Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 29 of 29 FirstFirst ... 192526272829
Results 841 to 847 of 847

Thread: Larry Scott

  1. #841
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    κανενας natural ρε παιδιααα...
    πολυ φαρμακο παιζει! !

  2. #842
    New Member
    Join Date
    26-04-07
    Location
    .
    Posts
    50

    Default

    Πάντως δεν ξέρω τι κερδίζει στους ελληνικούς αγώνες ο πρώτος με τα αναβολικά και ο τελευταίος χωρίς αναβολικά...
    Να πάει στους ευρωπαΪκούς ή κάτι τέτοιο???
    Αυτός που είναι νικητής το ξέρει μόνος του δεν χρειάζεται να βγεί πρώτος στους αγώνες. Επίσης όποιος κατεβαίνει natural
    ξέρει νομίζω προκαταβολικά τί θέση θα πάρει, δεν πάει για να βγεί πρώτος.

  3. #843
    Unworthy
    Join Date
    12-04-07
    Location
    αθηνα, Greece.
    Posts
    817

    Default

    και κατι ακομη ποιος σας ειπε ρε παιδια οτι αν καποιος παρει φαρμακα δεν πρεπει να φτυσει αιμα για να κατεβει στους αγωνες;

    οι στερησεις που πρεπει να κανει ειναι τρομερες
    και στην τελικη το φαρμακο δεν σε κανει καλυτερο απο οτι εισαι
    αν το σωμα σου δεν ειναι φτιαγμενο για να κερδηζει αγωνες οτι και να παρεις δεν θα κερδησεις αγωνες

  4. #844
    Pumping Iron
    Join Date
    18-01-06
    Location
    .
    Posts
    425

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by gigenis

    και κατι ακομη ποιος σας ειπε ρε παιδια οτι αν καποιος παρει φαρμακα δεν πρεπει να φτυσει αιμα για να κατεβει στους αγωνες;

    οι στερησεις που πρεπει να κανει ειναι τρομερες
    και στην τελικη το φαρμακο δεν σε κανει καλυτερο απο οτι εισαι
    αν το σωμα σου δεν ειναι φτιαγμενο για να κερδηζει αγωνες οτι και να παρεις δεν θα κερδησεις αγωνες
    </blockquote id=quote>

    Συμφωνω μαζι σου, αλλα μην ξεχναμε οτι υπαρχουν και φαρμακα που κυριολεκτικα μεταμορφωνουν ενα σωμα (αυξητικη πχ)

  5. #845
    Unworthy
    Join Date
    12-04-07
    Location
    αθηνα, Greece.
    Posts
    817

    Default

    <blockquote id=quote>Quote:Originally posted by Daytime Dreamer
    Συμφωνω μαζι σου, αλλα μην ξεχναμε οτι υπαρχουν και φαρμακα που κυριολεκτικα μεταμορφωνουν ενα σωμα (αυξητικη πχ)
    </blockquote id=quote>

    κοιτα να το κανουν κατι που δεν ειναι δεν γινετε

    πχ εγω εχω κοντο δικεφαλο
    οτι φαρμακα και να παρω δεν θα μακρυνει παντα θα υπαρχει κενο μεταξυ δικεφαλου και εσω αγκωνα

    αλλος εχει κοντες γαμπες

    αλλος εχει μεγαλη λεκανη

    αλλος εχει ...

    ολοι οτι και να παρουν δεν προκεται να αλαξουν τον σωματοτυπο τους
    το μονο που μπορουν να κανουν ειναι να παιξουν με την οπτικη

    ενας που εχει φαρδια λεκανη θα πρεπει να μεγαλωση την πλατη και τους ομους του
    θα πρεπει να μην παιζει πλαγιους κοιλιακους

    με λιγα λογια αν αφαιρουσαμε με καποιον τροπο ολα τα φαρμακα και ολα τα + που εχουν δωσει παλι στις πρωτες θεσεις θα ειχαμε τους ιδιους αθλητες
    γιατι περα απο τα φαρμακα πρεπει να υπαρχει μυαλο

  6. #846
    Pumping Iron
    Join Date
    29-06-07
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    629

    Default

    Ρε παιδιά επειδή θίχτηκε θέλω να σχολιάσω σχετικά με τη συμπεριφορά των αθλητών.Κάποιος είπε ο καθένας ξέρει τι πέρνει.Έτσι είναι μόνο που και ο πρώτος στο διαγωνισμό (που θα έχει πάρει ΦΑΡΜΑΚΑ δεν το συζητώ) θα χαίρετε γιατί θα πιστεύει ότι και οι άλλοι πήραν.Έτσι θα εξακολουθεί να νιώθει ότι αναμετρήθηκε μαζί τους σαν ισότιμος.Αυτό όμως δεν ισχύει καθώς κανείς δεν κατεβαίνει σαν ισότιμος κάποιου άλλου ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΟΛΟΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ ΣΑΝ ΑΝΙΣΟΤΙΜΟΙ ΤΩΝ ΙΔΙΩΝ ΤΟΥΣ ΤΩΝ ΕΑΥΤΩΝ ΑΦΟΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝΜ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ!

  7. #847
    Pumping Iron
    Join Date
    29-06-07
    Location
    Θεσσαλονίκη, Greece.
    Posts
    629

    Default

    Ρε παιδιά επειδή θίχτηκε θέλω να σχολιάσω σχετικά με τη συμπεριφορά των αθλητών.Κάποιος είπε ο καθένας ξέρει τι πέρνει.Έτσι είναι μόνο που και ο πρώτος στο διαγωνισμό (που θα έχει πάρει ΦΑΡΜΑΚΑ δεν το συζητώ) θα χαίρετε γιατί θα πιστεύει ότι και οι άλλοι πήραν.Έτσι θα εξακολουθεί να νιώθει ότι αναμετρήθηκε μαζί τους σαν ισότιμος.Αυτό όμως δεν ισχύει καθώς κανείς δεν κατεβαίνει σαν ισότιμος κάποιου άλλου ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΟΛΟΙ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ ΣΑΝ ΑΝΙΣΟΤΙΜΟΙ ΤΩΝ ΙΔΙΩΝ ΤΟΥΣ ΤΩΝ ΕΑΥΤΩΝ ΑΦΟΥ ΚΑΤΕΒΑΙΝΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝΜ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ!


 
Page 29 of 29 FirstFirst ... 192526272829

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •