιάζεις ότι σαβούρα μπορείς να βρεις και σου έχει λήψει όλο αυτό το διάστημα της extreme δίαιτας όπως λες. Σου εύχομαι να μην γίνει άλλα όποτε έχω δει ανάλογες δίαιτες η κατάληξη ήταν αυτή.[:-skull]

    Το έπαθε ο ξάδερφος μου πέρισυ όταν θέλησε να κατέβει σε κιλά κατηγορίας φτερού και το αποτέλεσμα ήταν τραγελαφικό......κοιλιακοί φέτες μεν, ελάχιστα επίπεδα μυικού ιστού δε!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ....Σαν ανορεκτικό παιδάκι είχε γίνει ο μ@λ@κ@ς! Αλλά μόνος μου τα έλεγα μόνος μου τα άκουγα....Έφτασε η μέρα που τα είδε όλα flashback και πήρε ότι κιλά είχε χάσει.

  27. #27
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    18-04-05
    Posts
    1,769

    Default

    στον vel και σε σενα απαντούσα mamy!!o mamy!
    -||-Work like u don't need the money,love like u've never been hurt,
    dance like nobody is watching and f-*-*-k like u are being filmed!! -||-

  28. #28
    Pumping Iron
    Join Date
    27-05-06
    Location
    Greece.
    Posts
    375

    Default

    Η διαταραχή πανικού έχει ψυχογενή αίτια..όπως για παράδειγμα χρόνιο άγχος και άλλα. Με όλο το σεβασμό χρύσα σε αυτό που πέρασες(ξέρω οτι είναι παρα πολύ δύσκολο) μην το συνδέεις με τους καφέδες, ίσως ήταν η αφορμή.

  29. #29
    Pumping Iron
    Join Date
    27-05-06
    Location
    Greece.
    Posts
    375

    Default

    Χρύσα ελπίζω να μην σε έθιξα...δεν είχα τέτοια πρόθεση.
    Ο καθένας είναι υπεύθυνος για τις επιλογές του οπότε μην σκοτίζεσαι.

  30. #30
    Pumping Iron
    Join Date
    27-05-06
    Location
    Greece.
    Posts
    375

    Default

    Μπορείς να παραθέσεις την πηγή του άρθρου σε παρακαλώ;


 
Page 4 of 61 FirstFirst 123456781454 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •